Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! :happy:

 

Παιδια δοκιμασα το teamviewer για remote desktop αλλα σερνεται σε επιπεδα που δεν ειναι λειτουργικο. Υποψιαζομαι οτι φταιει το hardware του wildfire . Υπαρχει κανενα αλλο προγραμμα που να κανει την ιδια δουλεια και να ειναι χρηστικο (και επομενως αρκετα πιο ελαφρυ), και να σεταρεται το ιδιο ευκολα ή ζηταω πολλα για τις δυνατοτητες της συσκευης μας; :p

To logmein ignition νομίζω κάνει τη δουλειά που θες. Μπορείς να δείς περισσότερα εδώ, ή να ρωτήσεις εδώ. Ωστόσο δοκίμασε ξανά γιατί αν θυμάμαι καλά μια φορά που χρησιμοποίησα το teamviewer από το κινητό, το πρόβλημα ήταν στο ότι αλλού πατούσα κι αλλού βρισκόμουν αλλά όχι στην ταχύτητα...

Κοίτα μήπως έφταιγε το internet σου ;)

 

Καλησπερα παιδια.Εχω ενα προβλημα.Εδω και καποιο καιρο οταν βρισκομαι σε κληση δεν λειτουργει η δυνατοτητα που εχει το κινητο να σβηνει η οθονη οταν το χεις στο αυτι σου και να ξαναναβει οταν το απομακρυνεις.Υποψιαζεται μηπως κανεις τι φταιει?

Φίλε μου κοίταξε μήπως φταίει καμιά θήκη σιλικόνης που μπορεί να έβαλες. Εγώ όταν είχα βάλει θήκη σιλικόνης, έκρυβε τον αισθητήρα κ αναρωτιόμουν γιατί γίνεται αυτό ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! :happy:

 

 

To logmein ignition νομίζω κάνει τη δουλειά που θες. Μπορείς να δείς περισσότερα εδώ, ή να ρωτήσεις εδώ. Ωστόσο δοκίμασε ξανά γιατί αν θυμάμαι καλά μια φορά που χρησιμοποίησα το teamviewer από το κινητό, το πρόβλημα ήταν στο ότι αλλού πατούσα κι αλλού βρισκόμουν αλλά όχι στην ταχύτητα...

Κοίτα μήπως έφταιγε το internet σου ;)

 

Ευχαριστω θα το δοκιμασω. Μπα με το αλλο ηταν οντως θεμα ταχυτητας του κινητου. Το τσεκαρα πολλες φορες.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά :)

είμαι ενας πανευτηχής κάτοχος htc wildfire. Μόλις σήμερα το αγόραζα, και καλορίζικό μου :) Ευχαριστώ.

Λοιπόν 2 ερωτήσεις έχω :

 

α) Φαντάζομαι οτι όταν ανοίγω τους χάρτες, χρεώνομαι κατιτις. Το GPS στίγμα μου το έχω δηλώσει να το βρίσκει το ίδιο το κινητό, και όχι μέσω του δικτύου κινητής. Εκανα καλά? Οταν κάνεις πλοήγηση, χρεώνεσαι αρκετά ? Η μόνο τους χάρτες που κατεβάζεις? Είδα οτι δεν τους αποθηκευει κάπου (κάτι σαν μνήμη cache) και οτι κάθε φορά πρέπει να τους loadάρει.

 

β) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα απο το Market που να μετράει μεταφορά δεδομένων ? Μη μου ερθει κανας λογαριασμός τούμπανο....

 

Αυτα κ ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

α) Φαντάζομαι οτι όταν ανοίγω τους χάρτες, χρεώνομαι κατιτις. Το GPS στίγμα μου το έχω δηλώσει να το βρίσκει το ίδιο το κινητό, και όχι μέσω του δικτύου κινητής. Εκανα καλά? Οταν κάνεις πλοήγηση, χρεώνεσαι αρκετά ? Η μόνο τους χάρτες που κατεβάζεις? Είδα οτι δεν τους αποθηκευει κάπου (κάτι σαν μνήμη cache) και οτι κάθε φορά πρέπει να τους loadάρει.

 

β) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα απο το Market που να μετράει μεταφορά δεδομένων ? Μη μου ερθει κανας λογαριασμός τούμπανο....

 

α) Συνιστώ την χρήση κάποιου αυτόνομου προγράμματος πλοήγησης που δεν απαιτεί χρήση internet όπως iGO, Navigon, Sygic κτλ.

 

β) Traffic Counter Pro.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

έχω το wildfire κάποιες μέρες τώρα σαν εταιρικό κινητό (15 περίπου) και αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ξοδεύει απίστευτα πολλά MB στο internet. Στις 15 ημέρες έχω ξοδέψει περίπου 70, χωρίς μάλιστα να κάνω τίποτα, καθώς για αυτή τη δουλειά έχω ένα iphone, το οποίο πραγματικά δεν μπορεί να συγκριθεί στην κατανάλωση των ΜΒ (όπου σερφάρω, έχω mail, gps κλπ).

Υπάρχει περίπτωση να έχω κάτι ανοικτό που θα έπρεπε να κλείσω (πχ. τον καιρό που δείχνει στη βασική οθόνη) ή ξοδεύει τόσα πολλά ΜΒ άρα μάλλον θα πρέπει να απενεργοποιήσω το Internet?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, συγγνώμη που το πρώτο μου post εδώ έχει να κάνει με ερώτηση για βοήθεια αλλά τι να κάνω :!:

 

Ερώτηση: Ξαφνικά από το πουθενά εχθές και όσο ήμουν Online (μέσο wifi ) και googlara..εμφανίστηκε ένα πρόβλημα με το htc sense. Δηλαδή μου εμφάνιζε το μύνημα (όταν κοίταγα την εφαρμογή του καιρού) "Υπήρξε μια μη αναμενόμενη διακοπή του htc sense (htc.com.launcher)" και με παραπέμπει σε απότομο κλείσιμο της εφαρμογής..

Το συγκεκριμένο μύνημα για όσους έχουν επιλέξει τα Αγγλικά ως γλώσσα είναι "Τhe Application HTC Sense (process com.htc.launcher) has stopped unexpectedly. Please try again".

 

Να ξεκαθαρίσω, ότι αναγκάζομαι και σας ρωτάω, γιατί έψαξα γενικότερα στο διαδύκτιο για λύσεις, επίσης έκανα search εδώ το συγκεκριμένο και δεν μου εμφάνισε αποτελέσματα πέρα από αντίστοιχες διακοπές αλλά σχετιζόμενες με άλλες εφαρμογές, επίσης κάλεσα και την HTC και μου πρότειναν λολ να μπω σε ασφαλή λειτουργία για αρχή. Αυτά τα γράφω για να ξεκαθαρίσω ότι δεν τα θέλω μασημένα και ότι δεν είμαι φυγόπονος.

 

υγ. Πήγα στην Διαχ.Εφαρμογών->htc sense->clear data (διαγραφή δεδ) το έκανα αλλά το πρόβλημα επανεμφανίστηκε.

 

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

α) Συνιστώ την χρήση κάποιου αυτόνομου προγράμματος πλοήγησης που δεν απαιτεί χρήση internet όπως iGO, Navigon, Sygic κτλ.

 

 

αυτες οι εφαρμογές φαντάζομαι οτι είναι επι πληρωμη σωστα? Γιατι δεν ειδα να υπάρχουν στο market. Γνωρίζεις που και πώς θα τις κατεβάσω/πληρώσω ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αυτες οι εφαρμογές φαντάζομαι οτι είναι επι πληρωμη σωστα? Γιατι δεν ειδα να υπάρχουν στο market. Γνωρίζεις που και πώς θα τις κατεβάσω/πληρώσω ?

 

Ρίξε μια ματιά εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=271530

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια και ειδικα στον villis που μας βοηθάει. Αυτο με την οθόνη που δεν εσβηνε στις κλησεις λογω της θηκης, δε μπορουσα να το φανταστω με τιποτα....νομιζα οτι ηταν προβλημα της 2,2 γιατι ετυχε να βαλω τη θηκη τη μερα που ηρθε η αναβαθμιση. Και παλι συγχαρητηρια
Greekapps - Ελληνικές εφαρμογές android
Link to comment
Share on other sites

μερικές φορές οταν εχω συνδεδεμένα τα ακουστικά στο κιν, ξεκινάει μονος του ο πλαιερ της μουσικής ή το ραδιόφονο. γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές δικτύων έχει 2, τα GSM και WCDMA. Το πρώτο είναι το δίκτυο της κινητής για φωνή και το 2ο για δεδομένα? Αν εχω μόνο το GSM ανοιχτό, δεν περιορίζω κατα πολύ την κατα λάθος σύνδεση στο ίντερνετ ?
Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές δικτύων έχει 2, τα GSM και WCDMA. Το πρώτο είναι το δίκτυο της κινητής για φωνή και το 2ο για δεδομένα? Αν εχω μόνο το GSM ανοιχτό, δεν περιορίζω κατα πολύ την κατα λάθος σύνδεση στο ίντερνετ ?

 

Οχι, καμια σχεση. Απλα το δευτερο καθοριζει αν θα προσπαθει να μπει σε 3g δικτυο (που ειναι πολυ πιο γρηγορο) για κλησεις και data. Δεν εχει σχεση με το αν θα μπει το τηλεφωνο στο ιντερνετ ουτε εχει διαφορα η χρεωση, απλως σε περιοχες που δεν ειναι καλο το δικτυο ισως κερδιζεις σε καταναλωση μπαταριας αν δεν προσπαθει να πιασει δικτυο 3g.

 

Αν δεν θες να μπαινει ιντερνετ πηγαινε ρυθμισεις->ασυρματα δικτυα και ξετικαρε το "Δικτυο κινητης τηλεφωνιας".

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια μου δεν διαρκεί ουτε μια μέρα. κλεινω wifi, data sync. Τι μου προτεινετε ?

 

Με κλειστα αυτα δεν σου βγαζει μερα;;:confused:

 

Τι χρηση κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Οχι, καμια σχεση. Απλα το δευτερο καθοριζει αν θα προσπαθει να μπει σε 3g δικτυο (που ειναι πολυ πιο γρηγορο) για κλησεις και data. Δεν εχει σχεση με το αν θα μπει το τηλεφωνο στο ιντερνετ ουτε εχει διαφορα η χρεωση, απλως σε περιοχες που δεν ειναι καλο το δικτυο ισως κερδιζεις σε καταναλωση μπαταριας αν δεν προσπαθει να πιασει δικτυο 3g.

 

Αν δεν θες να μπαινει ιντερνετ πηγαινε ρυθμισεις->ασυρματα δικτυα και ξετικαρε το "Δικτυο κινητης τηλεφωνιας".

 

σε ευχαριστώ παρα πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβασει κ γ το htc wildfire και για το lg optimus one p500...δεν ξερω ειμαι σε διλιμα...κ τα 2 μου αρεσουν αλλα δεν ξερω τι να διλεξω. ασ πουμε θετικα και αρνιτικα του ΗΤC και τα θετικα τοu LG.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα και δε ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος.

 

Όταν θέλω να πάρω κάποιον τηλ και πληκρολογώ το τηλ του έχω βάλει να ακούγεται ο ήχος πληκτρολογίου. Όμως ακούγεται πάρα πάρα πολύ χαμήλα. Με απλά λόγια σχεδόν καθόλου. Θα πρέπει να στήσεις αυτί για να το ακούσεις.

 

Έχω απενεργοποιήσει τον ήχο πληκτρολογίου και ενεργοποιήσει. Έχω αλλάξει προφιλ. Η ένταση είναι στο τέρμα και τέλος έχω κάνει αρκετά restart αλλά τπτ.

 

Έχει τύχει σε κανέναν το ίδιο; Έχετε να προτείνετε κάποια λύση;;

"Το λογικό πολλές φορές μας απατά,η συνείδηση όμως ποτέ" - Jean Jacques Rousseau
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχω διαβασει κ γ το htc wildfire και για το lg optimus one p500...δεν ξερω ειμαι σε διλιμα...κ τα 2 μου αρεσουν αλλα δεν ξερω τι να διλεξω. ασ πουμε θετικα και αρνιτικα του ΗΤC και τα θετικα τοu LG.

 

Ας τα πούμε καλύτερα στους Διαξιφισμούς όπου είναι το μοναδικό μέρος που μας επιτρέπεται τέτοιους είδους συζήτηση.

 

Επίσης να σε ενημερώσω ότι η γραφή τύπου sms απαγορεύεται στο forum. Μην ξεχνάς ότι δεν είναι chat room εδώ.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!!!!!!!!

 

παιδια είμαι καινούργιος και θέλω να κάνω root στο wildfire μου ποια custom rom προτείνεται ?ευχαριστώ

Edited by Villis
Συνεχόμενα post
Link to comment
Share on other sites

ενω εχω κανονικά σύνδεση στο ίντερνετ μέσω wifi και εχω κατεβάσει το Ndrive απο το Market, όταν πάω να αγοράσω χάρτες (της ελλάδας προς 29.99) μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα :

 

Λυπούμαστε. Υπήρξε μή αναμενόμενη διακοπή της εφαρμογής NDrive (διαδικασία com.ndrive.npromo). Προσπαθήστε ξανά.

 

 

τι ειν τουτο ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

α) Φαντάζομαι οτι όταν ανοίγω τους χάρτες, χρεώνομαι κατιτις. Το GPS στίγμα μου το έχω δηλώσει να το βρίσκει το ίδιο το κινητό, και όχι μέσω του δικτύου κινητής. Εκανα καλά? Οταν κάνεις πλοήγηση, χρεώνεσαι αρκετά ? Η μόνο τους χάρτες που κατεβάζεις? Είδα οτι δεν τους αποθηκευει κάπου (κάτι σαν μνήμη cache) και οτι κάθε φορά πρέπει να τους loadάρει.

 

β) Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα απο το Market που να μετράει μεταφορά δεδομένων ? Μη μου ερθει κανας λογαριασμός τούμπανο....

 

Αυτα κ ευχαριστώ πολύ.

Kαλορίζικο φίλε μου!

α) Τους χάρτες δεν τους αποθηκεύει κάπου οπότε αν έχεις ανοιχτό το internet όλο και χρεώνεσαι κάτι. Δε θα είναι πολύ, αλλά ούτε και λίγο και σε περίπτωση που δεν έχεις κάποιο πακέτο για internet, πρόσεξέ το! :!:

Κοίταξε στο πρώτο μήνυμα σε περίπτωση που θες να απενεργοποιήσεις το internet. Εγώ έχω ανοιχτό μόνιμα τον εντοπισμό μέσω δικτύου (σε εντοπίζει με μικρότερη ακρίβεια αλλά δεν απαιτεί οπτική επαφή με τον ουρανό) και ανοίγω τον εντοπισμό μέσω δορυφόρων όταν θέλω πλοήγηση ;)

β) Εγώ χρησιμοποιώ το droidstats και το 3g watchdog!

 

καλημέρα,

έχω το wildfire κάποιες μέρες τώρα σαν εταιρικό κινητό (15 περίπου) και αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ξοδεύει απίστευτα πολλά MB στο internet. Στις 15 ημέρες έχω ξοδέψει περίπου 70, χωρίς μάλιστα να κάνω τίποτα, καθώς για αυτή τη δουλειά έχω ένα iphone, το οποίο πραγματικά δεν μπορεί να συγκριθεί στην κατανάλωση των ΜΒ (όπου σερφάρω, έχω mail, gps κλπ).

Υπάρχει περίπτωση να έχω κάτι ανοικτό που θα έπρεπε να κλείσω (πχ. τον καιρό που δείχνει στη βασική οθόνη) ή ξοδεύει τόσα πολλά ΜΒ άρα μάλλον θα πρέπει να απενεργοποιήσω το Internet?

Πήγαινε ρυθμίσεις->λογαριασμοί & συγχρονισμός και σβήσε ένα που λέει για αυτόματο συγχρονισμό (νομίζω)... Και σε όποια εφαρμογή βλέπεις (πχ καιρός, email και τέτοια, σβήσε από τις ρυθμίσεις τους τις αυτόματες ενημερώσεις). Αλλιώς κοίταξε στο πρώτο post πως να σβήσεις το internet...

 

Παιδιά καλημέρα, συγγνώμη που το πρώτο μου post εδώ έχει να κάνει με ερώτηση για βοήθεια αλλά τι να κάνω

 

Ερώτηση: Ξαφνικά από το πουθενά εχθές και όσο ήμουν Online (μέσο wifi ) και googlara..εμφανίστηκε ένα πρόβλημα με το htc sense. Δηλαδή μου εμφάνιζε το μύνημα (όταν κοίταγα την εφαρμογή του καιρού) "Υπήρξε μια μη αναμενόμενη διακοπή του htc sense (htc.com.launcher)" και με παραπέμπει σε απότομο κλείσιμο της εφαρμογής..

Το συγκεκριμένο μύνημα για όσους έχουν επιλέξει τα Αγγλικά ως γλώσσα είναι "Τhe Application HTC Sense (process com.htc.launcher) has stopped unexpectedly. Please try again".

 

Να ξεκαθαρίσω, ότι αναγκάζομαι και σας ρωτάω, γιατί έψαξα γενικότερα στο διαδύκτιο για λύσεις, επίσης έκανα search εδώ το συγκεκριμένο και δεν μου εμφάνισε αποτελέσματα πέρα από αντίστοιχες διακοπές αλλά σχετιζόμενες με άλλες εφαρμογές, επίσης κάλεσα και την HTC και μου πρότειναν λολ να μπω σε ασφαλή λειτουργία για αρχή. Αυτά τα γράφω για να ξεκαθαρίσω ότι δεν τα θέλω μασημένα και ότι δεν είμαι φυγόπονος.

 

υγ. Πήγα στην Διαχ.Εφαρμογών->htc sense->clear data (διαγραφή δεδ) το έκανα αλλά το πρόβλημα επανεμφανίστηκε.

 

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :ninja:

Καλησπέρα φίλε μου και καλώς ήρθες στο forum (μεταξύ μας αλλά μάλλον οι περισσότεροι γραφτήκαμε στο forum αρχικά για να ζητήσουμε και μετά για να παρέχουμε βοήθεια :ninja: ;) )!

Για το πρόβλημά σου τώρα...

Κι εγώ θα σου πρότεινα να καθαρίσεις δεδομένα και προσωρινή μνήμη σε σε sense, browser, καιρό και μετά να κάνεις μια επανεκκίνηση στο κινητό σου ;)

Ελπίζω ότι θα λυθεί το πρόβλημα έτσι...

 

Πολλά συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια και ειδικα στον villis που μας βοηθάει. Αυτο με την οθόνη που δεν εσβηνε στις κλησεις λογω της θηκης, δε μπορουσα να το φανταστω με τιποτα....νομιζα οτι ηταν προβλημα της 2,2 γιατι ετυχε να βαλω τη θηκη τη μερα που ηρθε η αναβαθμιση. Και παλι συγχαρητηρια

:lol: το συγκεκριμένο μου είχε μείνει γιατί την έπαθα και το αναρωτιόμουν!

 

μερικές φορές οταν εχω συνδεδεμένα τα ακουστικά στο κιν, ξεκινάει μονος του ο πλαιερ της μουσικής ή το ραδιόφονο. γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?

Έχεις εγκαταστήσει μήπως καμία εφαρμογή η οποία κάνει κάτι τέτοιο; Γιατί υπάρχουν εφαρμογές (πχ το tasker αλλά και άλλες), οι οποίες έχουν επιλογή να κάνουν αυτό το πράγμα (να ανοίγουν κάποια εφαρμογή με τη σύνδεση πχ των ακουστικών)...

 

η μπαταρια μου δεν διαρκεί ουτε μια μέρα. κλεινω wifi, data sync. Τι μου προτεινετε ?

Για αρχή κάνε καμιά επανεκκίνηση στο κινητό σου μήπως κόλλησε καμιά εφαρμογή (αν έχεις κάποιον task killer δοκίμασε να δεις αν είναι καμία εφαρμογή κολλημένη)

 

Εχω διαβασει κ γ το htc wildfire και για το lg optimus one p500...δεν ξερω ειμαι σε διλιμα...κ τα 2 μου αρεσουν αλλα δεν ξερω τι να διλεξω. ασ πουμε θετικα και αρνιτικα του ΗΤC και τα θετικα τοu LG.

Όπως σου είπε ο athanasso τέτοιες απορίες στους διαξιφισμους... Για να δεις υπερ/κατά του wildfire κοίταξε 2-3 σελίδες πρίν, έχει γίνει ξανά η ίδια ερώτηση (βασικά πολλές φορές μέσα στο θέμα)!

 

ενω εχω κανονικά σύνδεση στο ίντερνετ μέσω wifi και εχω κατεβάσει το Ndrive απο το Market, όταν πάω να αγοράσω χάρτες (της ελλάδας προς 29.99) μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα :

 

Λυπούμαστε. Υπήρξε μή αναμενόμενη διακοπή της εφαρμογής NDrive (διαδικασία com.ndrive.npromo). Προσπαθήστε ξανά.

 

τι ειν τουτο ?

Καλύτερα ρώτησε εδώ γι'αυτό μήπως κάποιος ξέρει...

 

καλησπερα!!!!!!!!!!

 

παιδια είμαι καινούργιος και θέλω να κάνω root στο wildfire μου ποια custom rom προτείνεται ?ευχαριστώ

Αν έχεις έκδοση android 2.2.1, δεν μπορείς να κάνεις root. Αλλιώς κοίταξε στο πρώτο μήνυμα του θέματος και θα σου λυθούν πολλές απορίες ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα και δε ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος.

 

Όταν θέλω να πάρω κάποιον τηλ και πληκρολογώ το τηλ του έχω βάλει να ακούγεται ο ήχος πληκτρολογίου. Όμως ακούγεται πάρα πάρα πολύ χαμήλα. Με απλά λόγια σχεδόν καθόλου. Θα πρέπει να στήσεις αυτί για να το ακούσεις.

 

Έχω απενεργοποιήσει τον ήχο πληκτρολογίου και ενεργοποιήσει. Έχω αλλάξει προφιλ. Η ένταση είναι στο τέρμα και τέλος έχω κάνει αρκετά restart αλλά τπτ.

 

Έχει τύχει σε κανέναν το ίδιο; Έχετε να προτείνετε κάποια λύση;;

 

Πρεπει να εχει σχέση με την ενταση του video player. Βαλε να δεις ενα video, δυναμωσε την ενταση του ηχου και βγες απο τον player . Μετα δοκιμασε τον ηχο πληκτρολογιου. Εμενα μου το κανει αυτο με τον ηχο αλλαγης μενου ή σελιδας.Οταν χαμηλωνω τον ηχο του player χαμηλωνει κι αυτος

Greekapps - Ελληνικές εφαρμογές android
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και κάποιες μέρες έχω πρόβλημα με την "κάρτα επαφής μου", που περιγράφει τον εαυτό μου (τηλ, avatar κτλ) με αποτέλεσμα να μην μπορώ να την επεξεργαστώ. Όποτε πατάω πάνω της το κινητό κολλάει γράφοντας "φόρτωση"..

 

Από που δημιουργείται/διαγράφεται "η κάρτα επαφής μου", ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα από nasos38

μερικές φορές οταν εχω συνδεδεμένα τα ακουστικά στο κιν, ξεκινάει μονος του ο πλαιερ της μουσικής ή το ραδιόφονο. γνωριζει κανεις τι μπορει να φταιει?

Έχεις εγκαταστήσει μήπως καμία εφαρμογή η οποία κάνει κάτι τέτοιο; Γιατί υπάρχουν εφαρμογές (πχ το tasker αλλά και άλλες), οι οποίες έχουν επιλογή να κάνουν αυτό το πράγμα (να ανοίγουν κάποια εφαρμογή με τη σύνδεση πχ των ακουστικών)...

οχι δεν εχω βαλει κανενα τετοιο προγραμματακι αλλα και παλι δεν ανοιγει μολις συνδεσω τα ακουστικα αλλα σε ασχετες στιγμες, πχ μπορει να τελειωσω μια κληση και μετα απο λιγο να αρχισει να παιζει μουσική,η κάποια άλλη στιγμή να ενεργοποιηθεί το ράδιο και να αρχίσει να παιζει.

Edited by Villis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...