Jump to content

[Επίσημο] Nokia X2-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia X2-00

(RM-618)

 

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-x2-1.jpg

______________________________________

 

Ημερομηνία ανακοίνωσης:

29 April 2010

 

Περιγραφή συσκευής:

The Nokia X2 is very affordable music device on Series 40 6th Edition, supporting quad-band GSM 850/900/1800/1900. Key features include 5Mpix EDOF camera, stereo speakers, internal FM radio antenna, MP3 player and support for up to 16 GB memory card. Other features include Flash Lite 3.0, Bluetooth 2.1 + EDR and MIDP Java 2.1 with additional Java APIs.

______________________________________

 

Τελευταία έκδοση λογισμικού:

08.25

 

Δείκτης SAR:

0,82 W/kg

 

Ελληνικό Product Code:

0595109 (BLUE) / 059B6L2 (CHROME) / 059B5Z4 (PURPLE) / 0595061 (RED)

______________________________________

 

Σελίδα υποστήριξης

Τεχνικά χαρακτηριστικά (GSMArena)

Φωτογραφίες (GSMArena)

Δελτίο τύπου

Data Sheet

Οδηγός χρήσεως

Edited by Alex_tz

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι ομορφουλικο..θα μπορουσαν να λανσαρουν και κανα καινουριο χρωματακι ομως,τα χουμε συνηθισει πλεον αυτα απο το Χ3,Χ6,5530..πολυ καλη κινηση το led flash που ελειπε απ το Χ3 οπως και η δυνατη μπαταρια.για να δουμε πως θα τα παει αυτο..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
85 ευρω χωρις φορους?Δηλαδη γυρω στα 120 ευρω περιπου ε?Τελη Ιουνιου ερχεται?Μια χαρα για δευτερο τηλεφωνο ειναι
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Γιατι συνεχεια 40ρια με μικρες οθονες..?

Υπαρχει καποιο 40ρι που μου διαφευγει, που να'χει οθονη μεγαλητερη απο 2.2'?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι συνεχεια 40ρια με μικρες οθονες..?

Υπαρχει καποιο 40ρι που μου διαφευγει, που να'χει οθονη μεγαλητερη απο 2.2'?

 

φυσικα..το C3 και το 7230

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

πολύ μου άρεσε. όλα όσα έχει μου φτάνουν και σε καλή τιμή. μάλλον το επόμενο μου κινητό. το λευκό είναι εντυπωσιακό.

 

αν το πάρει κάποιος σύντομα ας ενημερώσει πως είναι η 5άρα κάμερα του. και το flash.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το λευκό θα κυκλοφορήσει στα μέρη μας????

 

σε λευκο δε βγαινει..αν εννοεις το ασημι-μπλε υπαρχει διαθεσιμο σε ηλεκτρονικα καταστηματα μονο

Link to comment
Share on other sites

σε λευκο δε βγαινει..αν εννοεις το ασημι-μπλε υπαρχει διαθεσιμο σε ηλεκτρονικα καταστηματα μονο

 

Ποια ειναι αυτα;Ξερεις κανενα που να το εχει σιγουρα;:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν το περιμενα οτι με 100 και κάτι ευρω θα βγαλει τετοιο τρελλο τηλεφωνο η Νοκια...!!

Στιβαρο, μεταλλικο πισω καπακι, δεν τριζει με τιποτα το πλαστικο μπροστινο μερος, πεντακαθαρο ακουστικο και δυνατο, ολα τα λεφτα το ραδιο που παιζει χωρις καλωδια, δυνατα και ποιοτικα τα δυο ηχεια του πισω, φακος που ενεργοποιειται με το αστερακι κουμπι... :D

Επιτελους στα μηνυματα, ξανα η επιλογη για υποστηριξη χαρακτηρων ''περιορισμενη'' για 160 χαρακτηρες!

Αααα και φοβερα θεματα! Οπως και, -επιτελους-, νεοι ηχοι κλησης και οχι χαζοτραγουδακια..! ;)

 

Συνισταται με 1000 η συσκευη..

( Δεν ξερω αν τελικα θα την εχω για δευτερη - τριτη συσκευη που την πηρα... Το σκεφτομαι για πρωτη..)

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

Δεν το περιμενα οτι με 100 και κάτι ευρω θα βγαλει τετοιο τρελλο τηλεφωνο η Νοκια...!!

Στιβαρο, μεταλλικο πισω καπακι, δεν τριζει με τιποτα το πλαστικο μπροστινο μερος, πεντακαθαρο ακουστικο και δυνατο, ολα τα λεφτα το ραδιο που παιζει χωρις καλωδια, δυνατα και ποιοτικα τα δυο ηχεια του πισω, φακος που ενεργοποιειται με το αστερακι κουμπι... :D

Επιτελους στα μηνυματα, ξανα η επιλογη για υποστηριξη χαρακτηρων ''περιορισμενη'' για 160 χαρακτηρες!

Αααα και φοβερα θεματα! Οπως και, -επιτελους-, νεοι ηχοι κλησης και οχι χαζοτραγουδακια..! ;)

 

Συνισταται με 1000 η συσκευη..

( Δεν ξερω αν τελικα θα την εχω για δευτερη - τριτη συσκευη που την πηρα... Το σκεφτομαι για πρωτη..)

 

ωραια..και απο μπαταρια πως τα παει φιλε..?

Link to comment
Share on other sites

- Το σημα πρωτο.

- Δυστυχως δεν αναβει τιποτα στην αναπαντητη. Παραβλεπεται μπρος τ'αλλα του καλα ομως.

 

- Η μπαταρια του ειναι η ιδια με του 6300, κι αυτη εβαλα κρατοντας τη δικη του ως δευτερη.. Κραταει δηλαδη 2 μερες ανετοτατα, ανοιχτο και τη νυχτα.

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

μονο 2 μερες? με τη χρηση ομως? απο οτι βλεπω στα χαρτια γραφει οτι εχει παρα πολυ καλη μπαταρια. στην πραξη δεν ειναι ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Του 6300 που του εβαλα, ειναι και ενος χρονου βεβαια, με πολλη πολλη χρηση, σκαλισμα, ομιλια, ραδιο και μπλουτουθ, μεταφορα αρχειων κλπ, 2 εικοσιτετραωρα μου βγαζει..

Με νορμαλ χρηση, ισως να βγαζει και 4..

Link to comment
Share on other sites

Του 6300 που του εβαλα, ειναι και ενος χρονου βεβαια, με πολλη πολλη χρηση, σκαλισμα, ομιλια, ραδιο και μπλουτουθ, μεταφορα αρχειων κλπ, 2 εικοσιτετραωρα μου βγαζει..

Με νορμαλ χρηση, ισως να βγαζει και 4..

 

γιατι δεν κρατησες τη μανισια μπαταρια?πρεπει να ειναι πολυ καλυτερη στα χαρτια τουλαχιστον απ του 6300..

Link to comment
Share on other sites

BL 4 860 ειναι και οι δυο. Λες να υπαρχει διαφορα?.. ( Ειπα να την εχω καβατζα την καινουργια μιας και δεν χρησιμοποιω το 6300 )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους!

 

Αγορασα το nokia x2-00 και το περιεργο ειναι οτι δεν μπορω να μπω σε wap sites οπως το http://zero.facebook.com

 

Με παει στον web browser του opera mini. Δεν εχει καποια επιλογη...μεταβαση σε...και μπαινει στον opera mini.

 

Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να σε wap sites οπως το http://zero.facebook.com ?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

www.panost.com
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω φάει net και καταστήματα και δεν το βρίσκω με τίποτα.

Κάποιος που να γνωρίζει που θα το βρω Θεσσαλονίκη ή έστω και στο internet;;;

Μιλάμε πάντα για ετοιμοπαράδοτο.

Link to comment
Share on other sites

πλαισιο κοιταξες?

μολις με ενημερωσε ενας φιλος οτι θα παει αργοτερα να το παρει απο κει. προφανως θα τον ενημερωσαν οτι υπαρχουν συσκευες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...