Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω να δουμε ποτε θα ερθει πφ ακομα κανενα νεο για εδω :/

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει ειπωθεί και στο προηγούμενο τόπικ...

 

Αγγλία, Γερμανία, Ιταλία ΔΕΝ είναι κλειδωμένο.

 

για UK/Italia/France ειναι σιγουρο ξεκλειδωτα για Γερμανια ομως δεν ξερω δεν λεει κατι το επισημο site.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Από αρχές Ιουλίου θα είμαι Ολλανδία και ένας φίλος μου Αγγλία. Θα κοιτάξω μήπως και καταφέρω να τσιμπίσω καμία συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Όμως παιδιά τι θα γίνεται με το itunes?

Όταν το βάζεις στο ελληνικό θα κάνει activation?

Μπορεί να είναι ξεκλείδωτο αλλα να θέλει activation στη χώρα που το αγοράζεις :(

Happy iPhone user:)
Link to comment
Share on other sites

Ολλανδία δεν θα υπάρχει ακόμα τότε. Αγγλία θα έχει κυκλοφορήσει. Το αν θα βρεις όμως είναι άλλη συζήτηση.
Link to comment
Share on other sites

Ολλανδία δεν θα υπάρχει ακόμα τότε. Αγγλία θα έχει κυκλοφορήσει. Το αν θα βρεις όμως είναι άλλη συζήτηση.

 

Ολλανδία πότε θα κυκλοφορίσει γνωρίζεις; Διάβασα ότι θα κυκλοφορίσει μέσα στον Ιούλιο και είπα μήπως είμαι εκεί. Τώρα για το αν θα βρώ στην Αγγλία εννοείται... θα πρέπει να αναγκάσω τον φίλο μου να κατασκηνώσει έξω από κανένα apple store μήπως και...

Link to comment
Share on other sites

Είναι στη δεύτερη φουρνιά μαζί με το Βέλγιο η Ολλανδία. Σύμφωνα με τη Mobistar του Βελγίου, αναμένεται τέλος Ιουλίου/αρχές Αυγούστου άρα τότε θα είναι και στην Ολλανδία.
Link to comment
Share on other sites

Όμως παιδιά τι θα γίνεται με το itunes?

Όταν το βάζεις στο ελληνικό θα κάνει activation?

Μπορεί να είναι ξεκλείδωτο αλλα να θέλει activation στη χώρα που το αγοράζεις :(

 

δεν εχει σημασια αυτο μπορεις να το ενεργοποιησεις απο οπουδηποτε στον κοσμο....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα ρώτησα στο applestore στην ναυαρίνου και μου είπαν οτι θα κάνει γύρω στα 550+ ευρώ.. ξέρει κανείς αν το αγοράσω με κάποιο πρόγραμμα της κοσμοτε θα μειωθεί η τιμη?
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δεν έχουμε αρχίσει ακόμα να βλέπουμε reviews του iPhone 4. Από pogue, mossberg και όλους τους λοιπούς που πέρνουν νωρίτερα τις συσκευές. Κάτι να μας κρατήσει μέχρι την κυκλοφορία του!! Χαχαχα!
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως δεν έχουμε αρχίσει ακόμα να βλέπουμε reviews του iPhone 4. Από pogue, mossberg και όλους τους λοιπούς που πέρνουν νωρίτερα τις συσκευές. Κάτι να μας κρατήσει μέχρι την κυκλοφορία του!! Χαχαχα!

 

ειναι απλο, ακομα δεν εχει κυκλοφορησει αμερικη και ευρωπη..δεν το εχει κανεις! Την Πεμπτη που ερχεται το κοβω να γινεται σκοτωμος στα applestore...

 

--το ipad για να το παρεις πλεον πρεπει να εισαι σε λιστα αναμονης για 3-7 μερες..--

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα ρώτησα στο applestore στην ναυαρίνου και μου είπαν οτι θα κάνει γύρω στα 550+ ευρώ.. ξέρει κανείς αν το αγοράσω με κάποιο πρόγραμμα της κοσμοτε θα μειωθεί η τιμη?

Σιγουρα η τιμη θα μειωθει αναλογα με το ποσο ακριβο πακετο θα βαλεις αλλα τουλαχιστον 50 Ευρω θα πεσει αναλογως βεβαια τι προγραμμα βαλεις

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

ειναι απλο, ακομα δεν εχει κυκλοφορησει αμερικη και ευρωπη..δεν το εχει κανεις! Την Πεμπτη που ερχεται το κοβω να γινεται σκοτωμος στα applestore...

 

--το ipad για να το παρεις πλεον πρεπει να εισαι σε λιστα αναμονης για 3-7 μερες..--

 

Καλα οντως θα γινει πανικος στα applestore!

Ασχετως παντως αν εχει κυκλοφορησει το κινητο στην αγορα η οχι οι tech columnists παντοτε παιρνουν απο την ιδια την apple συσκευες βδομαδες πριν την επισημη κυκλοφορια τους. Και γι'αυτο βλεπουμε και τα reviews τους ειτε κανα 2 μερες πριν την επισημη κυκλοφορια τους ειτε την ιδια μερα.

Ο mossberg αν θυμαμαι καλα, παλαιοτερα ειχε κανει και την ανοησια να κυκλοφορησει review συσκευης της apple οταν δεν ειχε καν ανανακοινωθει....

Link to comment
Share on other sites

Hδη εχουν στησει τα πρωτα αντισκηνα απεξω απο τα μηλοαγορες :lol:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική πληροφορία θα ήταν αν ξέραμε πότε ακριβώς θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα... θα είναι Ιούλιος, Αύγουστος ή Σεπτέμβριος! Αναμένουμε...
Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε παρουσιαση. Bαλτε τα μεγαλα μεσα και παρετε μια συσκευη για παρουσιαση
Link to comment
Share on other sites

iPhone 4 arrives at Walmart

 

Ίσως η πρώτη φωτογραφία συσκευασίας του iPhone 4 που παρέλαβε το Walmart

 

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/06/10x0622oub23523axdc.jpg

 

via:

engadget

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Υπολογιζω οτι κατα τις 11 Ιουλη θα το εχω (απο Αγγλια).

Οταν το παρω στα χερια μου θα ποσταρω εντυπωσεις αλλα ειμαι σιγουρος οτι μεχρι τοτε θα εχουν ποσταρει εδω καμμια 10αρια αλλοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αυριο θα εχουμε τις πρωτες συσκευες και αρα τα πρωτα ρεβιου ε ? Αντε να αποφασισω αν τελικα αξιζει να παω στο μηλο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...