Jump to content

Απόψεις: Πόσο... «πιστοί» είσαστε στο δίκτυό σας;


TN97
 Κοινοποίηση

Πόσο... «πιστοί» είσαστε στο δίκτυό σας;  

902 members have voted

  1. 1. Πόσο... «πιστοί» είσαστε στο δίκτυό σας;

    • Έχω Cosmote και θα παραμείνω στην Cosmote
      317
    • Έχω Cosmote αλλά θα πάω στην Vodafone
      19
    • Έχω Cosmote αλλά θα πάω στην Wind
      22
    • Έχω Vodafone αλλά θα πάω στην Cosmote
      43
    • Έχω Vodafone και θα παραμείνω στην Vodafone
      243
    • Έχω Vodafone αλλά θα πάω στην Wind
      17
    • Έχω Wind αλλά θα πάω στην Cosmote
      14
    • Έχω Wind αλλά θα πάω στην Vodafone
      9
    • Έχω Wind και θα παραμείνω στην Wind
      219


Recommended Posts

παλιό το Poll, χρειαζόμαστε νέο.

 

πηγαίνω στην πιο οικονομικά συμφέρουσα εταιρεία, ανάλογα με τις ανάγκες μου

 

συμφωνω απολυτα.

Δεν εχω μετοχες σε καμια εταιρια και πλεον με την φορητοτητα, κανω την καλυτερη επιλογη συμφωνα με τις αναγκες μου.

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ειμαι στην Wind από τον Δεκεμβριο(έκανα την επανάσταση και έφυγα από το what's up) και με βλέπω για πολλά χρόνια ακόμα να είμαστε καλα,Λόγω τιμών και προσφορών.Έχω κ ένα Q σαν 2ο..
Link to comment
Share on other sites

Εγω παω οπου με βολευει.

Προς το παρον χρησιμοποιω wind για ολα μου τα τηλεφωνα + data, whatsup για να μου κανουν αναπαντητες οι whatsupαδες (παιρνουν και καμια φορα :p) και τελος μια q που εχω χρονια και βαζω μονο mb.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην Cosmote από το 1998 που πήγα στρατό και πήρα κινητό. Στην αρχή ως καρτοκινητό μετά αλλαγή σε συμβόλαιο. Πάντα κοιτάω να επιλέγω πρόγραμμα μέσα απο την εταιρεία, το πιο συμφέρον για τις ανάγκες μου, χωρίς να με ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλες εταιρείες, που έτσι κ αλλιώς τις παρακολουθώ για εγκυκλοπαιδικούς λόγος. Έχω καταλάβει ότι αν μια εταιρεία βγάλει μια προσφορά τότε αργά ή γρήγορα και οι υπόλοιπες θα ακολουθήσουν με απαντήσεις. Άρα δώρον άδωρον να φύγω. Ακόμα όμως και αν είχα μια σούπερ ντούπερ προσφορά από άλλη εταιρεία, πάλι δεν θα έφευγα διότι όλο το οικογενειακό μου περιβάλλον, δηλαδή 6 άτομα έχουν επίσης Cosmote. Όπως και πολλοί φίλοι μου εκτός από 2-3. Και δεν θα ήθελα να τους χρεώνω και να τρώω τον δωρεάν χρόνο τους άλλο αν εγώ μπορεί να έχω πες... Χ ώρες προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει απαντήσει καμία όμως στα MB του F2G εδώ και μήνες. μόνο στα 300' προς όλους. και γενικά είναι και οι εμπειρίες που αποκτάς από κάθε εταιρεία :P αλλά anyway όπως πιστεύει ο καθείς! δεν κρίνουμε κανέναν, αφού σε βολεύει οκ!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Έχω WIND και θα παραμείνω στην WIND, λόγω των προσφορών που κάνει στα καρτοκινητά της. Και όσον αφορά το σήμα, σπάνια με απογοήτευσε, συνεπώς οι εντυπώσεις μου είναι καλές για την συγκεκριμένη εταιρία.
Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά ήμουν και παραμένω cosmote, θεωρητικά σε ένα καλό πακέτο δεν θα δίσταζα να μετακομίσω ή να πάρω και 2η κάρτα αλλού. Στην ουσία η "πίστη" μου περισσότερο έχει να κάνει με συνήθεια, το ότι και οι περισσότεροι δικοί μου εκεί βρίσκονται + μη πολλές απαιτήσεις/ανάγκες ώστε να ψαχτώ γι' αλλού. Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...
Vodafone απο το 1999. Δεν θα πήγαινα ποτε για βασικό αριθμό (έχω για δεύτερο αριθμό) στην cosmote με τέτοιο σημα
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Έχω WIND και θα παραμείνω στην WIND, λόγω των προσφορών που κάνει στα καρτοκινητά της. Και όσον αφορά το σήμα, σπάνια με απογοήτευσε, συνεπώς οι εντυπώσεις μου είναι καλές για την συγκεκριμένη εταιρία.

 

+1 και εγώ μια από τα ίδια...

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Όπου υπάρχει εταιρικό πακέτο:D

Τα τελευταία 4 χρόνια cosmote. Παράπονο κανένα...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Κοσμοτε απο το 1999,με ενα μικρο δοαλλειμα βονταφον απο 2014-2015

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Cosmote έχω από την πρώτη στιγμή (κάπου το μακρινό 2005),εκανα μια προσπάθεια με τη Wind τότε με τα 300',τη χρησιμοποίησα αρκετά παίρνοντας 2ο αριθμό (ακόμα τον έχω άλλα σπάνια βάζω κάρτα) και προσπάθησα να πείσω και πολύ κόσμο τότε να αλλάξει από Whats up σε F2G αλλά η Wind σε πολλές περιπτώσεις δεν είναι και η πιο αξιόπιστη μακροπρόθεσμα οπότε μείναμε Cosmote και ίσως πάμε μια βόλτα από Wind τώρα για τους τελευταίους μήνες που θα έχει ακόμα αυτό το όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Από το 1998 Wind (τότε Telestet).

Απόλυτα ικανοποιημένος από την ποιότητα υπηρεσιών, τις τιμές και την εξυπηρέτηση.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Wind         200? - ιαν / 2022

Vodafone  : ιαν / 2022 - μαρ 2022 

Cosmote   : μαρ / 2022 έως τώρα. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...