Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλησα πριν λιγο με τα κεντρικα της Vodafone και μου ειπαν να τους καλεσω ξανα την δευτερα ωστε να στειλουν εναν απο το κουριερ για να το παρει να το στειλει για service... Μου ειπαν επισης οτι θα μου δωσουν νεα συσκευη (ελπιζω :confused:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οταν γραφω μεσω tapatalk με ελληνικα εμφανιζονταιν κανονικα σε σας

στο σαιτ the greekz βγαινουνε ακαταλαβίστικα

γιατι γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους γνωριζετε μηπως πωσ μπορω να δω εαν μου εχουν στειλει την θηκη γ το iphone γιατι εχω κατι υποψιες πως μου την εφαγαν οι γειτονες
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλος...να δούμε πως και θα παει και βεβαια θα σας πω...γιατι ψαχνουνε κοροιδα για την φυρα που τους προκυπτει!!!

 

Να ξερεις εμπλεξες με βονταφον και αρβατο ειναι ικανοι να ειναι καινουργιο και να στο χαλασουν εκει επιτηδες για να μην κανουν τιποτα και να σου φανε τα λεφτα.συσκευη απο βονταφον δεν παιρνω ουτε τζαμπα. και το δικιο σου ουτε ΙΝΚΑ ουτε κανεις εδω δεν σε βοηθαει.πρεπει να το πας δικαστικα και ο θεος βοηθος.

Link to comment
Share on other sites

Με τα απο αυτα που διαβασα σχετικα με τιν Vodafone και το service δεν ξερω τη να κανω... Αν ειναι να το στειλω και να μου ερθει με περισωτερα προβληματα τοτε καλιτερα να το κρατισω... Βεβεα θα τους ξαναπαρω τηλεφωνο την δευτερα για να τους ρωτησω αν οντος, απο την στηγμη που θα δουν το προβλημα (4 καμενα pixel), μου φερουν νεα σφραγισμενη συσκευη...
Link to comment
Share on other sites

 

-Όταν κάνετε κλήση το βράδυ ο proximity sensor φαίνεται? Ένα κόκκινο λαμπάκι? Να φαίνεται την ημέρα?

 

 

 

Εμένα φαίνεται. Νομίζω πως στην 4.0.1 δεν φαινόταν (δεν είμαι σίγουρος όμως). Στην 4.1 που είμαι τώρα φαίνεται πάντως. Έτσι δε θα έπρεπε;

Να πω πως δεν έχω κανένα πρόβλημα με το proximity sensor.

Ίσα-ίσα που "αργεί" να ανοίξει η οθόνη όταν το απομακρύνω απ' το αυτί :p

----------------

Now playing on iTunes: Disturbed - Never Again

via FoxyTunes

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχος μενω Ροδο... Η παραγγελια εγινε απο τα κεντρικα τις Vodafone στην Αθηνα... Οποτε πρεπει να τους το στειλω πεισω... Κριμα και εκανα ποσες μερες για να το παραλαβω... :(

 

Aδερφε καλως ορισες στο λεωφορειο.......αν συμβισαστεις με i phone 4 γκοφρετα σε σακουλακι θα στο αλλαξουνε....αν σου μπουν οι διαολοι και θες νεο οπως πρεπει να γινει κανονικα.....τοτε παρε το οπλο και ετοιμασου για κυνηγι

 

Με τα απο αυτα που διαβασα σχετικα με τιν Vodafone και το service δεν ξερω τη να κανω... Αν ειναι να το στειλω και να μου ερθει με περισωτερα προβληματα τοτε καλιτερα να το κρατισω... Βεβεα θα τους ξαναπαρω τηλεφωνο την δευτερα για να τους ρωτησω αν οντος, απο την στηγμη που θα δουν το προβλημα (4 καμενα pixel), μου φερουν νεα σφραγισμενη συσκευη...

 

Ακου εμενα αν σου στειλουν νεα συσκευη εγω θα γινω εσκιμωος.....αν προλαβαινεις κανε δηλωση υπαναχωρησης απο το συμβολαιο...αλλιως οτι σου κατσει

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Φιλε βασικα βρες μια vodafone στο νησι και πηγαινε εκει.Πριν το κανεις αυτο παρε ενα τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων,πες το προβλημα σου....οτι περιμενες,οτι το χρειαζεσαι,οτι ταλαιπωρεισαι κλπ κλπ.Σε βλεπω λιγο χαλαρο με το θεμα.....αγριεψε και απαιτησε.!!!
Link to comment
Share on other sites

Για να παίξω και λίγο το δικηγόρο του διαβόλου πως θέλετε να σας δώσουν συσκευή του κουτιού απο την στιγμή που ούτε η ίδια η apple στο εξωτερικό κ μάλιστα σε δικά της καταστήματα δεν παρέχει του κουτιού αλλά στο περιβόητο σακουλάκι...??

 

Το παραπάνω δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου αλλά έχει συζητηθεί πολλές φορές μέσα στο apple discussions(forum μέσα στο site της apple).

 

Πάντως δεν δικαιολογώ σε καμία περίπτωση την κατάσταση που επικρατεί στην vodafone ειδικά με το θέμα doa αλλά αυτό με το service είναι κάτι διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν το πλαισιο θα φερει το iphone 4 χωρις συνδεση?(τωρα το δινουν με προγραμμα σε vodafone/cosmote μονο)
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν το πλαισιο θα φερει το iphone 4 χωρις συνδεση?(τωρα το δινουν με προγραμμα σε vodafone/cosmote μονο)

 

Αν θυμάμαι καλά στα προηγούμενα iphone τα έδιναν μετά απο διάστημα κάτι μηνών απο την επίσημη κυκλοφορία τους.

Παρένθεση που ακριβώς το βρήκες γιατί στην ιστοσελίδα τους δεν το έχει..

Link to comment
Share on other sites

Για να παίξω και λίγο το δικηγόρο του διαβόλου πως θέλετε να σας δώσουν συσκευή του κουτιού απο την στιγμή που ούτε η ίδια η apple στο εξωτερικό κ μάλιστα σε δικά της καταστήματα δεν παρέχει του κουτιού αλλά στο περιβόητο σακουλάκι...??

 

Το παραπάνω δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου αλλά έχει συζητηθεί πολλές φορές μέσα στο apple discussions(forum μέσα στο site της apple).

 

Πάντως δεν δικαιολογώ σε καμία περίπτωση την κατάσταση που επικρατεί στην vodafone ειδικά με το θέμα doa αλλά αυτό με το service είναι κάτι διαφορετικό.

 

Στο εξωτερικό ότι και να πας σε apple store και είναι χαλασμένο θα στο αλλάξουν ΕΥΚΟΛΑ. Αρκεί να τους δείξεις ότι έχε πρόβλημα και είναι πάρα πολύ ευγενικοί.

Όχι μόνο στην apple αλλά σε όλα τα ηλεκτρονικά είδη.

Εδώ δεν είμαστε απλά πίσω αλλά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πίσω!

Σε αντιμετωπίζουν λες και είσαι απατεώνας, ενώ το κινητό σου όντως δεν παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω..Και συμφωνώ 100% μαζί σου σχετικά με την αντιμετώπιση.

 

Ανέφερα το γεγονός πέρι συσκευή του ''κουτιού''.Εννοείται πως αν διαπιστωθεί το πρόβλημα θα στο αλλάξουν απλά ακόμα και εκεί σου δίνουν συσκεύη στο σακουλάκι.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές ενώ ενεργοποιώ το cellular data, ανοίγω τον σαφάρι η οτιδήποτε Αλλο χρησιμοποιεί ίντερνετ και μου λέει ενεργοποίησε τα δεδομένα. Τρώει κόλλημα να σας το πω αλλιώς το οποίο ξεκολλαει είτε μόνο του μετα απο λίγο είτε πηγαίνω και ανοιγοκλεινω το cellular data Πάλι κανά δυο φορές... Έχει κανείς άλλος αυτο το θέμα;
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν το πλαισιο θα φερει το iphone 4 χωρις συνδεση?(τωρα το δινουν με προγραμμα σε vodafone/cosmote μονο)

 

Μου ειπαν οτι θα το δινουν και χωρις συνδεση.

Απο δευτερα θα εχει στην θεσσαλονικη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά στα προηγούμενα iphone τα έδιναν μετά απο διάστημα κάτι μηνών απο την επίσημη κυκλοφορία τους.

Παρένθεση που ακριβώς το βρήκες γιατί στην ιστοσελίδα τους δεν το έχει..

το εχουν στα καταστηματα 659 ευρω στο demo αλλα οταν πας να το παρεις σου λενε μονο με συνδεση. εχω ενα πιστωτικο 600 ευρω και δεν ξερω τι να παρω(δε χρειαζομαι υπολογιστη/τηλεοραση etc)

Μου ειπαν οτι θα το δινουν και χωρις συνδεση.

Απο δευτερα θα εχει στην θεσσαλονικη

 

μακαρι, thanks!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος, τι γίνεται με την τροφοδοσία των καταστημάτων, εδώ και δύο εβδομάδες παλεύω να βρω το 32αρι. Μου έχει βγει η επιδότηση και δεν το βρίσκω ούτε σε Γερμανό, ούτε σε cosmote shop (είμαι σε λίστα αναμονής σε αυτό της Στουρνάρη 15 ημέρες) αλλά ούτε και στα κεντρικά της cosmote που παίρνω τηλέφωνο.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος, τι γίνεται με την τροφοδοσία των καταστημάτων, εδώ και δύο εβδομάδες παλεύω να βρω το 32αρι. Μου έχει βγει η επιδότηση και δεν το βρίσκω ούτε σε Γερμανό, ούτε σε cosmote shop (είμαι σε λίστα αναμονής σε αυτό της Στουρνάρη 15 ημέρες) αλλά ούτε και στα κεντρικά της cosmote που παίρνω τηλέφωνο.

 

υπομονή για το 32αρι χρειάζεται μεγάλη...

 

και ακόμη μεγαλύτερη για το j/b 4.1 :blink:

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση αν κατεβάσω ταινία σε τι μορφή την περνώ στο iphone και για υποτιτλους τι ακριβως πρεπει να κανω?

Αν εχετε κανενα προγραμματακι στα υποψιν σας πειτε μου,

Το δικο μου iphone 4 δεν ειναι σπασμενο, αν δεν γινεται πειτε μου γιατι ενα φιλαρακι το εχει σπασει το 3gs για να του πω τι να κανει..

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση αν κατεβάσω ταινία σε τι μορφή την περνώ στο iphone και για υποτιτλους τι ακριβως πρεπει να κανω?

Αν εχετε κανενα προγραμματακι στα υποψιν σας πειτε μου,

Το δικο μου iphone 4 δεν ειναι σπασμενο, αν δεν γινεται πειτε μου γιατι ενα φιλαρακι το εχει σπασει το 3gs για να του πω τι να κανει..

 

εγώ δουλεύω το format factory πολύ καλο "δοκιμασετο":)

Link to comment
Share on other sites

εγώ δουλεύω το format factory πολύ καλο "δοκιμασετο":)

 

το ειχα χρησιμοποιήσει πιο παλια, αν ομως κατεβασω ταινια και θελω να ενσωματωσω τους υποτιτλους ξερεις πως το κανω?

Γιατι στο format factory δεν νομιζω οτι εχει τετοια επιλογη

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

το ειχα χρησιμοποιήσει πιο παλια, αν ομως κατεβασω ταινια και θελω να ενσωματωσω τους υποτιτλους ξερεις πως το κανω?

Γιατι στο format factory δεν νομιζω οτι εχει τετοια επιλογη

 

κοίτα με ενσωματωμένους υπότιτλους εμενα μου έπαιζε κανονικα πήγαινα στην επιλογή που έχει μετατροπή ταινίας για iphone και όλα μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να περιμένω άλλο το ασπρο μεχρι τα Xmas. Μεσα στη βδομάδα θα παω να τσιμπισω ενα μαυρακι!!! Δεν γινεται αλλο με το 3g.
Link to comment
Share on other sites

με το jb τι γίνεται πότε το περιμένουμε?

 

Υποτίθεται σύντομα... Όταν βγει σίγουρα θα το πάρουμε είδηση, θα βουήξει το νετ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...