Jump to content

[Επίσημο] Nokia X2-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ' οσο ειδα δεν εχει καποια ρυθμιση για φωτεινοτητα αλλα αναλογα με το θεμα που εχεις διαλεξει προσαρμοζεται καπως διαφορετικα, παντως ενταξει εχει νορμαλ φωτισμο και δεδομενου οτι οταν δεν το χρησιμοποιεις η οθονη σβηνει σε δευτερολεπτα εξοικονομειται παλι μπαταρια αν γιαυτο θελετε να την αλλαξετε.

Οσο για τη διαρκει μπαταριας, αν δεν τη φορτισε σωστα ο φιλος σου για αρχη, δηλ. να χρησιμοποιησει τη συσκευη μεχρι να κλεισει απο μονη της και να μη βγαλει το φορτιστη μεχρι φορτισει τελειως και να βγαλει το αντιστοιχο μνμ ισως φταιει αυτο η αν το χρησιμοποιει συνεχεια για φωτογραφιες ραδιο κλπ ολα τα κινητα με τετοιες εφαρμογες σε πολυχρησια ξεφορτιζουν. Η μπαταρια ομως ειναι απο τις κλασικες Li-Ion BL-4C της Nokia που εχουν τα περισσοτερα κινητα, δεν εχει καμια κατωτερη! Απλα θα το χρησιμοποιει πολυ ο φιλος σου η δεν το φορτιζει σωστα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 πληροις φορτισεις εκανε! μαλιστα χθες ειμασταν μαζι! το πρωι το φορτισε, το βραδυ επεσε η μπαταρια!

το ειδα και δε το πιστευα! ισως εχει καποιο προβλημα η μπαταρια. θα το πηγαινε σημερα στη νοκια. αν μαθω νεα θα ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εχω νεα. το πηγε στη νοκια ο φιλος. ειχε προβλημα στην πλακετα και του αντικατεστησαν με νεα συσκευη.

ΟΜΩΣ εχει παλι προβλημα. τι εννοω. η μπαταρια κραταει μονο 1.5 το παρα πολυ 2 μερες και αρκετουτσικη χρηση. φυσιολογικο αυτο?

επισης ορισμενες φορες την ωρα που μιλαει κλεινει η συσκευη απο μονη της. αλλες φορες κλεινει τελειως και αλλες κανει επανεκινηση. παλι πισω στη νοκια λοιπον? θα δειξει σε λιγες μερες.

Link to comment
Share on other sites

εχω νεα. το πηγε στη νοκια ο φιλος. ειχε προβλημα στην πλακετα και του αντικατεστησαν με νεα συσκευη.

ΟΜΩΣ εχει παλι προβλημα. τι εννοω. η μπαταρια κραταει μονο 1.5 το παρα πολυ 2 μερες και αρκετουτσικη χρηση. φυσιολογικο αυτο?

επισης ορισμενες φορες την ωρα που μιλαει κλεινει η συσκευη απο μονη της. αλλες φορες κλεινει τελειως και αλλες κανει επανεκινηση. παλι πισω στη νοκια λοιπον? θα δειξει σε λιγες μερες.

Έπεσε σε περίπτωση ο φίλος.

Είναι να πέσεις σε ελλατωματικό κομμάτι.

Πάντως στο θέμα της μπαταρίας, ο φίλος σου πρέπει να το λιώνει στην κυριολεξία το κινητό, γιατί στο δικό μου τουλάχιστον η αυτονομία δίνει ρέστα, είναι ανάλογα πώς χρησιμοποιείς το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

λεει οτι το χρησιμοποιει αρκετουτσικα. κλησεις και ομιλια μονο. τωρα το αρκετουτσικα ειναι σχετικο :p

 

ενα αλλο samsung που το ειχε παρει 20€, του εβγαζε(αν δε κανω λαθος) με την ιδια χρηση 3-4 μερες.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι ο 'βασιλιας' στην κατηγορια 100ευρου..ειναι η συσκευη με τα καλυτερα χαρακτηριστικα σ αυτη την τιμη..τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι ο 'βασιλιας' στην κατηγορια 100ευρου..ειναι η συσκευη με τα καλυτερα χαρακτηριστικα σ αυτη την τιμη..τι λετε?

Λέμε ότι συμφωνούμε κι επαυξάνουμε.

Το κινητό κάνει τρελά sold out, σ' όποιο κατάστημα κι αν εμφανιστεί.

Βλέπεις, δεν είναι το κινητό από μόνο του, βοηθάει και το 5mp με φλας που κάνει όλη τη δουλειά.

Εδώ κάποιες φορές πληρώνεις 500 + 600€ και το φλας απουσιάζει.

Που να το βλέπεις σε μια συσκευή των 100€!

ΤΟ χτυπάς με κλειστά μάτια!

Link to comment
Share on other sites

Το εν λόγω κινητό το αγόρασα κι εγώ ως "φθηνό" για να το έχω μαζί μου τώρα που θα παρουσιαστώ στο στρατό... Και έχω πάθει πλάκα...

 

Είναι φανταστικό για κινητό των 109 ευρώ! Το λάτρεψα αμέσως...!

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Το εν λόγω κινητό το αγόρασα κι εγώ ως "φθηνό" για να το έχω μαζί μου τώρα που θα παρουσιαστώ στο στρατό... Και έχω πάθει πλάκα...

 

Είναι φανταστικό για κινητό των 109 ευρώ! Το λάτρεψα αμέσως...!

 

τωρα ακομη πιο φθηνο..99 ευρωπουλα στα mediamarkt(Θεσσαλονικη)..θα τσιμπησω ενα για δευτερο:)

Link to comment
Share on other sites

τωρα ακομη πιο φθηνο..99 ευρωπουλα στα mediamarkt(Θεσσαλονικη)..θα τσιμπησω ενα για δευτερο:)

Ξέρεις σε τι χρώμα παίζει;

Ψάχνω μήπως και βρω το λευκό-γαλάζιο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με μέτρια χρήση, συνέχεια ανοιχτό, πόσο κρατάει η μπαταρία?

Με μισή ώρα περίπου ομιλία την ημέρα και λίγη μουσική ή βίντεο, φτάνει οριακά το 3ήμερο.

Κάποιες λίγες φορές, φτάνει και τις 4 μέρες, αλλά στο μέσο όρο μιλάμε για 3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις σε τι χρώμα παίζει;

Ψάχνω μήπως και βρω το λευκό-γαλάζιο.

 

μαυρο-κοκκινο φιλε μου μονο..

Link to comment
Share on other sites

μαυρο-κοκκινο φιλε μου μονο..

 

Φίλοι μου κι εγώ το ψάχνω το συκεκριμένο κινητάκι σε Blue on Silver (ή λευκό- γαλάζιο, όπως το λέει ο φίλος επάνω), αλλά δεν υπάρχει τίποτα ακόμα.

Μόνο σε Red on Black.

Αν κάποιος αντιληφθεί ότι κάπου έχει εμφανιστεί το συγκεκριμένο κινητάκι και με το άλλο χρώμα, ας μας ενημερώσει.

Ευχαριστώ!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο site της cosmote το εχει το ασημι-μπλε.

...το οποίο έχω παραγγείλει εδώ και μέρες, αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

Link to comment
Share on other sites

...το οποίο έχω παραγγείλει εδώ και μέρες, αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

 

δεν γραφει αμα ειναι διαθεσιμο ή σε ελλειψη ας πουμε..?

Link to comment
Share on other sites

δεν γραφει αμα ειναι διαθεσιμο ή σε ελλειψη ας πουμε..?

Το έχω ήδη παραγγείλει, αλλά καμία ενημέρωση για το πότε θα το παραλάβω.

Βασικά έβαλα στην πρίζα 2-3 φιλικά μου πρόσωπα να το πάρουν, γι' αυτό ψάχνομαι να βρω το μπλε χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

ρυθμιση φωτηνοτητας της οθονης υπαρχει? αν ναι, που ακριβως ειναι?

ευχαριστω

Δυστυχώς δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

...το οποίο έχω παραγγείλει εδώ και μέρες, αλλά ούτε φωνή, ούτε ακρόαση.

 

αν υπαρξει κατι νεοτερο πες μας. εδιαφερομαι και γω πολυ για το χρωμα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

αν υπαρξει κατι νεοτερο πες μας. εδιαφερομαι και γω πολυ για το χρωμα αυτο.

Μόλις παρέλαβα 2 συσκευές.

Τελικά, άλλο να το βλέπεις σε φωτό, άλλο να το πιάνεις στα χέρια σου.

Με βλέπω να παίρνω κι άλλες..:lol:

Link to comment
Share on other sites

ειναι τοσο ωραιο τελικα σε ασημι απο κοντα??? εντυπωσεις γενικα?????

 

καλοριζικα!!!

Σαν χρώμα ναι, είναι.

Πολύ καλύτερο.

Απλά δείχνει να λερώνεται πιο εύκολα, αλλά δε βαριέσαι...

Link to comment
Share on other sites

Σαν χρώμα ναι, είναι.

Πολύ καλύτερο.

Απλά δείχνει να λερώνεται πιο εύκολα, αλλά δε βαριέσαι...

 

μαλιστα...μολις το δουλεψεις πες μας και εσυ τις γενικες σου εντυπωσεις, πχ μπαταρια, καμερα, κατασκευη......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...