Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω τελικα αποφασισα οτι προς το παρον δεν θα το αγορασω.Το οτι δεν εχει βγει προς επιδειξη το κινητο ενω εχει κυκλοφορησει μια εβδομαδα λεει πολλα κατα την γνωμη μου.Προφανως και εχει προβλημα με το σημα του δεν εξηγειται αλλιως να το κρυβουν....Γουρουνι στο σακι δεν παιρνω θα το δω πρωτα και αν διαπιστωσω οτι ειναι οκ θα δωσω τα 650 ευρω ;)

 

 

Φαντάζομαι ότι αντιλαμβάνεσαι πως αυτό που λες δε στέκει. Καταρχήν στο mall έχει για επίδειξη. Έπειτα, έστω ότι πας και βλέπεις ότι εκείνο είναι καλό, και ανοίγεις το κουτί και έχει θέμα εσένα. Τι θα κανείς; Θα πας να τους πεις γιατί έβαλαν το καλό για επίδειξη και δεν το έχεις εσυ; Αλλά και το αντίθετο. Να εχουν εκεί ενα ισα ισα για επίδειξη πούνε έχει πρόβλημα ενώ εσένα να βγει καλό. Εκτός αυτού, οι 9/10 λενε ότι είναι οκ. Άρα κάτι τέτοιο μπορεί να τύχει σε καθε συσκευή.

Βέβαια η αποφασιση δικη σου.

Φιλικά πάντα!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εβαλα αυτα που εδωσε το παιδι και δεν κανει τιποτα

 

 

Σου λέει ότι και πριν ή κάτι άλλο;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by nervous
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εβαλα αυτα που εδωσε το παιδι και δεν κανει τιποτα

 

Βαλε και ενα κεφαλαιο γραμμα

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να κανω εγραφη μου βγαζει αυτο το μηνυμα συνεχεια

 

Δοκιμασες άλλο κωδικό; Πχ nikos1821.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες άλλο κωδικό; Πχ nikos1821.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εβαλα mpampis 1234

τιποτα το ιδιο.

το κινητο παιδια εχει μπαταρια να περιμενω να αδειασει να το φορτισω ε?

 

απο πανω γραφει

passworld must contain at least one uppercase letter

 

το βρηκα οκ

Edited by geo_1983petra
Link to comment
Share on other sites

Βαλε αυτο ρε φιλαρακι "geo1983petra" οπως το βλεπεις

 

Geo1983petra

Θέλει και ενα κεφάλαιο τουλάχιστον.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Geo1983petra

Θέλει και ενα κεφάλαιο τουλάχιστον.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

για πιστωτικη πρεπει να εχω υπολοιπο μεσα ε?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έχουν πει. Δεν ξέρω γιατί ακόμα δεν έχω πληρώσει κάτι.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω το 3gs αξίζει να πάρω το iphone4, η να κρατήσω το 3gs και να πάρω το ipod touch 4g μέχρι να πέσει η τιμή του;

 

Αν περιμένεις να πέσει η τιμή, θα έχει έρθει ο καιρός για το επόμενο!

 

Εγω τελικα αποφασισα οτι προς το παρον δεν θα το αγορασω.Το οτι δεν εχει βγει προς επιδειξη το κινητο ενω εχει κυκλοφορησει μια εβδομαδα λεει πολλα κατα την γνωμη μου.Προφανως και εχει προβλημα με το σημα του δεν εξηγειται αλλιως να το κρυβουν....Γουρουνι στο σακι δεν παιρνω θα το δω πρωτα και αν διαπιστωσω οτι ειναι οκ θα δωσω τα 650 ευρω ;)

 

Υπάρχει για επίδειξη αλλά πιο βασικό είναι τα στατιστικά στοιχεία που παίρνεις από τα παιδιά στο φόρουμ.. και τα στατιστικά είναι υπέρ μας.

 

για πιστωτικη πρεπει να εχω υπολοιπο μεσα ε?

 

Έχει και η πίστωση τα όρια της!;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα θελα να μάθω, για να υπολογίσουμε ποσά δεδομένα έχουμε καταναλώσει, μετραμε το σύνολο ληφθεντων και σταλθεντων;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει για επίδειξη αλλά πιο βασικό είναι τα στατιστικά στοιχεία που παίρνεις από τα παιδιά στο φόρουμ.. και τα στατιστικά είναι υπέρ μας.

Μηπως μπορεις να μου πεις που υπαρχει να το δουμε;Ευχαριστω

 

Φαντάζομαι ότι αντιλαμβάνεσαι πως αυτό που λες δε στέκει. Καταρχήν στο mall έχει για επίδειξη. Έπειτα, έστω ότι πας και βλέπεις ότι εκείνο είναι καλό, και ανοίγεις το κουτί και έχει θέμα εσένα. Τι θα κανείς; Θα πας να τους πεις γιατί έβαλαν το καλό για επίδειξη και δεν το έχεις εσυ; Αλλά και το αντίθετο. Να εχουν εκεί ενα ισα ισα για επίδειξη πούνε έχει πρόβλημα ενώ εσένα να βγει καλό. Εκτός αυτού, οι 9/10 λενε ότι είναι οκ. Άρα κάτι τέτοιο μπορεί να τύχει σε καθε συσκευή.

Βέβαια η αποφασιση δικη σου.

Φιλικά πάντα!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλε μου περασα απο το mall χτες και δεν το ειδα καπου.Ισως δεν εψαξα καλα.Γενικα ειμαι της αποψης οτι αν κατι δεν το δω απο κοντα δεν το αγοραζω.Σιγουρα μπορει σε σενα να τυχει το προβληματικο οπως σε ολες τις συσκευες αλλα το οτι δεν εχουν βγαλει demo σε αυτη την φουρνια κανονικα σε ΟΛΑ τα καταστηματα που εχει κυκλοφορησει και οχι σε ενα-δυο εμενα με υποψιαζει και με προδιαθετει αρνητικα.Και ας ειναι τα στατιστικα συντριπτικα υπερ.Γνωμη μου βεβαια...

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Όπως προειπε ενα παιδί, τα στατιστικά είναι ο σωστός οδηγός. Για χίλιους λόγους μπορεί να μην το έχουν. Μπορεί να μη θέλουν να χάσουν λεφτά απο την επίδειξη του. Να πρέπει δλδ να υπάρχει σε 400 καταστήματα vodafone, αλλα τόσα κοσμοτε/γερμανο/οτεσοπ. Και ειδικά με τη ζήτηση που έχει. Οποτε δεν μπορείς να κρίνεις απο αυτό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα λίγο το κινητό. Το θέμα με το σήμα υπάρχει. Δηλαδή με το ν82 στο μαγαζι στο δικτυο της γουϊντ ειχα φουλ σημα. Με το ιφον εχω δύο γραμμές το πολύ 3 σήμα 3g. Τώρα αν πιάσω το επίμαχο σημείο σε ένα λεπτό πέφτει σε gprs. Τώρα επειδή είναι το πρώτο κινητό αφής που εχω θα πω ότι εχω πάθει πολιτισμικό σοκ. Η συσκευή είναι απίστευτα όμορφη και η οθόνη μόλις το άνοιξα απλά χαζευα Edited by geo_1983petra
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα και εγώ στην παρέα του 4G!!

Αν και γνωριμος στα iphone γιατι ειχα το 3gs, ειναι τρελα το νεο... περιμενω να κανει τον συγχρονισμο του για να το πιασω στα χερια μου..:D:D:D

Edited by stakas86
Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε το itunes 10. Εγκαταστήστε το άφοβα .Εκανα και συγχρονισμό και όλαν πάνε καλά και με το jailbreak.
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε το itunes 10. Εγκαταστήστε το άφοβα .Εκανα και συγχρονισμό και όλαν πάνε καλά και με το jailbreak.

Bασικά αυτό μπήκα να ρωτήσω και μου το απάντησες ήδη. :)

Link to comment
Share on other sites

@kabamarou

 

Μιλώντας για στατιστικά εννούσα την γενικότερη εικόνα που σου αφήνουν τα προβλήματα ή μη που αναφέρουν οι χρήστες στο φόρουμ.

Κατά προσέγγιση λοιπόν οι περισσότεροι είναι ικανοποιημένοι με την συσκευή ενώ η περιβόητη λαβή του θανάτου είτε δεν εμφανίζεται είτε δεν μας δημιουργεί πρόβλημα.

 

Προβλήματα παρόλα αυτά υπάρχουν αλλά έχουν να κάνουν με μεμονομένες συσκευές που ελπίζω να τους καλύπτει η εγγύηση .

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα θελα να μάθω, για να υπολογίσουμε ποσά δεδομένα έχουμε καταναλώσει, μετραμε το σύνολο ληφθεντων και σταλθεντων;

 

Ναι το σύνολο των δύο είναι αυτό που χρεώνεται.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ναι το σύνολο των δύο είναι αυτό που χρεώνεται.

 

Χμ.. Καλά είμαι μπορώ να πω. 3 μέρες και έχω καταναλώσει 150μβ. Βέβαια το χω ως μονη πηγή ενημέρωσης...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

@kabamarou

 

Μιλώντας για στατιστικά εννούσα την γενικότερη εικόνα που σου αφήνουν τα προβλήματα ή μη που αναφέρουν οι χρήστες στο φόρουμ.

Κατά προσέγγιση λοιπόν οι περισσότεροι είναι ικανοποιημένοι με την συσκευή ενώ η περιβόητη λαβή του θανάτου είτε δεν εμφανίζεται είτε δεν μας δημιουργεί πρόβλημα.

 

Προβλήματα παρόλα αυτά υπάρχουν αλλά έχουν να κάνουν με μεμονομένες συσκευές που ελπίζω να τους καλύπτει η εγγύηση .

βλέπε τη δική μου. ανέφερα πιο πριν το θόρυβο ("rattling" το είδα στο γκουγκλ αφού πολλοί έχουν το ίδιο θέμα) απ το χαλαρό sleep button και σκέφτομαι να το γυρίσω αν και το πήρα σήμερα, είναι εκνευριστικός θόρυβος και ξενερωτικός. λαβή θανάτου, κανένα πρόβλημα. πάντως η απλ ίσως βιάστηκε, ξενέρωσα άσχημα σήμερα με το θέμα αυτό!.

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Χμ.. Καλά είμαι μπορώ να πω. 3 μέρες και έχω καταναλώσει 150μβ. Βέβαια το χω ως μονη πηγή ενημέρωσης...

 

Καλά εσύ το ξεφτύλισες. :lol:

Ποτέ μου στα 2-3 χρόνια που χρησιμοποιώ iPhone δεν ξεπέρασα τα 100-150MB το μήνα. Δεν έχει κανένα WiFi εκεί κοντά που το χρησιμοποιείς;

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν μπορώ να πώ τί συμβαίνει με το σήμα: έχω στα χέρια μου ένα iphone4 με 4.02 και όσο και αν το αγκάλιασα δεν έπεσε το σήμα. Είμαι σε περιοχή που πιάνει καλά, αλλά πάλι δεν έπρεπε να μειωθεί με το grip of death; Δίκτυο vodafone...

Η ποιότητα κατασκευής εξαιρετική, παρά την απουσία καμπυλών είναι πολύ όμορφο στο μάτι. Η κάμερα και το βίντεο επίσης δυνατά σημεία! Η οθόνη είναι απίστευτη, με το 3GS δίπλα νομίζεις πως έχεις TFT (4G) vs DSTN (3GS) !!!

 

ΥΓ: Σε σχέση με το προηγούμενο το κουμπί sleep τρίζει αλλά είναι μάλλον θέμα κατασκευής του μεταλλικού κουμπιού και όχι αστοχίας υλικού...

Edited by Nosferatu

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

βλέπε τη δική μου. ανέφερα πιο πριν το θόρυβο ("rattling" το είδα στο γκουγκλ αφού πολλοί έχουν το ίδιο θέμα) απ το χαλαρό sleep button και σκέφτομαι να το γυρίσω αν και το πήρα σήμερα, είναι εκνευριστικός θόρυβος και ξενερωτικός. λαβή θανάτου, κανένα πρόβλημα. πάντως η απλ ίσως βιάστηκε, ξενέρωσα άσχημα σήμερα με το θέμα αυτό!.

 

Για το θόρυβο που ακούγεται από το μηχανισμό του sleep button μιλάς; Αν ναι δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω τι σε ενοχλεί, εκτός βέβαια και αν πια στο δικό σου τηλέφωνο κινείται και ακούγεται τόσο πολύ. Χωρίς υπερβολή θα πρέπει να στήσω αυτί μέσα σε εντελώς απομονωμένο από θορύβους χώρο και να το τραντάξω λες και χτυπώ φραπέ για να ακουστεί rattling και αυτό χαμηλότερα από ψίθυρο.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...