Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θα τρελαθώ! Πώς γίνεται να βλέπω τα properties των φωτογραφιών που έχω στο κινητό? Μέγεθος, ανάλυση κτλ. Κατεβάζω ξεχωριστό πρόγραμμα? Βοηθήστε με πριν το ανταλλάξω με κινητό των 50 ευρώ!

 

 

Πούλα, πούλα :p

----------------

Now playing on iTunes: Iron Maiden - Cross Eyed Mary

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παντως η βασικη μου ερωτηση ηταν η αλλη... οποιος γνωριζει ας απαντησει πλιζ.

 

η ερωτηση για το αν σερνεται ειναι ατοπη, για ποιο λογο να σερνεται??? μιλαμε για ταχυτατο επεξεργαστη και λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Σκεφτομαι να παρω το iphone4 και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος τροπος να το παρεις πιο φτηνα απο οτι το πουλανε στα καταστηματα της Ελλαδας.

Και κατι ακομα.

Το 16 g ειναι αρκετο για να μη σερνεται το τηλ.?

Eγω με 500mp3,3video, 300+++ photos και κάμποσα apps (75) ,έχω άλλα 10gb free..

Το κινητό δεν σέρνετε ΠΟΥΘΕΝΑ ,πάει ΑΕΡΑ !

Πολλές φορές είμαι με safari στο net, έχω ανοιχτό το iradio και ακούω ραδιόφωνο (για κανενα 2ωρο) και δεν έχει κολλήσει Π-Ο-Τ-Ε.

 

Apple= ποιοτητα= οχι κολλήματα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Σωστά όλα αυτά και ο sergio_ το κατάλαβε ότι δεν σέρνεται η συσκευή λόγω χωρητικότητας. Θα ήθελε όμως μια απάντηση στο αρχικό μέρος του ποστ του το οποίο είναι το εξής:

Σκεφτομαι να παρω το iphone4 και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος τροπος να το παρεις πιο φτηνα απο οτι το πουλανε στα καταστηματα της Ελλαδας.

H απάντηση είναι πως ναι, μπορείς να το πάρεις από εξωτερικό για παράδειγμα, όπως μπορείς να διαβάσεις κι εδώ αν θες, αλλά έχει τα υπέρ και τα κατά αυτή η κίνηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Eγω με 500mp3,3video, 300+++ photos και κάμποσα apps (75) ,έχω άλλα 10gb free..

Το κινητό δεν σέρνετε ΠΟΥΘΕΝΑ ,πάει ΑΕΡΑ !

Πολλές φορές είμαι με safari στο net, έχω ανοιχτό το iradio και ακούω ραδιόφωνο (για κανενα 2ωρο) και δεν έχει κολλήσει Π-Ο-Τ-Ε.

 

Apple= ποιοτητα= οχι κολλήματα.

 

+100000!!!!

 

Εχω 32αρι ΦΙΣΚΑ Άντε να εχω 2 gb κενά και ΠΟΤΕ δεν κλεινω καμμια εφαρμογή που τρέχει και ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ δεν εχει καν lagαρει, ούτε συζήτηση για κολληματα!!!

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει για το σημα οτι οταν το χανω δεν το ξανα βρισκω.. πηρα τηλεφωνο την istorm το καταστημα στο Κολωνακι και μου ειπανε να το φερω να το δουν... Τους ειπα βεβαια οτι ειναι αγορασμενο απο Αμερικη.. Οταν το παω και δουν οτι ειναι jb κατι μου λεει οτι δν θα το κανουν τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πει κάποιος που θα βρω έτοιμα για ιφον 4 movies; με ελλινικούς υπότιτλους .

-----------------------

http://www.zoo.gr

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει για το σημα οτι οταν το χανω δεν το ξανα βρισκω.. πηρα τηλεφωνο την istorm το καταστημα στο Κολωνακι και μου ειπανε να το φερω να το δουν... Τους ειπα βεβαια οτι ειναι αγορασμενο απο Αμερικη.. Οταν το παω και δουν οτι ειναι jb κατι μου λεει οτι δν θα το κανουν τιποτα..

 

Μην κάνεις καν το κόπο θα σου έλεγα εγώ...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Σωστά όλα αυτά και ο sergio_ το κατάλαβε ότι δεν σέρνεται η συσκευή λόγω χωρητικότητας. Θα ήθελε όμως μια απάντηση στο αρχικό μέρος του ποστ του το οποίο είναι το εξής:

 

H απάντηση είναι πως ναι, μπορείς να το πάρεις από εξωτερικό για παράδειγμα, όπως μπορείς να διαβάσεις κι εδώ αν θες, αλλά έχει τα υπέρ και τα κατά αυτή η κίνηση.

Να σαι καλα αδερφε.

To διαβασα κιολας και απ οτι καταλαβα πρεπει να σταξω τα 700.

Edited by sergio_
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και γω το μηλο τελικα.Ειναι το πρωτο μου iphone και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι εξαιρετικες.

Κανενα καλο προγραμμα πλοηγησης εχετε να προτεινετε?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει για το σημα οτι οταν το χανω δεν το ξανα βρισκω.. πηρα τηλεφωνο την istorm το καταστημα στο Κολωνακι και μου ειπανε να το φερω να το δουν... Τους ειπα βεβαια οτι ειναι αγορασμενο απο Αμερικη.. Οταν το παω και δουν οτι ειναι jb κατι μου λεει οτι δν θα το κανουν τιποτα..

 

Κατσε γιατι και στο ΑΜΕΡΙΚΑ αν το πηγαινες και ειχες jb τι πιστευεις θα κανανε;

Το μονο που θα κανανε θα ειναι να σε βγαλουν εκτος εγγυησης...!

Σε αυτο το θεμα με το jb δεν θα εφταιγε το istorm αλλα η πολιτικη της Apple(η οποια δεν πιστευω οτι ειναι 100% εσφαλεμενη)...!

Τωρα βεβαια οσον αφορα το θεμα οτι αν το εκανες restore και setup as new και παλι δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσαν αυτοι στο iStorm να κανουν κατι...και οχι τπτ αλλο...θα ειχες χαλασει και το ολο το στησιμο της συσκευης...!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μικρη ερευνα που εκανα κατεληξα πως το Ip4 πουλιέται ξεκλείδωτο στον Καναδά μόνο απο τα apple stores.Ισχύει?????????? Αυτο σημαίνει πως οταν μου το φέρουν αν εγώ έχω πάει σε ενα κατάστημα cosmote και έχω αλλάξει την καρτα sim μου σε micro sim(δεν έχω σύνδεση) και την βάλλω στο καινουργιο μου iphone όλα θα λειτουργούν εντάξει???????????

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα το πάρω, που θα μου πάει...

Και κάποια στιγμή θα ποστάρω ένα μεγάλο ερωτηματολόγιο με λεπτομέρειες πάνω στην συσκευή. Δεν την έχω συντάξει ακόμα την λίστα..

 

Άλλο με καίει αυτή τη στιγμή.

Θέμα εγγύησης και εξυπηρέτησης, σε σχέση με το κατάστημα αγοράς.

1) Πλαίσιο?

2) Γερμανός?

3) e-shop?

4) getitnow.gr (aka Κωτσόβολος)?

5) Vodafone? (έχω Vodafone αριθμό)

 

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο?

 

Το κινητό θα είναι ξεκλείδωτο σε αυτά τα καταστήματα? Επειδή δε θέλω να το jailbreak-άρω όσο γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και γω το μηλο τελικα.Ειναι το πρωτο μου iphone και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι εξαιρετικες.

Κανενα καλο προγραμμα πλοηγησης εχετε να προτεινετε?

 

Το maps :)

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα το πάρω, που θα μου πάει...

Και κάποια στιγμή θα ποστάρω ένα μεγάλο ερωτηματολόγιο με λεπτομέρειες πάνω στην συσκευή. Δεν την έχω συντάξει ακόμα την λίστα..

 

Άλλο με καίει αυτή τη στιγμή.

Θέμα εγγύησης και εξυπηρέτησης, σε σχέση με το κατάστημα αγοράς.

1) Πλαίσιο?

2) Γερμανός?

3) e-shop?

4) getitnow.gr (aka Κωτσόβολος)?

5) Vodafone? (έχω Vodafone αριθμό)

 

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο?

 

Το κινητό θα είναι ξεκλείδωτο σε αυτά τα καταστήματα? Επειδή δε θέλω να το jailbreak-άρω όσο γίνεται

 

Vodafone και cosmote έχουν το service απ ότι ξερω. Απ όπου και να το πάρεις εκει καταλήγει. Και η διαδικασία είναι πάντα η ίδια: παίρνεις ενα 3GS 8gb μέχρι να ετοιμαστεί το δικό σου....

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις .Μονο οταν της περασεις στο pc μπορεις να τα δεις αυτα.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κάνεις πλάκα! Έχω φάει μεγάλη ήττα! Δηλαδή όλα τα στάνταρ απλά πραγματάκια που κάνουν όλα τα κινητά θα πρέπει να τα ξεχάσω? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Vodafone και cosmote έχουν το service απ ότι ξερω. Απ όπου και να το πάρεις εκει καταλήγει. Και η διαδικασία είναι πάντα η ίδια: παίρνεις ενα 3GS 8gb μέχρι να ετοιμαστεί το δικό σου....

Θα είναι ξεκλείδωτο? Γιατί ταξιδεύω και Γερμανία. Έχω άλλη κάρτα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε γιατι και στο ΑΜΕΡΙΚΑ αν το πηγαινες και ειχες jb τι πιστευεις θα κανανε;

Το μονο που θα κανανε θα ειναι να σε βγαλουν εκτος εγγυησης...!

Σε αυτο το θεμα με το jb δεν θα εφταιγε το istorm αλλα η πολιτικη της Apple(η οποια δεν πιστευω οτι ειναι 100% εσφαλεμενη)...!

Τωρα βεβαια οσον αφορα το θεμα οτι αν το εκανες restore και setup as new και παλι δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσαν αυτοι στο iStorm να κανουν κατι...και οχι τπτ αλλο...θα ειχες χαλασει και το ολο το στησιμο της συσκευης...!

 

θα το θεσω αλλιως το ζητημα... το προβλημα που προφανως ειναι απο την κεραια δεν θα υπηρχε ετσι και αλλιως ειτε ειναι jb ειτε οχι? Δηλαδη δεν νομιζω οτι ειναι σπασμενο και ξεκλειδωτο επηρεαζει το σημα...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση του iTunes σε 10.1 :)

 

ναι,και μάλιστα είναι ασφαλές για jailbreak κινητά λένε....αφού βγάλανε την 10.1 με το airvideo, σίγουρα αυτήν την εβδομάδα θα βγει και η 4.2(δεν νομίζω να βγάλουν GM2)

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι ξεκλείδωτο? Γιατί ταξιδεύω και Γερμανία. Έχω άλλη κάρτα εκεί.

 

Ναι θα είναι.

 

Το πηρα και γω το μηλο τελικα.Ειναι το πρωτο μου iphone και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι εξαιρετικες.

Κανενα καλο προγραμμα πλοηγησης εχετε να προτεινετε?

 

NAVIGON MobileNavigator

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες λέω να το δώσω το iPhone4. Με κουράζει, είχα 2μιση χρόνια το 2G και τώρα θέλω μια αλλαγή.

 

Πόσο να το δώσω; Μιλαω για 2 μηνών 16άρι + bumper, κανενα χτυπημα πουθενα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...