Jump to content

iGO Primo


odytsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
οχι το αρχειο ιπαρχει μεσα στο φακελο που αναφερεις αλλα κ παλι μου πεταει αυτο το μνμ........

 

Τότε έχει κάποιο πρόβλημα με το path, δεν σου το βρίσκει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 483
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πρεπει να αλλαξω κατι μεσα στο sys.txt?
... : Λογική είναι η τέχνη να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση : ...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι, η KasteL's Ultimate Edition 2.6.0 (800_480), είναι μόνο για WVGA ανάλυση (το λέει και ο τίτλος άλλωστε).

Για τη δική σου ανάλυση το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις κάποιο skin (π.χ. Gurjon ή diMka), και να προσθέσεις τα:

iGO Primo 1.2 - KasteL's Proximite Alerts (LOW RES.) και

Νέα εικονίδια για μικρές και μεγάλες αναλύσεις (by KasteL).

Έτσι θα έχεις όλα τα extras (εικονίδια, κατηγορίες POIs, Proximity Alerts, Διόδια με φωνητική ειδοποίηση κ.τ.λ.) αλλά θα παραμείνεις με την κλασική εμφάνιση του primo 1.2.

Τα είχα βάλει στο παλιό μου Diamond που έχει την ίδια ανάλυση με το δικό σου, αλλά όταν το παραφόρτωνα είναι και τα γνωστά προβλήματα με την έλλειψη μνήμης.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απαντησή σου.:)

Για το iGO Primo 1.2 που μπορώ να το βρώ; Συγγνώμη εαν είμαι εκτός!

Edited by panos4650
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω εναν φιλο που εχει ενα RoadFinder PNS 143 και του εχω βαλει το igo primo 1.2. Μετα απο 13 χιλιομετρα εκλεισε μονο του αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα.Εκλεινε μονο του καθε 13 χιλιομετρα.Ξερετε τι προβλημα εχει?Μηπως υπερθερμανση?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχει περίπτωση να μην λειτουργεί το primo αν η μπαταρία είναι κάτω από ένα συγκεκριμένο ποσοστό; Ειδικότερα να υπάρχει πρόβλημα στο κλείδωμα δορυφόρων κ.α.

 

sent from my HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει περίπτωση να μην λειτουργεί το primo αν η μπαταρία είναι κάτω από ένα συγκεκριμένο ποσοστό; Ειδικότερα να υπάρχει πρόβλημα στο κλείδωμα δορυφόρων κ.α.

 

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι σχετικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι σχετικό.

 

Δύο φορές την ίδια μέρα έτυχε να χρησιμοποιήσω το primo με ποσοστό μπαταρίας κάτω από 20% και σύνδεση με τον φορτίστη αυτοκινητου. Αυτό έγινε πρώτη φορά σε όλο το διάστημα που εχω το τηλέφωνο. Και τις δύο φορές είχα πρόβλημα με το κλείδωμα δορυφόρων. Την δεύτερη φορά έβγαλα την μπαταρία και έβαλα αυτην από το άλλο hd2 που εχω και όλα ήταν κανονικά!

 

sent from my HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια κατέβασα τις ελληνικες φωνες και ολα λειτουργούν άψογα (και το ΤΤΣ)!! ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

τώρα για το θέμα με το τούνελ... ασ κάνω την καρδια μου πέτρα, δεν αλλάζω το Primo me τιποτα! το αγαπάω , πώς το λενε :D Θα δώ πόσα crash θαμου κάνει όταν ταξιδέψω από Αθήνα για Ιόάννινα! Άσχετο, αλλ΄΄α βλέπω παντού να λέτε για μέμορυ, εμένα ο κινέζος δεν γράφει πουθενά την μνημη του. Για να τρέχει το πριμο ομως φαντάζομαι εχει οση χρειάζεται..ε? εξάλλου ήρθε με εδοση Igo Trial. ...

απο που φιλε μου?

ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας και από μένα, μόλις αγόρασα ένα gps pna και εχει ανάλυση 800 αρα. Έχω το primo 2010 και το 1. Δυστυχώς ειναι σε ανάλυση 480. Υπάρχει κάποιο skin που να δολεύει? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα, μόλις αγόρασα ένα gps pna και εχει ανάλυση 800 αρα. Έχω το primo 2010 και το 1. Δυστυχώς ειναι σε ανάλυση 480. Υπάρχει κάποιο skin που να δολεύει? Ευχαριστώ πολύ
Ρίξε μια ματιά εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μπορω να βαλω απλα το νεο φακελο branding και data.zip και να αντικαταστησω τους φακελους τους αντιστοιχους? Με το sys.txt πρεπει να κανω αλλαγες? Μπορω να βαλω απο το πριμο 1.2 τα αρχεια αυτα στο πριμο 1 ή το πριμο 2010 και να παιξουν σωστα σε αναύση 800? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλύτερα να ρωτήσεις στο αντίστοιχο forum για το κινητό σου κι όχι εδώ που αφορά τα PNA's. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στο αντίστοιχο forum για το κινητό σου κι όχι εδώ που αφορά τα PNA's. :)

 

"Μάι-μπατ", σόρρυ! Νόμισα ότι "γενικά" ήταν για το Πρίμο εδώ.

Ευχαριστώ για την υπενθύμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ρωτήσεις στο αντίστοιχο forum για το κινητό σου κι όχι εδώ που αφορά τα PNA's. :)

 

Φίλε απλά ρωτώ εδώ, μήπως κανείς το είχε χρησιμοποιήσει και ήξερε να μου πει...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα και καλη χρονια σε ολους, δεν ξερω αν η ερωτηση μου ειναι offtopic να με συγψωρεσεται. Εχω ενα mio p350 ξερετε αυτα τα παλαια Pda και μου ειχαν φορτωσει (σπαμενο) ενα destinator. Επειδη θα ηθελα να δοκιμασω το primo αν ειναι ευκολο μεσω pm να μου πειτε που και πως μπορω να το βαλω σπασμενο, και το βασικο ειναι πως να το περασω με απλες αν ειναι ευκολο οδηγιες, ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να κάνω μια ερώτηση. Οι χάρτες του IGO PRIMO με του IGO είναι ίδιοι; Αν ναι μπορεί να μου πει κάποιος με πμ αν υπάρχει πρόβλημα που μπορώ να βρω τους τελευταίους χάρτες για Ελλάδα;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Οι χάρτες είναι οι ίδιοι.

 

Επειδή όμως δεν διατίθενται δωρεάν, δεν μας επιτρέπεται στο παρόν forum η οποιαδήποτε είδους διακίνησή τους.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες είναι οι ίδιοι.

 

Επειδή όμως δεν διατίθενται δωρεάν, δεν μας επιτρέπεται στο παρόν forum η οποιαδήποτε είδους διακίνησή τους.

Ευχαριστώ παιδιά.;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κάποιος που έχει χρησιμοποιήσει το primo 2 υπάρχει για να μας πει εντυπώσεις;

Κυρίως τις αλλαγές που υπάρχουν σε σχέση με το 1.2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ρε παιδιά μια ερώτηση ήθελα να πάω από χαλκιδική- καβάλα και αντί να με πάει στο δρόμο το κεντρικό για θεσσαλονίκη με πήγε το igo στο αμάξι από το παλιό δρόμο πολυγύρου και παλιό δρόμο προς καβάλα.μιλάμε ταλαιπωρία...

πως μπορώ να του πω στις ρυθμίσεις να με πηγαίνει μόνο από κεντρικότατους δρόμους...γνωρίζει κανείς τι να επιλέξω?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδιά μια ερώτηση ήθελα να πάω από χαλκιδική- καβάλα και αντί να με πάει στο δρόμο το κεντρικό για θεσσαλονίκη με πήγε το igo στο αμάξι από το παλιό δρόμο πολυγύρου και παλιό δρόμο προς καβάλα.μιλάμε ταλαιπωρία...

πως μπορώ να του πω στις ρυθμίσεις να με πηγαίνει μόνο από κεντρικότατους δρόμους...γνωρίζει κανείς τι να επιλέξω?

 

Στην επιλογή διαδρομής έχεις επιλέξει την "γρηγορότερη";

 

Ποιους χάρτες έχεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

έχω τους 2011.q2 χάρτες με ημερομηνία σεπτέμβριο του 11 και επίσης έχω επιλεγμένη τη ταχύτερη διαδρομή

οι άλλες options είναι σύντομη-εύκολη-οικονομική. αλήθεια τι κάνει η κάθε μία?

δεν έχω όμως την έκδοση για primo έχω έκδοση igo8 αλλά δεν νομίζω να παίζει ρόλο αυτό.

καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...