Jump to content

LG GM205


leontatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση παιδια προς τους κατοχους..σε λειτουργια ραδιοφωνου,μπορεις να κανεις ελαχιστοποιηση?? γιατι καπου διαβασα οτι δεν γινετε :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση παιδια προς τους κατοχους..σε λειτουργια ραδιοφωνου,μπορεις να κανεις ελαχιστοποιηση?? γιατι καπου διαβασα οτι δεν γινετε :wacko:

 

Ναι γίνεται, μπορείς να ακούς πχ μουσική και να γράφεις μήνυμα.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται, μπορείς να ακούς πχ μουσική και να γράφεις μήνυμα.

το εχω ηδη παραγγελει και το περιμενω..:up: :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανες την καλύτερη επιλογη μιας και το κινητο έχει και δυνατό ηχείο και πολυ καλο ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά και ήχο dolby mobile και πολυ καλη μπαταρία κρατάει αρκετές μέρες, και το σήμα του είναι τις περισσότερες φορές φουλ.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Έκανες την καλύτερη επιλογη μιας και το κινητο έχει και δυνατό ηχείο και πολυ καλο ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά και ήχο dolby mobile και πολυ καλη μπαταρία κρατάει αρκετές μέρες, και το σήμα του είναι τις περισσότερες φορές φουλ.

για την μπαταρια και το ραδιο χωρις ακουστικα το αγορασα.και πριν κανα μηνα που ειχα επιδοτηση δεν ηταν διαθεσιμο.

79 ευρο το αγορασα στα μουλτιραμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προβλημα!! προβλημα...το κινητο το εχω 3 βδομαδες και δουλευει μια χαρα..εκτος απο μια λεπτομερεια που πρωτη φορα συνανταω σε κινητο.

το κινητο οταν το κλεινω...σβηνει..και μετα απο 2-3 δευτερολεπτα ανοιγει μονο του :wacko:

δεν ξερω τι να κανω??? :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου κανει κατι κουλα,χανει το σημα και θελει το pin!μηπως παιζει καμια αναβαθμιση μπας και στρωσει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Το είδα κι εγώ και φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρον αλλά:

1.Τα μουσικά αρχεία πρέπει να είναι στην δομή: Κάρτα Μνήμης/Μουσική/Φάκελος1/τραγούδια ή μπορεί να διαβάζει σε απεριόριστο βάθος φακέλων; Γιατί πολλά έχω οργανωμένα ως: Κάρτα Μνήμης/Μουσική/Καλλιτέχνης/Δίσκος/(αριθμός CD ενίοτε/)Τραγούδια. Στο παλιό μου LG (http://www.gsmarena.com/lg_ke500-2059.php) δεν τα διάβαζε με την δεύτερη δομή.

2.Διαβάζει τις microsdhc;

Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ και φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρον αλλά:

1.Τα μουσικά αρχεία πρέπει να είναι στην δομή: Κάρτα Μνήμης/Μουσική/Φάκελος1/τραγούδια ή μπορεί να διαβάζει σε απεριόριστο βάθος φακέλων; Γιατί πολλά έχω οργανωμένα ως: Κάρτα Μνήμης/Μουσική/Καλλιτέχνης/Δίσκος/(αριθμός CD ενίοτε/)Τραγούδια. Στο παλιό μου LG (http://www.gsmarena.com/lg_ke500-2059.php) δεν τα διάβαζε με την δεύτερη δομή.

2.Διαβάζει τις microsdhc;

το κινητο το εχω και διαβαζει μεχρι 2gb micro sd,επισης η μουσικη βιβλιοθηκη ειναι "χυμα".αυτα που ζητας δεν μπορεις να τα εχεις.

ομως το κινητο εχει πολυ καλη αποδοση μπαταριας-ηχου-ραδιοφωνο-και σηματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το εβγαλα απο τη πριζα. Δεν αντεξα..και συγκρινα τα ηχεια του -με ολοιδια τραγουδια μεσω bluetooth- με τα ηχεια του w995 στο μεγιστο και των δυο ισοσταθμιστη! Τα μπασα στο ελτζι ειναι τελεια,ο ηχος βγαινει πιο δυνατος-καπου ξαφνιαστικα που το νταμπλιγιου δε συγκρινοταν με αυτο.. Το ραδιο εχει αριστη ληψη+εγγραφη ραδιοφωνου σε ΜΡ3,το μονο που με χαλασε λιγο το αργο μενου σε σχεση με το σονυ. Κριμα για μενα που εξαρχης το κινητο προοριζοταν για την..μαμα!:-P
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να του βάλεις άλλο πρόγραμμα μουσικής; KD Player π.χ.

δεν γινετε να του βαλεις τιποτα.αλλωστε και αυτος ο player ειναι μια χαρα (δικα μου γουστα)

το κινητο μονο java τρεχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Java είναι και ο KD Player... Αν δεν παίρνει microsdhc, μάλλον θα κάνω hot swapping αν τελικά το πάρω. Διαβάζω διάφορα για μέτριας αντοχής πλαστικά, έχω μάθει στο μεταλλικό των RAZR2
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω διάφορα για μέτριας αντοχής πλαστικά, έχω μάθει στο μεταλλικό των RAZR2

 

Και τι σε νοιαζει? Εδω μεσα ολοι μας αλλαζουμε τα κινητα μας καθε 3 βδομαδες.:lol: Απ οτι σε κοβω φλασαρεις και τα κινητα οποτε εισαι ψαγμενο ατομο παω στοιχημα εχεις τουλαχιστον 2 συσκευες καλυτερες απο το lg gm205 ,,οποτε τι σε ενδιαφερουν τα πλαστικα..? Ιδου η απορεια..:happy:

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα διαθέτω μόνο ένα Motorola V9 και ένα αποσυναρμολογημένο V8. Και τα υλικά κατασκευής με ενδιαφέρουν επειδή... shit happens...
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα απο Κοτσοβολο μονο 27ε...επαθα πλακα...πολυ φθηνο...

οτι πρεπει για δευτερο κηνιτο τηλεφ....και μαλιστα τωρα το καλοκαιρι στην παραλια....ραδιοφωνο χωρις τα ακουστικα super... mp3 player μιλαμε με μονο 27ε...

εβαλα 2γιγα καρτουλα και ολα τελεια....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Παιδιά αν και έχει περάσει 1+ χρόνος απο την τελευταία δημοσίευση στο θέμα αυτό και 2 χρόνια περίπου απο τότε που τα Χριστούγεννα του 2010 ρωτούσα για την αρχική φόρτιση του κινητού, είπα μετά απο τόσο καιρό να πώ κι εγώ την εμπεριστατωμένη γνώμη για το κινητό αυτό... Κατ' αρχάς για τα λεφτά του δεν υπάρχει άλλο καλύτερο ποιοτικά. Οθόνη καθαρή, κάμερα αρκετά καλή στις φωτογραφίες παρ' όλο που δεν έχει αυτόματη εστίαση κλπ. Η μπαταρία εντάξει δεν το συζητάμε 5 μέρες με αρκετή χρήση είναι τρελό πράμα σήμερα! Πόσο μάλλον όταν η χρήση έπεφτε στο ελάχιστο, το κινητό έβγαζε 8ήμερο φούλ!!! Δεν κάνω πλάκα, το δικό μου αυτό έκανε!!! Τα ηχεία; Ακόμα μετά απο τόσο καιρό πεντακάθαρα όπως την πρώτη μέρα, το ραδιόφωνο άψογο. Δεν κόλλησε ποτέ... Απο σήμα, ακόμα και στις χειρότερες περιοχές που κάτι Νόκια "πέθαιναν", το LG αυτό είχε έστω 1-2 γραμμές!! (ίδια εταιρεία κινητής). Τι να πώ.... δεν πιστεύω οτι θα ξαναβγεί τέτοιο κινητό που με τόσα λίγα χρήματα να σε συντροφεύει σωστά.... Α και επι την ευκαιρία τα πλαστικά του (επειδή είμαι κι εγώ πολύ προσεκτικός) δεν παρουσίασαν καμμία φθορά ακόμα, η οθόνη όπως την πρώτη μέρα....... Άν ξαναβγεί τέτοιο κινητό θα περάσει καιρός, και δεν ξέρουμε πιά εταιρεία θα κάνει τέτοια κίνηση ξανα!!!! Μπράβο LG απο μένα!!!!
Link to comment
Share on other sites

το κινητο το εχω κι'εγω ακομη και του χω μια καρτα με μοναδες μεσα..ετσι χυμα..και πιο πολυ το εχω για μουσικη.το κινητο δουλευει αψογα και η μπαταρια ειναι ακομη δυνατη.αμα μπορουσα να βαζα και παιχνιδια θα ημουν 100% ευχαριστημενος.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ρε παιδια θελω να ρωτησω κυριως οσους ειχαν πειραματιστει εστω και για λιγο με αυτο το τηλεφωνακι. Να εχουν ακουσει κυριως τα ηχεια του και την ενταση της μουσικης που βγαζει μεσα απο τα ηχεια του.

Ξερετε καποιο αλλο κινητο που βγαζει ποιο δυνατο ηχο απο το το lg gm205??

 

Εχει τελικα το συγκεκριμενο κινητακι τα ποιο δυνατα ηχεια που εχουν βγει σε κινητο στην Ελλάδα?

 

:):(:yinyang:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θελω να ρωτησω κυριως οσους ειχαν πειραματιστει εστω και για λιγο με αυτο το τηλεφωνακι. Να εχουν ακουσει κυριως τα ηχεια του και την ενταση της μουσικης που βγαζει μεσα απο τα ηχεια του.

Ξερετε καποιο αλλο κινητο που βγαζει ποιο δυνατο ηχο απο το το lg gm205??

 

Εχει τελικα το συγκεκριμενο κινητακι τα ποιο δυνατα ηχεια που εχουν βγει σε κινητο στην Ελλάδα?

 

:):(:yinyang:

εγω φιλε παντα ειχα μουσικα κινητα.το συγκεκριμενο εχει το καλυτερο ηχο και στερεωφωνικο.περισσοτερο το χρησιμοποιω σαν φορητο ραδιοφωνακι/mp3 player παρα σαν κινητο.και απο μπαταρια το κινητο ειναι εξαιρετικο.απο τα νεα κινητα πολυ καλο ηχο εχει και το sony ericsson live walkman

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο τα νεα κινητα πολυ καλο ηχο εχει και το sony ericsson live walkman

 

Kαι το sony ericsson w995 εχει πολυ καλο ηχο αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι κινητα που εχουν ποιο δυνατη ενταση απο το lg gm205.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν παιδιά, σας το λέω εγώ επίσημα, δεν υπάρχει κανένα απολύτως κινητό με δυνατότερα ηχεία.

Ξέρει κάποιος πως βάζω παιχνίδια και άλλα αρχεία από υπολογιστή?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου χάλασαν τα σιδεράκια και δεν διαβάζει την sim.θελω να το φτιαξω αλλά να μην μου στοιχίσει σαν καινούριο!για τα ηχεία εχει μαλιασει η γλώσσα μου να το λεω απιστευτα,όπως και το ραδιόφωνο του(χωρίς ακουστικά)τέλειο.νομιζω τα πιο δυνατά ηχεία που έχω ακούσει τα είχε το nokia 6233 πάντως.έτρεμε.....το κινητό χα χα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...