Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ :)

 

μόλις την έβαλα και δεν έχει video? O_o

 

μολις ανοιξεις την εφαρμογη πατησε τις 3 τελειες δεξια που βλεπεις να ανοιξει το μενου.

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο, αλλά τραβάει από την stock camera app το βίντεο

 

edit : βρήκα το Camera MX έχει και βίντεο και δεν χρειάζεται την stock app

Edited by Tallyhawk
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου προτεινεται καποιο καλο προγραμμα για φωτογιαφια? δεν με απασχολη να εχει εφε και αλλα τετεια... αλλα στο κινητο μου xiaomi mi2 εχω 8Mp και δεν με ικανοποιηει η αναλυση που μου δινει η εφαρμογη της εταιριας (κανει λιγο φαρδιες τις φωτογιαφιες)....
Link to comment
Share on other sites

kalmichalis δοκίμασε το Camera MX που γράφει παραπάνω ο φίλος. Το έχω βάλει κι εγώ και λειτουργεί μια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η στοκ εφαρμογή φωτογραφικής της 4.2.2 εκτός του photosphere μου φαίνεται πολύ φτωχή... Είχα αγοράσει τη zoom fx αλλά βγάζει βίντεο με τη στοκ... Πιστεύετε αξίζει να βάλω κάποια άλλη ως default? Έχετε τσεκάρει την fv-5? Διάβασα για αυτή στο xda πολύ καλά σχόλια και το ui της μοιάζει με dslr.
Link to comment
Share on other sites

η stock app (Gallery) έχει attached και την Κάμερα μαζί, δηλαδή αν παγώσεις την Gallery παγώνεις αυτόματα και την κάμερα.

 

το combo που χρησιμοποιώ, αφού έκανα την gallery freeze, είναι CameraMX & QuickPic. δοκίμασέ το!

Link to comment
Share on other sites

κάποια εφαρμογή για να στελνω ήχο απο windows στο κινητο, μέσω wifi; Κάτι σαν το iplayaudio, αλλα άν γινεται να αποφυγω το itunes στον υπολογιστη
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κάποιο πρόγραμμα του στυλ movie maker των windows για να δημιουργώ βίντεο με φωτογραφίες και mp3 της επιλογής μου.

Να έχει κάποια εφέ και να μπορώ να κάνω εναλλαγή στις εικόνες στα σημεία πού θέλω.

Υπάρχει κάτι τέτοιο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για κάποιο πρόγραμμα του στυλ movie maker των windows για να δημιουργώ βίντεο με φωτογραφίες και mp3 της επιλογής μου.

Να έχει κάποια εφέ και να μπορώ να κάνω εναλλαγή στις εικόνες στα σημεία πού θέλω.

Υπάρχει κάτι τέτοιο?

 

ενδιαφερομαι και εγω για κατι τετοιο...οποιος μπορει ας πει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , κατεβαστε την νεα μου εφαρμογη με όνομα .musictimeoff απο τον παρακάτω σύνδεσμο https://play.google.com/st...s.musictimeoff

My devices : Nexus S-Nexus 7:)

Check the app MusicTimeOff

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια πηρα το s.g 2plus.... αν γνωριζετε πειτε μου για προγραμα σε βιντεο full HD υπαρχει να μπορω να

κανω ζουμ? σας ευχαριστω:)

Edited by asd123
Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο, αλλά τραβάει από την stock camera app το βίντεο

 

edit : βρήκα το Camera MX έχει και βίντεο και δεν χρειάζεται την stock app

 

αυτο τραβαει και 16:9 video μια χαρα αλλα το μονο κακο ειναι οτι οταν τραβαει δε μου δουλευει το ζουμ

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τελικά κανένα πρόγραμμα που ζητάω?

 

Magisto-magical video editor, αλλά είναι online και για πάνω από 5 φωτογραφίες θέλει να πας στο premium.

Edited by giannis12a

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Magisto-magical video editor, αλλά είναι online και για πάνω από 5 φωτογραφίες θέλει να πας στο premium.

 

Δε λέει μια...

18 δολάρια τον χρόνο για μια εφαρμογή που θα έπρεπε να κοστίζει πολύ λιγότερο και χωρίς συνδρομή ετήσια.

Πόσο πιο μπροστά είναι το app store,έκανα παπάδες με τα διάφορα προγράμματα.

Τίποτα άλλο δεν υπάρχει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ποιον video player προτείνεται για να βλέπω σειρές στο κινητό;

Φυσικά θα πρέπει να υποστηρίζει εξωτερικούς υπότιτλους.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ποιον video player προτείνεται για να βλέπω σειρές στο κινητό;

Φυσικά θα πρέπει να υποστηρίζει εξωτερικούς υπότιτλους.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

εγω τον bs player χρησιμοποιω και τοω vlc και ειναι μια χαρα..

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον BS αλλά οι υπότιτλοι είναι πολύ κάτω στην οθόνη, γίνεται να τους βάλω λίγο πιο ψηλά;

 

Εδιτ: Άκυρο παιδιά, μια χαρά είναι.

Edited by Sherlock_7
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Video Player να κάνει disable το touch όταν παίζει κάποιο video;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Ο BS κάνει μέχρι και τα πλήκτρα αφής.

 

Εννοείς τις επιλογές που έχεις στα Preferences --> Gestures;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Video Player να κάνει disable το touch όταν παίζει κάποιο video;

 

Ο MX Player το κάνει εύκολα αυτό. Έχει ένα icon κλειδαριάς. Το πατάς κλειδώνει, πατάς, ξεκλειδώνει.

Επι της ευκαιρίας, να πω και ένα άλλο πολύ ωραίο feature. Μπορεί να παίζει βίντεο με κλειστή οθόνη/ στο background. Πατάς το play παρατεταμένα και ενεργοποιείται.

Link to comment
Share on other sites

Ο MX Player το κάνει εύκολα αυτό. Έχει ένα icon κλειδαριάς. Το πατάς κλειδώνει, πατάς, ξεκλειδώνει.

Επι της ευκαιρίας, να πω και ένα άλλο πολύ ωραίο feature. Μπορεί να παίζει βίντεο με κλειστή οθόνη/ στο background. Πατάς το play παρατεταμένα και ενεργοποιείται.

 

Καταπληκτικό πραγματικά!! Έχει και child lock με ήχους και σχήματα!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα να κατεβάσω τραγούδια από το YouTube (εκτός του tubemate ) ???

 

Δεν νομίζω να βρεις. Αποκλείεται η Google να αφήσει εφαρμογή για κατέβασμα των βίντεο της στο play store

Link to comment
Share on other sites

Ποιον video player προτείνεται για να βλέπω σειρές στο κινητό;

Φυσικά θα πρέπει να υποστηρίζει εξωτερικούς υπότιτλους.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

MX player. Κορυφαίος!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...