Jump to content

iGO Primo


odytsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε xiaomi τα nextgen δεν δουλεύουν εδώ και λίγο καιρό. το world όντως δουλεύει αλλά μου λαγκαρε πολύ και το έσβησα

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 483
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντιμετωπίσω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα παρακαλώ τη βοήθειά σας

Εχω εγκαταστήσει το IGO PRIMO 9.6.29.595985 (BASARSOFT) σε smarphone με Android 4.2.2, οθόνη 5.1'', με θέμα Doupas_v9.0f_Crystal3d_24. Ο φάκελος της εφαρμογής (IGO) βρίσκεται στη microsd και δουλεύει απροβλημάτιστα.

Πρόσφατα αγόρασα κινητό με Android 6 και οθόνη 5.5''. Του πέρασα την microsd που είχα στο παλιό και προσπάθησα να κάνω εγκατάσταση. Όταν φτάνει στο τέλος μου γράφει ότι "Ο φάκελος απουσιάζει ή είναι ημιτελής. /data/data/com.barasoft.igo.javaclient/sys.txt: open failed: EACCES (Permission denied)". Πατάω ΟΚ, δείχνει να φορτώνει κάτι στιγμιαια και ξαναεμφανίζει το μήνυμα. Τι μπορώ να κάνω για να λυθεί το πρόβλημα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε αν δημιουργεί μόνο του το αρχείο sys ,οπότε θες καθαρή εγκατάσταση και μετά προσθέτεις τους φακέλους .Αν δεν δουλέψει δοκίμασε κάποια άλλη έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κοίταξε αν δημιουργεί μόνο του το αρχείο sys ,οπότε θες καθαρή εγκατάσταση και μετά προσθέτεις τους φακέλους .Αν δεν δουλέψει δοκίμασε κάποια άλλη έκδοση.

 

Δούλεψε με καθαρή εγκατάσταση τελικά όπως είπες. Ευχαριστώ πολύ. Για να περάσω και ενημερωμένη βάση δεδομένων με κάμερες ταχύτητας, πού μπορώ να βρώ;

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Παιδια καλησπερα. Προσφατα μου εκαναν δωρο στο αμαξι μου VW JETTA 2008 TSI ενα 2din car system κινεζικο λογικα δεν ξερω μαρκα δεν εχει android και επανω εχει και gps μεσο micro sd card και ειχε προφορτομενο το igo primo 9 αλλα με χαρτες ελλαδας κλπ του 2014. Δουλευει αψογα απλα θα ηθενα να μου πειτε επειδη απο το naviextras.com δεν βγαζω ακρη υπρχουν νεωτεροι χαρτες ελλαδας κλπ και αν ναι πως μπορω να τους περασω σε μια νεα micro sd ?? Οποια βοηθεια ευπροσδεκτη εστω και μεσω P.M. Ευχαριστω πολύ !! ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπέρα εχω αγοράσει ενα αυτοκίνητο το οποίο έχει multimedia οθόνη me android 9 και εχει φορτωμένα 2 gps igo , το primo και το israel , θα ήθελα να μάθω αν έχει ενημερωμένους χάρτες , ποιοι είναι οι νεώτεροι χάρτες , πως μπορώ να σβήσω από τα "αγαπημένα" κάποιες παλιές διευθύνσεις που έχει ορίσει ο παλιός κάτοχος (στο igo israel)

Επίσεις το israel το βλέπω λίγο δύσχρηστο σε σχέση με το primo, έχει κάποιες δυνατότητες περισσότερες η να το σβήσω? , ποια είναι η γνώμη σας επι του θέματος ;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
υπαρχει καινουργιος χαρτης i go xgody του 2019 η 2020 και πως το κανω το απο γευμα με την δυση να δειχνει νυχτα ευχαριστω

ΑΜΠΕΛΩΝΑ-ΦΑΡΣΑΛΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΚΕΡΑΜΕ

samsung galaxy j1(2016)-samsung galaxy S4 zoom-XGODY 7 IGO PRIMO-DREAMBOX DM800HDse-kaon(ote tv)-Edision Argus Mini Plus High Speed 2 in 1 HD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλημερα παιδια...

αγορασα ενα μεταχυρισμενο αυτοκινητο και εχει μεσα συσκευη android με το igo israel μεσα, πως μπορω να ενημερωσω τους χαρτες και την εφαρμογη σε igo primo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...