Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη ειναι δωρεαν μαλλον, αλλιως και το Maps ειναι τελειο :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια δεν υπαρχει καμια συγκριση gps here με καποιο επι πληρωμης sygic - igo κλπ κλπ, καμια σχεση, μη ψαχνετε να βρειτε , απλα για free καλο ειναι και το here, μεχρι εκει.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο συμβαινει και σε ενα dual sim Huawei P6. Νομιζω ειναι θεμα της ROM του κινητου.

 

τοτε μαλλον το ξεχναω για τη συσκευη αυτη δε πειραζει εχω αλλο προγραμα πλοηγησης που λειτουργει

ευχαριστω για τη βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Route sync τι εννοείς; Ότι συγχρονίζει τα favorites? Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αυτό. Κι άλλες εφαρμογές έχουν cloud sync.

 

Οχι δεν εννοω αυτο. Τα favorites τα συγχρονιζει και τωρα.

Εννοω να μπεις απο το http://www.here.com να φτιαξεις την διαδρομη που θελεις και να την αποθηκευσεις στο λογαριασμο σου.

μετα απο οποιοδηποτε συσκευη παντα offline θα μπορεις να επιλεξεις την συγκεκριμενη διαδρομη.

 

Ιδιαιτερα χρησιμο οταν κανονιζεις καποιο ταξιδι και θελεις να ακολουθησεις μια συγκεκριμενη διαδρομη. Αυτο το feature υπηρχε παλαιοτερα.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι υπάρχει η πλήρης εφαρμογή πλοήγησης και λέγεται iGO. Αλλά θέλει πολύ μανούρα κατά τη γνώμη μου για να το στήσεις, και να τη φέρεις στα μέτρα σου. Αλλά αν το κάνεις, είναι ότι πιο πλήρες υπάρχει στο χώρο, χωρίς καμιά έλλειψη. (μέχρι και φωνητική ανακοίνωση της τιμής των διοδίων που έχεις μπροστά σου μπορείς να βάλεις).

Τώρα αυτό που είπες πόνεσε πολύ. Αναφέρεσαι σε ένα πρόγραμμα που δεν πωλείται στην Ελλάδα για την Ελληνική Αγορά, θα πρέπει να το κατεβάσεις παράνομα ή να το αγοράσεις από Τουρκία( ; ), να βρεις χάρτες (παράνομα ; ), να βρεις ελληνικό ui και παραμετροποίηση..... παραμετροποίηση...... παραμετροποίηση......

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αυτό που είπες πόνεσε πολύ. Αναφέρεσαι σε ένα πρόγραμμα που δεν πωλείται στην Ελλάδα για την Ελληνική Αγορά, θα πρέπει να το κατεβάσεις παράνομα ή να το αγοράσεις από Τουρκία( ; ), να βρεις χάρτες (παράνομα ; ), να βρεις ελληνικό ui και παραμετροποίηση..... παραμετροποίηση...... παραμετροποίηση......

 

Δε χρειάζεται απαραίτητα να παρανομήσεις. Μπορείς και νόμιμα. Αλλά θέλει αρκετό διάβασμα ειδικά στην αρχή μέχρι να καταλάβεις τι παίζει, και για αυτό είπα ότι δεν αξίζει τη διαδικασία κατά τη γνώμη μου. Εγώ το έχω περάσει στο κινητό μου, αλλά δεν το δουλεύω και πολύ. Ελπίζω κάποια στιγμή να το βελτιστοποιήσουν για νέες συσκευές γιατί είναι αρκετά αργό ως πρόγραμμα. Και φυσικά να αρχίσουν να το διαθέτουν σε όλες τις αγορές ώστε να μη χρειάζεται να κάνεις ακροβατικά.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για όποιον χρησιμοποιεί μέσα μαζικής μεταφοράς στην Αθήνα προτείνω την εφαρμογή moovit.

http://www.moovitapp.com/

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για όποιον χρησιμοποιεί μέσα μαζικής μεταφοράς στην Αθήνα προτείνω την εφαρμογή moovit.

http://www.moovitapp.com/

Του ζήτησα να μου προτείνει τρόπο να πάω από το σύνταγμα στην Αγία Παρασκευή και μου είπε να πάρω το χ95 που είναι express

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται απαραίτητα να παρανομήσεις. Μπορείς και νόμιμα. Αλλά θέλει αρκετό διάβασμα ειδικά στην αρχή μέχρι να καταλάβεις τι παίζει, και για αυτό είπα ότι δεν αξίζει τη διαδικασία κατά τη γνώμη μου. Εγώ το έχω περάσει στο κινητό μου, αλλά δεν το δουλεύω και πολύ. Ελπίζω κάποια στιγμή να το βελτιστοποιήσουν για νέες συσκευές γιατί είναι αρκετά αργό ως πρόγραμμα. Και φυσικά να αρχίσουν να το διαθέτουν σε όλες τις αγορές ώστε να μη χρειάζεται να κάνεις ακροβατικά.

 

Δηλαδή, και να είναι το πληρέστερο πρόγραμα πλοήγησης, μου λέτε ότι είναι καλύτερο ένα πρόγραμμα που το πληρώνεις και δεν δουλεύει αν δεν το φτιάξεις; και εξηγούμε να βάλεις χάρτες, γλώσσα, ui, ανάλυση, poi και ότι άλλο χρειαστείς; Ναι εντάξει, μπορεί να είναι πολύ καλό, έχει πολύ παραμετροποίηση αλλά από υποστήριξη της εταιρείας; Όλα από φίλους που ασχολούνται γίνονται. Είναι για ανθρώπους που έχουν όρεξη και διάθεση να ασχοληθούν, όχι για όλους που θέλουν να το στήσουν και να το δουλέψουν. Αυτό για μένα είναι ημιτελές.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, και να είναι το πληρέστερο πρόγραμα πλοήγησης, μου λέτε ότι είναι καλύτερο ένα πρόγραμμα που το πληρώνεις και δεν δουλεύει αν δεν το φτιάξεις; και εξηγούμε να βάλεις χάρτες, γλώσσα, ui, ανάλυση, poi και ότι άλλο χρειαστείς; Ναι εντάξει, μπορεί να είναι πολύ καλό, έχει πολύ παραμετροποίηση αλλά από υποστήριξη της εταιρείας; Όλα από φίλους που ασχολούνται γίνονται. Είναι για ανθρώπους που έχουν όρεξη και διάθεση να ασχοληθούν, όχι για όλους που θέλουν να το στήσουν και να το δουλέψουν. Αυτό για μένα είναι ημιτελές.

 

Ακριβώς αυτό. Είμαστε σε μία εποχή που η ευχρηστία και η ευκολία είναι το παν. Αν μια εφαρμογή είναι μεν πλήρης, αλλά σε απωθεί η ευχρηστία της, αλλά και η δυσκολία με την οποία τη σετάρεις και τη φέρνεις στα μέτρα σου, αργά ή γρήγορα θα πας σε κάτι που σε βολεύει καλύτερα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, και να είναι το πληρέστερο πρόγραμα πλοήγησης, μου λέτε ότι είναι καλύτερο ένα πρόγραμμα που το πληρώνεις και δεν δουλεύει αν δεν το φτιάξεις; και εξηγούμε να βάλεις χάρτες, γλώσσα, ui, ανάλυση, poi και ότι άλλο χρειαστείς; Ναι εντάξει, μπορεί να είναι πολύ καλό, έχει πολύ παραμετροποίηση αλλά από υποστήριξη της εταιρείας; Όλα από φίλους που ασχολούνται γίνονται. Είναι για ανθρώπους που έχουν όρεξη και διάθεση να ασχοληθούν, όχι για όλους που θέλουν να το στήσουν και να το δουλέψουν. Αυτό για μένα είναι ημιτελές.

 

LoL, ημιτελές το iGO; Με το σκεπτικό σου δηλαδή, και το Android ως λειτουργικό είναι ημιτελές, διότι η πληθώρα εφαρμογών είναι που το κάνει εύχρηστο και ιδιαίτερο, και επαφίεσαι στους developers. Να προσέχουμε τι λέμε λίγο. Το είπα και ο ίδιος, ότι θέλει αρκετό ψάξιμο, για αυτό και είπα ότι κατά τη γνώμη μου, για την πλειοψηφία των χρηστών που αναζητούν κάτι απλό να τους πάει από το Α στο Β δεν αξίζει ο χρόνος και η ταλαιπωρία. ΑΛΛΑ, αν κάποιος έχει τις γνώσεις και την όρεξη, μπορεί να φτιάξει την πλήρη λύση πλοήγησης. Απλό. ;)

 

Όταν λες υποστήριξη της εταιρείας τι εννοείς; Η εταιρεία δεν το βγάζει καν στα ελληνικά. Αλλά και η custom ROM που φοράς στο κινητό σου, ούτε αυτή είναι supported από τον κατασκευαστή της συσκευής σου. ;)

Edited by tsabasid

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, και να είναι το πληρέστερο πρόγραμα πλοήγησης, μου λέτε ότι είναι καλύτερο ένα πρόγραμμα που το πληρώνεις και δεν δουλεύει αν δεν το φτιάξεις; και εξηγούμε να βάλεις χάρτες, γλώσσα, ui, ανάλυση, poi και ότι άλλο χρειαστείς; Ναι εντάξει, μπορεί να είναι πολύ καλό, έχει πολύ παραμετροποίηση αλλά από υποστήριξη της εταιρείας; Όλα από φίλους που ασχολούνται γίνονται. Είναι για ανθρώπους που έχουν όρεξη και διάθεση να ασχοληθούν, όχι για όλους που θέλουν να το στήσουν και να το δουλέψουν. Αυτό για μένα είναι ημιτελές.

LoL, ημιτελές το iGO; Με το σκεπτικό σου δηλαδή, και το Android ως λειτουργικό είναι ημιτελές, διότι η πληθώρα εφαρμογών είναι που το κάνει εύχρηστο και ιδιαίτερο, και επαφίεσαι στους developers. Να προσέχουμε τι λέμε λίγο. Το είπα και ο ίδιος, ότι θέλει αρκετό ψάξιμο, για αυτό και είπα ότι κατά τη γνώμη μου, για την πλειοψηφία των χρηστών που αναζητούν κάτι απλό να τους πάει από το Α στο Β δεν αξίζει ο χρόνος και η ταλαιπωρία. ΑΛΛΑ, αν κάποιος έχει τις γνώσεις και την όρεξη, μπορεί να φτιάξει την πλήρη λύση πλοήγησης. Απλό. ;)

 

Όταν λες υποστήριξη της εταιρείας τι εννοείς; Η εταιρεία δεν το βγάζει καν στα ελληνικά. Αλλά και η custom ROM που φοράς στο κινητό σου, ούτε αυτή είναι supported από τον κατασκευαστή της συσκευής σου. ;)

Δεν χρειάζονται διαμάχες. Το iGO είναι πλήρης αλλά δύσχρηστη εφαρμογή, το μέλος που το ανέφερε πιο πάνω δεν την ανέφερε ως την καλύτερη από πλευράς ευχρηστίας, ούτε πως είναι για τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται διαμάχες. Το iGO είναι πλήρης αλλά δύσχρηστη εφαρμογή, το μέλος που το ανέφερε πιο πάνω δεν την ανέφερε ως την καλύτερη από πλευράς ευχρηστίας, ούτε πως είναι για τον καθένα.

 

Φυσικά και δεν χρειάζονται οι διαμάχες και σέβομαι την γνώμη του tsabasid γι'αυτό και του απαντάω και επειδή φαίνεται ότι γνωρίζει, αλλιώς απλώς θα τον αγνοούσα.

 

LoL, ημιτελές το iGO; Με το σκεπτικό σου δηλαδή, και το Android ως λειτουργικό είναι ημιτελές, διότι η πληθώρα εφαρμογών είναι που το κάνει εύχρηστο και ιδιαίτερο, και επαφίεσαι στους developers. Να προσέχουμε τι λέμε λίγο. Το είπα και ο ίδιος, ότι θέλει αρκετό ψάξιμο, για αυτό και είπα ότι κατά τη γνώμη μου, για την πλειοψηφία των χρηστών που αναζητούν κάτι απλό να τους πάει από το Α στο Β δεν αξίζει ο χρόνος και η ταλαιπωρία. ΑΛΛΑ, αν κάποιος έχει τις γνώσεις και την όρεξη, μπορεί να φτιάξει την πλήρη λύση πλοήγησης. Απλό. ;)

 

Όταν λες υποστήριξη της εταιρείας τι εννοείς; Η εταιρεία δεν το βγάζει καν στα ελληνικά. Αλλά και η custom ROM που φοράς στο κινητό σου, ούτε αυτή είναι supported από τον κατασκευαστή της συσκευής σου. ;)

Το android δεν είναι ημιτελές γιατί είναι ένα αυτόνομο πλήρες λειτουργικό λογισμικό. Μάλλον δεν κατάλαβες το σκεπτικό μου και το πήρες πιο προσωπικά. Τις εφαρμογές που κάθονται στο λειτουργικό εξεταζουμε.

Όταν λέω υποστήριξη της εταιρείας εννοώ την εταιρεία που το παράγει, το διανέμει, το εκμεταλλεύεται εμπορικά. Δεν το βγάζει για την Ελλάδα, δεν το βγάζει, για το κινητό μου, δεν το βγάζει στην Γλώσσα μου, δεν έχει τους χάρτες και δεν το βγάζει για android (τουλάχιστον επίσημα) και ίσως και πολλά άλλα δεν. Εσύ επειδή ξέρεις, γνωρίζεις, εψαξες, έκανες το τέλειο λογισμικό. ΕΣΥ. Δεν το πήρες έτσι. Το έκανες. Το πήρες ημιτελές. Απλά έχει την δυνατότητα να γίνει τέλειο.

Το sygic το εγκαθιστάς, δουλεύει, έφυγες. Είναι ολοκληρωμένο, καλό ή κακό. Το ίδιο και το here.

Και δεν έχω τίποτε εναντίον των devs, το αντίθετο. Αλλά φαντάσου να λέω ότι τα smartphone με android είναι τα καλύτερα και να έχω λειτουργικό από android.ubuntu.ios.cyanogen απλά επειδή ξέρω και μπορώ. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός. Μπορεί να είναι το καλύτερο πρόγραμμα ever αλλά όχι out of the box.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν χρειάζονται οι διαμάχες και σέβομαι την γνώμη του tsabasid γι'αυτό και του απαντάω και επειδή φαίνεται ότι γνωρίζει, αλλιώς απλώς θα τον αγνοούσα.

 

 

Το android δεν είναι ημιτελές γιατί είναι ένα αυτόνομο πλήρες λειτουργικό λογισμικό. Μάλλον δεν κατάλαβες το σκεπτικό μου και το πήρες πιο προσωπικά. Τις εφαρμογές που κάθονται στο λειτουργικό εξεταζουμε.

Όταν λέω υποστήριξη της εταιρείας εννοώ την εταιρεία που το παράγει, το διανέμει, το εκμεταλλεύεται εμπορικά. Δεν το βγάζει για την Ελλάδα, δεν το βγάζει, για το κινητό μου, δεν το βγάζει στην Γλώσσα μου, δεν έχει τους χάρτες και δεν το βγάζει για android (τουλάχιστον επίσημα) και ίσως και πολλά άλλα δεν. Εσύ επειδή ξέρεις, γνωρίζεις, εψαξες, έκανες το τέλειο λογισμικό. ΕΣΥ. Δεν το πήρες έτσι. Το έκανες. Το πήρες ημιτελές. Απλά έχει την δυνατότητα να γίνει τέλειο.

Το sygic το εγκαθιστάς, δουλεύει, έφυγες. Είναι ολοκληρωμένο, καλό ή κακό. Το ίδιο και το here.

Και δεν έχω τίποτε εναντίον των devs, το αντίθετο. Αλλά φαντάσου να λέω ότι τα smartphone με android είναι τα καλύτερα και να έχω λειτουργικό από android.ubuntu.ios.cyanogen απλά επειδή ξέρω και μπορώ. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός. Μπορεί να είναι το καλύτερο πρόγραμμα ever αλλά όχι out of the box.

 

Μα δεν έχω αντίρρηση σε αυτό που λες. Ποιος είπε ότι είναι εύχρηστο out of the box. Από την αρχή το 1ο ειπώθηκε είναι ότι για τους περισσότερους δεν αξίζει τον χρόνο και την ταλαιπωρία. Απλά έχει τις ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ για πέντε πράγματα.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχω αντίρρηση σε αυτό που λες. Ποιος είπε ότι είναι εύχρηστο out of the box. Από την αρχή το 1ο ειπώθηκε είναι ότι για τους περισσότερους δεν αξίζει τον χρόνο και την ταλαιπωρία. Απλά έχει τις ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ για πέντε πράγματα.

Φίλε Θάνο, αν μου επιτρέπεις, δεν μιλάω για το αν είναι εύχρηστο. Ρωτάω αν είναι ολοκληρωμένο "out of the box"; Το εγκαθιστώ και τέλειωσα ή όχι;

 

Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Θάνο, αν μου επιτρέπεις, δεν μιλάω για το αν είναι εύχρηστο. Ρωτάω αν είναι ολοκληρωμένο "out of the box"; Το εγκαθιστώ και τέλειωσα ή όχι;

 

Βασίλης

 

To εγκαθιστάς και τέλειωσες. Απλά πρέπει να κάνεις copy και ένα φακελο στην SD card.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

To εγκαθιστάς και τέλειωσες. Απλά πρέπει να κάνεις copy και ένα φακελο στην SD card.

Τότε εγώ θα κατάλαβα λάθος γιατί είδα ότι για ελληνικά πρέπει να κάνεις το ένα, για χάρτες να βάλεις το άλλο, για ανάλυση για το κινητό σου το τρίτο και πολλά άλλα. Αν όπως μου λες το αγοράζεις εύκολα και το εγκαθιστάς αμέσως και το δουλεύεις με τη μια αλλάζει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τότε εγώ θα κατάλαβα λάθος γιατί είδα ότι για ελληνικά πρέπει να κάνεις το ένα, για χάρτες να βάλεις το άλλο, για ανάλυση για το κινητό σου το τρίτο και πολλά άλλα. Αν όπως μου λες το αγοράζεις εύκολα και το εγκαθιστάς αμέσως και το δουλεύεις με τη μια αλλάζει το θέμα.

Δεν είμαι υπέρμαχος του iGo , αλλά το έχω εγκατεστημένο σε κινητό και ταμπλετάκι γιατί μου

αρέσει σαν εφαρμογή πλοήγησης του "καναπέ" (sic) . Το "αγοράζεις" σχετικά εύκολα και δεν

χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια να το φέρεις στα μέτρα σου ανάλογα με τα "λιλιά" που θέλεις

να προσθέσεις . Τα περισσότερα βέβαια είναι υπερβολή , αλλά είναι θεμιτό κάποια χρήστες

να τα θεωρούν απαραίτητα . Μπορείς να πεις ότι αν η "αγορά" πετύχει μπορεί να θεωρηθεί

ολοκληρομένο "out of the box", διαφορετικά ............

Link to comment
Share on other sites

To εγκαθιστάς και τέλειωσες. Απλά πρέπει να κάνεις copy και ένα φακελο στην SD card.

Αν μιλάς για το IGO από πότε το εγκαθιστας και τελείωσες;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι έκανα , έβαλα και στην οθόνη πλοήγησης το κουμπάκι με το γρήγορο μενού και με ένα κλικ μου ανοίγει παράθυρο με 8 κύριες συντομεύσεις .

Τώρα εάν το να αντιγράψει κάποιος έναν φάκελο από τον υπολογιστή που το κατέβασε , θεωρείται στήσιμο η παραμετροποίηση , δεκτό .

Από την άλλη , όσο ασχοληθεί τόσο καλύτερο πρόγραμμα θα καταλήξει .......εδώ είναι και η μεγάλη διαφορά του igo από τα άλλα .

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το IGO από πότε το εγκαθιστας και τελείωσες;

 

Αναλόγως από που το "αγοράζεις " ;-)

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι έκανα , έβαλα και στην οθόνη πλοήγησης το κουμπάκι με το γρήγορο μενού και με ένα κλικ μου ανοίγει παράθυρο με 8 κύριες συντομεύσεις .

Τώρα εάν το να αντιγράψει κάποιος έναν φάκελο από τον υπολογιστή που το κατέβασε , θεωρείται στήσιμο η παραμετροποίηση , δεκτό .

Από την άλλη , όσο ασχοληθεί τόσο καλύτερο πρόγραμμα θα καταλήξει .......εδώ είναι και η μεγάλη διαφορά του igo από τα άλλα .

 

Όχι βέβαια. Εγώ τουλάχιστον δεν θεωρώ την αντιγραφή, στήσιμο και παραμετροποίηση. Αλλά αν δεν παίζει στο κινητό μου που έχει μεγάλη ανάλυση και πρέπει να ψάξω και να βρω, ή αν δεν μπορώ μέσα από την εφαρμογή να βάλω χάρτη της ευρώπης και πρέπει να ψάξω και να βρω η για ελληνικό μενού αντίστοιχα....

 

Όταν λέτε ότι μπορείς να το αγοράσεις σχετικά εύκολα τί εννοείτε; Από που μπορώ να το αγοράσω; (Όχι να το "αγοράσω"!).

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

 

Βγηκε νεο update χαρτων HERE. Ανοιξτε την εφαρμογη και θα σας ερθει notification.

Πλεον ολη η Κυπρος ειναι navigable και πολλα αλλα!

 

New Navigable Countries:

 

Nokia has updated Cyprus, Mayotte and Zimbabwe entire maps to navigable status, which now offer full turn-by-turn directions across those countries. The team has also improved maps for Comoros, Djibouti, Eritrea, Fiji, Gambia, Liberia, Madagascar, Sierra Leone and Somalia.

 

Water Features

 

Update offline maps brings improved the representation of inland water bodies (lakes, rivers and ponds). The update maps now shows more small water features than previously.

 

Improved Public Transport Routes:

 

The team has also made improvement to the way public transit lines are represented in Chicago, to better match the reality of their geography. Kaohsiung, Taipei, Curitiba, Rio de Janeiro, São Paulo and Singapore transit has been revamped or accurate tracking of subway, train and tram lines.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορεί και θέλει να βοηθήσει να βελτιωθεί το here μπορει μεσα απο την εφαρμογή να δώσει Feedback.

Εγώ το έκανα ήδη. Περιεγραψα το πρόβλημα με την αναζήτηση οδού σε δήμους πχ της Αττικής που εμφανίζει όλες τις οδούς να ανήκουν στην Αθήνα αντί π.χ. στην Αγία Παρασκευή Αττικής.

Επειδή τα αγγλικά μου δεν είναι τέλεια ελπίζω να καταλαβουν εκεί στην εταιρια τι ακριβώς εννοώ.

Φυσικά όσο περισσότεροι δωσουν το συγκεκριμένο θέμα ως πρόβλημα τόσο πιο πιθανό το βρισκω να ασχοληθούν και να το λύσουν .

Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA

Σωστή κίνηση το feedback. Κι εγώ σε εφαρμογές που με ενδιαφέρουν δίνω, για να βελτιώσουν τα σημεία. Θα στείλω κι εγώ με την παρατήρησή σου, και καλό είναι να το πράξουν κι άλλοι.

Πιστεύω οι περισσότεροι θελουν ένα αξιόλογο/αξιόπιστο offline navigator

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...