Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις ειδα μια εφαρμογή στο iTunes, που στο update της λέει support iOS 4.2. Λέτε να είμαστε προ των πυλών;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Φήμες την ήθελαν να βγαίνει απο την προηγούμενη Πεμπτη όμως ενα θέμα στην gm έκδοση με το wifi στο iPad τους ανάγκασε να βγάλουν gm2 οποτε σύντομα θα βγει! Βλέπεις η apple δεν μας κάνει beta testers θέλει ότι κυκλοφορεί να είναι τέλειο...

 

Αυτο εμπιστευόμαστε κ εμεις στο κάτω κάτω, αυτή την υπεραξία πληρώνουμε...!

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλήσπερα , θέλω να ρωτήσω αν αξίζει η συνδρομή στο mobile me (εστω και μονο για το find my phone) ?
Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα , θέλω να ρωτήσω αν αξίζει η συνδρομή στο mobile me (εστω και μονο για το find my phone) ?

Γούστα είναι αυτά.εγω δε θα έδινα τόσο λεφτά για κάτι τέτοιο απο την στιγμή που αντίστοιχες εταιρίες το έχουνε τσάμπα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. περα απο το μπακαπ υπάρχει τρόπος να σωσω τα μηνυματα μου απο τη συσκευη στον υπολογιστη και μετα αν χρειαστει να τα περασω ξανα?
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις η apple δεν μας κάνει beta testers θέλει ότι κυκλοφορεί να είναι τέλειο...

 

ναι ε? τοτε γιατι το λειτουργικο της που παιζει απο το 2007 εχει 1349324 ελλειψεις?

Link to comment
Share on other sites

ναι ε? τοτε γιατι το λειτουργικο της που παιζει απο το 2007 εχει 1349324 ελλειψεις?

 

Ξεχασες ΜΙΑ την πιο σημαντικη, αυτην που της κανει 1349325.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ειδα μια εφαρμογή στο iTunes, που στο update της λέει support iOS 4.2. Λέτε να είμαστε προ των πυλών;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μα ειμαστε προ των πυλων εφοσον το λειτουργικο 4.2 εχει δωθει εδω και 3 βδομαδες στους dev για να ετοιμασουν τις εφαρμογες τους και οχι να καθυστερησουν.Αρα λογικο να υπαρχουν εφαρμογες που ηδη εχουν ετοιμαστει για την 4.2 :)

Κατα φημες ..λενε οτι θα το δωσουν στις 24/11 το 4.2 ..στον λαο

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Μα ειμαστε προ των πυλων εφοσον το λειτουργικο 4.2 εχει δωθει εδω και 3 βδομαδες στους dev για να ετοιμασουν τις εφαρμογες τους και οχι να καθυστερησουν.Αρα λογικο να υπαρχουν εφαρμογες που ηδη εχουν ετοιμαστει για την 4.2 :)

 

χθες βραδυ βγηκε η iOS 4.2.1 GM... αναμενουμε την official release την επομενη εβδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασες ΜΙΑ την πιο σημαντικη, αυτην που της κανει 1349325.

 

φιλε εχω ΚΑΙ iphone 4..2 πραγματα εχει το iphone, παιχνιδια και εφαρμογες για φωτογραφιες. κατα τ αλλα δε λεει μια, δεν κανει τιποτα. δες nokia 5110 tou 1998. ειχε και αναφορα και μετρητες εισερχομενων/εξερχομενων κλησεων.

εγω το εχω για παιχνιδια.

παρολα αυτα περιμενω μηπως μια μερα καταφερουν και το κανουν εξυπνο τηλεφωνο και κανει και για τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Φήμες την ήθελαν να βγαίνει απο την προηγούμενη Πεμπτη όμως ενα θέμα στην gm έκδοση με το wifi στο iPad τους ανάγκασε να βγάλουν gm2 οποτε σύντομα θα βγει! Βλέπεις η apple δεν μας κάνει beta testers θέλει ότι κυκλοφορεί να είναι τέλειο...

 

Αυτο εμπιστευόμαστε κ εμεις στο κάτω κάτω, αυτή την υπεραξία πληρώνουμε...!

 

Πες τα γιατι εχουν αρχισει οι αντι-iPhone και λενε διαφορα, πληρωνουμε εν γνωση μας αλλα απολαμβανουμε

Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Είναι ο σύζυγος Σιγκαπούρη και του είπα να μου φέρει το 4αρι έχει 500 ευρώ εκεί!!!!! Θα δουλεύει ή θα θέλει unlock?

 

Φιλικά Ναταλία!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακάλεσω να μην γίνει και αυτό το θέμα vs. Ήδη έχουν κλειδωθεί πολλά για αυτό τον λόγο..

 

Το θέμα αφορά το 4 και μόνο, και όχι την διαφορά του με τα άλλα τηλέφωνα και στο τι κάνει και δεν κάνει..

 

Σας ευχαριστώ.

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Είναι ο σύζυγος Σιγκαπούρη και του είπα να μου φέρει το 4αρι έχει 500 ευρώ εκεί!!!!! Θα δουλεύει ή θα θέλει unlock?

 

Φιλικά Ναταλία!!!

 

Ας κάνει μία ερώτηση πριν το αγοράσει.

Αν είναι κλειδωμένο λογικά θα πρέπει να κάνει και συμβόλαιο, χωρίς να είμαι σίγουρος.. Προσωπικά δεν γνωρίζω να είναι κλειδωμένα στην Σιγκαπούρη..

 

Αν είναι τότε θα πρέπει να περιμένεις να βγει το ξεκλείδωμα, και γενικότερα θα μπλέξεις με μία συσκευή που πάντα θα πρέπει να είναι δέσμια στο JB...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Από Αμερική το iPhone είναι κλειδωμένο στην AT&T - άρα δεν δουλεύει με Ελληνικές sim.

Η τιμή του iPhone στην Αμερική είναι : $599 - 438€ (16GB), or $699 - 512€ (32GB).

Οι παραπάνω τιμές είναι για αγορά χωρίς συμβόλαιο (το λεγόμενο Gift στο Apple Store).

Αν το πάρει σύντομα θα έχει 4.1 οπότε μόλις βγει η 4.2(από μέρα σε μέρα την περιμένουμε) που θα υπάρχει jailbreak & unlock , θα έχεις ένα ξεκλειδωμένο 4άρι ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνει μία ερώτηση πριν το αγοράσει.

Αν είναι κλειδωμένο λογικά θα πρέπει να κάνει και συμβόλαιο, χωρίς να είμαι σίγουρος.. Προσωπικά δεν γνωρίζω να είναι κλειδωμένα στην Σιγκαπούρη..

 

Αν είναι τότε θα πρέπει να περιμένεις να βγει το ξεκλείδωμα, και γενικότερα θα μπλέξεις με μία συσκευή που πάντα θα πρέπει να είναι δέσμια στο JB...

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, στο site της apple στην επιλογή Σιγκαπούρη πάντως μπορείς να το βάλεις στο καλάθι κανονικά και δεν ζητάει να κάνεις συμβόλαιο, και το έχει 888$ Σιγκαπούρης! Δηλαδή 500 ευρώ! Ίδωμεν λοιπόν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγώ επίσημα στην παρέα σας. Ακόμα είμαι "νόμιμος", αλλά δεν ξέρω πόσο θα αντέξω, γνωρίζοντας πως το sbsettings είναι φοβερό εργαλείο. Μακάρι στην 4.2.1 να έχει αλλάξει αυτό. Μακάρι...
Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγώ επίσημα στην παρέα σας. Ακόμα είμαι "νόμιμος", αλλά δεν ξέρω πόσο θα αντέξω, γνωρίζοντας πως το sbsettings είναι φοβερό εργαλείο. Μακάρι στην 4.2.1 να έχει αλλάξει αυτό. Μακάρι...

 

Δεν θα αλλάξει ;)

Και επίσης το jailbreak δεν είναι παράνομο :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αλλάξει ;)

Και επίσης το jailbreak δεν είναι παράνομο :)

Φυλακη δεν θα πας, αλλά μία εγγύηση την άρει για τα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Φυλακη δεν θα πας, αλλά μία εγγύηση την άρει για τα καλά...

 

Τίποτα δεν χάνει....οπότε θες μπορείς να το κάνεις restore και να γυρίσεις στο "καθαρό" iOS.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν χάνει....οπότε θες μπορείς να το κάνεις restore και να γυρίσεις στο "καθαρό" iOS.

Υπάρχουν και φορές που δεν μπορείς να κάνεις restore και μένεις αναγκαστικά στο jb (πχ. καμένη ξαφνικά μπαταρία)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Παιδες σημερα εψαχνα να αγορασω το iphone4 στο κεντρο της θεσσαλονικης και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα ηθελα σκετη συσκευη ντουκου και τα λεφτα μπορει να με βοηθησει καποιος αν υπαρχει μαγαζι με αποθεμα???ευχαριστω!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και φορές που δεν μπορείς να κάνεις restore και μένεις αναγκαστικά στο jb (πχ. καμένη ξαφνικά μπαταρία)

Την μπαταρία την αλλάζεις εύκολα.αν καεί μόνο καμία πλακέτα δεν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβασα ότι αν το δουλέψεις με full φωτεινότητα καμιά 2-3 μέρες θα φτιάξει.είναι επειδή είναι καινούργιο,και η κόλλα δεν στέγνωσε(κάτι τέτοιο). λιώστο δηλαδή 2-3 μέρες και μετά σύγκρινέ το με άλλα iphone4 σε κανά κατάστημα ή αλλού.

εγώ που είχα το 3gs δεν είχα τέτοιο πρόβλημα πάντως.

 

To αφησα 3 μερες με ανοιχτη οθονη μηπως κ ξεκιτρινισει αλλα τιποτα...Παραμενει το ιδιο κιτρινη η οθονη του...Ρε παιδια κανεις αλλος δεν εχει το ιδιο προβλημα?400 σελιδες εχουμε γραψει...

Link to comment
Share on other sites

To αφησα 3 μερες με ανοιχτη οθονη μηπως κ ξεκιτρινισει αλλα τιποτα...Παραμενει το ιδιο κιτρινη η οθονη του...Ρε παιδια κανεις αλλος δεν εχει το ιδιο προβλημα?400 σελιδες εχουμε γραψει...

 

εγω απλα εχω διαβασει οτι φτοιαχνει μετα απο 3-4 μερες που θα δουλεψει. εγω στη θεση σου επειδη εχω κολληματα θα το πηγαινα καπακια πισω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...