Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γνωρίζετε κάποιο app που να έχει κατάλογο με τα πουλιά ή τα φυτά της Ελλάδας ;

Υδανικό θα ήταν να λειτουργούσε σαν το Google Goggles.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις προγραμματακι για instant messaging με video call οπως κανεις με το msn βιντεοκληση?

 

αυτο ψαχνω και εγω φιλε...αν βρεις κατι ενημερωσε

 

βοηθηστε ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

αυτο ψαχνω και εγω φιλε...αν βρεις κατι ενημερωσε

 

βοηθηστε ρε παιδια

 

Το google talk, αλλά είναι μόνο για όσους έχουν gmail.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχει κανεις υποψιν του για ξυπνητηρι το οποιο να ειναι κλειστο το κινητο και να ανοιγει?Εχω ψαξει και δεν βρισκω τπτ!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχει κανεις υποψιν του για ξυπνητηρι το οποιο να ειναι κλειστο το κινητο και να ανοιγει?Εχω ψαξει και δεν βρισκω τπτ!

 

Από όσο γνωρίζω δεν γίνεται σε κανένα Android κινητό αυτό. Το μόνο που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάλεις μία εφαρμογή, αν υπάρχει κι αυτή, να ανοίγει το κινητό λίγο πριν φτάσει η ώρα για να χτυπήσει το ξυπνητήρι.

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να πείτε τελευταίους χάρτες για don't panic...?

Υπάρχουν από διάφορες εταιρίες...?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε τα

 

ebuddy

msn talk pro

 

Ebuddy δοκίμασα χωρίς επιτυχία.

Θα κοιτάξω και το άλλο πρόγραμμα...

Θέλω να εχω κλήση ομιλίας όπως στο MSN.

 

Sent from my HTC Flyer P512 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Market Enabler τι ακριβως ειναι και κανει ?

 

Που βλεπω στο market τις εφαρμογες που χω αγορασει ? ( Στο παλιο ειχε σχετικη καρτελα )

 

Αγορασε κανεις το SwiftKey X Keyboard ?

 

Καλο ειναι ή σαν το SlideIt ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω δεν γίνεται σε κανένα Android κινητό αυτό. Το μόνο που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάλεις μία εφαρμογή, αν υπάρχει κι αυτή, να ανοίγει το κινητό λίγο πριν φτάσει η ώρα για να χτυπήσει το ξυπνητήρι.

 

Sent from my Galaxy S2

 

ουτε αυτο γινεται...το μονο που μπορει να κανει ο φιλος ειναι να κατεβασει εφαρμογη αν θελει που οριζει ποτε θελει να μπαινει σε λειτουργια πτησης το κινητο.να μην χρειαζεται δηλαδη να το κλεινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εχει κανεις υποψιν του για ξυπνητηρι το οποιο να ειναι κλειστο το κινητο και να ανοιγει?Εχω ψαξει και δεν βρισκω τπτ!

 

Οσο και να ψαξεις δεν προκειται να βρεις :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείτε να πείτε τελευταίους χάρτες για don't panic...?

Υπάρχουν από διάφορες εταιρίες...?

Ευχαριστώ!

 

http://www.ngi.gr/eshop_product.php?c=GiniusDriver__Dont_Panic_Edition&p=GiniusDriver__Dont_Panic_Edition_Android&dyxx

 

Greece_ng_201106_eeu_cell της GeoIntelligence.

 

Προτίμησε τον.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδες υπαρχει το iGO Myway για αναλυση 1280x800 για Galaxy Note? Για αναλυση 800x480 (Galaxy S II) δουλευει αριστα. Σε μενα μου το κοβει στην οθονη μου.
TCe
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτο
το app δεν μπορουμε να το εχουμε εμεις?

 

Πραγματικά μία άχρηστη εφαρμογή, από τις πολλές που έχουν βγει για το ios

 

Sent from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

παιδες υπαρχει το iGO Myway για αναλυση 1280x800 για Galaxy Note? Για αναλυση 800x480 (Galaxy S II) δουλευει αριστα. Σε μενα μου το κοβει στην οθονη μου.

 

υπαρχει η 1024χ600 η οποια λεει οτι κανει και για 1280χ800 αλλα δεν την εχω δοκιμασει γιατι δεν εχω τετοια αναλυση ..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω δεν γίνεται σε κανένα Android κινητό αυτό. Το μόνο που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάλεις μία εφαρμογή, αν υπάρχει κι αυτή, να ανοίγει το κινητό λίγο πριν φτάσει η ώρα για να χτυπήσει το ξυπνητήρι.

 

Sent from my Galaxy S2

 

Καμία εφαρμογή δεν μπορεί να ανοίξει το κινητό όταν είναι κλειστό για το απλούστατο λόγο οτι όταν είναι κλειστό δεν μπορεί να τρέχει η εφαρμογή.

Στα feature phones γινόταν αυτό γιατί το τηλέφωνο δεν έκλεινε εντελώς. Ένα τμήμα του έμενε σε λειτουργία και αυτό "ξύπναγε" το υπόλοιπο όταν ερχόταν η ώρα να χτυπήσει το ξυπνητήρι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να πείτε τελευταίους χάρτες για don't panic...?

Υπάρχουν από διάφορες εταιρίες...?

Ευχαριστώ!

 

Και να υπάρχουν απο άλλες εταιρίες, ο μόνος λόγος να χρησιμοποιήσεις αυτό το πρόγραμμα είναι ο χάρτης της GI που είναι ο πιο ενημερωμένος. ;)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η 1024χ600 η οποια λεει οτι κανει και για 1280χ800 αλλα δεν την εχω δοκιμασει γιατι δεν εχω τετοια αναλυση ..

 

κριμα. Τελικα δεν δουλευει, παλι κομενη οθονη δειχνει. Δε πειραζει αξιζε η προσπαθεια. Υπομονη θα βγαλουν και για 1280x800 που θα παει.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ.Δεν έχει καμιά σχέση το ένα με το άλλο! Ευχαριστώ για το λινκ και το κόπο που με γλίτωσες.

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Θα το δοκιμασω και εγω αν και σήμερα πήγε καλύτερα

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...