Jump to content

LG GM205


leontatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ καλη συσκευη με πολυ καλη μπαταρια!την εχω ενα μηνα και κατι και την συστηνω ανεπιφυλακτα!απιστευτος ηχος!

 

http://www.gsmarena.com/lg_gm200_brio-2756.php!!!!εδω μπορειται ναδειτε χαρακτηριστικα της συσκευης!

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 74
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από θέμα ήχου στα ακουστικά ακούγεται καθόλου δυνατά?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

φιλε τα ακουστικα που εχει στο κουτι ειναι αρκετα εντυπωσιακα,αλλα αν φορεσεις σονυ ειναι το τελειο!παντως το ηχειο του ακουγεται απιστευτα δυνατα και το ραδιο του λειτουργει και χωρις ακουστικα!για 79 ευρω αξιζει με το παραπανω τα λεφτα του!
Link to comment
Share on other sites

Είδα ότι έχει πολύ καλά τεχνικά χαρακτηριστικά στα λεφτά που έχει, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι η μουσική να ακούγεται καλά και να παίρνει κάρτα μνήμης κάτι το οποίο τα έχει. Και από ότι παρατήρησα έχει και το Dolby mobile κάτι το οποίο το έχουν αρκετά ακριβά κινητά + ότι έχει 3 ηχεία αν δεν κάνω λάθος 2 στα πλάγια και ένα πίσω.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Και δυο γίγα μια χαρά μου είναι. Απλά αυτό που θέλω είναι να ακούγεται δυνατά ο ήχος και ειδικά από τα ακουστικά.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά έχω και από iPod και iPhone και nokia και se άρα πιστεύω πως αν το πάρω δεν θα έχω πρόβλημα. Το μόνο που με προβληματίζει είναι αν είναι δυνατός ο ήχος κυρίως από τα ακουστικά, δεν ζητάω να είναι τόσο δυνατός όσο το iPhone αλλά να ακούγεται επίσης αρκετά δυνατά.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
περιμενω εντυπωσεις παιδια κι απο αλλους που πηραν την ιδια συσκευη

 

το περιμενω σε 1,2 μερες!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό κινητό, αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ο ήχος και καθαρός και δυνατός και από το ηχειο και από τα ακουστικά, αλλά και το ραδιόφωνο που λειτουργεί χωρίς ακουστικά. Για τα λεφτά του πάντως είναι παρά πολύ καλό, το μόνο που μου μένει είναι να πάρω μια κάρτα μνήμης. Πέρασα και παιχνίδια αλλά και κάποιες εφαρμογές.

 

Αναβάθμιση πως μπορώ να το κάνω?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

αναβαθμιση στο σερβις τους,πολυ εξυπηρετικοι να σημειωσω!το τηλ ειναι 2310948800!

 

Εγώ το πήρα από τα eshop δηλαδή θα πάω και θα τους πω θέλω να μου το στείλετε για αναβάθμιση, ρωτάω επειδή δεν το έχω ξανά κάνει? και κάτι άλλο ποσά λεφτά είναι?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση ειναι δωρεαν βεβαια!εγω το πηγα κατευθειαν στην αντιπροσωπεια!στο τηλεφωνο που σου εγραψα θα σου πουν αναλυτικα
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε σημερα για την δουλεια που το πηρα(ραδιο)ειναι εξαιρετικο.πολυ καλη ληψη,και καλος ηχος απο τα ηχεια του.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορειτε να μου πειτε αν περιεχει microsd καρτα στην συσκευασια? Η πρεπει να αγορασουμε ξεχωριστα? Ευχαριστω!

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορειτε να μου πειτε αν περιεχει microsd καρτα στην συσκευασια? Η πρεπει να αγορασουμε ξεχωριστα? Ευχαριστω!

 

όχι δεν έχει, στην συσκευασία έχει, ακουστικά 3.5, καλώδιο USB, και φορτιστής.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω 2 περίπου μήνες και δεν έχω κανένα παράπονο εκτός από ένα:

 

Παρατήρησα ότι όταν τα sms φτάσουν τα 150 στο σύνολο(εισερχόμενα, απεσταλμένα,πρόχειρα) και θες να γράψεις ένα νέο μήνυμα αυτόματα πετάγεται μία προειδοποίηση που λέει ότι "Δεν υπάρχει χώρος για μήνυμα κειμένου. Δημιουργία μηνύματος πολυμέσων? 1.Ναι 2.Όχι" ΌΧΙ!

 

Γιατί, όμως, ρε παιδιά? Άμα θέλω να κρατάω τα μηνύματά μου? Πρέπει κάθε φορά να τα σβήνω?

Υπάρχει πολύς ελεύθερος χώρος τόσο στην εξωτερική όσο και στη μνήμη του τηλεφώνου. Να σημειώσω επίσης ότι δεν έχω κάνει αυτή την αναβάθμιση που λέτε... Μήπως αυτή διορθώνει το πρόβλημα? Βοήθεια, παρακαλώ! Ζέστη....!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κινητό το έχω 2 περίπου μήνες και δεν έχω κανένα παράπονο εκτός από ένα:

 

Παρατήρησα ότι όταν τα sms φτάσουν τα 150 στο σύνολο(εισερχόμενα, απεσταλμένα,πρόχειρα) και θες να γράψεις ένα νέο μήνυμα αυτόματα πετάγεται μία προειδοποίηση που λέει ότι "Δεν υπάρχει χώρος για μήνυμα κειμένου. Δημιουργία μηνύματος πολυμέσων? 1.Ναι 2.Όχι" ΌΧΙ!

 

Γιατί, όμως, ρε παιδιά? Άμα θέλω να κρατάω τα μηνύματά μου? Πρέπει κάθε φορά να τα σβήνω?

Υπάρχει πολύς ελεύθερος χώρος τόσο στην εξωτερική όσο και στη μνήμη του τηλεφώνου. Να σημειώσω επίσης ότι δεν έχω κάνει αυτή την αναβάθμιση που λέτε... Μήπως αυτή διορθώνει το πρόβλημα? Βοήθεια, παρακαλώ! Ζέστη....!

 

από ότι παρατήρησα και εγώ σήμερα, αυτό ευθύνεται ίσως στην εσωτερική μνήμη την οποία μπορεί να έχεις αποθυκευση κάτι, γιατί εγώ που είχα περάσει κάτι παιχνιδάκι όχι πολλά μου το βγάζει το μήνυμα που ανεφερες στα 3-4 μηνύματα γι αυτό διέγραψε τα πάντα που έχεις στην εσωτερική μνήμη αν και πάλι δεν γίνεται τότε αυτό προέρχεται από την ίδια την συσκευή και δεν αλλάζει.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό εχθές. Προσπαθώ να περάσω το mobile pdf, για να έχω κάποια αρχεία στο κινητό, αλλά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

"...το δικαίωμα javax.microedition.io.Connector.file.read δεν διατίθεται στη συσκευή...".

Έψαξα στο διαδίκτυο αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό. Διορθώνεται αυτό;

Επίσης μετέτρεψα τα pdf σε html/xhtml πριν τα περάσω στο κινητό αλλά και πάλι δεν τα αναγνωρίζει.

Βασικά,το πήρα για το ραδιόφωνο/mp3, αλλά θα ήθελα να έχω και κάποια βιβλία. Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό εχθές. Προσπαθώ να περάσω το mobile pdf, για να έχω κάποια αρχεία στο κινητό, αλλά μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

"...το δικαίωμα javax.microedition.io.Connector.file.read δεν διατίθεται στη συσκευή...".

Έψαξα στο διαδίκτυο αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό. Διορθώνεται αυτό;

Επίσης μετέτρεψα τα pdf σε html/xhtml πριν τα περάσω στο κινητό αλλά και πάλι δεν τα αναγνωρίζει.

Βασικά,το πήρα για το ραδιόφωνο/mp3, αλλά θα ήθελα να έχω και κάποια βιβλία. Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;

 

μάλλον σου το βγάζει το συγκεκριμένο μήνυμα επειδή δεν αναγνωρίζει τον τύπο του αρχείου γιατί και σε μένα το έχει βγάλει πολλές φορές αρχεία java που έχω περάσει είναι τα μόνο που αναγνωρίζει. Προσπάθησε να μπεις στο Ίντερνετ και να ψάξεις την εφαρμογή που ζητάς, αλλά για το συγκεκριμένο κινητό αν υπάρχει.

 

 

Μην περιμένεις και πολλά από το συγκεκριμένο κινητό ειδικά αρχεία PDF κτλ επειδή είναι όσο ποιο κλειστό είναι και γι αυτό η τιμή του είναι σχετικά χαμηλή. Το κινητό είναι μόνο για ράδιο και μουσική και τίποτα παρά πάνω.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ο επιμένων νικά! Η λύση στα γρήγορα: Μετατροπή του pdf σε txt και στη συνέχεια μετατροπή με χρήση του "TequilaCat BookReader" σε jar. Για βιβλία που έχουν λατινικούς χαρακτήρες η μετατροπή από txt σε jar μπορεί να γίνει και online στο http://handybibliothek.qioo.de/qic.php
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε Dim2. Φαίνεται ότι είναι ένα ελάττωμα του κινητού λοιπόν..

 

μάλλον ναι, γιατί βλέπω ότι όσο περισσότερα πράγματα έχω στην εσωτερική μνήμη τόσο λιγοστεύει και το περιθώριο να εχω περισσότερα SMS αποθηκευμένα. Γι αυτό καλύτερα να αποθηκευουμε τα πάντα στην κάρτα μνήμης, και μετά ότι δεν μας αρέσει μέσα από την συσκευή που τα είχε είδη μέσα ας τα διαγράψουμε για να έχουμε μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη.

Τώρα δεν γνωρίζω καθόλου τι γίνεται με την αναβάθμιση επειδή ακομη να το πάω αλλά θα το πάω μπορεί να διορθωθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...