Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες το βραδυ προσπαθησα για πρωτη φορα να συνδεσω το wildfire με τον υπολογιστη(καθως τοσο καιρο επαιρνα τα αρχεια μεσω wifi).Μολις συνδεω το κινητο στον υπολογιστη,αναβει το λαμπακι που δειχνει οτι φορτιζει αλλα τπτ παραπανω.Δεν τον εμφανιζει ο υπολογιστης σαν συνδεδεμενη συσκευη USB και στην μπαρα ειδοποιησεων του κινητου δεν υπαρχει καμια ειδοποιηση.Στις ρυθμισεις του κινητου πιστευω οτι εχω ενεργοποιημενο οτι χρειαζεται(προεπιλεγμενος τυπος συνδεσης,κλπ) .Εβαλα σε αδρανεια και το Avast IS που εχω μηπως το εμποδιζει αλλα τλκ τιποτα.Σιγουρα δεν φταει η θυρα USB καθως αναγνωριζει το flashακι που εχω.

Εχω windows 7 σε dell inspiron N5030(αν θυμαμαι καλα).Το κινητο το εχω μολις μια εβδομαδα.

 

μόλις συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή σου βγάζει στο κινητό μενού που διαλέγεις τις παρακάτω επιλογές!!!!

μόνο φόρτιση

μονάδα δίσκου

και htc syn

απλά ξεκλείδωσε το κιν σου και διάλεξε μια!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μόλις συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή σου βγάζει στο κινητό μενού που διαλέγεις τις παρακάτω επιλογές!!!!

μόνο φόρτιση

μονάδα δίσκου

και htc syn

απλά ξεκλείδωσε το κιν σου και διάλεξε μια!!

 

Αυτο προσπαθω να σου πω...Οτι μολις το συνδεω απλα ανοιγει το πορτοκαλι λαμπακι και φορτιζει.Δεν μου βγαζει να διαλεξω κτ.Στις Ρυθμισεις->Συνδεση με ΗΥ εχω διαλεξει να με ρωταει καθε φορα(φορτιση,μοναδα δισκου,htc sync) και εχω επιλεξει σαν προεπιλεγμενο τυπο συνδεσης την μοναδα δισκου.Παρ'ολα αυτα τοσο το κινητο οσο και ο υπολογιστης συμπεριφερονται σαν να μην εχει γινει κατι οταν συνδεω το κινητο.Μονο φορτιζει,τιποτα αλλο.Να φορτιζει ειναι λογικο καθως παιρνει ρευμα απο την θυρα USB εφοσον αυτη λειτουργει,αλλα το ξεκλειδωνω και δεν μου βγαζει καποια ειδοποιηση ή εστω κτ αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο προσπαθω να σου πω...Οτι μολις το συνδεω απλα ανοιγει το πορτοκαλι λαμπακι και φορτιζει.Δεν μου βγαζει να διαλεξω κτ.Στις Ρυθμισεις->Συνδεση με ΗΥ εχω διαλεξει να με ρωταει καθε φορα(φορτιση,μοναδα δισκου,htc sync) και εχω επιλεξει σαν προεπιλεγμενο τυπο συνδεσης την μοναδα δισκου.Παρ'ολα αυτα τοσο το κινητο οσο και ο υπολογιστης συμπεριφερονται σαν να μην εχει γινει κατι οταν συνδεω το κινητο.Μονο φορτιζει,τιποτα αλλο.Να φορτιζει ειναι λογικο καθως παιρνει ρευμα απο την θυρα USB εφοσον αυτη λειτουργει,αλλα το ξεκλειδωνω και δεν μου βγαζει καποια ειδοποιηση ή εστω κτ αλλο.

 

Δοκίμαστε το και σε άλλο υπολογιστή και πες μας....

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμαστε το και σε άλλο υπολογιστή και πες μας....

Σε ευχαριστω πολυ.Μολις το συνεδεσα στον αλλο υπολογιστη το προβλημα λυθηκε κατ'ευθειαν.Το θεμα ομως ειναι να καταλαβω τι φταει στον δικο μου υπολογιστη και δεν το αναγνωριζει.Τουλαχιστον καταλαβα οτι δεν ειναι προβλημα του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά! Λοιπόν εγκατέστησα σήμερα το βράδυ (ξημερώματα κυριακής) την εφαρμογή ονόματι launcher pro (την απλή έκδοση όχι επι πληρωμή). έχω να πω τα καλύτερα! μου αρέσουν πολύ οι επιλογές που μπορείς να κάνεις σε διάφορα πράγματα. έχω 2 ερωτήσεις. η μία είναι : ξέρει κανείς κάποιον αντίστοιχο Launcher να είναι κι αυτός καλός για να τον δοκιμάσω? η δεύτερη είναι : όταν πατάω το home screen button με ρωτάει αν θέλω να ολοκληρωθεί η ενέργεια με τη χρήση htc sense / launcher pro. και μπορώ να βάλω μία από τις 2 για προεπιλογή. αν για παράδειγμα βάλω το launcher pro σαν προεπιλογή πως μπορώ μετά να αλλάξω την προεπιλογή μου ή πως μπορώ να το βάλω να με ρωτάει όπως τώρα με ποιο από τα 2 να ολοκληρώσει την ενέργεια!! ευχαριστώ για τις ερχόμενες απαντήσεις :)
Link to comment
Share on other sites

η δεύτερη είναι : όταν πατάω το home screen button με ρωτάει αν θέλω να ολοκληρωθεί η ενέργεια με τη χρήση htc sense / launcher pro. και μπορώ να βάλω μία από τις 2 για προεπιλογή. αν για παράδειγμα βάλω το launcher pro σαν προεπιλογή πως μπορώ μετά να αλλάξω την προεπιλογή μου ή πως μπορώ να το βάλω να με ρωτάει όπως τώρα με ποιο από τα 2 να ολοκληρώσει την ενέργεια!! ευχαριστώ για τις ερχόμενες απαντήσεις :)

Ειχα και εγω την ιδια απορια.Τελικα εμαθα και ειναι κατι πολυ ευκολο.Προσωπικα δεν το εχω κανει επειδη δεν χρειαστηκε.

Menu(οχι το hard button) -> Ρυθμισεις -> Εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

AlphaRevX Open Beta!

 

Καλημέρα! :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Διάφορους launcher μπορείς να βρεις εδώ. Αν θες να πάρεις μια ιδέα απλά μπες στο youtube και πατώντας την ονομασία του κάθε launcher μπορείς να δεις πάνω-κάτω πως είναι. π.χ circle launcher
Link to comment
Share on other sites

μόλις το δοκίμασα με win7 και δούλεψε μια χαρά!!!!

είμαι πλέον s-off επιτέλους

το απόγευμα που θα γυρίσω απο δουλειά θα το κάνω root

κανενα εύκολο οδηγό έχουμε διαθέσιμο;;;

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν υπάρχει αυτό για root, χωρίς όμως να το έχω δοκιμάσει προσωπικά. Εγώ έχω το παλιό hboot και απλά για να κάνω τον οδηγό σκοπεύω να κάνω αναβάθμιση στην stock 2.2 για να κάνω μετά τη διαδικασία με το alpharev. Για όσους πάντως δεν κατάλαβαν, το Link με την beta του alpharevX παραπάνω αποτελεί τρόπο για s-off (και κατα συνέπεια root) στη συσκευή.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Η διαδικασία να γίνει μόνο απ'όσους είναι σίγουροι για το τι κάνουν. Η εφαρμογή alpharevΧ είναι σε beta μορφή και μπορεί να υπάρξουν bricks όπως αναφέρουν και οι ίδιοι στο site τους. Δε φέρω καμία ευθύνη!

 

Εdit:

Διαδικασία για s-off

Κατ’αρχάς να πω ότι όλη τη διαδικασία την έκανα σε ένα htc wildfire με windows 7 x64 και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Aπό το site των alpharev είδα ότι υποστηρίζονται τα HTC Desire (hboot 0.93.0001), Desire cdma (hboot 1.06.0000), Wildfire (hboot 1.01.0001 και 1.02.0002), Aria (hboot 1.02.0000) και Incredible S (hboot 1.09.0000 και 1.13.0000). Το αρχικό πρόβλημά ήταν στην αναγνώριση του κινητού απ’το pc, αλλά λύθηκε με την εγκατάσταση του htc sync από εδώ.

1. Κατεβάστε το alpharevX (είναι σε beta μορφή ακόμα 19/06/2011).

2. Με την επιλογή του κατεβάσματος εμφανίζεται στη σελίδα μια φόρμα στην οποία πρέπει να συμπληρώσετε κάποια στοιχεία όπως α) το λειτουργικό σας σύστημα, β) τη συσκευή σας, γ) την έκδοση του hboot δ) το σειριακό αριθμό της συσκευής σας. Την έκδοση του hboot μπορείτε να τη δείτε εάν σβήσετε το κινητό σας και το ενεργοποιήσετε πατώντας παρατεταμένα το volume down και το power button. To serial number θα σας το δώσει το alpharevX μόλις το τρέξετε.

3. Τρέξτε την εφαρμογή και συνδέστε το κινητό σας στο pc, έχοντας προηγουμένως ενεργοποιήσει το usb debugging (ρυθμίσεις->εφαρμογές->ανάπτυξη).

4. Εδώ γίνεται ο εντοπισμός από την εφαρμογή και θα σας δωθεί το serial number ώστε να πάρετε ένα beta key από την ιστοσελίδα του alpharev.

5. Bάλτε το beta key στην εφαρμογή και θα γίνει η δουλειά σας.

6. Το κινητό σας πλέον έχει s-off (όχι όμως root ακόμα)!

 

Διαδικασία για root μετά το s-off

Εμφανίστηκαν πάρα πολλές λύσεις (βασικά διαφορετικοί τρόποι για να κάνουμε το ίδιο πράγμα). Ακολούθησα αυτόν τον οδηγό και όλα πήγαν καλά! Tα παρακάτω αποτελούν μετάφραση του οδηγού αυτού:

1) Κατεβάστε το αρχείο PC49IMG.zip από εδώ και περάστε το στην κάρτα μνήμης σας (όχι όμως σε κάποιον συγκεκριμένο φάκελο).

2) Κλείστε το τηλέφωνό σας και επανεκκινήστε το πατώντας όμως πρώτα παρατεταμένα το πλήκτρο volume down και μετά το power button μέχρι να δείτε κάποιες επιλογές στην οθόνη όπως fastboot, recovery κλπ.

3) Το τηλέφωνο θα σας ρωτήσει αν θέλετε να κάνετε update το αρχείο PC49IMG.zip πατώντας το volume up. Κάντε το και στη συνέχεια πατήστε το power button για να κάνετε restart. Ουσιαστικά αυτό ήταν όλο. Περάσατε πλέον τη recovery και μπορείτε να εγκαταστήσετε custom roms. Η διαδικασία για να περάσετε κάποια custom rom αναφέρεται στην πρώτη σελίδα. Προσοχή ωστόσο καθώς πρέπει να διαγράψετε το αρχείο αρχείο PC49IMG.zip από την κάρτα μνήμης καθώς διαφορετικά κάθε φορά που θα προσπαθείτε να μπείτε στη recovery θα σας ζητάει update!

4) Αν ωστόσο θέλετε να συνεχίσετε με την stock rom απλά rootαρισμένη, κατεβάστε το αρχείο από εδώ και περάστε το στην κάρτα μνήμης.

6) Επανεκκινήστε το τηλέφωνο σε hboot mode (με πατημένο το πλήκτρο volume down). Πλοηγηθείτε με τα πλήκτρα volume up/down και μεταβείτε στο πλήκτρο recovery και πατήστε το power button. Αφού μπείτε στη recovery μπορείτε να κάνετε install το αρχείο που κατεβάσατε στο βήμα 4 πηγαίνοντας στο install zip from sd card -> choose zip from sd card και επιλέγοντας το αρχείο αυτό. Τώρα έχετε την εφαρμογή superuser στον app drawer!

Για τη διαδικασία του rooting τα credits πάνε στο παιδί που τα έγραψε. Εγώ απλώς τα μετέφρασα :p

 

Οι οδηγοί θα περαστούν σύντομα και στο πρώτο post που θα ανανεωθεί :)

Καλό απόγευμα!

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα villi έχω ήδη ξεκινήσει την διαδικασία και θέλω να ρωτήσω για το πως μπορώ να γίνω ξανα S-on αν χρειαστεί τίποτα για εγγύηση!!??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έκανα και εγώ επιτυχώς τη διαδικασία του S-off στο wildfire. Έκανα και τη διαδικασία για το root. Τώρα που θα καταλάβω αν όντως έχει γίνει root?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σε όλους έκανα και εγώ επιτυχώς τη διαδικασία του S-off στο wildfire. Έκανα και τη διαδικασία για το root. Τώρα που θα καταλάβω αν όντως έχει γίνει root?

 

Βλέπεις στις εφαρμογές το superuser; Αν ναι είσαι ok.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν υπάρχει αυτό για root, χωρίς όμως να το έχω δοκιμάσει προσωπικά. Εγώ έχω το παλιό hboot και απλά για να κάνω τον οδηγό σκοπεύω να κάνω αναβάθμιση στην stock 2.2 για να κάνω μετά τη διαδικασία με το alpharev. Για όσους πάντως δεν κατάλαβαν, το Link με την beta του alpharevX παραπάνω αποτελεί τρόπο για s-off (και κατα συνέπεια root) στη συσκευή.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Η διαδικασία να γίνει μόνο απ'όσους είναι σίγουροι για το τι κάνουν. Η εφαρμογή alpharevΧ είναι σε beta μορφή και μπορεί να υπάρξουν bricks όπως αναφέρουν και οι ίδιοι στο site τους. Δε φέρω καμία ευθύνη!

 

Εdit:

Διαδικασία για s-off

Κατ’αρχάς να πω ότι όλη τη διαδικασία την έκανα σε ένα htc wildfire με windows 7 x64 και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Aπό το site των alpharev είδα ότι υποστηρίζονται τα HTC Desire (hboot 0.93.0001), Desire cdma (hboot 1.06.0000), Wildfire (hboot 1.01.0001 και 1.02.0002), Aria (hboot 1.02.0000) και Incredible S (hboot 1.09.0000 και 1.13.0000). Το αρχικό πρόβλημά ήταν στην αναγνώριση του κινητού απ’το pc, αλλά λύθηκε με την εγκατάσταση του htc sync από εδώ.

1. Κατεβάστε το alpharevX (είναι σε beta μορφή ακόμα 19/06/2011).

2. Με την επιλογή του κατεβάσματος εμφανίζεται στη σελίδα μια φόρμα στην οποία πρέπει να συμπληρώσετε κάποια στοιχεία όπως α) το λειτουργικό σας σύστημα, β) τη συσκευή σας, γ) την έκδοση του hboot δ) το σειριακό αριθμό της συσκευής σας. Την έκδοση του hboot μπορείτε να τη δείτε εάν σβήσετε το κινητό σας και το ενεργοποιήσετε πατώντας παρατεταμένα το volume down και το power button. To serial number θα σας το δώσει το alpharevX μόλις το τρέξετε.

3. Τρέξτε την εφαρμογή και συνδέστε το κινητό σας στο pc, έχοντας προηγουμένως ενεργοποιήσει το usb debugging (ρυθμίσεις->εφαρμογές->ανάπτυξη).

4. Εδώ γίνεται ο εντοπισμός από την εφαρμογή και θα σας δωθεί το serial number ώστε να πάρετε ένα beta key από την ιστοσελίδα του alpharev.

5. Bάλτε το beta key στην εφαρμογή και θα γίνει η δουλειά σας.

6. Το κινητό σας πλέον έχει s-off (όχι όμως root ακόμα)!

 

Διαδικασία για root μετά το s-off

Εμφανίστηκαν πάρα πολλές λύσεις (βασικά διαφορετικοί τρόποι για να κάνουμε το ίδιο πράγμα). Ακολούθησα αυτόν τον οδηγό και όλα πήγαν καλά! Tα παρακάτω αποτελούν μετάφραση του οδηγού αυτού:

1) Κατεβάστε το αρχείο PC49IMG.zip από εδώ και περάστε το στην κάρτα μνήμης σας (όχι όμως σε κάποιον συγκεκριμένο φάκελο).

2) Κλείστε το τηλέφωνό σας και επανεκκινήστε το πατώντας όμως πρώτα παρατεταμένα το πλήκτρο volume down και μετά το power button μέχρι να δείτε κάποιες επιλογές στην οθόνη όπως fastboot, recovery κλπ.

3) Το τηλέφωνο θα σας ρωτήσει αν θέλετε να κάνετε update το αρχείο PC49IMG.zip πατώντας το volume up. Κάντε το και στη συνέχεια πατήστε το power button για να κάνετε restart. Ουσιαστικά αυτό ήταν όλο. Περάσατε πλέον τη recovery και μπορείτε να εγκαταστήσετε custom roms. Η διαδικασία για να περάσετε κάποια custom rom αναφέρεται στην πρώτη σελίδα. Προσοχή ωστόσο καθώς πρέπει να διαγράψετε το αρχείο αρχείο PC49IMG.zip από την κάρτα μνήμης καθώς διαφορετικά κάθε φορά που θα προσπαθείτε να μπείτε στη recovery θα σας ζητάει update!

4) Αν ωστόσο θέλετε να συνεχίσετε με την stock rom απλά rootαρισμένη, κατεβάστε το αρχείο από εδώ και περάστε το στην κάρτα μνήμης.

6) Επανεκκινήστε το τηλέφωνο σε hboot mode (με πατημένο το πλήκτρο volume down). Πλοηγηθείτε με τα πλήκτρα volume up/down και μεταβείτε στο πλήκτρο recovery και πατήστε το power button. Αφού μπείτε στη recovery μπορείτε να κάνετε install το αρχείο που κατεβάσατε στο βήμα 4 πηγαίνοντας στο install zip from sd card -> choose zip from sd card και επιλέγοντας το αρχείο αυτό. Τώρα έχετε την εφαρμογή superuser στον app drawer!

Για τη διαδικασία του rooting τα credits πάνε στο παιδί που τα έγραψε. Εγώ απλώς τα μετέφρασα :p

 

Οι οδηγοί θα περαστούν σύντομα και στο πρώτο post που θα ανανεωθεί :)

Καλό απόγευμα!

 

Τη διαδικασία για s-off την έκανα με την Linux έκδοση και ολα πήγαν μια χαρά.

Μετα ακολουθησα τον οδηγό για root και κατάφερα να κανω root το κινητό...:D

Πλέον είμαι με την CM7.

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ερωτήσεις:

1. Κανένα υπεραναλυτικό guide για CM7 υπάρχει;

2. Ποιά έκδοση της CM7 προτείνετε;

3. Πόσο χώρο έχετε διαθέσιμο για εφαρμογές μετά την εγκατάσταση της CM7;

4. To PC49IMG.zip περιέχει το Nandroid backup?

5. Πως κάνουμε format τα system, data & cache partitions της συσκευής

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει και root αλλά αντιμετοπίζω το εξής πρόβλημα πέρασα την cm7 αλλά μου κολάει στο λογοτυπο της cm7 και δεν μπαινει καθολου μεσα στο interface. Τι έχω κανει λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει και root αλλά αντιμετοπίζω το εξής πρόβλημα πέρασα την cm7 αλλά μου κολάει στο λογοτυπο της cm7 και δεν μπαινει καθολου μεσα στο interface. Τι έχω κανει λαθος?

 

πριν εγκαταστησεις μια νεα ρομ πρεπει απαραιτητα να μπεις στη recovery-advanced και μετα να κανεις wipe dalvik cache,wipe cache partition,data/factory reset και μετα να εγκαταστησεις την rom.μονο ετσι εισαι σιγουρος οτι θα πανε ολα καλα.αν δεν εχεις κανει κατι απο ολα αυτα ξεκινα απο την αρχη

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

πριν εγκαταστησεις μια νεα ρομ πρεπει απαραιτητα να μπεις στη recovery-advanced και μετα να κανεις wipe dalvik cache,wipe cache partition,data/factory reset και μετα να εγκαταστησεις την rom.μονο ετσι εισαι σιγουρος οτι θα πανε ολα καλα.αν δεν εχεις κανει κατι απο ολα αυτα ξεκινα απο την αρχη

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!! Ναι είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα αυτό που μου είπες και λειτούργισε κανονικότατα. Τωρα είμαι με CM7 2.3.3 :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!! Ναι είχες απόλυτο δίκιο. Έκανα αυτό που μου είπες και λειτούργισε κανονικότατα. Τωρα είμαι με CM7 2.3.3 :D:D:D:D:D

 

μπορει και οχι,αν περασες cyanogen 7.0.2 και πανω τοτε εισαι με cm7 2.3.4!

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πέρασα την Cyanogenmod 7.0.3 και γράφει οτι έχει εκδοση android 2.3.3

ωραίο το νεο περιβάλλον αλλα κάπως με ξένισε!!!!

ξέρεις καμιά καλή sence rom να προτείνεις η δεν είσαι τόσο καλές- σταθερές όσο αυτή;

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πέρασα την Cyanogenmod 7.0.3 και γράφει οτι έχει εκδοση android 2.3.3

ωραίο το νεο περιβάλλον αλλα κάπως με ξένισε!!!!

ξέρεις καμιά καλή sence rom να προτείνεις η δεν είσαι τόσο καλές- σταθερές όσο αυτή;

 

δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες σε 2.3.για την ωρα υπαρχουν 2.3.3 με sense αλλα σε δοκιμαστικη μορφη.επειδη χρησιμοποιω cyanogen πολυ καιρο προτεινω ρυθμισεις-cyanogenmod settings-performance:cpu settings-min 614,max 748.επισης use jit-yes,enable surface dithering-yes,vm heap size-24m.με αυτες τις ρυθμισεις εχω ταχυτητα,καλη αποδοση και μια μερα με βαρια χρηση η 2 με μετρια χρηση

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μου κολάει συνέχεια στο nandroid backup κατά το backing up system

γυρω στο 40-45% σε κάποιο .odex αρχείο

 

Εχω το clockworkmod 3.0.0.6

 

Καμιά ιδέα για το πως θα προσπεράσω αυτό το πρόβλημα;

 

(εχω δοκιμάσει 2 κάρτες μνήμης, και στις 2 κολλάει...)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει στην CM7 market για εφαρμογες. Γιατί ψάχνω ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι

 

δε λειπει μονο το μαρκετ.πρεπει να εγκαταστησεις ολες τις εφαρμογες της google.υπαρχει ετοιμο πακετο που το κανεις install zip απο την recovery οπως εκανες και με την ρομ:http://forum.cyanogenmod.com/topic/20132-cyanogenmod-7-for-the-htc-wildfire-v702-25-april-2011/

κατεβασε αυτο που λεει google apps addon,φλασαρε το και θα εχεις τις τελευταιες εκδοσεις των εφαρμογων της google

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...