Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες σε 2.3.για την ωρα υπαρχουν 2.3.3 με sense αλλα σε δοκιμαστικη μορφη.επειδη χρησιμοποιω cyanogen πολυ καιρο προτεινω ρυθμισεις-cyanogenmod settings-performance:cpu settings-min 614,max 748.επισης use jit-yes,enable surface dithering-yes,vm heap size-24m.με αυτες τις ρυθμισεις εχω ταχυτητα,καλη αποδοση και μια μερα με βαρια χρηση η 2 με μετρια χρηση

 

ευχαριστώ για τις πληροφορίες.τις δοκιμάζω τωρα.

και κάτι τελευταίο δεν μπορώ να δω τις επαφές που έχω αποθηκευμένες στην sim!!! καμιά ιδέα πως να τις εμφανίσει;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά σ' εμένα η όλη διαδικασία για s-off κολλάει στο thank you for participating.

Καμιά ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό?

και εμενα εκει κολλαει... καμια ιδεα??? Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις πληροφορίες.τις δοκιμάζω τωρα.

και κάτι τελευταίο δεν μπορώ να δω τις επαφές που έχω αποθηκευμένες στην sim!!! καμιά ιδέα πως να τις εμφανίσει;;;;

άκυρο το βρήκα!! ήταν τόσο απλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! :)

 

καλησπέρα villi έχω ήδη ξεκινήσει την διαδικασία και θέλω να ρωτήσω για το πως μπορώ να γίνω ξανα S-on αν χρειαστεί τίποτα για εγγύηση!!??

Αν δεν κάνω λάθος εγκαθιστάς απλά μια stock-εργοστασιακή rom. Υπάρχουν οδηγίες στο πρώτο post!

 

Μερικές ερωτήσεις:

1. Κανένα υπεραναλυτικό guide για CM7 υπάρχει;

2. Ποιά έκδοση της CM7 προτείνετε;

3. Πόσο χώρο έχετε διαθέσιμο για εφαρμογές μετά την εγκατάσταση της CM7;

4. To PC49IMG.zip περιέχει το Nandroid backup?

5. Πως κάνουμε format τα system, data & cache partitions της συσκευής

1) Aν και όλες οι roms εγκαθίστανται με τον ίδιο τρόπο (όπως στο πρώτο ποστ-εδώ). Εν ολίγοις περνάς το zip της rom που θες στην κάρτα μνήμης, μπες στη recovery (εκκινώντας με πατημένο το volume down και πηγαίνοντας με volume down στη recovery και μετά πάτα το power button για να το επιλέξεις). Μετά επιλέγεις install zip from sd card και διαλέγεις το zip της rom και αυτό ήταν όλο! Υπάρχει οδηγός κι εδώ, αν και την παραπάνω μέθοδο την προτιμώ προσωπικά!

2) Προτείνω καμιά stable και όχι τις nightlies. Οπότε θα έλεγα την 7.0.3.

3) Το μέγιστο που μπορείς να κάνεις είναι τα 170 περίπου MB με τη χρήση ενός script.

4) Το PC49IMG.zip ουσιαστικά είναι η recovery οπότε μπορείς να το πεις ότι περιέχει το nandroid backup μιας και αυτό είναι λειτουργία της recovery!

5) Πηγαίνεις πάλι στη recovery και κάνεις wipe τα πάντα (εκτός από το battery stats)!

 

μπορει και οχι,αν περασες cyanogen 7.0.2 και πανω τοτε εισαι με cm7 2.3.4!

Και η 7.0.3 είναι 2.3.3. Από 'κει και πέρα είναι όλες 2.3.4. Δεν υπάρχει ακόμα stable 2.3.4 αν και αναμένεται να αρχίσουν να βγαίνουν οι rcs ;)

 

και εγώ πέρασα την Cyanogenmod 7.0.3 και γράφει οτι έχει εκδοση android 2.3.3

ωραίο το νεο περιβάλλον αλλα κάπως με ξένισε!!!!

ξέρεις καμιά καλή sence rom να προτείνεις η δεν είσαι τόσο καλές- σταθερές όσο αυτή;

Καλές και σταθερές έχει. Μπορεί να είναι και σταθερότερες λόγω του ότι βασίζονται στην εργοστασιακή αν και τόσον καιρό με cm δεν είχα κάποιο πρόβλημα! Για εμένα προσωπικά δεν υπάρχει λόγος να πάω σε sense rom αν και θα πρότεινα την dk ή την joker droid (2.2 είναι και οι δυο). Δεν έχω δοκιμάσει κάποια από αυτές αλλά είναι οι μόνες που εξελίσσονται από sense roms. Πάντως η 7.0.3 είναι όντως 2.3.3 αλλά δεν υπάρχει 2.3.4 σε stable έκδοση ακόμα. Εμένα η cm7 μ'αρέσει μόνο με άλλον launcher. Δοκίμασε να βάλει κάποιον άλλον αν χρησιμοποιούσες κιόλας και πρίν!

 

δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες σε 2.3.για την ωρα υπαρχουν 2.3.3 με sense αλλα σε δοκιμαστικη μορφη.επειδη χρησιμοποιω cyanogen πολυ καιρο προτεινω ρυθμισεις-cyanogenmod settings-performance:cpu settings-min 614,max 748.επισης use jit-yes,enable surface dithering-yes,vm heap size-24m.με αυτες τις ρυθμισεις εχω ταχυτητα,καλη αποδοση και μια μερα με βαρια χρηση η 2 με μετρια χρηση

Η 2.3.3 με sense είναι σχεδόν ανύπαρκτη προς το παρόν μιας και προχωράει αργά η εξέλιξη και είναι δύσκολο να χρησιμοποιηθεί ως βασική rom ;) Για τις ρυθμίσεις σου τώρα, δε βλέπω το λόγο αν δεν παίζεις παιχνίδια να έχεις "τόσο" υπερχρονισμένο τον επεξεργαστή. Για μένα προσωπικά ένα 352 με 652 μου φαίνεται normal! Στα άλλα συμφωνώ πάνω κάτω...

 

Παιδιά σ' εμένα η όλη διαδικασία για s-off κολλάει στο thank you for participating.

Καμιά ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό?

και εμενα εκει κολλαει... καμια ιδεα???

Tι ακριβώς λέει πρίν από αυτό; Και που το λέει αυτό βασικά; Στο πρόγραμμα; Σίγουρα δεν έχετε γίνει s-off;

 

Παιδιά, μου κολάει συνέχεια στο nandroid backup κατά το backing up system

γυρω στο 40-45% σε κάποιο .odex αρχείο

 

Εχω το clockworkmod 3.0.0.6

 

Καμιά ιδέα για το πως θα προσπεράσω αυτό το πρόβλημα;

 

(εχω δοκιμάσει 2 κάρτες μνήμης, και στις 2 κολλάει...)

Το είχα το πρόβλημά σου όταν είχα κάνει root παλιότερα. Έτυχε και "κάτι" είχε γίνει corrupted και δεν μπορούσε να γίνει backup. Η αλήθεια είναι ότι αν κρατήσεις ένα backup με μια εφαρμογή σαν το titanium backup δε θα χάσεις δεδομένα κι εφαρμογές αλλά τη rom και μόνο, πράγμα που διορθώνεται εύκολα περνώντας άλλη. Βέβαια ξέρω ότι δεν είναι το ίδιο, αλλά εξάλλου τη stock rom μπορείς να την περάσεις και από το ruu αρχείο για να επαναφέρεις το κινητό σου στην αρχική του κατάσταση ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

τελικα εκανα το s-off περναω την rom στην καρτα μνημης μπαινω στο recovery και πατα intstall zip και μετα μου βγαζει την εικονα με το καπελο λες και φορτωνει... και δεν κανει τιποτα... το ιδιο κανει με οποια επιλογη και αν δωσω μεσα στο recovery. Εβαλα και το titanium backup και μου λεει οτι δεν εχω δικαιωματα root!
Link to comment
Share on other sites

θέλω αρχικά να γίνω root για να κάνω backup του κινητού όπως είναι τώρα και μετά να βάλω custom rom. τι πρέπει να κάνω? με τη διαδικασία που περιέγραψε ο villis στην σελίδα 300 χάνω τίποτα δεδομένα?
Link to comment
Share on other sites

θέλω αρχικά να γίνω root για να κάνω backup του κινητού όπως είναι τώρα και μετά να βάλω custom rom. τι πρέπει να κάνω? με τη διαδικασία που περιέγραψε ο villis στην σελίδα 300 χάνω τίποτα δεδομένα?

 

Εγώ που την έκανα τα έχασα όλα. Μπωρείς απ'οτι διαβασα κάπου πριν περάσεις καινούργια rom, μόλις το κάνεις root να πάρεισ backup τα πάντα. Από μυνήματα και επαφές μέχρι και όλες σου τις εφαρμογες. My backup λέγετε το πρόγραμα και το κατεβάζεις από το market αλλά πρέπει να είσαι root για να δουλέψει

 

Γνωρίζει κανείς για πιο λόγο δεν μπορώ με τίποτα να κλειδώσω δορυφόρους gps με την cm7.0.3?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς για πιο λόγο δεν μπορώ με τίποτα να κλειδώσω δορυφόρους gps με την cm7.0.3?

 

Θα πρέπει να ξαναεγκαταστήσεις το radio. Υπάρχουν 2-3 τρόποι, για να το κάνεις. Ο πιο εύκολος αναφέρεται σε αυτό το post με τη διαφορά ότι δε χρειάζεται να φτιάξεις goldcard. Αν δε σου δουλέψει, γράψε εδώ και θα σου προτείνω εναλλακτικούς τρόπους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σ' εμένα η όλη διαδικασία για s-off κολλάει στο thank you for participating.

Καμιά ιδέα γιατί συμβαίνει αυτό?

 

Τελικά δούλεψε. Έκανα uninstall και ξανά install τους drivers αρκετές φορές και δούλεψε κανονικά!!

 

τελικα εκανα το s-off περναω την rom στην καρτα μνημης μπαινω στο recovery και πατα intstall zip και μετα μου βγαζει την εικονα με το καπελο λες και φορτωνει... και δεν κανει τιποτα... το ιδιο κανει με οποια επιλογη και αν δωσω μεσα στο recovery. Εβαλα και το titanium backup και μου λεει οτι δεν εχω δικαιωματα root!

 

Όταν μπεις στο recovery, δεν επιλέγεις πλέον με το power button, αλλά με τον κεντρικό δακτύλιο. Αν πας να επιλέξεις με το power button, σου βγάζει την εικόνα με το καπέλο που λες!!

Link to comment
Share on other sites

Στην cm7 υπάρχει η δυνατότητα για σύνδεση σε 802.11 b/g/n δίκτυα που δεν υπάρχει στην official rom ?

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την έκανα τα έχασα όλα. Μπωρείς απ'οτι διαβασα κάπου πριν περάσεις καινούργια rom, μόλις το κάνεις root να πάρεισ backup τα πάντα. Από μυνήματα και επαφές μέχρι και όλες σου τις εφαρμογες. My backup λέγετε το πρόγραμα και το κατεβάζεις από το market αλλά πρέπει να είσαι root για να δουλέψει

 

Γνωρίζει κανείς για πιο λόγο δεν μπορώ με τίποτα να κλειδώσω δορυφόρους gps με την cm7.0.3?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

αυτό λέω.. αν κάνω μόνο root, και δεν περάσω νέα ρομ, δεν χάνω τίποτα, έτσι?

επίσης, αν περάσω νέα ρομ, μπορώ να επαναφέρω δεδομένα (από επαφές μέχρι εφαρμογές)?

Link to comment
Share on other sites

αυτό λέω.. αν κάνω μόνο root, και δεν περάσω νέα ρομ, δεν χάνω τίποτα, έτσι?

επίσης, αν περάσω νέα ρομ, μπορώ να επαναφέρω δεδομένα (από επαφές μέχρι εφαρμογές)?

 

Πολύ σωστά!!!!

 

Θα πρέπει να ξαναεγκαταστήσεις το radio. Υπάρχουν 2-3 τρόποι, για να το κάνεις. Ο πιο εύκολος αναφέρεται σε αυτό το post με τη διαφορά ότι δε χρειάζεται να φτιάξεις goldcard. Αν δε σου δουλέψει, γράψε εδώ και θα σου προτείνω εναλλακτικούς τρόπους.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σου. Μου δούλεψε και κλείδωσα δορυφόρους γρήγορα. Όντως έπρεπε να flashαρω το radio ξανά....

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

1) Κατεβάστε το αρχείο PC49IMG.zip από εδώ και περάστε το στην κάρτα μνήμης σας (όχι όμως σε κάποιον συγκεκριμένο φάκελο).

2) Κλείστε το τηλέφωνό σας και επανεκκινήστε το πατώντας όμως πρώτα παρατεταμένα το πλήκτρο volume down και μετά το power button μέχρι να δείτε κάποιες επιλογές στην οθόνη όπως fastboot, recovery κλπ.

3) Το τηλέφωνο θα σας ρωτήσει αν θέλετε να κάνετε update το αρχείο PC49IMG.zip πατώντας το volume up. Κάντε το και στη συνέχεια πατήστε το power button για να κάνετε restart. Ουσιαστικά αυτό ήταν όλο. Περάσατε πλέον τη recovery και μπορείτε να εγκαταστήσετε custom roms. Η διαδικασία για να περάσετε κάποια custom rom αναφέρεται στην πρώτη σελίδα. Προσοχή ωστόσο καθώς πρέπει να διαγράψετε το αρχείο αρχείο PC49IMG.zip από την κάρτα μνήμης καθώς διαφορετικά κάθε φορά που θα προσπαθείτε να μπείτε στη recovery θα σας ζητάει update!

 

Πέρασα το αρχείο στην SD! Μετά κάνω την επανεκκίνηση και μπαίνω στην οθόνη που περιγράφεις αλλά δεν μου ζητάει να κάνω update με το αρχείο PC49IMG.zip! :(

 

Καμιά βοήθεια παρακαλώ? :O

 

Edit: Αχ, από ότι είδα εδώ η sd card πρέπει να είναι FAT32 και όχι FAT. Μάλλον αυτό είναι, θα κάνω διαμόρφωση.

Edited by hidd3n
Link to comment
Share on other sites

αυτό λέω.. αν κάνω μόνο root, και δεν περάσω νέα ρομ, δεν χάνω τίποτα, έτσι?

επίσης, αν περάσω νέα ρομ, μπορώ να επαναφέρω δεδομένα (από επαφές μέχρι εφαρμογές)?

Δε νομίζω με τη διαδικασία που έγραψα να χάνονται δεδομένα μιας και αν δεν αλλάξεις rom και να κάνεις δηλαδή τα wipe και όλα αυτά δε νομίζω να γίνεται κάτι. Ωστόσο κράτησε ένα backup σε ότι μπορείς από πρίν (πχ να κάνεις εξαγωγή τις επαφές στην sd κλπ) ;)

Αν περάσεις νέα rom δεν μπορείς να επαναφέρεις αυτά που λές εκτός αν τα έχεις κάνει backup (πχ εγώ έχω τις επαφές-ημερολόγιο στο gmail, εφαρμογές με το titanium backup κλπ). Το nandroid backup θα το χρειαστείς εφόσον θελήσεις να επανέλθεις στην αρχική σου κατάσταση!

 

Πέρασα το αρχείο στην SD! Μετά κάνω την επανεκκίνηση και μπαίνω στην οθόνη που περιγράφεις αλλά δεν μου ζητάει να κάνω update με το αρχείο PC49IMG.zip! :(

 

Καμιά βοήθεια παρακαλώ? :O

Πρέπει να περιμένεις λίγο να γράψει ότι φορτώνει κάποια πράγματα. Αν το αρχείο είναι ακριβώς αυτό που κατέβασες δε βλέπω το λόγο να μη σου το λέει...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να περιμένεις λίγο να γράψει ότι φορτώνει κάποια πράγματα. Αν το αρχείο είναι ακριβώς αυτό που κατέβασες δε βλέπω το λόγο να μη σου το λέει...

 

Έκανα την sd Μου FAT32 και όλα οκ, πλέον είμαι rooted! Τώρα διαβάζω οδηγούς για να περάσω την CM7. :)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την CM7 αλλά δεν μπορώ να βάλω τα google maps! Και στο android market μου λέει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή. Ενώ πριν την είχα κανονικά και επίσης έκανα updates κανονικότατα (τελευταίο 5.6.0). Υπάρχει κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την CM7 αλλά δεν μπορώ να βάλω τα google maps! Και στο android market μου λέει ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή. Ενώ πριν την είχα κανονικά και επίσης έκανα updates κανονικότατα (τελευταίο 5.6.0). Υπάρχει κάποια λύση?

 

Δύο τρόποι υπάρχουν. Μπορείς να κατεβάσεις το google maps από εδώ και να το εγκαταστήσεις στο κινητό σου. Η συγκεκριμένη έκδοση έχει ενεργοποιημένη την πλοήγηση, αλλά είναι η προτελευταία (5.5.0). Διαφορετικά, κατεβάζεις το Market Access, το εγκαθιστάς και πηγαίνεις στο tab providers, όπου επιλέγεις κάποιον από τους παρόχουν που βρίσκονται εκεί πχ. T-mobile US (καλό είναι προηγουμένως να πατήσεις το "Backup value", που υπάρχει στο tab settings). Στη συνέχεια, αν μπεις στο market, θα μπορέσεις να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δύο τρόποι υπάρχουν. Μπορείς να κατεβάσεις το google maps από εδώ και να το εγκαταστήσεις στο κινητό σου. Η συγκεκριμένη έκδοση έχει ενεργοποιημένη την πλοήγηση, αλλά είναι η προτελευταία (5.5.0). Διαφορετικά, κατεβάζεις το Market Access, το εγκαθιστάς και πηγαίνεις στο tab providers, όπου επιλέγεις κάποιον από τους παρόχουν που βρίσκονται εκεί πχ. T-mobile US (καλό είναι προηγουμένως να πατήσεις το "Backup value", που υπάρχει στο tab settings). Στη συνέχεια, αν μπεις στο market, θα μπορέσεις να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση κανονικά.

 

Ευχαριστώ πολύ! :)

 

Ωραίο το CM7 παρεμπιπτόντως, θέλει λίγο καιρό να το συνηθίσω! Και επιτέλους το κινητό μου έγινε πιο γρήγορο!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα τελικα την CM7 αλλα δεν μπορω να συνδεθω με wifi ακολουθησα τις οδηγιες για το radio κατα γραμμα μου εβγαλε επιτυχες σε ολα αλλα τελικα δεν μπορω να βρω δικτυα... ξερει κανεις τι παιζει???
Link to comment
Share on other sites

ακυρο ολα ενταξει τελικα... κατι επαιζε με τις ρυθμισεις στα καναλια... Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ άρα λογικά έχεις τη stable έκδοση μιας και οι nightlies το αναφέρουν...

Υπήρχαν κάποια προβλήματα με τον kernel και ίσως θα ήταν καλό να φλασάρεις κάποιον άλλον αλλά καλύτερα ρώτησε εδώ μήπως το θέμα έχει να κάνει με κάτι άλλο και όχι με τον kernel...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ άρα λογικά έχεις τη stable έκδοση μιας και οι nightlies το αναφέρουν...

Υπήρχαν κάποια προβλήματα με τον kernel και ίσως θα ήταν καλό να φλασάρεις κάποιον άλλον αλλά καλύτερα ρώτησε εδώ μήπως το θέμα έχει να κάνει με κάτι άλλο και όχι με τον kernel...

http://forum.cyanogenmod.com/topic/20132-cyanogenmod-7-for-the-htc-wildfire-v702-25-april-2011/ αυτη κατεβασα... τελικα συνδεομαι σε wifi αλλα δεν μπορω να σερφαρω... αν εχει καποιος την ιδια ας βοηθησει...

Edited by em_seven
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!!

Αποφασισα να κανω root το κινητο μου με σκοπο μετα να εγκαταστησω νεα ROM γιατι η επισημη δεν μου αρεσει και θελω το Gingerbread(2.3)...

 

Ξερω πως το root επηρεαζει την εγγυηση αλλα ακουσα οτι υπαρχει διαδικασια unroot και ετσι κατεβασα το RUU_Buzz_Froyo_HTC_WWE_2.22.405.1_Radio_13.55.55.24H_3.35.20.10_release_160191_signed με σκοπο μετα αμα θελω να το βαλω... (θα κανω root με unrevoked)

 

Και εδω εχω πολλες ερωτησεις και φοβηθηκα πολυ το root.....To unrevoked βαζει ενα custom recovery image πανω...Οταν κανω το unroot αυτη η εικονα θα επανελθει στην κανονικη(default)

 

Οταν γινει unroot και παει για εγγυηση αυτοι εκει δεν θα καταλαβουν οτι εγινε root???

 

Και τέλος, ακουσα για καποιους οταν περνουσαν την νεα custom ROM πανω το κινητο να μενει μαγγωμενο και στο τελος να γινει brick...Δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι υπαρχει περιπτωση να γινει brick?AAAANNNN γινει brick (και μακρια απο εμας!!!) μπορουμε να το επαναφερουμε?

 

 

Αυτα!!!Συγγνωμη αν σας κουρασα!!! Οποιος εχει υπομονη ας μου απαντησει!!!! και οποιαδηποτε γνωμη ευπροσδεκτη!

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτα!!!Συγγνωμη αν σας κουρασα!!! Οποιος εχει υπομονη ας μου απαντησει!!!! και οποιαδηποτε γνωμη ευπροσδεκτη!

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Στο πρώτο post κοίταξες;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...