Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, πρωτο μηνυμα στο φορυμ και ευχαριστω γενικως για ολες τις πληροφοριες σας που εχω καταχραστει ηδη!

Πrοεκυψε το εξης θεματακι στο κινητο , χωρις να κανω καποια ουσιαστικη αλλαγη, εμφανίζει σταθερα οτι το κινητο εχει μνημη ημeρολογιου πλήρη και οτι ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης του κινητου εξαντλειται.. εσβησα ενα τσουβαλι εφαρμογες αλλα δεν αλλαξε κατι ενω στην εσωτερικη μνημη μου δειχνει αρες μαρες (πχ εσβησα μια εφαρμογη μεγεθους 8.5 mb και μου αυξηθηκε η ελευθερη μνημη κατα 3mb)

 

Εχει καποιος καμια ιδέα πριν αρχισω την εργοστασιακη επαναφορα? (δεν μου ειναι και τοσο ευκολη, διοτι εχω ubuntu και το ρημαδι το κινητο δεν συνδεεται με τπτ :) )

Edited by sardanapalosg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, πρωτο μηνυμα στο φορυμ και ευχαριστω γενικως για ολες τις πληροφοριες σας που εχω καταχραστει ηδη!

Πrοεκυψε το εξης θεματακι στο κινητο , χωρις να κανω καποια ουσιαστικη αλλαγη, εμφανίζει σταθερα οτι το κινητο εχει μνημη ημeρολογιου πλήρη και οτι ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης του κινητου εξαντλειται.. εσβησα ενα τσουβαλι εφαρμογες αλλα δεν αλλαξε κατι ενω στην εσωτερικη μνημη μου δειχνει αρες μαρες (πχ εσβησα μια εφαρμογη μεγεθους 8.5 mb και μου αυξηθηκε η ελευθερη μνημη κατα 3mb)

 

Εχει καποιος καμια ιδέα πριν αρχισω την εργοστασιακη επαναφορα? (δεν μου ειναι και τοσο ευκολη, διοτι εχω ubuntu και το ρημαδι το κινητο δεν συνδεεται με τπτ :) )

 

Κανε ενα wipe data πρωτα.

Επαναφορα εργοσταστιακων ρυθμισεων γινεται απο ο κινηο μεσα ,χωρις την ααναγκη υπολογιστη.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

οκ.. οταν λεμε wipe data? (ερωτηση πιθανως ανοητη...:-) )

οχι δεν ειναι το reset το προβλημα, το back up επαφων etc etc ειναι το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Εξαγωγη στην καρτα μνημης κ μετα τις επαναφερεις στο τηλεφωνο και ουτε γατα ουτε ζημια... Διαφορετικα τις συγχρονιζεις με το gmail σου κ μετα τις επαναφερεις με τον ιδιο τροπο στο κινητο.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

οκ.. οταν λεμε wipe data? (ερωτηση πιθανως ανοητη...:-) )

οχι δεν ειναι το reset το προβλημα, το back up επαφων etc etc ειναι το θεμα...

 

αν εχεις μαμισια ρομ δεν γινεται.πας κατευθειαν για ρεσετ.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

ενταξει το εκανα το reset και ολα πηγαν ρολοι.. αν εξαιρεσεις οτι η μπαταρια συμπεριφερεται αλλοπροσαλλα κατα τα αλλα ολα στρωσαν.

Αληθεια μετα το αυτο που η μπαταρια δειχνει να αδειαζει αμεσως, αν το κλεισεισ μετα ειναι παλι γεματη και γενικως δεν μπορεις να βγαλεις ακρη με το ποσο ρευμα εχεις το εχει κανενας αλλος?

Ευχαριστω για την βοηθεια σας παντως!

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχει κι αλλος το προβλημα αυτο.κανε μερικες φορτισεις-αποφορτισεις και δες μηπως στρωσει.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πρωτο μηνυμα στο φορυμ και ευχαριστω γενικως για ολες τις πληροφοριες σας που εχω καταχραστει ηδη!

Πrοεκυψε το εξης θεματακι στο κινητο , χωρις να κανω καποια ουσιαστικη αλλαγη, εμφανίζει σταθερα οτι το κινητο εχει μνημη ημeρολογιου πλήρη και οτι ο εσωτερικος χωρος αποθηκευσης του κινητου εξαντλειται.. εσβησα ενα τσουβαλι εφαρμογες αλλα δεν αλλαξε κατι ενω στην εσωτερικη μνημη μου δειχνει αρες μαρες (πχ εσβησα μια εφαρμογη μεγεθους 8.5 mb και μου αυξηθηκε η ελευθερη μνημη κατα 3mb)

 

Εχει καποιος καμια ιδέα πριν αρχισω την εργοστασιακη επαναφορα? (δεν μου ειναι και τοσο ευκολη, διοτι εχω ubuntu και το ρημαδι το κινητο δεν συνδεεται με τπτ :) )

 

μου το έβγαζε και μένα και ας είχα εγκατεστημένες 5 με 6 εφαρμογές, μάλλον φταίει η μικρή ποσότητα μνήμης του κινητού, αυτό που έκανα εγώ ήταν να βγάλω δύο εφαρμογές το google drive και το facebook που συνεχώς τρέχουν στο κινητό, από τότε δεν εμφανίστηκε ξανά :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, προσπαθησα να περάσω την 2.2 για ένα φιλαράκι και το κινητό κόλλησε στο samsung (αναβοσβήνει). Τι μπορώ να τα κάνω?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

πως μπορω να κανω format σε κλειστη συσκευη

 

 

ευχαριστω

 

πατας συνεχομενα κατω κουμπι volume μεσαιι κουμπι και ανοιγεθς την συσκευη.

 

Καλησπερα παιδια, προσπαθησα να περάσω την 2.2 για ένα φιλαράκι και το κινητό κόλλησε στο samsung (αναβοσβήνει). Τι μπορώ να τα κάνω?

 

κανεις κατι λαθος;

ξαναπερνα την και ασε την στο λογοτυπο. μπορει να θελει και 10 λεπτα.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν κανω κατι λαθος, βασικα στο xda διαβασα πωςεπρεπε να flashαρω μια συγκεκριμενη rom, ενω εγω δοκιμασα την τελευταια που βρηκα στο samfirmware και κατι πηγε λαθος με τον bootloader. Τωρα του περασα προσωρινα την τελευταια kyrillos rom και μολις βρω καιρο θα ξαναδοκιμασω αυτη που μου προτειναν. Εσεις ποια εχετε?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια.

Εχω ενα προβλημα με το κινητο.

Ειχε βαλει ο γιος μου ενα μοτιβο για να κλειδωνει την οθονη και το ξεχασε, με αποτελεσμα να κλειδωση η συσκευη.

Για να ξεκλειδωση, πρεπει να βαλεουμε το mail, αλλά ελα μου ντε που δεν αλλάζει απο ελληνικά σε αγγλικα.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να την ξεκλειδώσουμε ???

Δεν είναι εποχες για να αγοράζω αλλο κινητο.

 

To βρηκα.......

 

Πρέπει να μπεις σε Recovery Mode και όχι σε Download Mode. Για να μπεις σε Recovery όταν είναι κλειστό το κινητό κράτα πατημένα το κεντρικό κουμπί, volume up, volume down και το power. Μόλις ανοίξει το κινητό άστα μετά από λίγο και θα μπεις στο Recovery. Εκεί θα βρεις την επιλογή wipe data/factory reset. Επέλεξε το, κάνε επιβεβαίωση και το κινητό θα επανέλθει στην εργοστασιακή του κατάσταση.

 

Το έκανα και περιμένω αποτελέσματα.

Edited by makman_e34
Τώρα είμαι, ένας απο "αυτούς" που τα κατάφεραν.:lol:
Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια το χω, δούλεψε με εξυπηρέτησε, σκέφτηκα να το βγαζα για αγγελία για κανα €80 καθώς το χα σε θήκη λαστιχένια και ζελατίνη, βαρέθηκα και δεν το έβγαλα μόλις πήρα το xperia p

 

Μου βγαλε 2 χρόνια το λάδι με τις καθυστερήσεις του, καθυστερήσεις στα sms, στις κλησεις, στο internet, στις επαφές, κολλήματα σκαλώματα με την 2.2. Βαριόμουν να το rootάρω αν και θα μετρούσε θα άλλαζε πολλά. Στο ξεκάρφωτο με ταρακουνήματα έκλεινε καμιά φορά αλλά προσαρμόστηκα. Καμιά φορά έχανε την μπαταρία του απότομα αλλά με ένα restart όλα κομπλέ :p

 

Το έχω ακόμη τώρα που είμαι Κύπρο και το χω παρατήσει έχοντας βάλει την cu για τον ελληνικό αριθμό που τον έχω 7χρόνια.

 

Είμαι υπερήφανος και συγκινημένος που είδα πως έχοντάς το σε standby χωρίς τίποτα, έχοντας δεχτεί 3-4 sms και 2-3 κλήσεις μου βγαλε 5 μέρες και 18 ώρες πριν κλείσει. :O

 

Πολλά μπράβο στη samsung για τις μπαταρίες της, με ορθολογικό τρόπο φόρτισης (μερικές πλήρεις κάθε μήνα, αποσύνδεση μόλις φτάσει στο 100%) η μπαταρία παραμένει σκυλί..

 

Καλό κινητό, ακόμη μ'αρέσει να το βλέπω (λόγω καλής κατάστασης που ήτανε ντυμένο με τη θήκη) αλλά έτσι όπως τρέχουνε πλέον και τα κινητά θυμίζει κινητό άλλης εποχής..το πρώτο μου smart :O

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια το χω, δούλεψε με εξυπηρέτησε, σκέφτηκα να το βγαζα για αγγελία για κανα €80 καθώς το χα σε θήκη λαστιχένια και ζελατίνη, βαρέθηκα και δεν το έβγαλα μόλις πήρα το xperia p

 

Μου βγαλε 2 χρόνια το λάδι με τις καθυστερήσεις του, καθυστερήσεις στα sms, στις κλησεις, στο internet, στις επαφές, κολλήματα σκαλώματα με την 2.2. Βαριόμουν να το rootάρω αν και θα μετρούσε θα άλλαζε πολλά. Στο ξεκάρφωτο με ταρακουνήματα έκλεινε καμιά φορά αλλά προσαρμόστηκα. Καμιά φορά έχανε την μπαταρία του απότομα αλλά με ένα restart όλα κομπλέ :p

 

Το έχω ακόμη τώρα που είμαι Κύπρο και το χω παρατήσει έχοντας βάλει την cu για τον ελληνικό αριθμό που τον έχω 7χρόνια.

 

Είμαι υπερήφανος και συγκινημένος που είδα πως έχοντάς το σε standby χωρίς τίποτα, έχοντας δεχτεί 3-4 sms και 2-3 κλήσεις μου βγαλε 5 μέρες και 18 ώρες πριν κλείσει. :O

 

Πολλά μπράβο στη samsung για τις μπαταρίες της, με ορθολογικό τρόπο φόρτισης (μερικές πλήρεις κάθε μήνα, αποσύνδεση μόλις φτάσει στο 100%) η μπαταρία παραμένει σκυλί..

 

Καλό κινητό, ακόμη μ'αρέσει να το βλέπω (λόγω καλής κατάστασης που ήτανε ντυμένο με τη θήκη) αλλά έτσι όπως τρέχουνε πλέον και τα κινητά θυμίζει κινητό άλλης εποχής..το πρώτο μου smart :O

 

Πραγματικα οπως τα λες ειναι. Εγω το δεκεμβριο κλεινω 2 χρονια και το χρησιμοποιω ακομα. Οταν το πρωτοπηρα ηταν οτι καλυτερο υπηρχε στα 250€ και ενα χρονο μετα ηταν πολυ πισω σε σχεση με οτι κυκλοφορουσε τοτε...

 

Ευτυχως δε μου εκανε τα θεματα που λες με τα ταρακουνηματα, αλλα για μια περιοδο δε διαβαζε τη σιμ οταν φορτιζε...

 

Η μπαταρια ποτε δε με ενθουσιασε (ισως φταιει το οτι δεν εκανα σωστα την πρωτη φορτιση) και το ρεκορ μου με φυσιολογικη χρηση ειναι 2 μερες 12 ωρες!!!

 

Με το ροοτ παντως το δικο μου εγινε χειροτερο και δεν μπορω να το κανω unroot γιατι το pc μου ειναι καθυστερημενο!!!

 

Τρεμω για τη στιγμη που θα χαλασει και θα πρεπει να σκασω 200€ για να παρω καινουριο :cry: Πιστευω πως αυτα που κυκλοφορουν τωρα στα 150 ευρω περιπου ειναι πολυ κατωτερα απο το galaxy 3 και σιγουρα δεν αξιζουν για καποιον που ειχε ηδη ενα smartphone πριν...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα οπως τα λες ειναι. Εγω το δεκεμβριο κλεινω 2 χρονια και το χρησιμοποιω ακομα. Οταν το πρωτοπηρα ηταν οτι καλυτερο υπηρχε στα 250€ και ενα χρονο μετα ηταν πολυ πισω σε σχεση με οτι κυκλοφορουσε τοτε...

 

Ευτυχως δε μου εκανε τα θεματα που λες με τα ταρακουνηματα, αλλα για μια περιοδο δε διαβαζε τη σιμ οταν φορτιζε...

 

Η μπαταρια ποτε δε με ενθουσιασε (ισως φταιει το οτι δεν εκανα σωστα την πρωτη φορτιση) και το ρεκορ μου με φυσιολογικη χρηση ειναι 2 μερες 12 ωρες!!!

 

Με το ροοτ παντως το δικο μου εγινε χειροτερο και δεν μπορω να το κανω unroot γιατι το pc μου ειναι καθυστερημενο!!!

 

Τρεμω για τη στιγμη που θα χαλασει και θα πρεπει να σκασω 200€ για να παρω καινουριο :cry: Πιστευω πως αυτα που κυκλοφορουν τωρα στα 150 ευρω περιπου ειναι πολυ κατωτερα απο το galaxy 3 και σιγουρα δεν αξιζουν για καποιον που ειχε ηδη ενα smartphone πριν...

 

Πάντως, έτσι όπως το σκέφτομαι τώρα έχοντας ένα Optimus L7 το οποίο είναι πολύ καλύτερο από το Galaxy 3 αλλά έχει 0 υποστήριξη από developers και από LG (το σώζει ότι το πήρα με επιδότηση, είχα χειρότερο από αυτό και είχε από μαμά ICS) αν είναι να πάρεις low end συσκευή, καλύτερα να πάρεισ κάτι λίγο παλιότερο και δοκιμασμένο (να τσεκάρεις δλδ xda και myphone αν έχει support από developers) παρά κάτι ολοκαίνουριο γιατί δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί και αν θα έχει ανταπόκριση, ειδικά με το ρυθμό που βγαίνουν πλέον οι συσκευές. Respect στο τίμιο Galaxy 3 και στον Κύριλλο που το απογείωσε!!!!:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια το χω, δούλεψε με εξυπηρέτησε, σκέφτηκα να το βγαζα για αγγελία για κανα €80 καθώς το χα σε θήκη λαστιχένια και ζελατίνη, βαρέθηκα και δεν το έβγαλα μόλις πήρα το xperia p

 

Μου βγαλε 2 χρόνια το λάδι με τις καθυστερήσεις του, καθυστερήσεις στα sms, στις κλησεις, στο internet, στις επαφές, κολλήματα σκαλώματα με την 2.2. Βαριόμουν να το rootάρω αν και θα μετρούσε θα άλλαζε πολλά. Στο ξεκάρφωτο με ταρακουνήματα έκλεινε καμιά φορά αλλά προσαρμόστηκα. Καμιά φορά έχανε την μπαταρία του απότομα αλλά με ένα restart όλα κομπλέ :p

 

Το έχω ακόμη τώρα που είμαι Κύπρο και το χω παρατήσει έχοντας βάλει την cu για τον ελληνικό αριθμό που τον έχω 7χρόνια.

 

Είμαι υπερήφανος και συγκινημένος που είδα πως έχοντάς το σε standby χωρίς τίποτα, έχοντας δεχτεί 3-4 sms και 2-3 κλήσεις μου βγαλε 5 μέρες και 18 ώρες πριν κλείσει. :O

 

Πολλά μπράβο στη samsung για τις μπαταρίες της, με ορθολογικό τρόπο φόρτισης (μερικές πλήρεις κάθε μήνα, αποσύνδεση μόλις φτάσει στο 100%) η μπαταρία παραμένει σκυλί..

 

Καλό κινητό, ακόμη μ'αρέσει να το βλέπω (λόγω καλής κατάστασης που ήτανε ντυμένο με τη θήκη) αλλά έτσι όπως τρέχουνε πλέον και τα κινητά θυμίζει κινητό άλλης εποχής..το πρώτο μου smart :O

 

μια και ανέφερες ότι έχεις και το xperia p θα ήθελα να σε ρωτήσω πως σου φαίνεται η ποιότητα ομιλίας σε σχέση με το galaxy 3 καθώς και η ένταση του ακουστικού??? γιατί το σκέφτομαι και εγώ για την συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαστε off θα σε παρέπεμπα στις παρατηρήσεις για το κινητό στο λινκ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=329441&page=89

 

το ακουστικό του είναι πολυ καλό ακούω καθαρά καλύτερα από το galaxy θα έλεγα. Τα μεγάλα μειονεκτήματα του κινητού είναι η αυτονομία και το ηχείο του που είναι απελπιστικά αδύναμο. Κατά τα άλλα στα 300-350€ τα βγάζει τα λεφτά του πολύ ισχυρό η μέρα με τη νύχτα με το galaxy 3

 

και εξίσου όμορφο :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαστε off θα σε παρέπεμπα στις παρατηρήσεις για το κινητό στο λινκ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=329441&page=89

 

το ακουστικό του είναι πολυ καλό ακούω καθαρά καλύτερα από το galaxy θα έλεγα. Τα μεγάλα μειονεκτήματα του κινητού είναι η αυτονομία και το ηχείο του που είναι απελπιστικά αδύναμο. Κατά τα άλλα στα 300-350€ τα βγάζει τα λεφτά του πολύ ισχυρό η μέρα με τη νύχτα με το galaxy 3

 

και εξίσου όμορφο :)

 

ευχαριστώ!!!! η σύγκριση με κάτι που έχω με βοηθά περισσότερο :) και σε 1 μήνα που έρχεται και η επιδότηση :D

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα σκυλι το galaxy 3 πτωσεις,χτυπηματα, δουλευει ακομα μετα απο 2 χρονια και η μπαταρια κραταει οντως αρκετα αμα δεν το ζοριζεις πολυ.εχει περασει κανεις ics να μας πει εντυπωσεις;δεν το περασα ακομα γιατι τωρα δουλευει οκ σε cm7 και δε θελω να ασχολουμαι παλι απ την αρχη με bugs κλπ :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Με το Ι5800 απο τη στιγμη που το πηρα δε μπορω να συγχρονιστω με το λογαριασμο google για να μπορω πχ να κατεβασω απο android market. Βαζω τα στοιχεια email και μετα απο λεει ''δεν ειναι δυνατη η επικοινωνια με τον διακομιστη''.Σημειωτεον οτι τα δυο βελακια πανω στην οθονη δεν αναβουν οταν προσπαθω να συνδεθω στο λογαριασμο.Κατα τα αλλα στο ιντερνετ συνδεομαι μια χαρα. Εχω την 2,1 εκδοση android. Τι γινεται αραγε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Με το Ι5800 απο τη στιγμη που το πηρα δε μπορω να συγχρονιστω με το λογαριασμο google για να μπορω πχ να κατεβασω απο android market. Βαζω τα στοιχεια email και μετα απο λεει ''δεν ειναι δυνατη η επικοινωνια με τον διακομιστη''.Σημειωτεον οτι τα δυο βελακια πανω στην οθονη δεν αναβουν οταν προσπαθω να συνδεθω στο λογαριασμο.Κατα τα αλλα στο ιντερνετ συνδεομαι μια χαρα. Εχω την 2,1 εκδοση android. Τι γινεται αραγε?

 

Δεν ειμαι σιγουρος, αλλα ισως χρειαζεται να το αναβαθμισεις στην 2.2...

Πλεον για οσους εχουν 2.2 και πανω το android market αναβαθμιστηκε σε google play store. Ισως να μην ειναι συμβατο με την παλια εκδοση που εχεις εσυ...

 

Ας απαντησει και καποιος αλλος σιγουρα γιατι μπορει να λεω βλακειες, αλλα δεν χανεις κατι να το αναβαθμισεις σε 2.2...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Διαπιστωσα κατι σε galaxy 3 στα μυνημματα.

 

Το εχω δει 4-5 φορες μεχρι τωρα.

Σε απλα μυνημματα τηλεφωνιας...ειμε σε cosmote.. ενω διαβαζω τα μυνηματα που εχω..

μαλιστα τα σβηνω αφου τα διαβασω..το τηλεφωνο στην εικονα των μυνηματων μου γραφει οτι εχω μυνημματα

ενα νουμερο πανω του δηλαδη...!!

 

οτι και να κανω δεν σβηνει με τιποτε !!!!!!!!!!!

 

Διαπιστωσα ομως οτι αν το κλησω και το ξανανοιξω καθαριζει !!! η του κανω επανεκοινηση..

 

τι ειναι αυτο ? κανενα Bag ??

 

ναστε καλα.

Link to comment
Share on other sites

έβαλα τελικά το Kyrillos rom 10.6 (android 2.3.7) και τώρα έχω ένα νέο τηλέφωνο, πολύ γρήγορο και ανανεωμένο!

 

προσοχή όμως να κάνετε καλό backup πριν την αναβάθμιση!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

έβαλα τελικά το Kyrillos rom 10.6 (android 2.3.7) και τώρα έχω ένα νέο τηλέφωνο, πολύ γρήγορο και ανανεωμένο!

 

προσοχή όμως να κάνετε καλό backup πριν την αναβάθμιση!

 

τι εννοείς καλό backup???? εγώ συνήθως κρατάω μόνο τον τηλεφωνικό κατάλογο, η Kyrillos rom 10.6 κανά κολληματάκι έχει???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...