Jump to content

Σε ποιο δίκτυο ανήκετε;


 Κοινοποίηση

se poio diktyo anikete?????  

1.068 members have voted

  1. 1. se poio diktyo anikete?????

    • Cosmote
      328
    • Wind
      233
    • Vodafone
      445
    • Q Telecom
      62


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εδω κ 8 χρονια στην Κοσμοτε!τωρα πηρα κ δευτερο νουμερο, καρτα 2in1, δεν βλεπω να την αλλαζω την κοτε συντομα!με καλυπτει απο σημα κ λειτουργιες οποτε μια χαρα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

vodafone αν και δεν είμαι πολυ ευχαριστημενος απο τις επιδοτήσεις και τις χρεώσεις, δεν αποφασιζω να αλλαξω επειδη δεν θελω να αλλαξω νουμερο. Ξερω οτι υπάρχει φορητότητα αλλα παλι δεν το αποφασιζω
Link to comment
Share on other sites

Meta από 5 χρόνια COTE ξαναγύρισα στην ΤΙΜ με φορητότητα για το πιο οικονομικό δίδυμο της αγοράς. Συμβόλαιο προπληρωμένου χρόνου και καρτοκινητό F2G με μια κάρτα 2in1. :w00t: Για την κάλυψη αστεία πράγματα στις μέρες μας(όλες πάνω κάτω την ίδια έχουν) :rolleyes: :D :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Φυσικά στην ΤΙΜ,που την θεωρώ καλύτερη εταιρία στις υπηρεσίες...απλά το μειονέκτημα της εταιρίας είναι το σήμα σε επαρχιακές πόλεις αλλά και αυτό σιγά-σιγά από τι βλέπω,λύνεται ... :)
To νέο mofeu :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ειμαι σε voda αλλα περιμενω να κλεισει ο χρονος για να παω cote με το ιδιο αριθμο Στη Σαλαμινα που παω συχνα δεν εχω καθολου σημα με voda

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Vodafone edw kai 8 xronakia eimai paidia!

Kai sth Italia eimai me Vodafone.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν vodafone απο 13 Σεπτέμβρη ΤΙΜ και του χρόνου Vodafone NL...(kαμία σχέση με την ελληνική vodafone).
......
Link to comment
Share on other sites

αν υπήρχε 3ΙΝ1 σίγουρα θα το επέλεγα.έχω και τις τρεις εταιρίες αλλά η ΤΙΜ είναι η μόνη που πιάνει στο σπίτι μου(ισόγειο) και με UMTS.άρα τη χρησιμοποιώ πολύ περισσότερο.ΤΙΜ λοιπόν με κάλυψη από το 1994-πάτρα :)
UMTS power!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Είχα Q για ένα πολύ μεγάλο διάστημα αλλά μου έδωσαν ένα πακέτο ala carte (το οποίο κράτησα και σύντομα θα το κάνω cu για μηνύματα)
Link to comment
Share on other sites

παραμενω απο το 1998 πιστος την vodafone.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω συμβόλαιο με την Cosmote από το 99

 

Από 10 χρονών συμβόλαιο? :worry:

 

Εγώ έχω Telestet/ΤΙΜ από το 2002. Είχα χρησιμοποιήσει και την Vodafone κανένα δίμηνο (πριν 1,5-2 χρόνια) αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...