Jump to content

LG GM205


leontatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η αναβαθμιση παιδια δεν αλλαζει κατι!παντως το κινητο για ατομα που τους αρεσει να ακουνε μουσικη τα σπαει!ειχα και νοκια μουσικα αλλα αυτο ειναι απαιχτο και απο αναμονη!πιστευω οτι συμφωνειτε?παντως για μυνηματα νομιζω οτι μπορεις να κανεις αντιγραφα στη καρτα μνημης!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η αναβαθμιση παιδια δεν αλλαζει κατι!παντως το κινητο για ατομα που τους αρεσει να ακουνε μουσικη τα σπαει!ειχα και νοκια μουσικα αλλα αυτο ειναι απαιχτο και απο αναμονη!πιστευω οτι συμφωνειτε?παντως για μυνηματα νομιζω οτι μπορεις να κανεις αντιγραφα στη καρτα μνημης!!

 

όντως για μουσική είναι παρά πολύ καλό και από τα ακουστικά και από τα ηχεία, είναι το δεύτερο καλύτερο κινητό από ότι έχω ακούσει μετά το iPhone.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

όντως για μουσική είναι παρά πολύ καλό και από τα ακουστικά και από τα ηχεία, είναι το δεύτερο καλύτερο κινητό από ότι έχω ακούσει μετά το iPhone.

 

απαιχτο οντως σε ηχο και αναμονη.

Link to comment
Share on other sites

αν δοκιμασε 4γιγα καρτα μνημης κανεις αν τη διαβαζει θα ηθελα να ξερω!με ηχογραφηση σε αρχειο

mp3 απο το ραδιοφωνο θα ηταν ιδανικο να κανεις φακελους μουσικης με 4αρα καρτα!οποιος φιλος γνωριζει ας αναφερει!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα δέχεται 4 γίγα δεν το έχω δοκιμάσει σε αυτό αλλά σε ένα παλαιότερο κινητό είχα δοκιμάσει 4 γίγα από την μεγάλη και λειτουργούσε άψογα. Απλά θα αργεί με την 4 να ανοίξει περισσότερο.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε για την απαντηση!απλα θα ηθελα να ημουν σιγουρος για να μην την αγοραζω αδικα!

 

εγώ πιστεύω πως θα λειτουργεί επειδή το έχω δοκιμάσει σε κάποια κινητά αλλά μέχρι εκεί παρά πάνω δεν θα ανοίγει καθόλου πάντως με 2 γίγα είναι εντάξει.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν λειτουργεί το λογισμικό LG mobile sync; Έχω κατεβάσει ένα αρχείο από lg gm205.zip το εγκατέστησα αλλά δεν λειτουργεί η εφαρμογή είναι σαν να μην το βλέπει.
Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωρζει κανεις τι ρυθμιση πρεπει να βαλω για να ακουγεται ο ηχος οτι εχει πληρως φορτιστει το κινητο?στην αρχη που το πηρα εκανε αυτον τον ηχο αλλα μαλλον κατι αλλαξα και δεν ακουγεται τωρα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια.....χθες πηρα το LG205....ομως δεν μπορω να βρω πουθενα τους drivers του για το pc μου....εχω ψαξει παντου....θα μπορουσε να βοηθησει κανεις...???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια.....χθες πηρα το LG205....ομως δεν μπορω να βρω πουθενα τους drivers του για το pc μου....εχω ψαξει παντου....θα μπορουσε να βοηθησει κανεις...???

 

Αν η συσκευασία είχε μέσα κάποιο, sd θα ήταν καλύτερα αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση θα θέλει ψάξιμο, δέν το έχω σύνδεση ποτέ με τον υπολογιστή για να σου πω με ακρίβεια. Σαν τι δηλ θέλεις να περάσεις μέσα στο κινητό?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Βασικα κατι παιχνιδια....αλλα θελω και να μπορω να το φορτιζω απο τον υπολογιστη μου...

 

Προσπάθησε μέσω τις κάρτας μνήμης, αν γίνεται δίχως να συνδέσεις το κινητό με τον υπολογιστή. Τα παιχνίδια στο συγκεκριμένο κινητό αποθηκεύονται στα ΑΛΛΑ.

 

Υπάρχει κι ένας αλλος τρόπος, αν έχεις το se experia ως βασικό σου κινητό, μπες μέσα στο mobile9 επέλεξε το παιχνίδι που θέλεις να εγκαταστησεις στην συσκευή σου, και μετά μέσω Bluetooth να το στείλεις στο lg και θα γίνει.

 

Εγώ αυτό εκανα με το lg τα κατεβασα από το iPhone και τα έστειλα στο lg και παίζουν κανονικά.

Κάτι άλλο είναι ότι δεν μπορεί να παίξει ολα τα παιχνίδια επειδή δεν μπορεί να υποστηρίξει πολλών μορφών αρχεία.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το x2 δεν ξέρω πως ακούγεται το lg πάντως ακούγεται παρά πολύ δυνατά. Καλύτερα να ρωτήσεις στο επίσημο θέμα του nokia για να σου πουν αν έχει δυνατό η όχι.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Καλησπέρα σας, χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους. Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αυτό, και μιας και βρήκα αυτό το θέμα για το συγκεκριμένο κινητό είπα να ρωτήσω κάτι... ''βασικό''. Την Τετάρτη που μας πέρασε κατάφερα μετά απο πολύ ψάξιμο να το βρώ εδώ στα Χανιά σε ένα απο τα δύο καταστήματα της Wind (μάλιστα ο πωλητής μου είπε οτι ήταν το τελευταίο που είχαν, στο παρατσάκ πρόλαβα δηλαδή!!) στην τιμή των 83 ευρώ (ναι ξέρω πολύ ακριβά σε σχέση με άλλα μαγαζιά). Όλα καλά δεν έχω κανένα παράπονο, το κινητό κάνει ακριβώς αυτά που υπόσχεται, και στον μουσικό τομέα για μένα είναι ότι ανώτερο έχω ακούσει σε ποιότητα και κυρίως σε ένταση!!!! Όμως... ο κύριος ''πωλητής'' ξέχασε να με ενημερώσει για το βασικότερο: πώς πρέπει να φορτιστεί το κινητό αρχικά; Το βάζω στην πρίζα για κάποιες ώρες, κι αν ναι για πόσες; Η μήπως πρώτα το αδειάζω απο την εργοστασιακή φόρτιση εντελώς και μετά το φορτίζω για κάποιες ώρες;;; κι αν ναι για πόσες; Άν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει ή ακόμα καλύτερα να διαθέτει την συγκεκριμένη συσκευή ας απαντήσει, γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου και μετά να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το τόσο μακροσκελές μήνυμά μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους. Είμαι καινούργιος στο φόρουμ αυτό, και μιας και βρήκα αυτό το θέμα για το συγκεκριμένο κινητό είπα να ρωτήσω κάτι... ''βασικό''. Την Τετάρτη που μας πέρασε κατάφερα μετά απο πολύ ψάξιμο να το βρώ εδώ στα Χανιά σε ένα απο τα δύο καταστήματα της Wind (μάλιστα ο πωλητής μου είπε οτι ήταν το τελευταίο που είχαν, στο παρατσάκ πρόλαβα δηλαδή!!) στην τιμή των 83 ευρώ (ναι ξέρω πολύ ακριβά σε σχέση με άλλα μαγαζιά). Όλα καλά δεν έχω κανένα παράπονο, το κινητό κάνει ακριβώς αυτά που υπόσχεται, και στον μουσικό τομέα για μένα είναι ότι ανώτερο έχω ακούσει σε ποιότητα και κυρίως σε ένταση!!!! Όμως... ο κύριος ''πωλητής'' ξέχασε να με ενημερώσει για το βασικότερο: πώς πρέπει να φορτιστεί το κινητό αρχικά; Το βάζω στην πρίζα για κάποιες ώρες, κι αν ναι για πόσες; Η μήπως πρώτα το αδειάζω απο την εργοστασιακή φόρτιση εντελώς και μετά το φορτίζω για κάποιες ώρες;;; κι αν ναι για πόσες; Άν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει ή ακόμα καλύτερα να διαθέτει την συγκεκριμένη συσκευή ας απαντήσει, γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου και μετά να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο...!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το τόσο μακροσκελές μήνυμά μου.

 

καλως ηρθες!

το δουλευεις κανονικα το κινητο μεχρι να αδειασει η μπαταρια,μετα το φορτιζεις οση ωρα χρειαζεται για να γεμισει(κλειστο αν γινεται ακομα καλυτερα)..μολις βγαλει καποια ενδειξη οτι φορτισε πληρως το βγαζεις απ την πριζα και το δουλευεις.επανελαβε αυτη τη διαδικασια για 3-4 τουλαχιστον φορες μεχρι να στρωσει η μπαταρια και να πιασει την καλυτερη δυνατη αποδοση της

Link to comment
Share on other sites

να'σαι καλα Βασίλαρε!!! καλές γιορτές σου εύχομαι με υγεία και ευτυχία! δεν ξέρεις τι ανακούφιση ένοιωσα!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω το τηλεφωνο το συγκεκριμενο! και θα ηθελα μια διευκρινηση απο καποιον που εχει το κινητο.

εχει λειτουργια flight mode?? οπως εχουν τα περισσοτερα τηλεφωνα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω το τηλεφωνο το συγκεκριμενο! και θα ηθελα μια διευκρινηση απο καποιον που εχει το κινητο.

εχει λειτουργια flight mode?? οπως εχουν τα περισσοτερα τηλεφωνα..

 

ναι φιλε μου εχει λειτουργια πτησης

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου εχει λειτουργια πτησης

ευχαριστώ πολύ ;) αυριο παω να το αγορασω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά απο λίγες μέρες κατοχής του κινητού θέλω απλά να πώ εντυπώσεις: οθόνη; απίστευτη για κινητό τέτοιας τιμής. Κάμερα; εντάξει οχι τέλεια αλλά δεν είναι και κακή... εμφάνιση, λειτουργικότητα, μπαταρία 4-5 μέρες (με μέτρια ώς αρκετή χρήση)... δηλαδή έχω πιστέψει οτι στα λεφτά αυτά απλά τέτοιο τηλέφωνο δεν υπάρχει!!!! ακόμα και η λήψη της κεραίας είναι απίστευτη. Στο χωριό μου με κοσμοτέ άλλα κινητά πεθαίνουν ή πιάνουν 1 γραμμή, αυτό πιάνει και 3!!!!!! α... και μην ξεχνάμε ήχο ε;; τι να λέμε τώρα ακούς εσύ κι ο γείτονας απέναντι μαζί (αν είσαι στο μπαλκόνι), δεν μπουκώνει με τίποτα δεν μασάει με τίποτα!!! τυχαίο οτι όσοι φίλοι / φίλες / συγγενείς το είδαν το αγόρασαν; δεν νομίζω!!! Τελικά η LG άμα θέλει κάνει θαύματα...!!!!!!!!!! Αυτά!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...