Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε και εγω ακριβως αυτα εχω.

 

Δεν εχω το μεσαιο που εχεις στις φωτογραφιες σου στο flickr φιλε μου.

 

Περιεργο, πρέπει στο εργοστάσιο κατά λάθος να μην το έβαλαν..

Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη σωστά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σφραγισμενο ηταν.....Ισως δεν ειναι περιεργο τελικα.... απο οτι εμαθα μολις τωρα κ αλλο μελος εδω του φορουμ εχει το ΙΔΙΟ προβλημα.....χεχε...

Δευτερα θα ξαναμιλησω μαζι τους ,γιατι απο εχτες κ τηλεφωνο πηρα αμεσα κ μαιλ τους εχω στειλει κ φωτο!!! απο την συσκευασια μου εχω στειλει κ ΞΑΝΑ τηλεφωνο πηρα σημερα κ λυπαμαι που το λεω, ΑΚΟΜΑ περιμενω να με παρουν πισω......Πριν λιγο τους εστειλα παλι μαιλ με το λινκ εδω μπας κ γινει κατι..

Οπως κ να εχει δεν ειναι το θεμ α της φορτισης ειναι καθαρα θεμα ΤΑΞΗΣ για εμενα...Θελω τον φορτιστη μου σωστο κ νομιζω οτι ειναι υποχρεωμενοι να με εξυπηρετησουν κ να μου στειλουν οτι λειπει στο σπιτι μου κ οχι να τρεχω παλι εγω...

Ειμαι παραλογος?

 

Θα κραταω ενημερο το φορουμ...

Γ.

Edited by gegeor

Netfun

Free online games

http://www.netfun.gr

Link to comment
Share on other sites

Ποτε αναφερθηκε αυτο;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3207204#post3207204

 

 

Μετα απο επικοινωνια με τον Γερμανο...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήρανε τηλ σήμερα από Πλαίσιο και μου είπανε θα το έχω Τετάρτη πρωί!

 

 

Και εμενα μου στειλανε mail κατα τις 13.00 να μου πουνε οτι υπαρχει προβλημα με τη διαθεσιμοτητα σε καποιο απο τα προιοντα που εχω παραγγειλει και ειτε να τους παρω τηλ ειτε να τους στειλω mail για να με ενημερωσουνε.

 

Βρε τρομπες αφου μπορειτε και μεσω mail γιατι δεν με ενημερωνετε απο την αρχη;:mad:

 

Υ.Γ

Η πλακα ειναι οτι παρηγγειλα το κιν και μια κολλα...λετε το προβλημα να ειναι η κολλα;:lol:

 

Edit

Τελικα το προβλημα διαθεσιμοτητας ηταν οτι θα μου το παραδωσουν τη Τεταρτη....:wacko:

Edited by HELLRAISER
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εχτες το αγορασα κ εγω αλλα διαπιστωσα προβλημα με τον φορτιστη...Εχω την εντυπωση οτι κατι ΛΕΙΠΕΙ στα σιγουρα.... απο την συσκευασια η οποια ηταν κανονικα σφραγισμενη..Δειτε τις φωτο....Μακαρι να κανω λαθος...

Σε περιπτωση που δεν κανω λαθος τι γινεται παιδια? πως κ απο που θα βρω αυτο που λειπει....?

 

Φιλε και εγω ακριβως αυτα εχω.

 

Δεν εχω το μεσαιο που εχεις στις φωτογραφιες σου στο flickr φιλε μου.

 

εγω απο play αγορασα και ηταν ολα μεσα κανονικα

 

@darkpain το μεσαιο κουμπωνει στην Αγγλικη μπριζα και ειναι εξαρτημα της htc*

 

 

*Ρε λες απ τη βιασυνη τους να τους προλαβουν ολους πετάγαν μεσα στα κουτια οτι να ναι? :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3207204#post3207204

 

 

Μετα απο επικοινωνια με τον Γερμανο...

Δεν νομιζω να εχει σχεση, εμενα η Cosmote μου εδωσε επιδοτηση συσκευης με την προυποθεση οτι θα το αγορασω απο Oteshop και οχι απο τον Γερμανο. Ναι μεν ο Γερμανος εμπορευετε μονο Cosmote αλλα δεν ξερω αν παραλαμβανουν και μαζι. Ισως βεβαια κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο play αγορασα και ηταν ολα μεσα κανονικα

 

@darkpain το μεσαιο κουμπωνει στην Αγγλικη μπριζα και ειναι εξαρτημα της htc*

 

 

*Ρε λες απ τη βιασυνη τους να τους προλαβουν ολους πετάγαν μεσα στα κουτια οτι να ναι? :lol:

 

LoL,λες?? η γκαντεμια μου φταιει:cry: .Την Δευτερα θα μιλησω μαζι τους και θα σας ενημερωσω.Αυτο που δεν καταλαμβαινω ειναι γιατι να μου στειλουν το αγγλικο(ενω ελεγε ελληνικο) χωρις φορτιστη και την επομενη να φερουν απο την αντιπροσωπια 50 ευρω φθηνοτερα.Η ειρωνια ειναι οτι οταν τους ειπα για την γλωσσα απαντησαν

 

Αγαπητέ πελάτη,

 

To HTC Desire διαθέτει το λειτουργικό android, έκδοση 2.1 (eclair) το οποίο υποστηρίζει εγγενώς την ελληνική γλώσσα.

 

Η δυνατότητα επιλογής της γλώσσας δίνεται κατά την πρώτη ενεργοποίηση του κινητού σας (συνίσταται να έχετε ελληνική SIM κατά την ενεργοποίηση).

 

Αν παρόλα αυτά δεν επιλέξατε τα ελληνικά σαν γλώσσα κατά την πρώτη ενεργοποίηση και δεν βρίσκετε μέσα από τις ρυθμίσεις την σχετική επιλογή (Settings-Language and Keyboards), υπάρχει και άλλη εναλλακτική (απαιτεί σύνδεση στο Internet - σας προτείνουμε να συνδεθείτε μέσω wifi):

 

1. Συνδέεστε στο market

2. Στην αναζήτηση πληκτρολογείτε morelocale

3. Θα σας βγάλει σαν αποτέλεσμα το πρόγραμμα MoreLocale 2

4. Επιλέγετε και κάνετε εγκατάσταση στο πρόγραμμα

5. Μετά το εκτελείτε και σαν δίνει πρόσβαση σε όλα τα locales μεταξύ των οποίων και τα ελληνικά, τα οποία και επιλέγετε

 

Επίσης όπως αναφέρθηκε από την HTC, σε ορισμένες εκδόσεις τα ελληνικά έχουν αντιστοιχηθεί στην επιλογή English (Ireland), οπότε αν ανήκετε σε αυτή την κατηγορία επιλέξτε την συγκεκριμένη επιλογή. Το bug αυτό είναι από τις λεγόμενες "παιδικές ασθένειες" των συσκευών που πρωτοκυκλοφορούν και λύνονται άμεσα με τις αναβαθμίσεις που έπονται.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ζητησες να σου αυξησουν την επιδοτηση; Η μηπως δικαιουσαι καμια ειδικη προσφορα και οχι επιδοτηση; Και για αυτο σου λενε μονο απο oteshop;

 

Σε καθε αλλη περιπτωση οταν το χει ο Γερμανος, θα το χει και η Κοσμοτε... με διαφορα ελαχιστες ημερες...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ζητησες να σου αυξησουν την επιδοτηση; Η μηπως δικαιουσαι καμια ειδικη προσφορα και οχι επιδοτηση; Και για αυτο σου λενε μονο απο oteshop;

 

Σε καθε αλλη περιπτωση οταν το χει ο Γερμανος, θα το χει και η Κοσμοτε... με διαφορα ελαχιστες ημερες...

Οντως έτσι εγινε. Ευχαριστώ για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα στο Πλαισιο λεει παραδοση σε 72 ωρες...το χτυπησα και περιμενω να δω ποτε θα ερθει.

 

Και σήμερα λέει Αναμένεται Σύντομα... Για να δούμε...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο στο Πειραια ειχε 3 τεμαχια , τωρα εχει 2 :D

 

Αντίστοιχα, το πλαίσιο Πάτρας είχε 2 και τώρα έχει 1 (αλλά είναι από προπαραγγελία)

Link to comment
Share on other sites

στη vodafone στο mall μου ειπαν το σαββατο οτι εδωσαν 2 κομματια που παρελαβαν και απο σημερα ειχαν ενημερωθει για καινουρια παραλαβη

 

ξερει κανεις που υπαρχουν αμεσα διαθεσιμα αξεσουαρ? εχω παραγγειλει απο το e-click.gr θηκη και screen protectors απο την Τεταρτη αλλα ακομα τιποτα

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

μολις πηγα σε καταστημα cosmote corner στον αγιο δημητριο αθηνα

και μου ειπαν πως σε μαγαζια της cosmote θα διατειθεται απο τις 16 του μηνα

 

ξερετε αν ισχυει κατι τετοιο?αφου στο ηλεκτρονικο τους καταστημα το εχουν διαθεσιμο http://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Handsets&portlet_66_1_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_1&sku=E00-0151-0000-071&handsetsPath=plain&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP040&makeYourOwnPrepaid=false

carpe diem
Link to comment
Share on other sites

στη vodafone στο mall μου ειπαν το σαββατο οτι εδωσαν 2 κομματια που παρελαβαν και απο σημερα ειχαν ενημερωθει για καινουρια παραλαβη

 

ξερει κανεις που υπαρχουν αμεσα διαθεσιμα αξεσουαρ? εχω παραγγειλει απο το e-click.gr θηκη και screen protectors απο την Τεταρτη αλλα ακομα τιποτα

Ποια θήκη παράγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μάλλον με δουλεύουν στην wind. Πήγα σήμερα να ρωτήσω και πήρε μπροστά μου ο υπάλληλος την htc και του είπαν ότι ακόμα δεν έχει έρθει Ελλάδα επίσημα και ότι θα έρθει αρχές Ιουλίου. Αυτά που δίνουν τώρα λέει είναι παραεισαγωγές. Άμα είναι να έρθει Ιούλιο μου φαίνεται θα πάω για galaxy s, αρκετά με αυτή την παρωδία.
Link to comment
Share on other sites

εγώ το παρήγγειλα σήμερα σε τοπικό κατάστημα vodafone , που μου είπε ότι στα κεντρικά βλέπει ικανοποιητική διαθεσιμότητα. Παρόλα αυτά στο vodafone.gr ακόμη το δείχνει προσεχώς.Μάλλον θα θέλουν να γλιτώσουν τα 20 ευρώ που έχεις έκπτωση από εκεί :D.

Μου είπαν πως θα με πάρουν τηλέφωνο, επομένως εν αναμονή

Link to comment
Share on other sites

μολις πηγα σε καταστημα cosmote corner στον αγιο δημητριο αθηνα

και μου ειπαν πως σε μαγαζια της cosmote θα διατειθεται απο τις 16 του μηνα

 

ξερετε αν ισχυει κατι τετοιο?αφου στο ηλεκτρονικο τους καταστημα το εχουν διαθεσιμο http://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Handsets&portlet_66_1_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_1&sku=E00-0151-0000-071&handsetsPath=plain&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP040&makeYourOwnPrepaid=false

Εγώ σήμερα το αγόρασα από το κατάστημα cosmote στα Ιωάννινα. Είχαν φέρει μόλις ένα όμως (lucky me). Μπορείς να πάρεις το 801-11-97000 και να ενημερωθείς στο ποιο κατάστημα υπάρχει διαθεσιμότητα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...