Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάνει άμεσα αντικατάσταση, όπως τα Apple Store?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να μεταφέρουμε τις φωτογραφίες που έχουμε τραβήξει σε υπολογιστή? Μόνο με μαιλ και με μήνυμα βρήκα ότι μπορείς να τις πάρεις. Μαζικά κάπως?

 

Οταν συγχρονίσεις το 4αρι με το itunes μέσα στο ituens εκεί που γράφει Ιphone και σου βγάζει πόσο χώρο έχεις φάει από τραγούδια προγράμματα-βιντεο θα δεις πάνω πάνω το photos .Εκεί είναι όλες οι φωτογραφίες που έχεις τραβήξει.Της παίρνεις με drag & drop και της βάζεις στο pc σου.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Κάνει άμεσα αντικατάσταση, όπως τα Apple Store?

 

Δεν το νομίζω. Προς το παρόν ό,τι λέει εδώ ξέρω http://www.istorm.gr/service_apple

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος δεν μπορεί να συνδεθεί με το iPhone μέσω wifi, μπορεί να φταίει ότι είναι μεγάλος ο κωδικός, εγώ όταν το είχα πάρει είχα μεγάλο κωδικό και δεν εμπαινα αργότερα όταν τον είχα κάνει μικρότερο εμπαινε κανονικά.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάποιες απορίες...

1. Όταν πάω: Μενού->Ρυθμίσεις->Γενικά->Πληροφορίες-> στο Φορέας λέει Carrier 7.0 έχω Wind είναι ok; Σε σας που έχετε Cosmote ή Vodafone έτσι λέει ή έχει την ονομασία του δικτύου;

2. Στο Μοντέλο λέει MC605GB είναι από Cosmote η συσκευή, είναι ελληνικό; Μήπως έπρεπε να τελειώσε σε GR; Εσάς σε τι τελειώνει;

3. Kάτι άλλο κάποια στιγμή ''χορεύαν'' τα εικονίδια στην αρχική οθόνη μου και σταμάτησαν όταν πάτησαν το μεσαίο πλήκτρο, αλλά μετακινήθηκαν κάποια... πως τα φέρνω στη θέση που θέλω; Και σε σας έτσι κάνουν κάποια στιγμή ''χορεύουν'' ή είναι πρόβλημα της συσκευής μου ή το έκανα καταλάθος;

4. Επίσης η φωτηνότητα της οθόνης όταν είναι στο Αυτόματα μια μειώνεται η φωτεινότητα και μια αυξάνεται, έτσι είναι το σωστό; 'Οταν δεν είναι στο Αυτόματα είναι πολύ λαμπερή η οθόνη!

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

1. εμενα λεει βονταφον αν θυμαμαι καλα

2. δεν γνωριζω

3. αυτο συμβαινει οταν κρατας για αρκετη ωρα πατημενο ενα εικονιδιο και σου δινει τη δυνατοτητα να τα αλλαξεις θεση ή να σβησεις εφαρμογες.

4. λογικο ειναι να κανει αυτο το πραγμα η φωτεινοτητα γιατι ειναι στο αυτοματο. Ρυθμιζετε αναλογα με το φωτισμο του χωρου που βρισκεσαι. Οσο για το αν γινεται πολυ λαμπερη οταν βγαζεις το αυτοματο αν πας στις ρυθμισεις και μειωσεις την μπαρα της φωτεινοτητας μπορεις να την κανεις λιγοτερο φωτεινη. εσυ αποφασιζεις

 

Ελπιζω να βοηθησα

Link to comment
Share on other sites

1) λέει vodafone gr

2) δεν έχουν παραχθεί στην Ελλάδα για να έχουν gr. Μάλλον θα έρχονται απο Αγγλία.

3 και 4 απαντηθηκαν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

χαζοι θα ειναι αυτοι φιλε μου αν δεν το κανουν. να το περιμενεις. Οπως πολυ σωστα ειπες τιποτε δεν ειναι δωρεαν, και μεταξυ μας, χρηση ιντερνετ δεν κανεις και στο Tethering? γιατι να μη στη χρεωσουν? για να κανεις οικονομια? δε νομιζω..

 

ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ? Προ-πληρώνω έναν όγκο... και περιμένω Tethered και μη Data που περνάω... να μετράνε από αυτό που πλήρωσα... ΓΙΑΤΙ ξεχωριστά; :)

 

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

1. εμενα λεει βονταφον αν θυμαμαι καλα

2. δεν γνωριζω

3. αυτο συμβαινει οταν κρατας για αρκετη ωρα πατημενο ενα εικονιδιο και σου δινει τη δυνατοτητα να τα αλλαξεις θεση ή να σβησεις εφαρμογες.

4. λογικο ειναι να κανει αυτο το πραγμα η φωτεινοτητα γιατι ειναι στο αυτοματο. Ρυθμιζετε αναλογα με το φωτισμο του χωρου που βρισκεσαι. Οσο για το αν γινεται πολυ λαμπερη οταν βγαζεις το αυτοματο αν πας στις ρυθμισεις και μειωσεις την μπαρα της φωτεινοτητας μπορεις να την κανεις λιγοτερο φωτεινη. εσυ αποφασιζεις

 

Ελπιζω να βοηθησα

 

1) λέει vodafone gr

2) δεν έχουν παραχθεί στην Ελλάδα για να έχουν gr. Μάλλον θα έρχονται απο Αγγλία.

3 και 4 απαντηθηκαν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Παιδιά ευχαριστώ!

 

Ας μου απαντήσει και κάποιος με Cosmote και Wind, στο Μενού->Ρυθμίσεις->Γενικά->Πληροφορίες-> στο Φορέας τι λέει;

Εμένα πάντως με Wind λέει Carrier 7.0, όσοι έχετε Wind έτσι λέει;

 

Areian0s και σε σένα στο Μοντέλο λέει GB; Από Vodafone το πήρες; Χώρα παραγωγής Κίνα λέει, όχι Aγγλία!

 

Ευχαριστώ και πάλι.

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

Και μένα GB λέει και το πήρα από κοσμοτέ. Σε μια φίλη μου που έχει το 3gs γράφει GR.
Link to comment
Share on other sites

Στο 3Gs που έχω εγώ γράφει COSMOTE 5.0.

 

Όσο για την φωτεινοτητα, έχω παρατηρήσει ότι όταν πάω δίπλα στην λαμπα τότε η οθόνη γίνεται ποιο Φωτεινή.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Στο 3Gs που έχω εγώ γράφει COSMOTE 5.0.

 

Όσο για την φωτεινοτητα, έχω παρατηρήσει ότι όταν πάω δίπλα στην λαμπα τότε η οθόνη γίνεται ποιο Φωτεινή.

 

Λογικό. Αναγνωρίζει ότι έχει φως και ανάβει πιο πολύ για να βλέπεις καλύτερα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalkν

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη μπαταρια παιδια

 

Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες γιατι εγω οταν το πηρα η μπαταρια ηταν πανω απο τι μεση και + που το εβαλα στο pc για 10 λεπτα για να βρει δικτυο με το i-tunes και μεχρι την αλλη μερα το πρωι που το πηγα πισω τελειωσε η μπαταρια επειδη δεν εκανα κανονικη φορτιση

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ!

 

Ας μου απαντήσει και κάποιος με Cosmote και Wind, στο Μενού->Ρυθμίσεις->Γενικά->Πληροφορίες-> στο Φορέας τι λέει;

Εμένα πάντως με Wind λέει Carrier 7.0, όσοι έχετε Wind έτσι λέει;

 

Areian0s και σε σένα στο Μοντέλο λέει GB; Από Vodafone το πήρες; Χώρα παραγωγής Κίνα λέει, όχι Aγγλία!

 

Ευχαριστώ και πάλι.

ναι 7.0 με wind

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου , 3gs λεει comote 8.1 και στο model GR- ελληνικο

το GB το δικο σου μηπως σημαινει Great Britain (Αγγλια)

Δεν ξερεις απο που το πηρες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Alcateluser

 

Εμένα γράφει vf GR 8.1 (vodafone )

Οσο για το 2ο που γράφεις εμένα είναι MC603GB

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες γιατι εγω οταν το πηρα η μπαταρια ηταν πανω απο τι μεση και + που το εβαλα στο pc για 10 λεπτα για να βρει δικτυο με το i-tunes και μεχρι την αλλη μερα το πρωι που το πηγα πισω τελειωσε η μπαταρια επειδη δεν εκανα κανονικη φορτιση

 

Πριν απο λιγο το εβαλα στο 15% να φορτισει μετα απο 2 μερες αναμονη και 6 ωρες και κατι χρησης

Link to comment
Share on other sites

Πάω να γραφτώ στο itunes κ δεν δέχεται την προπληρωμένη κάρτα που εχω από την τράπεζα κυπρου, γιατί? μήπως χρειάζεται να βάλω χρήματα μέσα? γιατί αυτή την στιγμή η κάρτα έχει 2 ευρώ μέσα
Link to comment
Share on other sites

Πάω να γραφτώ στο itunes κ δεν δέχεται την προπληρωμένη κάρτα που εχω από την τράπεζα κυπρου, γιατί? μήπως χρειάζεται να βάλω χρήματα μέσα? γιατί αυτή την στιγμή η κάρτα έχει 2 ευρώ μέσα

 

νομιζο δεσμεύετε καποιο ποσο για την εγράφη σου και το επιστρεφει μετα

Link to comment
Share on other sites

νομιζο δεσμεύετε καποιο ποσο για την εγράφη σου και το επιστρεφει μετα

 

ξέρεις τι ποσό? για να ξέρω πόσα να βάλω

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις τι ποσό? για να ξέρω πόσα να βάλω

 

Κοντά στα 1,5 ευρώ εάν θυμάμαι σωστά.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...