Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ερωτηση! το multitasking κραταει ανοιχτες τις 4 τελευταιες εφαρμογες (αυτες που το υποστηρίζουν) ή και τις αλλες που βρισκονται πιο πισω?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα το μάθουμε όταν θα βγει η 4.1. Μάλλον το ίδιο.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για να λέει Bluetooth κάτι ίσως θα έχει.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

παιδια ερωτηση! το multitasking κραταει ανοιχτες τις 4 τελευταιες εφαρμογες (αυτες που το υποστηρίζουν) ή και τις αλλες που βρισκονται πιο πισω?

 

Νομίζω όλες.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Ωραιαααααα...κι αφου δεν αντεξα και τελικα το πηρα, πειτε μου τωρα αν εχετε ευχαριστηση πως θα παρω ολα τα τηλεφωνα,φωτογραφιες κτλ στο απο το 3G στο 4.:D:D:D

 

Πρωτες εντυπωσεις αψογες. οθονη σημα πολυ καλο...αν και το σπιτι μου δεν ειναι για να κρινεις μιας και σε ολο σχεδον το σπιτι βαραει 5αρια

Link to comment
Share on other sites

Ωραιαααααα...κι αφου δεν αντεξα και τελικα το πηρα, πειτε μου τωρα αν εχετε ευχαριστηση πως θα παρω ολα τα τηλεφωνα,φωτογραφιες κτλ στο απο το 3G στο 4.:D:D:D

 

Πρωτες εντυπωσεις αψογες. οθονη σημα πολυ καλο...αν και το σπιτι μου δεν ειναι για να κρινεις μιας και σε ολο σχεδον το σπιτι βαραει 5αρια

 

Set as : και θα επιλέξεις το πιο πρόσφατο backup του iPhone 3G ..

 

αν δεν ξέρεις πως, απλά βάλε το 3G, κάντο ένα sync, να σου κρατήσει το σημερινό backup, και μετά βάλε το 4 και κάνε ότι σου είπα παραπάνω ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

set us??? εννοωντας??

 

'Οταν συνδέεις το 4, λογικά πρέπει να βγεις σε αυτήν εδώ την οθόνη ..

Εκτός κι αν το έχεις ήδη κάνει αυτό, οπότε σε αυτή την περίπτωση, θα κάνεις ένα restore, και θα ακολουθήσεις τις οδηγίες αυτές ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος για προβλήματα με το GPS?

 

Το navigon βρίσκει σήμα, το χάνει και ξανά βρίσκει.... έβαλα το gps status και δεν κλειδώνει ποτέ το σήμα του...

 

Μήπως υπάρχει κάπου κάπου κάποια ρύθμιση ή κάτι άλλο στα settings του iphone που δέν έχω δεί;

 

Έχει κάποιος άλλος παρόμοια προβλήματα;

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειχε προαναφερθει με τη ζωντανια του φωτισμου και την ''ψιλοκιτρινιλα'' εμαφανιζεται και σε μενα συγκρινοντας το με το 3g. Aρα νομιζω πως δεν ειναι ατυχα τα παιδια που προαναφεραν το ''προβλημα'' αυτο. Συμβαινει σε όλους σας αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο 3Gs δεν έχω κανένα προβλημα ποτέ δεν μου έχασε το σήμα και πάντα βρίσκει γρήγορα.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειχε προαναφερθει με τη ζωντανια του φωτισμου και την ''ψιλοκιτρινιλα'' εμαφανιζεται και σε μενα συγκρινοντας το με το 3g. Aρα νομιζω πως δεν ειναι ατυχα τα παιδια που προαναφεραν το ''προβλημα'' αυτο. Συμβαινει σε όλους σας αυτο??

Τι εννοείτε κιτρινίλα; Ανεβάστε screenshots.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα σημερα το πρωι το 32αρι,το ανοιξα μπροστα στον πωλητη και το κινητο φαινοταν μια χαρα.για κακη μου τυχη ομως δεν εβγαλα την ζελατινα.οταν πηγα σπιτι το απογευμα και εβγαλα την ζελατινα ειχε μια "γρατζουνια" στο κεντρο της οθονης,αρκετα βαθια σαν να προκληθηκε απο εντονο χτυπημα!! θα το παω το πρωι πισω...ελπιζω να μη μου κανουν νερα γιατι θα τους παρει και θα τους σηκωσει ομαδικως!! 780 ζεστα εσκασα!!!
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορείς να δείς την κιτρινίλα μιας και είναι θέμα υλικού...
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορείς να δείς την κιτρινίλα μιας και είναι θέμα υλικού...

Σωστό κι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

τοςο γκαντεμης ειμαι δλδ;

εχω υο μοναδικο iphone 4 που ειναι προβληματικό

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

τοςο γκαντεμης ειμαι δλδ;

εχω υο μοναδικο iphone 4 που ειναι προβληματικό

 

Κάτσε να πάρω εγώ, και σε μένα χαλασμένο θα είναι. Το έχω αυτό το "χάρισμα". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σε συνδυασμό με κάτι που διάβασα εδώ μέσα ότι δουλεύει σταθερά στα 2 watt ενώ σε άλλα κινητά κυμαίνεται ανάλογα με το σήμα, μου δημιουργεί κάτι όταν μιλάω σε βαθμό να θέλω να το κλείσω γρήγορα.

 

Μπορείς να σχηματίσεις ότι γνώμη νομίζεις για την συγκεκριμένη συσκευή. Μόνο κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και μην πιστεύεις ότι ανοησία γράφει ο καθένας μας. Και μιλώ για την απίστευτη ανοησία περί δήθεν διαρκούς εκπομπής 2 watt ασχέτως των συνθηκών λήψης, μια ανοησία που και εγώ διάβασα χθες εδώ στο forum αλλά δεν μπήκα καν στον κόπο να την σχολιάσω, γιατί με τον τρόπο που θα το έκανα είναι σίγουρο πως θα εισέπραττα ακόμα μια επίπληξη από τα "αφεντικά" του φόρουμ.

 

Βλακείες του κάθε άσχετου πιτσιρικά που ανακυκλώνει την άγνοια και την όποια προκατάληψή του. Αν μάλιστα σε ανησυχεί τόσο πολύ, είμαι στην διάθεσή σου έτσι και βρεθείς κατά την πόλη μου, να κάνουμε μαζί μια εργαστηριακή μέτρηση της συσκευής σε ότι συνθήκες θέλεις για να διαπιστώσεις και ο ίδιος το αυτονόητο. :rolleyes:

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να ξεκλειδώνει το bt στην 4.1?επίσης πρόβλημα στην οθόνη έχει προς το παρόν παρουσίασει 1 μόνο κινητό εδώ?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειχε προαναφερθει με τη ζωντανια του φωτισμου και την ''ψιλοκιτρινιλα'' εμαφανιζεται και σε μενα συγκρινοντας το με το 3g. Aρα νομιζω πως δεν ειναι ατυχα τα παιδια που προαναφεραν το ''προβλημα'' αυτο. Συμβαινει σε όλους σας αυτο??

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3294427#post3294427

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει περίπτωση να ξεκλειδώνει το bt στην 4.1?επίσης πρόβλημα στην οθόνη έχει προς το παρόν παρουσίασει 1 μόνο κινητό εδώ?

To bluetooth ξεκλειδώνει με την εφαρμογή iBlueNova μέσω cydia. Το κακό είναι ότι δεν έχει βγει ακόμα update για iOS 4... Επισήμως να το ξεκλειδώσει η Apple το θεωρώ αδύνατον...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκεί βάζεις το internet στο πεδίο apn

 

που ειναι αυτο το πεδιο ρε παιδια για να μπορεσω να μπαινω με ογκοχρεωση?

Link to comment
Share on other sites

που ειναι αυτο το πεδιο ρε παιδια για να μπορεσω να μπαινω με ογκοχρεωση?

Ρυθμίσεις->Γενικά->Δίκτυο->Κινητό Δίκτυο Δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος για προβλήματα με το GPS?

 

Το navigon βρίσκει σήμα, το χάνει και ξανά βρίσκει.... έβαλα το gps status και δεν κλειδώνει ποτέ το σήμα του...

 

Μήπως υπάρχει κάπου κάπου κάποια ρύθμιση ή κάτι άλλο στα settings του iphone που δέν έχω δεί;

 

Έχει κάποιος άλλος παρόμοια προβλήματα;

Περί αυτού ετοιμαζόμουν να γράψω τώρα!

Έχω το navigon και πρώτη φορά το χρησιμοποίησα έτσι για πλάκα.

Κλείδωσε σε 2 δευτερόλεπτα και μου είχε έτοιμη τη διαδρομή! Εντυπωσιάστηκα!

Έχασε για πολύ λίγο σήμα στη Μαβίλη, αλλά όλα τα υπόλοιπα γιατί δεν ακολουθούσα τη διδρομή που μου έλεγε τα υπολόγιζε πάρα πολύ γρήγορα!

 

Εντυπωσιάστηκα!

Με τις default ρυθμίσεις.

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις->Γενικά->Δίκτυο->Κινητό Δίκτυο Δεδομένων.

 

στα αγγλικα? εγω δεν νομιζω να εχω τετοια επιλογη. εχω παρει το iphone απο αμερικη και ειναι jb μηπως παιζει ρολο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...