Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το γεγονος οτι ειναι πισω γυαλι μου αρεσει παρα πολυ διοτι ημουν ψηρας και με το 3gs και κολαγα διαφανα αυτοκολητα στο πισω μερος για να μην κανω τις ελαφριες γρατζουνιτσες που δημιουργουντε αμα το αφησεις καπου και τα σχετικα....ηταν πολυ σπαστικο αυτο που εβλεπα σε πολλους...το μηλαρακι πισω τιγκα στην γρατζουνια και το μπροστα να ειναι αψογο οτι και αν κανεις...

 

νομιζω πως τωρα ποια αυτα ανηκουν στο παρελθον...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά η φωτεινοτητα της οθόνης στο αυτόματο πως σας φαίνεται. Νομίζω ότι οαισθητηρας δεν λειτουργεί και τόσο καλα. Τουλάχιστον σε συγριση με το 3G.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κ εγώ το πρωί, απο Γερμανό χωρις προπαραγγελιες κλπ. Τέλειο η οθόνη τα σπάει κ η κάμερα είναι πολύ καλύτερη απο το αναμενόμενο! Η αίσθηση που δίνει το κινητο είναι σαν να πιανεις ενα κομμάτι μάρμαρο!

 

Να γράψω κ το παράπονο μου πως ενώ ήμουν απο τους πρώτους που έκαναν προπαραγγελια στη βοδαφον, ολ τα καταστήματα με τα οποία επικοινώνησα αρνήθηκαν να μου πουλήσουν συσκευή χωρίς συμβόλαιο και όταν τους ανέφερα τη προπαραγγελια μου μου έλεγαν πως είχαν προτεραιότητα οι πελάτες του καταστήματος και εγώ ο βλακας που είχα κάνει απο το Ίντερνετ θα περίμενα οοοοταν θα μου έστελνε η μαμά βοδαφον να πάω να το πάρω....

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

και στο 4αρι και στο 3gs οσο αφορα την φωτεινοτητα εγω εδεινα ενα boost παραπανω γιατι ηταν χαμηλος λιγακι ο φωτισμος...
Link to comment
Share on other sites

Καλά και με χαμηλότερη φωτεινότητα πάλι σκίζει. Πάντως το χω δυναμώσει κι εγώ και του βάζω και το αυτόματο

 

Έχει κι ένα κακό αυτή η οθόνη... Κάνει την οθόνη του ipad να φαίνεται πολύ μέτρια :-P

Edited by jmarin
Link to comment
Share on other sites

πειτε μας παιδια και για την μπαταρια κατι

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πειτε μας παιδια και για την μπαταρια κατι

 

Πλήρως ικανοποιητική!!! Σαφώς καλύτερη από του S..

 

Από το πρωί ώρα 11 που μόλις έκανε από το βράδυ την πρώτη φόρτιση, δεν το έχω αφήσει από τα χέρια γιατί το στήνω, και είναι στο 75%..

 

Προς το παρών δείχνει καλά στοιχεία..;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

πειτε μας παιδια και για την μπαταρια κατι

 

Καταπληκτική η μπαταρια. Ειδικα με το galaxy s που ειχα, μερα με την νυχτα! :lol: :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και εγω μια χαρα απο μπαταρια σε σχεση με το desire/gs

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Έχει κι ένα κακό αυτή η οθόνη... Κάνει την οθόνη του ipad να φαίνεται πολύ μέτρια :-P

 

Μόνο του iPad; Κάθε οθόνη την κάνει να φαίνεται επιεικώς μέτρια. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα και το "έκαψα" το νεό μου iphone :X

 

Μετά από restore και προσπάθεια για update (το οποίο δεν έγινε ποτέ) το iphone δεν άνοιξε ξανά...

Έβγαζε τόση θερμότητα που με δυσκολία το έπιανες (έψηνες άνετα αυγουλάκι πάνω του :p)

Το άφησα μέχρι και σήμερα να δω αλλά και πάλι δεν άνοιγε με τίποτα (μάυρη οθόνη συνέχεια - dead)

[Φυσικά και δοκίμασα να το βάλω σε DFU ή Restore Mode χωρίς αποτέλεσμα]

 

Το πήγα πίσω αλλά για κακή μου τύχη δεν υπήρχε άλλο κομμάτι ουτε για δείγμα.

Next week τώρα μετά από αυτή τη ξενέρα, και ΑΝ... :rolleyes:

 

Είμαι ο πρώτος @Greece με hardware issue?

 

(Παρόμοια θέματα έχουν εμφανιστεί και σε άλλους σύμφωνα με το forum της apple: http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2477205&tstart=0)

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω:

http://cgi.ebay.com/Micro-Sim-Card-Cutter-2-Sim-Adapter-Ipad-Iphone-4-/200500651726?pt=PDA_Accessories&hash=item2eaec526ce

και ηρθε σε 8 ημερες (απο Hong-Kong ειναι η αποστολη).

 

Συγγνώμη αλλα στο shipping δεν λέει Ελλάδα (εγώ θέλω να έρθει Γαλλία) παρόλα αυτά το παρήγγειλες και ήρθε?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλα στο shipping δεν λέει Ελλάδα (εγώ θέλω να έρθει Γαλλία) παρόλα αυτά το παρήγγειλες και ήρθε?

 

Worldwide λέει!

 

Ίδια τιμή και για Γαλλία είναι, παράγγειλε το άφοβα. :)

Link to comment
Share on other sites

Worldwide λέει!

 

Ίδια τιμή και για Γαλλία είναι, παράγγειλε το άφοβα. :)

 

Σωστός εγώ κοίταζα παρακάτω που λέει:

 

Ship to US,UK,AU and Canada only

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλα στο shipping δεν λέει Ελλάδα (εγώ θέλω να έρθει Γαλλία) παρόλα αυτά το παρήγγειλες και ήρθε?

 

Σου απαντησε ο φιλος Ryder. Στελνει παντου ο συγκεκριμενος.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις? να μπαινεις μεσω 3g ή gprs? αν εννοεις αυτο θα πρεπει να εχεις προγραμμα δεδομενων στο συμβολαιο σου και απλα να ανοιξεις τα δεδομενα στις ρυθμισεις. που ειναι by default ανοιχτα βεβαια
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννος.. δεν εχω προγραμμα δεδομενων ομως και παλι γινεται να γινει η ογκοχρεωση ετσι χωρις να εχω προγραμμα... αλλα δεν μπορω να το κανω...
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννος.. δεν εχω προγραμμα δεδομενων ομως και παλι γινεται να γινει η ογκοχρεωση ετσι χωρις να εχω προγραμμα... αλλα δεν μπορω να το κανω...

Μαλλον θα πρεπει να περασεις ρυθμισεις απο τον παροχο σου για να σου ανοιξει το ιντερνετ και να εχεις δεδομενα. Παντως καλυτερα να εχεις ενα προγραμμα. Πιο οικονομικο νομιζω θα σου βγει...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννος.. δεν εχω προγραμμα δεδομενων ομως και παλι γινεται να γινει η ογκοχρεωση ετσι χωρις να εχω προγραμμα... αλλα δεν μπορω να το κανω...

 

Είσαι σίγουρος πως το θέλεις αυτό; Με ογκοχρέωση θα σε "ξυρίσει" ο πάροχός σου πριν προλάβεις να βγάλεις την ημέρα. Γιατί δεν δοκιμάζεις κάποιο από τα ημερήσια προγράμματα του 1€ ή τα καρτοπρογράμματα που βγήκαν πρόσφατα;

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κανενα προγραμμα, ωστε οταν μπαινω στο σπιτι μου και βρισκει το wifi μου, να σταματα τη χρεωση του 3g και να μπαινω ασυρματα. Ή θα πρεπει να το κανω καθε φορα χειροκινητα;;;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται προγραμμα, το wifi έχει πάντα προτεραιότητα απέναντι στο 3G όταν δε βρεθείς σε δίκτυο που έχεις ήδη συνδεθεί στο παρελθόν η σύνδεση γυρίζει αυτόματα σε wifi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται προγραμμα, το wifi έχει πάντα προτεραιότητα απέναντι στο 3G όταν δε βρεθείς σε δίκτυο που έχεις ήδη συνδεθεί στο παρελθόν η σύνδεση γυρίζει αυτόματα σε wifi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αααα... Πολυ ενδιαφερον... Να μου σωνεται και κανενα mb...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω την εξης απορια:Αν παρω το iphone 4 απο Αμερικη το οποιο δινεται απο τον απο κει παροχεα για το δικο τους δικτυο εδω θα μπορω να το δουλευω?ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω την εξης απορια:Αν παρω το iphone 4 απο Αμερικη το οποιο δινεται απο τον απο κει παροχεα για το δικο τους δικτυο εδω θα μπορω να το δουλευω?ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Οχι δεν θα μπορεις. Ειναι κλειδωμενο. Εκτος εαν το κανεις unlock... αλλα μετα εχεις αλλα.....

 

Καλυτερα να το παρεις απο Ελλαδα....

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...