Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το HERE το εχεις υποψιν?

 

Η αληθεια ειναι, πως το εχω ακουσει κτλ, αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια να σου πω.

 

Σαν εφαρμογη παντως, ουτε εγκατασταση εστω δεν την εχω κανει. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αληθεια ειναι, πως το εχω ακουσει κτλ, αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια να σου πω.

 

Σαν εφαρμογη παντως, ουτε εγκατασταση εστω δεν την εχω κανει. :p

 

θα σου προτεινα να το δοκιμασεις εφοσον ειναι δωρεαν και στη συνεχεια να πας σε NAVIGON/Sygic

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι, πως το εχω ακουσει κτλ, αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια να σου πω.

 

Σαν εφαρμογη παντως, ουτε εγκατασταση εστω δεν την εχω κανει. :p

 

Δεν έχεις να χάσεις κάτι με το να το δοκιμάσεις. Μπορεί όπως σου είπα πιο πάνω να μην είναι και η πιο πλήρης λύση, αλλά αν θες απλά πράγματα από τον πλοηγό σου είναι καλό και δωρεάν. Προσωπικά το χρησιμοποιώ αρκετές φορές έναντι του Sygic.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανένας εάν τελικά φτιάξανε τις τελευταίες εκδόσεις του sygic μετά την 14.3.2 που είχαν αλλάξει εντελώς το μενού και είχε πολλά bugs? δουλεύει καλά η να μείνω εκεί που είμαι;
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανένας εάν τελικά φτιάξανε τις τελευταίες εκδόσεις του sygic μετά την 14.3.2 που είχαν αλλάξει εντελώς το μενού και είχε πολλά bugs? δουλεύει καλά η να μείνω εκεί που είμαι;

Έχει μείνει στην 14.7.7 αν θυμάμαι καλά εδώ και αρκετές βδομάδες, οπότε μάλλον έχει σταθεροποιηθεί.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

80 ευρω το sygic? πανακριβο δεν ειναι? μηπως κανω λαθος? για δωστε λινκ

 

Λάθος κάνεις. 29.99 ευρώ κοστίζουν οι ευρωπαικοί χάρτες και 49.99 όλοι οι χάρτες.

 

http://www.sygic.com/en/android:buy-now

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κάνεις. 29.99 ευρώ κοστίζουν οι ευρωπαικοί χάρτες και 49.99 όλοι οι χάρτες.

 

http://www.sygic.com/en/android:buy-now

 

ευχαριστω, απο google play δε μπορω να κανω δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Έχει μείνει στην 14.7.7 αν θυμάμαι καλά εδώ και αρκετές βδομάδες, οπότε μάλλον έχει σταθεροποιηθεί.

ωραία την περνάω τώρα και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω, απο google play δε μπορω να κανω δουλεια?

 

Δε θυμάμαι, νομίζω μόνο μέσω PayPal γίνεται η αγορά και σου στέλνουν product code στο email σου.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Έχει μείνει στην 14.7.7 αν θυμάμαι καλά εδώ και αρκετές βδομάδες, οπότε μάλλον έχει σταθεροποιηθεί.

Γιατί όμως τις πιο πολλές φορές που ανοίγω το πρόγραμμα με δείχνει ψηλά και όχι από κοντά να φαίνεται ο δρόμος πιο κοντά;

 

EDIT οκ το βρήκα.

ποι πως ψάχνουμε; Θέλω πχ το εμπορικό riverwest δίπλα από την ικεα και με την 14.3.2 είχε ειδικό μενού για αναζήτηση ποι.Τώρα;

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Στο sygic 14.7.7 πως κανουμε αναζητηση με συντεταγμενες?

 

Oκ το βρηκα, ηταν στην αναζητηση!

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

οταν παω να ψαξω poi στον δημο που εχω δηλωσει αργει χαρακτηριστικα να φορτωσει οοοολα τα poi και μετα μπορω να πληκτρολογησω για να αναζητησω ενα.ειδικα στον δημο αθηνων κολλαει μεχρι να τα φορτωσει ολα
Link to comment
Share on other sites

οταν παω να ψαξω poi στον δημο που εχω δηλωσει αργει χαρακτηριστικα να φορτωσει οοοολα τα poi και μετα μπορω να πληκτρολογησω για να αναζητησω ενα.ειδικα στον δημο αθηνων κολλαει μεχρι να τα φορτωσει ολα

 

Σε μένα κάνει 3-4 δευτερόλεπτα

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα κάνει 3-4 δευτερόλεπτα

εμένα όταν στον Δήμο Αθήνα πατήσω να βρει τα κοντινά poi μέχρι να σβήσει η μπλε μπάρα που λέει παρακαλώ περιμένετε κάνει 20-25 δεύτερα! τι κινητό έχεις

Link to comment
Share on other sites

εμένα όταν στον Δήμο Αθήνα πατήσω να βρει τα κοντινά poi μέχρι να σβήσει η μπλε μπάρα που λέει παρακαλώ περιμένετε κάνει 20-25 δεύτερα! τι κινητό έχεις

 

Η αλήθεια είναι ότι για δήμο Αθηνών που έχει και τα περισσότερα μάλλον, μου έκανε κοντά στα 10 δευτερόλεπτα. Σε Nexus 7 το δοκίμασα.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες μιας και εγώ θέλω Ν ασχοληθώ με το here μπορείτε να μου πείτε πώς μπορώ να βρω ένα νοσοκομείο ή ένα εμπορικό κέντρο; γίνετε;
Link to comment
Share on other sites

Λεβέντες μιας και εγώ θέλω Ν ασχοληθώ με το here μπορείτε να μου πείτε πώς μπορώ να βρω ένα νοσοκομείο ή ένα εμπορικό κέντρο; γίνετε;

Ναι γίνεται, κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται, κανονικά.

Έχω κάνει εγκατάσταση, Πώς βρίσκω τα νοσοκομεία; Ευχαριστώ.

 

Edit επίσης πώς αποθηκευω μια διεύθυνση στα αγαπημένα; για το here αναφέρομαι

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει εγκατάσταση, Πώς βρίσκω τα νοσοκομεία; Ευχαριστώ.

 

Edit επίσης πώς αποθηκευω μια διεύθυνση στα αγαπημένα; για το here αναφέρομαι

 

Όταν πατήσεις στην αναζήτηση έχει 3 τελιτσες δεξιά. Πατάς και σου εμφανίζει όλες τις κατηγορίες των poi. Για αγαπημένα, όταν διαλέξεις μια διεύθυνση έχει ένα αστεράκι που μάλλον λέει collect δίπλα.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατήσεις στην αναζήτηση έχει 3 τελιτσες δεξιά. Πατάς και σου εμφανίζει όλες τις κατηγορίες των poi. Για αγαπημένα, όταν διαλέξεις μια διεύθυνση έχει ένα αστεράκι που μάλλον λέει collect δίπλα.

 

εναλλακτικα γραφεις στο κουτακι αναζητησης πχ "metropolitan". Σου βγαζει οτι μετροπολιταν υπαρχει απο σινεμα ξενοδοχεια καφετεριες και νοσοκομεια. Διαλεγεις αυτο με το ιατρικο σημα διπλα (σταυρο) που προφανως ειναι το νοσοκομειο.

 

Το "εναλλακτικο" το λεω διοτι σε μενα δεν εχει κατηγορια "νοσοκομειο" στις 3 τελιτσες.

 

αχρειαστο να ειναι, εκτος αν προκειται να γινεις μπαμπας (μαιευτηριο)

Link to comment
Share on other sites

δύο ερωτήσεις για το sygic 14.7.7

1--- δεν μπορώ να βρω που δείχνει τις πρόσφατες αναζητήσεις.Πρέπει κάθε φορά να ξανά γράψω πλην της χώρας όλα τα άλλα;

2---- μέσα από το πρόγραμμα κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας και στην κάρτα μνήμης λέει gr.ta 2014.06 που έχει όμως τις μεγάλες αλλαγές στον Πειραιά.Δεν έχει βγει και 2014.09 Χάρτης; αυτός θα γίνει διαθέσιμος μέσω της εφαρμογής αν δεν θέλω να τον κατεβάσω, περάσω μόνος μου χειροκίνητα;

Link to comment
Share on other sites

δύο ερωτήσεις για το sygic 14.7.7

1--- δεν μπορώ να βρω που δείχνει τις πρόσφατες αναζητήσεις.Πρέπει κάθε φορά να ξανά γράψω πλην της χώρας όλα τα άλλα;

2---- μέσα από το πρόγραμμα κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας και στην κάρτα μνήμης λέει gr.ta 2014.06 που έχει όμως τις μεγάλες αλλαγές στον Πειραιά.Δεν έχει βγει και 2014.09 Χάρτης; αυτός θα γίνει διαθέσιμος μέσω της εφαρμογής αν δεν θέλω να τον κατεβάσω, περάσω μόνος μου χειροκίνητα;

 

Όταν βγει νέος χάρτης, μέσα στα settings της εφαρμογής θα βγάλει ένδειξη ότι υπάρχει update.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το sygic 15? Το δοκιμασε κανεις;

 

Το είδες κάπου ή απλά ρωτάς; Δεν έχω πάρει κάποια αναβάθμιση.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...