Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας,

 

αν πάρω την συσκευή με κλειδωμένο provider πόσο εύκολα ξεκλειδώνει και πόσο κοστίζει? Αναφέρομαι στο να μπορώ να χρησιμοποιώ διαφορετικές κάρτες sim όχι για jailbreak.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το Cydia packager εγκαθίσταται μονο σε κινητα που εχουν jailbreaking?

 

Εννοείται πως ναι. Χωρίς JB μόνο εφαρμογές που υπάρχουν στο AppStore μπορούν να εγκατασταθούν.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα το προβλημα με τη κεραια ειναι ραδιοαρβυλα ή ισχυει;

Με το λευκο χρωμα ακουγεται οτι εχει προβλημα η παραγωγη στο εργοστασιο :(

και το περιμενω πως και πως...

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως ναι. Χωρίς JB μόνο εφαρμογές που υπάρχουν στο AppStore μπορούν να εγκατασταθούν.

 

οκ ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα το προβλημα με τη κεραια ειναι ραδιοαρβυλα ή ισχυει;

Με το λευκο χρωμα ακουγεται οτι εχει προβλημα η παραγωγη στο εργοστασιο :(

και το περιμενω πως και πως...

 

Απο τη δικη πλευρα σχετικα με την ερωτηση περι σηματος διαβασε αυτο το ποστ μου.

 

Οσο για το λευκο, πολλες οι φημες σχετικα με διαχυση φωτισμου στη συσκευη αλλα ακομα τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το χρησημοποιω απο τις 27 αυγουστου που ηρθε.σε σχεση με το ΒΒ μου 9700 δεν εχει τοσο καλη ποιοτητα σηματος και εχω και καποιες χαμενες κλησεις.το θεμα ειναι οτι δε το περνεις μονο για το σημα του αλλα για ολα τα αλλα που μπορει να σου πρεοσφερει η συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα μου ερθει και εμενα 10 μερες το εχω παραγγειλει στις vodafone και τιποτα ακομα.

Να ρωτησω μιας και μιλαμε για cases εχει δοκιμασει κανενας σας το Invisible shield http://www.zagg.com

εγω το ειχα στο htc touch hd μου και ηταν πολυ καλο, ισχυει το ιδιο και στο iphone

Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνώμη σας για την vapor case ?

 

 

Ψάχνω κάτι ωραίο και κυρίως carbon ,και έπεσε το μάτι μου στην παραπάνω.

Ακριβές όμως!

 

 

 

@nmaria 82

Προφανώς θες να περάσεις βίντεο από το pc στο Iphone.

Movies--> Add File

και μετά drag & drop στο Iphone.

 

avi ειναι μηπως για αυτο δεν τα περναει??

Link to comment
Share on other sites

avi ειναι μηπως για αυτο δεν τα περναει??

 

mia apo ta idia

 

Ναι γι αυτο δεν τα παιρναει. Πρεπει να βρειτε ενα προγραμμα να τα μετατρεψετε σε αρχεια που να αναγνωριζει το κινητο. Εγω χρησιμοποιω το Bigasoft iPhone Video Converter. Κανει και μικροτερο μεγεθος το τελικο αρχειο.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό φταίει πρέπει να τα κάνετε convert.

 

Ενας καλός Free converter που χρησιμοποιώ είναι το Format Factory.;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φταίει πρέπει να τα κάνετε convert.

 

Ενας καλός Free converter που χρησιμοποιώ είναι το Format Factory.;)

Μικραινει και το τελικο αρχειο; Γιατι οσα εχω δοκιμασει, τα περισσοτερα το κανουν 100-200 mb πιο μεγαλο.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάντως ένα μικρό βιντεάκι που είχα μου το έκανε μια χαρά convert και μου το πέρασε πολυ μικρότερο το Real Player SP Converter, το οποίο κιόλας ανακάλυψα τυχαία οτι μου το είχε κατεβάσει free μαζί με το Real Player !!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ελεος πηρα σημερα το iphone4 και μου ειπαν στην κοςμοτε οτι επειδη εχω twin cart δηλ 2 καρτεσ με το ιδιο νουμερο και το ι phne περνει micro cart πρεπει να καταργησω την 2 συσκευη γιατι δεν κανουν 2πλες microsim ουτε μπορουν να μου αλλαξουν την μια απο τισ 2 σε micro.λιγο σκεψη χρειαζεται
Link to comment
Share on other sites

παιδια ελεος πηρα σημερα το iphone4 και μου ειπαν στην κοςμοτε οτι επειδη εχω twin cart δηλ 2 καρτεσ με το ιδιο νουμερο και το ι phne περνει micro cart πρεπει να καταργησω την 2 συσκευη γιατι δεν κανουν 2πλες microsim ουτε μπορουν να μου αλλαξουν την μια απο τισ 2 σε micro.λιγο σκεψη χρειαζεται

Κόψτην μόνος σου τότε. Υπάρχουν οδηγοί πολλοί στο νετ...

πως μπορουμε να βαλουμε ζουμ στο βιντεο?

Δε γίνεται.

 

Εγώ ερωτώ αν υπάρχει η δυνατότητα να μικρύνουμε την ανάλυση των φωτό που βγάζουμε... Να υπάρχει δηλαδή επιλογή για πόσα μεγαπίξελ επιθυμούμε...

Link to comment
Share on other sites

Απλά προς ενημέρωσήν σας: Έχω εταιρική επιδότηση Voda και στο τιμοκατάλογο συσκευών που μου έστειλαν υπήρχε και το λευκό iPhone 4. Παραξενεμένος, τους ρώτησα αν είναι διαθέσιμο και μου είπαν σε 6 μήνες!!!!!!

Μαζί με την παρουσίαση του επόμενου iPhone, σκέφτηκα από μέσα μου...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Αμαν με αυτο το λευκο μηλο το εχουν κανει σιριαλ. Τι περιμενουν δηλαδη να βγει το 5 για να βγαλουν το 4 ασπρο?
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Οι δημοσιεύσεις που αναφέρονταν στο θέμα των θηκών,περιείχαν χρήσιμες πληροφορίες και μεταφέρθηκαν στο θέμα με τα accessories,προκειμένου να ενημερωθούν περισσότερα μέλη.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ναι γι αυτο δεν τα παιρναει. Πρεπει να βρειτε ενα προγραμμα να τα μετατρεψετε σε αρχεια που να αναγνωριζει το κινητο. Εγω χρησιμοποιω το Bigasoft iPhone Video Converter. Κανει και μικροτερο μεγεθος το τελικο αρχειο.

 

Αυτό φταίει πρέπει να τα κάνετε convert.

 

Ενας καλός Free converter που χρησιμοποιώ είναι το Format Factory.;)

 

θα τα κατεβασω να τα δοκιμασω!!!σας ευχαριστω πολυ!!!!μηπως ξερετε καμια εφαρμογη να κατεβαζει βιντεο απο το youtube???

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το YourTube στο Cydia
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

για να εχω το cydia δεν πρεπει να εχω κανει jb στο τηλ?

 

Αυτό εννοείται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...