Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποια έκδοση έχεις εσύ και ποια ο φίλος σου;

πάντως εγώ που έχω την 13.4.2 βγάζει το error μήνυμα.

επίσης στο πρίμο όλα καλά πως βλέπετε

 

 

[ATTACH]46213[/ATTACH]

 

14.0.2 εγώ και ο φίλος μου νομίζω 11 κάτι!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

μπες από το εικονίδιο χάρτες... με ανοιχτα δεδομένα η wifi βρίσκει στίγμα άμεσα δοκίμασε και ανέφερε...

εννοείται ότι μέσω δορυφόρων πρέπει να είσαι έξω να βλέπει το κινητό ουρανό ελεύθερα

 

Εικονίδιο χάρτες εννοείς του google ετσι? Εκεί δηλώνω εγώ απο μόνη μου που είμαι και που θέλω να πάω και απλώς μου δείχνει τη διαδρομή, δεν μου κάνει πλοήγηση. Ο δορυφόρος δε με βρίσκει και έξω να είμαι. Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό μου??

Link to comment
Share on other sites

Εικονίδιο χάρτες εννοείς του google ετσι? Εκεί δηλώνω εγώ απο μόνη μου που είμαι και που θέλω να πάω και απλώς μου δείχνει τη διαδρομή, δεν μου κάνει πλοήγηση. Ο δορυφόρος δε με βρίσκει και έξω να είμαι. Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό μου??

 

[ATTACH]46219[/ATTACH][ATTACH]46220[/ATTACH][ATTACH]46221[/ATTACH][ATTACH]46222[/ATTACH][ATTACH]46223[/ATTACH]

 

και αυτά τα βήματα

 

 

 

[ATTACH]46224[/ATTACH][ATTACH]46225[/ATTACH]

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46219[/ATTACH][ATTACH]46220[/ATTACH][ATTACH]46221[/ATTACH][ATTACH]46222[/ATTACH][ATTACH]46223[/ATTACH]

 

και αυτά τα βήματα

 

 

 

[ATTACH]46224[/ATTACH][ATTACH]46225[/ATTACH]

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

ΟΤΑΝ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΟ TAPATALK ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ATTACHMENTS!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ!!!!!!!!ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ,,,,

 

ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΣΩ TAPATALK ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ATTACHMENTS!!!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΘΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΤΕ ΤΟ TAPATALK ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΕΝΤΕ ATTACHMENTS!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ!!!!!!!!ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ,,,,

 

ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΣΩ TAPATALK ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ATTACHMENTS!!!

 

1ον) Μην χρησιμοποιείς κεφαλαία και

2ον) Γι' αυτό υπάρχει το mobile site που τα επιτρέπει όλα αυτά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

H παλαιά γνωστή μας Garmin έβγαλε νέο app, το Viago, το οποίο όποιος θέλει να το δοκιμάσει βρίσκεται εδώ:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.viago

 

και για περισσότερες πληροφορίες παραθέτω το παρακάτω άρθρο:

http://www.androidpolice.com/2014/06/17/new-app-garmin-launches-viago-gps-app-offline-navigation-live-traffic-info-real-directions-iaps-currently-50/

 

Όσοι έχετε όρεξη το δοκιμάζετε και μας λέτε εντυπώσεις... :p

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

H παλαιά γνωστή μας Garmin έβγαλε νέο app, το Viago, το οποίο όποιος θέλει να το δοκιμάσει βρίσκεται εδώ:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.viago

 

και για περισσότερες πληροφορίες παραθέτω το παρακάτω άρθρο:

http://www.androidpolice.com/2014/06/17/new-app-garmin-launches-viago-gps-app-offline-navigation-live-traffic-info-real-directions-iaps-currently-50/

 

Όσοι έχετε όρεξη το δοκιμάζετε και μας λέτε εντυπώσεις... :p

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αλλά φαίνεται πανάκριβο.

Ναι μεν το βάζεις με 1€, αλλά πληρώνεις 10ευρα για κάθε έξτρα, ενώ οι χάρτες είναι online.

Αν θέλω online χάρτες, κάθομαι με το Google maps.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αλλά φαίνεται πανάκριβο.

Ναι μεν το βάζεις με 1€, αλλά πληρώνεις 10ευρα για κάθε έξτρα, ενώ οι χάρτες είναι online.

Αν θέλω online χάρτες, κάθομαι με το Google maps.

 

 

1 ευρώ το προγραμμα.... και 9 ευρώ οι χάρτες για ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Ευρωπη... offline navigation!!! και ειναι πανακριβο?!?!?!?! :wacko:

Δλδ τι να κανουν? να σε πληρωσουν κιολας? :lol:

 

Με 10 ευρώ εχεις navigation χωρις φρουφρου και αρωματα.... Θα κάνει την δουλειά του. Τώρα τι περιμένατε αλλο δεν ξερω....

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

1 ευρώ το προγραμμα.... και 9 ευρώ οι χάρτες για ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Ευρωπη... offline navigation!!! και ειναι πανακριβο?!?!?!?! :wacko:

 

Δλδ τι να κανουν? να σε πληρωσουν κιολας? :lol:

 

 

 

Με 10 ευρώ εχεις navigation χωρις φρουφρου και αρωματα.... Θα κάνει την δουλειά του. Τώρα τι περιμένατε αλλο δεν ξερω....

 

 

Το έχεις δοκιμάσει φιλε μου ;Τι λέει απο χάρτες και δρομολογησεις ;

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει φιλε μου ;Τι λέει απο χάρτες και δρομολογησεις ;

 

Χτες εδωκα το 1 ευρώ, εχω για την ωρα online navigation. Θα το δοκιμάσω στις επομενες μερες και θα κρίνω... Πάντως οι χάρτες ειναι οι HERE maps της Nokia απο οσο αντεληφθην. Οπως και να έχει η Garmin δεν ειναι καμια καινουργια στην πιάτσα, οι χάρτες ειναι γνωστοί... ποσο κακό να είναι?

 

Στις επομενες μέρες θα το δούμε λοιπον τι ψαρια πιανει.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας το άρθρο βλέπω πως χρεώνει για κάθε χαρακτηριστικό (πχ oflline χάρτες, real time navigation κ.α ) ξεχωριστά οπότε το κόστος ανεβαίνει. Βέβαια καλύτερα θα ήταν να δίνει τη δυνατότητα για πλήρη δοκιμαστική λειτουργία ώστε να μπορούμε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα. Οι χάρτες είναι Here (Navteq) και άρα αντίστοιχοι του Sygic και πολύ θα με ενδιέφερε να δω αν είναι καλύτερο στις δρομολογήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Χτες εδωκα το 1 ευρώ, εχω για την ωρα online navigation. Θα το δοκιμάσω στις επομενες μερες και θα κρίνω... Πάντως οι χάρτες ειναι οι HERE maps της Nokia απο οσο αντεληφθην. Οπως και να έχει η Garmin δεν ειναι καμια καινουργια στην πιάτσα, οι χάρτες ειναι γνωστοί... ποσο κακό να είναι?

 

Στις επομενες μέρες θα το δούμε λοιπον τι ψαρια πιανει.

 

Αφού πήρες την έκδοση με το 1Ε μπορείς να μας πεις τo κόστος των επιμέρους αγορών που παρέχει;

Edited by newlynx
Link to comment
Share on other sites

1 ευρώ το προγραμμα.... και 9 ευρώ οι χάρτες για ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Ευρωπη... offline navigation!!! και ειναι πανακριβο?!?!?!?! :wacko:

Δλδ τι να κανουν? να σε πληρωσουν κιολας? :lol:

 

Με 10 ευρώ εχεις navigation χωρις φρουφρου και αρωματα.... Θα κάνει την δουλειά του. Τώρα τι περιμένατε αλλο δεν ξερω....

 

Φίλε αν είναι να δώσεις άλλα 10€ για τις κάμερες, άλλα 10€ για 3D κτίρια κλπ, έχεις ξεπεράσει τότε και το κόστος του sygic.

 

Εσύ με τα 10€ τι ακριβώς έχεις;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβό ρε παιδιά από την στιγμή που οι ανταγωνιστές αυτή την στιγμή ζητάνε 40+ ευρώ.

Και με το Garmin Viago μπορεί να φτάσεις να τα δώσεις αυτά τα λεφτά, αλλά τουλάχιστον θα έχεις πληρώσει τα χαρακτηριστικά που θέλεις.

Είναι καλό να υπάρχουν επιλογές, όπως και να το βλέπει κανείς.

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να εχεις επιλογες αρκει να ειναι αξιολογες.Ετσι κατανταν εταιρειες να εχχουν 2 η και παραπανω εφαρμογες (ας αναφερω ενα παρδειγμα της mireo,που οσοι πληρωσαν αυτα τα λιγα λεφτακια ,που για αλλον ειναι πολλα,αυτη την στιγμη εχουν ενα προγραμμα που δεν εχει αναβαθμιστει καθολου ) .

Θα προτιμουσα να υπαρχουν 3-4 προγραμματα καλα ομως ,οσο για το κοστος,πιστευω οτι τα 40€ ειναι παρα πολλα,ειδικα αν πρεπει καθε 3 και λιγο να τα σκας για χαρτες,αναβαθμισεις κ.α.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καταρχην να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω ξανα ασχοληθει ποτε με εφαρμογες για πλοηγηση οποτε ισως φανουν καπως χαζες οι αποριες μου.

 

Θελω μεσα στο καλοκαιρι να κανω καποια μικρα ταξιδια μεσα στην Κρητη με την μηχανη και για να νιωθω πιο "ασφαλης" στο που πηγαινω θα ηθελα μια εφαρμογη gps για το κινητο μου. Το κυριο μελημα μου ειναι να μην μου κατασπαραξει την μπαταρια ωστε να μην μου κλεισει το κινητο στην μεση.

 

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να μπορω να κατεβασω τους χαρτες της Ελλαδας πχ και μετα κατα τη διαρκεια του ταξιδιου να τους βλεπω offline μονο με το gps ανοιχτο ( χωρις τη χρηση δεδομενων ); Η ειναι αναγκαστικο σε τετοιες εφαρμογες να ειναι ανοιχτα και τα δεδομενα και το gps; Αν ισχυει το τελευταιο ποια εφαρμογη θα μου προτεινατε σχετικα ελαφρυα που να την παλεψει η μπαταρια;

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καταρχην να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω ξανα ασχοληθει ποτε με εφαρμογες για πλοηγηση οποτε ισως φανουν καπως χαζες οι αποριες μου.

 

Θελω μεσα στο καλοκαιρι να κανω καποια μικρα ταξιδια μεσα στην Κρητη με την μηχανη και για να νιωθω πιο "ασφαλης" στο που πηγαινω θα ηθελα μια εφαρμογη gps για το κινητο μου. Το κυριο μελημα μου ειναι να μην μου κατασπαραξει την μπαταρια ωστε να μην μου κλεισει το κινητο στην μεση.

 

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να μπορω να κατεβασω τους χαρτες της Ελλαδας πχ και μετα κατα τη διαρκεια του ταξιδιου να τους βλεπω offline μονο με το gps ανοιχτο ( χωρις τη χρηση δεδομενων ); Η ειναι αναγκαστικο σε τετοιες εφαρμογες να ειναι ανοιχτα και τα δεδομενα και το gps; Αν ισχυει το τελευταιο ποια εφαρμογη θα μου προτεινατε σχετικα ελαφρυα που να την παλεψει η μπαταρια;

 

Μιας και είσαι πρωτάρης, να σου πω αρχικά πως υπάρχουν

Τα FREE offline και PAY offline. Που σημαίνει ότι κατεβάζεις τους χάρτες από πιο πριν και είσαι κομπλέ. Στα επί πληρωμή απλά έχουν κλειδωμένη την πλοήγηση (και κάποια άλλα εξτρα, περί ορέξεως). Στα free κατεβάζεις εφαρμογή, χάρτες που θες (ΔΩΡΕΑΝ) και ΕΤΟΙΜΟΣ. ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΔΕΚΤΗ GPS ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ.

Τώρα μόνο Google Maps έχω εντοπίσει μέχρι στιγμής που θέλει να κατεβάζεις χάρτες εκείνη τη στιγμή. Αν και μπορείς συγκεκριμένες περιοχές να τις αποθηκεύσεις προσωρινά στη μνήμη. Έχει tutorial πώς να το κάνεις μέσα στην εφαρμογή.

(καλό είναι να τα έχεις ψαχουλέψει από πιο πριν, να ξέρεις που βρίσκεται κάθε λειτουργία τους, πώς σε βολεύει η πλοήγηση, day-night-auto screen light, να βάλεις κάποιες τοποθεσίες στα αγαπημένα να τις βρίσκεις πιο γρήγορα κλπ.)

 

ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΗ. Σταματάς, Ρυθμίζεις και Συνεχίζεις..

 

Από μπαταρία τώρα... Την περισσότερη δουλειά κάνει η οθόνη. Αν δεν θες να ξεμείνεις από κινητό μελετάς την περιοχή που πας όσο είσαι σε ρεύμα, και όταν χρειαστεί ανοίγεις πλοήγηση για 5-10 λεπτά που μπορεί να χαθείς. ;) Δεν είναι ανάγκη να το έχεις ανοιχτό από την αρχή, αφού είσαι και με μηχανή, αν ήσουν με αυτοκίνητο με ένα φορτιστή δε θα είχες θέμα ;)

 

Κι εγώ είμαι στις δοκιμές των free που έχω βρει στο playstore.

Το be-on-road με ξελάσπωσε μια φορά, αλλά με χαλάει λίγο το μενού του. Είναι ένα άλλο που τελειώνει την Ελλάδα στην Κομοτηνή αλλά δε θυμάμαι ποιο. Το αναφέρει κάποιος στα σχόλια στο Play.

 

Κατεβασε, δοκιμασε και δες ποιο σε βολεύει και μετά σβήσιμο ένα-ένα όποια δε θες. Σε γενικές γραμμές απ'οτι είδα είναι ικανοποιητικά τα περισσότερα. Αφού σε ενδιαφέρει η κρήτη. Όποιο δοκιμάσεις, ψαχουλεύεις λίγο την κρήτη.. Κοίτα πόσο χωμένοι δρόμοι υπάρχουν στα βουνά παραλίες κλπ. Εκτός πόλης δε σε ενδιαφέρουν ονόματα δρόμων αλλά να μπορείς να επιστρέψεις σε κάποιον κεντρικό. Και μην ξεχνάς πάντα μπορείς να ρωτήσεις κάποιον στο δρόμο, Ελλάδα είσαι. ,)

Ανάγκη για περισσότερες λεπτομέρειες υπάρχει όταν ταξιδεύεις στο εξωτερικό λόγω γλώσσας.

 

(ΥΓ Το SYGIC εμένα με ξετρέλανε από το δοκιμαστικό. Είναι επί πληρωμή η πλογήση. Αλλά σαν χάρτες τους κατεβάζεις δωρεάν και μπορείς να το χρησιμοποιείς όπως κάθε φυσικό χάρτη. Έχει 7 μέρες ελεύθερη δοκιμή οπότε μπορείς να το κατεβάσεις λίγο πριν το ταξίδι σου για να το έχεις πλήρως δωρεάν εκείνες τις μέρες και να δεις αν αξίζει τα λεφτά του. Σου παρέχει εφόρου ζωής άδεια και αναβαθμίσεις. Δηλαδή αν αλλάξεις συσκευή μπορείς να το μεταφέρεις.)

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

.......(ας αναφερω ενα παρδειγμα της mireo,που οσοι πληρωσαν αυτα τα λιγα λεφτακια ,που για αλλον ειναι πολλα,αυτη την στιγμη εχουν ενα προγραμμα που δεν εχει αναβαθμιστει καθολου ) .......

Οταν λες δεν έχει αναβαθμιστεί καθόλου , φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι στο λογισμικό . Και σε κάθε περίπτωση μπορεί οι Κροάτες να

θεωρούν (πολύ σωστά κατ' εμέ) ότι οι πλοηγοί είναι γιά να ακούς οδηγίες με κλεφτές ματιές στο χάρτη , και όχι να χαζεύεις τα δήθεν

3D κτήρια , με μεγάλη πιθανότητα να στουκάρεις στον προπορευόμενο .

Αυτά περί λογισμικού , ΑΛΛΑ από χάρτες 4 φορές το χρόνο , αναβαθμισμένοι , καλύτεροι , σωστότεροι και ενημερωμένοι (δωρεάν)

μακράν από τον ανταγωνισμό . Διαλέγεις και παίρνεις .

 

ΥΓ . Εντός των ημερών θα κυκλοφορήσει αναβάθμιση , που στους χάρτες περιλαμβάνει τις νέες ρυθμίσεις κυκλοφορίας στο Πειραιά .

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οργώνω την Ελλάδα, μόνο Θεσσαλία μου ξεφεύγει. Κάμερες με σιγουριά δουλεύουν στην Αττική Οδό. Στην υπόλοιπη, Εγνατία, περιφερειακό Θεσσ/κης, με ανά διαστήματα 160χλμ/ώ (μέση ταχύτητα στις εθνικές, αυτοκινητοδρόμους 140) δε μου έχει έρθει χαρτάκι ακόμα. Ελπίζω να μην το ετοιμάζουν τώρα. :Ρ Επίσης ρε φίλε με πόσα θες να πας? Κρίση, έχεις λεφτά για βενζίνες? ;Ρ

 

Επίσης τα μπλόκα της τροχαίας που υπάρχουν στην επαρχία... Δε φαντάζομαι να τα περιλαμβάνουν... Οπότε δεν είναι εμπιστοσύνης το σύστημα για Ελλάδα ;)

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες δεν έχει αναβαθμιστεί καθόλου , φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι στο λογισμικό . Και σε κάθε περίπτωση μπορεί οι Κροάτες να

θεωρούν (πολύ σωστά κατ' εμέ) ότι οι πλοηγοί είναι γιά να ακούς οδηγίες με κλεφτές ματιές στο χάρτη , και όχι να χαζεύεις τα δήθεν

3D κτήρια , με μεγάλη πιθανότητα να στουκάρεις στον προπορευόμενο .

Αυτά περί λογισμικού , ΑΛΛΑ από χάρτες 4 φορές το χρόνο , αναβαθμισμένοι , καλύτεροι , σωστότεροι και ενημερωμένοι (δωρεάν)

μακράν από τον ανταγωνισμό . Διαλέγεις και παίρνεις .

 

ΥΓ . Εντός των ημερών θα κυκλοφορήσει αναβάθμιση , που στους χάρτες περιλαμβάνει τις νέες ρυθμίσεις κυκλοφορίας στο Πειραιά .

 

Το κακό με το don't panic είναι ότι ΜΌΝΟ εάν το αγοράσεις από το σαιτ της geo (και ακριβότερα) έχεις εφ όρου ζωής αναβαθμίσεις τζάμπα. από το Play Store πληρώνεις κάθε αναβάθμιση (χάρτη μόνο όχι εφαρμογής)

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με το don't panic είναι ότι ΜΌΝΟ εάν το αγοράσεις από το σαιτ της geo (και ακριβότερα) έχεις εφ όρου ζωής αναβαθμίσεις τζάμπα. από το Play Store πληρώνεις κάθε αναβάθμιση (χάρτη μόνο όχι εφαρμογής)

 

Και που είναι το πρόβλημα ? Απλούστατο με 39 ευρώ (ή μήπως ακρίβηνε?) . Και το βάζεις σε μέχρι 10 συσκευές .Και εiδoποιείσαι και προσωπικά

με email γιά τις αναβαθμίσεις .

Γιατί να το πάρεις από το Play Store ?

Edited by geobas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...