Jump to content

Ποιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;


TN97
 Κοινοποίηση

Ποιον πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε (για οποιονδήποτε λόγο);  

1.063 members have voted

  1. 1. Ποιον πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε (για οποιονδήποτε λόγο);

    • Cosmote
      405
    • Vodafone
      366
    • Wind
      292


Recommended Posts

Στην Ελλάδα βιώνουμε εδώ και καιρό έναν πραγματικό... πόλεμο μεταξύ των παρόχων κινητής τηλεφωνίας. Συνέχεια ανακοινώνονται νέες προσφορές και «πακέτα» από την Cosmote, την Vodafone και την Wind με στόχο να κάνουν τον καταναλωτή να εμπιστευτεί την επικοινωνία του σε κάποια από τις τρεις εταιρείες.

 

Αν και κάθε χρήστης έχει και διαφορετικές ανάγκες, κάνει άλλη χρήση και μπορεί να έχει πάνω από ένα συμβόλαιο ή να είναι πελάτης καρτοκινητής ακόμα και σε όλες τις εταιρείες, το ερώτημα που απευθύνουμε είναι το εξής:

 

Ποιον πάροχο προτιμάτε, ανεξάρτητα με το αν είσαστε πελάτης συμβολαίου ή καρτοκινητής και για οποιονδήποτε λόγο, σε ό,τι αφορά το προσωπικό βασικό σας νούμερο;

 

Ο λόγος σε εσάς.

Edited by TN97
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 334
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wind γιατί απλά όλοι στην οικογένεια είναι στην ίδια εταιρία και μιλάμε "τζάμπα".

 

Επίσης με καλύπτει το δίκτυο της σε όποια περιοχή βρίσκομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ψηφιζω wind! Θεωρω οτι η wind οσο και να την κοροιδευουν μερικοι ειναι μακραν πιο οικονομικη απο τις αλλες δυο. Εχω δυο αριθμους wind, ενα F2G2 και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μα απολυτα ομως και προσφατα πηγα και εκανα και μια συνδεση wind <<XL 1000>> με τη προσφορα το μισο παγιο για ενα χρονο. Δε νομιζω οτι στις αλλες δυο μπορεις να βρεις αντιστοιχα προγραμματα.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εχω τη Wind εδω και 5 χρονια και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος. Πλεον εχω προγραμμα που με καλυπτει σε ολα και το σημα ειναι καλο στα περισσοτερα μερη.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια στην Wind πήγα στην Vodafone εδώ και 8 μήνες. Από άποψη υπηρεσιών και τιμών ( σε επαγγελματικά προγράμματα) η Vodafone είναι καλύτερη, από πλευράς κάλυψης υπερτερεί η Wind στην Κρήτη. 'Οσο για cosmote που είχα για 1 χρόνο, έφυγα τρεχάτος αφού τα προβλήματα ήταν πολλά από πολλές πλευρές.
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Vodafone 4 ever!!!

καλύτερη ποιότητα ήχου στις συνομιλίες καλύτερη κάλυψη καλύτερες πρόσφορες-πακέτα!

Edited by johnny_gtet
Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω περασει απ ολα τα δικτυα, νομιζω οτι τελευταια η vodafone εχει ενα μικρο πλεονεκτημα σε θεμα χρεωσεων ειδικα στα πακετα καρτοκινητης. Απο καλυψη καμια δε με εχει ικανοποιησει απολυτα, γιατι και με τις 3 ειχα προβλημα.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Wind φυσικα και πιο συγκεκριμενα WIND F2G!ειναι ο,τι φτηνοτερο και καλυτερο αυτη τη στιγμη στην αγορα.....!η νεα προσφορα του 2010 σε συνδυασμο με τις χρεωσεις του F2G2 απλα ειναι ενας τελειος συνδυασμος!
Link to comment
Share on other sites

Εγω ψηφιζω wind γιατι δεν ειχα ποτε προβλημα και τα πακετα της πιστευω βολευουν τον καθενα.
Link to comment
Share on other sites

Wind από μένα λόγω f2g και σήματος!

 

Μετά από 10 χρόνια στη Wind άλλαξα σε Vodafone πριν ένα μήνα και έχω πρόβλημα με το σήμα στο χώρο εργασίας μου! Με βλέπω του χρόνου ξανά πίσω! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι Vodafone κι εγώ και όλη η οικογένειά μου, επειδή τους έχω σε εταιρικό με απεριόριστες κλήσεις μεταξύ μας και χωρίς πάγιο, προτιμάω Cosmote για τη καλύτερη κάλυψη και τη καλύτερη εξυπηρέτηση.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Cosmote. Aπλά και μόνο για την κάλυψη σήματος. Επειδή μου αρέσουν οι εκδρομές εντός συνόρων και έχω διαπιστώσει ότι έχει σήμα σχεδόν παντού, σε αντίθεση με τη wind που είχα πριν από 3 χρόνια. Τώρα, αν έχουν βελτιωθεί οι άλλες εταιρίες έως σήμερα δεν το γνωρίζω.
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Vodafone...μακραν καλυτερη καλυψη απο cosmote

 

Συμφωνω και επαυξανω!!!Απαραδεκτη η κοσμοτε και μου αρεσει οτι εχει και διαφημηση για δυκτιο καμπανα!Μπανανα ναι, καμπανα παντως οχι...

Link to comment
Share on other sites

Wind λογω οτι ειναι η πιο φθηνη και τουλαχιστον στο μερος μου εχει την καλυτερη καλυψη δικτυου.
Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone εδώ και 10 χρόνια. Προβλήματα με το σήμα έχω αντιμετωπίσει κυρίως στα νησιά και σε χωριά της επαρχίας. Τώρα όσο αφορά την εξυπηρέτηση δεν τη θεωρώ και την καλύτερη. Ίσως να είναι έτσι, ίσως και όχι. Δεν ξέρω γιατί δεν έχω εμπειρία από τις άλλες. Απλά κάθε φορά που λέω να φύγω μου κάνουν καλή οικονομική προσφορά και μένω...
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προτοιμούσα αυτή που θα μου'δεινε τισ φθινότερες χρεώσεις προς όλους αλλά και Mobile internet (όχι WAP!).
Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Wind έχω από τότε που ήταν telestet...Μπορεί να μην έχει πάντα καλό σήμα αλλά έχει πάντα τις καλύτερες προσφορές καρτοκινητής...το f2g είναι άπαιχτο και ειδικά τώρα που έβαλε και δωρεάν internet!
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Σαφως και VODAFONE καλυτερη εξυπηρετηση αμεσοτητα και καλυτερες υπηρεσιες απο παλια εως σημερα και εξελιξη τεραστια..
Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι στο συγκεκριμένο θέμα θα μπορούσαν να απαντήσουν πιο σωστά μόνο όσοι έχουν περάσει και από τισ 3 εταιρίες.

Με την εμπειρία μου και από τις τρεις έχω ως καλύτερη τη Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Wind εταιρικό...

Για χρεώσεις και κυρίως για κάλυψη! Αν και νομίζω ότι το επίπεδο εξυπηρέτησης έχει πέσει... Λιγότερο νευρικές κινήσεις όσον αφορά τα πακέτα που βγάζει θα την αναδείκνυαν πιο αξιόπιστη στην αγορά!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...