Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει καποια εφαρμογη καμερας που να εχει επιλογη για μειωση θορυβου πχ στις σκοτεινες ληψεις ?

 

δε γνωριζω, αλλα το lightroom στα εφφε "detail" εχει 3 σκαλες noise reduction με βοηθησε πολυ σε βραδυνες φωτο

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε να προτείνεται μια δωρεάν εφαρμογή για podcasts;

 

Sent from my Lenovo A806 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε να προτείνεται μια δωρεάν εφαρμογή για podcasts;

 

Sent from my Lenovo A806 using Tapatalk

 

Χρόνια τώρα, έχω το beyondpod. Αγορασμένο βέβαια, αλλά και στη δωρεάν έκδοση , νομίζω θα σε καλύψει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχετε να προτείνεται μια δωρεάν εφαρμογή για podcasts;

 

Sent from my Lenovo A806 using Tapatalk

 

Εγώ έχω το podcast addict. Τις λίγες φορές που την χρησιμοποίησα μου φάνηκε πλήρης.

My History:

Nokia 3330, Panasonic GD67, Nokia 7650, Sony Ericsson Z800i, Sony Ericsson W850i, Alcatel OT-E101A, HTC Magic, Sony Ericsson T650i, Sony XPERIA S, LG G3, Chuwi Hi8

Now:

Samsung Galaxy S8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ελπίζοντας να είμαι στο σωστό θέμα θέλω να μου προτείνετε μια εφαρμογή που να κάνει το εξής: σε μια φωτογραφία, πχ, μιας ξύλινης κατασκευής θα ήθελα να περάσω από πάνω βελάκια με αριθμούς που να αναγράφουν, παράδειγμα, ύψος και πλάτος. Είχε το m2 note της meizu μία τέτοια εφαρμογή προεγκατεστημένη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα

Χρησιμοποιεί κάνεις τον BlackPlayer;

Κάτι ρύθμισα σε σχέση με το κουμπί πίσω, και πλέον δεν κλείνει αλλά πηγαίνει ένα επίπεδο πιο πάνω/πίσω στους φακέλους. Ψάχνω εδώ και 2-3 ημέρες στις ρυθμίσεις και δεν μπορώ να το βρω με τίποτα....

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα.Υπάρχει κάποιος που να παίζει x265(HEVC) στο κινητό του?Έχει δοκιμάσει κανείς κάποια εφαρμογή και να τα αναπαράγει αξιόπιστα?

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Είναι συνδυασμός εφαρμογής αλλά και του επεξεργαστή του κινητού... Πάντως εγώ με τον snapdragon 808 παίζω άνετα hevc με τον mx player και με hw+ codecs...

 

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι συνδυασμός εφαρμογής αλλά και του επεξεργαστή του κινητού... Πάντως εγώ με τον snapdragon 808 παίζω άνετα hevc με τον mx player και με hw+ codecs...

 

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Θα την δοκιμάσω την εφαρμογή απλά ήθελα να ακούσω κάτι δοκιμασμένο από κάποιον:rolleyes: Tώρα όσο για τον επεξεργαστή,το S8 που έχω δεν νομίζω να με κρεμάσει :p

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα μπορεί κάποιος να μου πει κάποιον music player που να μπορείς να προσθέσεις στίχους κατευθείαν από αρχείο και όχι με κάποιο πρόσθετο (π.χ musixmutch)
Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή, που τα βίντεο στο youtube, να έχει τη δυνατότητα να τα μετατρέψει σε αρχεία ήχου,mp3 κλπ.....και να τα αποθηκεύω στην συσκευή.

Μετά θα τα επεξεργάζομαι με το mp3 cutter και θα τα βάζω σαν ήχο κλήσης.

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή, που τα βίντεο στο youtube, να έχει τη δυνατότητα να τα μετατρέψει σε αρχεία ήχου,mp3 κλπ.....και να τα αποθηκεύω στην συσκευή.

Μετά θα τα επεξεργάζομαι με το mp3 cutter και θα τα βάζω σαν ήχο κλήσης.

Υπάρχει το ogyoutube θα το βρεις στο ipmart

Υπάρχει και η σελίδα https://ytmp3.cc/ αλλά έχει πολλά pop-up

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή, που τα βίντεο στο youtube, να έχει τη δυνατότητα να τα μετατρέψει σε αρχεία ήχου,mp3 κλπ.....και να τα αποθηκεύω στην συσκευή.

Μετά θα τα επεξεργάζομαι με το mp3 cutter και θα τα βάζω σαν ήχο κλήσης.

 

Dentex youtube downloader και σώθηκες! Ψάξτο στο google, δεν υπάρχει στο store. Γράφεις πχ motorhead ace of spades και σου κατεβάζει άμεσα λίστα με όλα τα βίντεο και όλα τα φορματ. Το κατεβάζεις αμέσως και επιτόπου μετατροπή σε mp3.

Link to comment
Share on other sites

Dentex youtube downloader και σώθηκες! Ψάξτο στο google, δεν υπάρχει στο store. Γράφεις πχ motorhead ace of spades και σου κατεβάζει άμεσα λίστα με όλα τα βίντεο και όλα τα φορματ. Το κατεβάζεις αμέσως και επιτόπου μετατροπή σε mp3.

 

To Dentex YouTube σε μένα βγάζει το παρακάτω μήνυμα, σε ολα τα video ......

 

Screenshot_2017-09-27-14-16-14.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

To Dentex YouTube σε μένα βγάζει το παρακάτω μήνυμα, σε ολα τα video ......

 

Screenshot_2017-09-27-14-16-14.png

Αν θυμάμαι καλά αυτό το μήνυμα το βγάζει όταν θέλει κάποιο update.

Έχει πάνω δεξιά τελείες για να μπεις ρυθμίσεις;;

Για να κάνεις κάπου εκεί μέσα έλεγχο για ενημερώσεις και να βάλεις την νεότερη

Link to comment
Share on other sites

προτιμώ κάτι στο store,για σιγουριά...ευχαριστώ

 

 

 

Δεν υπάρχει κάτι στο store. Η Google δεν θέλει τέτοιες εφαρμογές. Δικό της το playstore δικό της και το YouTube.

Ότι θέλει κάνει...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ποτέ δεν μου έβγαλε τέτοιο μήνυμα. Αναβάθμιση κάνει μόνο του όταν μπαίνω στην εφαρμογή. Μόλις το δοκίμασα και δουλεύει άψογα, μάλιστα πέρα από video κατεβάζει και σε mp3. Κάνε μια απεγκατάσταση και κατέβασε το πάλι από το site http://dentex.github.io/apps/youtubedownloader/ . Χρόνια το δουλεύω και ποτέ δεν κόλλησε σε εμένα. Edited by kostas701
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την βρήκα και την κατέβασα απο εδώ:https://www.videoder.net

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα,τρομερή εφαρμογή....

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την βρήκα και την κατέβασα απο εδώ:https://www.videoder.net

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα,τρομερή εφαρμογή....

 

Το έχωσα φίλε,πολύ καλή εφαρμογή! :D

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να εκμεταλλευθώ το δωρεάν αρχικό τρίμηνο και στη συνέχεια να πληρώνω τη μηνιαία συνδρομή των 6,99 για το Google music.

Ξέρετε αν μπορώ να πληρώνω τη συνδρομή χρησιμοποιώντας κάρτα Google play ή απαιτείται αποκλειστικά χρεωστική, πιστωτική ή paypal;

Τα φώτα σας παρακαλώ, διότι δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα αρκετά.

Επίσης:

 

spotify vs google music.

 

Μήπως είναι καλύτερο να προτιμήσω το πρώτο; (Αν και έχει μόνο έναν μήνα δωρεάν)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να εκμεταλλευθώ το δωρεάν αρχικό τρίμηνο και στη συνέχεια να πληρώνω τη μηνιαία συνδρομή των 6,99 για το Google music.

Ξέρετε αν μπορώ να πληρώνω τη συνδρομή χρησιμοποιώντας κάρτα Google play ή απαιτείται αποκλειστικά χρεωστική, πιστωτική ή paypal;

Τα φώτα σας παρακαλώ, διότι δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα αρκετά.

Επίσης:

 

spotify vs google music.

 

Μήπως είναι καλύτερο να προτιμήσω το πρώτο; (Αν και έχει μόνο έναν μήνα δωρεάν)

Μακράν καλύτερο το Spotify. Περισσότερες λίστες, εξομάλυνση έντασης και cross-fade
Link to comment
Share on other sites

Μακράν καλύτερο το Spotify. Περισσότερες λίστες, εξομάλυνση έντασης και cross-fade

Ωραία, όσον αφορά τη συνδρομή;

Μπορώ να πληρώνω με κάρτες Google Play;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...