Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να εισάγω λέξεις στο λεξιλόγιο η να τις διορθώνω ???? , γενικά αν μπορώ να επεξεργάζομαι το λεξικό του κινητού .
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως μπορώ να εισάγω λέξεις στο λεξιλόγιο η να τις διορθώνω ???? , γενικά αν μπορώ να επεξεργάζομαι το λεξικό του κινητού .

 

Δε νομίζω να μπορείς... Απλά κάθε φορά γράφε τη λέξη όπως θες και πάτα "χ" στη πρόταση που σου δίνει και κάποια στιγμή θα θυμάται τη λέξη...

Εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο...όντως τα αξεσουάρ (ακουστικά) έχουν μόνο 6 μήνες εγγύηση;

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς... Απλά κάθε φορά γράφε τη λέξη όπως θες και πάτα "χ" στη πρόταση που σου δίνει και κάποια στιγμή θα θυμάται τη λέξη...

Εγώ ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο...όντως τα αξεσουάρ (ακουστικά) έχουν μόνο 6 μήνες εγγύηση;

 

1 χρόνο έχουν εγγύηση!

This world sucks... Have your own bpm...
Link to comment
Share on other sites

1 χρόνο έχουν εγγύηση!

 

Πήγα πριν στη Vodafone και μου είπαν ότι όλα τα αξεσουάρ έχουν 6 μήνες...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να εισάγω λέξεις στο λεξιλόγιο η να τις διορθώνω ???? , γενικά αν μπορώ να επεξεργάζομαι το λεξικό του κινητού .

 

Γενικά όταν βάζεις κάποιες λέξεις συχνά τις αποθηκεύει μόνο του

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου ήρθε ένα mail απο την Apple με ένα λινκ για να αλλάξω κωδικό ,χωρίς να έχω κάνει κανένα τέτοιο αίτημα... Αν δε πάτησω το λινκ δε μπορεί να αλλάζει κ κωδικός έτσι;
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα mail απο την Apple με ένα λινκ για να αλλάξω κωδικό ,χωρίς να έχω κάνει κανένα τέτοιο αίτημα... Αν δε πάτησω το λινκ δε μπορεί να αλλάζει κ κωδικός έτσι;

 

Μου συνέβη και μένα αυτο μάλιστα εμένα μου ήρθαν δύο (!) email τα οποία και αγνόησε επιδεικτικά...

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα mail απο την Apple με ένα λινκ για να αλλάξω κωδικό ,χωρίς να έχω κάνει κανένα τέτοιο αίτημα... Αν δε πάτησω το λινκ δε μπορεί να αλλάζει κ κωδικός έτσι;

 

αγνοησε τα δεν αλλαζει ο κωδικος απο μονος του

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα που αν μου κλέψουν το iPhone και βάλουν αλη κάρτα στέλνει μινιμα στο νούμερο που θέλω ή αν υπάρχει κάτι παρόμοιο να το βρίσκω:worry:

Γιατί είχε χάσει το 3 ο ΑΔΕΡΦΟΣ μου και είναι κρίμα τσε λεφτά που εδοσα για το 4

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να μου πει γιατι δεν συνδεεται πλεον το κινητο με το itunes μεσω wifi ?πριν καιρο συνδεοταν κανονικα , και χωρις να αλλαξω καποια ρυθμιση,σταματησε και μεσα απτο κινητο, οι ρυθμιση ειναι ανενεργη...
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα που αν μου κλέψουν το iPhone και βάλουν αλη κάρτα στέλνει μινιμα στο νούμερο που θέλω ή αν υπάρχει κάτι παρόμοιο να το βρίσκω:worry:

Γιατί είχε χάσει το 3 ο ΑΔΕΡΦΟΣ μου και είναι κρίμα τσε λεφτά που εδοσα για το 4

 

Υπάρχει το Find my phone της Apple και μπορείς να το εντοπίσεις και να στείλεις εσύ κάποιο μήνυμα όχι να σου στείλει αυτό. Επίσης μπορείς να κάνεις απομακρυσμένη διαγραφή δεδομένων. Δουλεύει από 3GS και πάνω αν δεν κάνω λάθος.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το Find my phone της Apple και μπορείς να το εντοπίσεις και να στείλεις εσύ κάποιο μήνυμα όχι να σου στείλει αυτό. Επίσης μπορείς να κάνεις απομακρυσμένη διαγραφή δεδομένων. Δουλεύει από 3GS και πάνω αν δεν κάνω λάθος.

 

αυτος που το εκλεψε φανταζομαι οτι θα το εχει κανει restore....θα μπορεις να το εντοπισεις μεσω του find my iphone αν οντως ειναι ετσι????δεν ξερω αλλα φανταζομαι πως οχι...εχει κανεις καμια αποψη???

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

αυτος που το εκλεψε φανταζομαι οτι θα το εχει κανει restore....θα μπορεις να το εντοπισεις μεσω του find my iphone αν οντως ειναι ετσι????δεν ξερω αλλα φανταζομαι πως οχι...εχει κανεις καμια αποψη???

 

Η μόνη άποψη που έχω εγώ είναι στις "Υπηρεσίες τοποθεσίας" να έχεις κλειδωμένες τις αλλαγές με κωδικό!

Έχει μια επιλογή και για το Find my iPhone!

 

Επίσης, αν βγάλει την κάρτα SIM και ανοίξει απλά τη συσκευή θα μπορείς να το βρεις;;;

Οι υπηρεσίες τοποθεσίες λειτουργούν και χωρίς δεδομένα; Ή μόνο σε περίπτωση που συνδεθεί με κάποιο Wifi;;;

Link to comment
Share on other sites

Ένταξη χρήσιμο το find my iPhone. Να ρωτήσω κάτι αλο υπάρχει πρόγραμμα στον υπολογιστή για να περνάω τα τραγούδια στο iPhone πέρα απο το itune για τι είμαι σε pc φίλου μου και δεν θέλω να χάσω τα ήδη υπάρχοντα.
Link to comment
Share on other sites

Τα iphones στο ebay που είναι factory unlocked δουλεύουν στα δικά μας δίκτυα?

Αν όντως είναι factory unlocked θα δουλεύουν κανονικά. Απλά να σιγουρευτείς ότι όντως είναι factory unlocked και όχι jb και μετά unlocked.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω υπάρχει πρόγραμμα στον υπολογιστή για να περνάω τα τραγούδια στο iPhone πέρα απο το itune για τι είμαι σε pc φίλου μου και δεν θέλω να χάσω τα ήδη υπάρχοντα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση ελπιζω να μην ακουστει χαζη,μπορει να εχει ειπωθει και στις προηγουμενες σελιδες βασικα...αν εχω ανοικτα τα δεδομενα κινητης και το 3g η' μονο τα δεδομενα κινητης χωρις καποια εφαρμογη να τρεχει χρεωνομαι?η ερωτηση μου εχει να κανει με το find my phone σε περιπτωση ενδεχομενης κλοπης ωστε να δινει στιγμα επιτοπου.
Link to comment
Share on other sites

με λίγα λόγια ΝΑΙ. Ακόμα και εφαρμογή να μην είναι ανοιχτή το ίδιο το iphone όλο και για κάτι θα ψάχνει δεδομένα!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου απαντήσετε αλα τέλος πάντον να κανό μια χρήσιμη ερώτηση. Έχω δυο sim και θέλω να τις βάλω να λειτουργούν στο iPhone μαζί ξέρετε πως μπορω

Εγω έχω δει στο Internet ένα πρόσθετο αλα στην Ελλάδα δεν ξέρω που το πουλάνε.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος?

 

Μήπως έχεις δει το κινέζικο που εμφανισιακά είναι ίδιο αλλά παίρνει δύο σιμ?

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει!

Καλά τα λέει ο φίλος, το είχα δει και εγώ κάπου.

Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα.

Σε ebay σίγουρα υπάρχει όμως.

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Θελω να κατεβασω μια εφαρμογη απτο installous (lazyUnfollow) αλλα οταν παταω search βγαζει "api error ,rescource not found" ..Αφησα το cydia να ολοκληρωσει την φορτωση αλλα παλι τα ιδια..Μου εχει συμβει και με αλλες εφαρμογες αλλα δεν ξερω ακομα γιατι συμβανει ..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει συχνά, κατεβασέ το στο pc σου και απο εκεί πέρνα το στο IPhone.

 

Γινεται αυτο ??:O:O Με ποιο προγραμμα ?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...