Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιος να εξηγξσει λιγο τι ακριβως γινεται στο joungle heat.

κατι να προσεξουμε, πως να κανουμε σωστες επιθεσεις, τι κτιρια να χτισουμε, επιπεδα αυτων, κλπ.

εναν μινι οδηγο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Για να ξεκλειδωσεις τα αμαξια πρεπει να ξεκλειδωσεις τις πιστες. Για να ξεκλειδωσεις τωρα τις πιστες πας στη επομενη τριαδα (συνηθως) πιστων και τις ξεκλειδωνεις εναντι golden coins. Θα σου παρει καποια ωρα/καποιες ωρες αλλα ειναι πολυ πιο γρηγορο απο το να τις ξεκλειδωνεις μια μια. Εγω μεσα σε δυο μερες τα ξεκλειδωσα ολα και τεσταρω τα αμαξια οπως ειπε και ο φιλος προηγουμενως.:p Οταν τα κανεις ολα αυτα κρατα καλου κακου ενα backup γιατι μπορει με καποιο update να patchaρουν το bug και να χασεις τα λεφτα πριν προλαβεις να αγορασεις ολα τα αμαξια.:mad:

 

 

Δυστυχως δεν εισαι απο τους τυχερους. Αυτο ειναι το ποσο που παιρνεις υπο φυσιολογικες συνθηκες. Δοκιμασε να το ξαναεγκαταστησεις μπας και σου κατσει με τη δευτερη.

 

Θα το ξαναδοκιμάσω,

 

Μήπως κάποιος που έχει πάρει τα πολλά $ μπορεί να πάρει ένα backup με το titanium και να το ανεβάσει κάπου για τους μη τυχερούς?

 

Λαθος...***

 

Και δεύτερη φορά τίποτα, δεν γίνεται σε κάποιους να παίζει και σε άλλους όχι, κάποιο κόλπο θα υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Και δεύτερη φορά τίποτα, δεν γίνεται σε κάποιους να παίζει και σε άλλους όχι, κάποιο κόλπο θα υπάρχει.

 

Γίνεται επειδή είναι bug. Δεν είναι ότι αποφάσισε η ΕΑ να μοιράσει λεφτά....

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται επειδή είναι bug. Δεν είναι ότι αποφάσισε η ΕΑ να μοιράσει λεφτά....

 

Σωστά, σίγουρα είναι bug, αλλά εννοώ πως εμφανίζεται σε κάποιους και σε άλλους όχι?

Αν δεν έχει σχέση με την συσκευή, για το οποίο δεν μπορώ να κάνω κάτι, ίσως μπορέσω να αποκτήσω τις προϋποθέσεις ώστε να εμφανιστεί και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Στο jungle heat, τους heroes πώς τους χρησιμοποιουμε;

Δηλαδή να τους βάζω στην μάχη;

Μετά τους χάνω;

Αν όχι, χάνουν ζωή; επαναφερεται αυτή τη η ζωή;

 

καποιος να εξηγξσει λιγο τι ακριβως γινεται στο joungle heat.

κατι να προσεξουμε, πως να κανουμε σωστες επιθεσεις, τι κτιρια να χτισουμε, επιπεδα αυτων, κλπ.

εναν μινι οδηγο

 

Παιδιά υπάρχουν ένα κάρo walkthrough στο google.

Αλλιώς ρωτήστε για tips μέσα στο chat του παιχνιδιού

Και για τους ήρωες τα γράφει και μέσα στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το bug στο real.racing διορθωθηκε. Μου εδειξε τα χρηματα να μειωνονται και εκανε εναν εφετζιδικο ηχο. Ομως ολα τα ξεκλειδωμενα αμαξια τα εχω οπως και.ολες τις πιστες....:lol:
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το bug στο real.racing διορθωθηκε. Μου εδειξε τα χρηματα να μειωνονται και εκανε εναν εφετζιδικο ηχο. Ομως ολα τα ξεκλειδωμενα αμαξια τα εχω οπως και.ολες τις πιστες....:lol:

 

Ανάθεμά τους! Ακόμα δεν είχα προλάβει να το βρω πως γίνεται :(

Link to comment
Share on other sites

Ανάθεμά τους! Ακόμα δεν είχα προλάβει να το βρω πως γίνεται :(

 

Ελπιζω να μην το εννοεις και απλα να κανεις πλακα....;);)

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην το εννοεις και απλα να κανεις πλακα....;);)

 

7-8 φορές το εγκατέστησα-απεγκατέστησα ανεπιτυχώς.

Λεφτά....δεν υπάρχουν!

Link to comment
Share on other sites

7-8 φορές το εγκατέστησα-απεγκατέστησα ανεπιτυχώς.

Λεφτά....δεν υπάρχουν!

 

Και εγώ και στο κινητό και στο tablet, τέλος τα λεφτά.

 

Ίσως κάποιος που έχει ξεκλειδώσει αυτοκίνητα και πίστες να μπορεί να πάρει ένα backup και να το ανεβάσει κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το bug στο real.racing διορθωθηκε. Μου εδειξε τα χρηματα να μειωνονται και εκανε εναν εφετζιδικο ηχο. Ομως ολα τα ξεκλειδωμενα αμαξια τα εχω οπως και.ολες τις πιστες....:lol:

 

Κάνε load from cloud (αν το είχες κάνει save) και θα επανέλθουν :cool:

 

Μόλις το δοκίμασα στο Bluestacks και μάλιστα δεν μου τα ξαναμείωσε όταν έκλεισα και ξανα άνοιξα το παιχνίδι.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω τη διαδικασια titanium-dropbox......;);)

 

Λοιπόν εδώ είναι το zip το οποίο ανοίγετε και πετάτε αυτα που περιεχει μέσα στο φάκελλο του titanium....

Δοκιμάζετε και μου λέτε....

Edited by tolisfz6
Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω τη διαδικασια titanium-dropbox......;);)

 

Λοιπόν εδώ είναι το zip το οποίο ανοίγετε και πετάτε αυτα που περιεχει μέσα στο φάκελλο του titanium....

Δοκιμάζετε και μου λέτε....

 

Να είσαι καλά αλλά, σε μένα δεν δούλεψε!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οπως ειπε ο φιλος akpe με ενα restore απο cloud επανηλθαν τα λεφτα! Οποτε για καθε ενδεχομενο καθε φορα που παίζετε οταν τελιωνετε καντε upload to cloud..-.

 

 

Να ρωτησω: τα saves ειναι με το λογαριασμο που εκανες login αποθηκευμένα η ανα.κινητο? Δηλαδη σε αλλο κινητο.ταμπλέτα μπορεις να.συνεχισεις.το.παιχνιδι?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οπως ειπε ο φιλος akpe με ενα restore απο cloud επανηλθαν τα λεφτα! Οποτε για καθε ενδεχομενο καθε φορα που παίζετε οταν τελιωνετε καντε upload to cloud..-.

 

Να ρωτησω: τα saves ειναι με το λογαριασμο που εκανες login αποθηκευμένα η ανα.κινητο? Δηλαδη σε αλλο κινητο.ταμπλέτα μπορεις να.συνεχισεις.το.παιχνιδι?

 

Από όσο έχω καταλάβει το upload/download save to cloud είναι όντως ανά χρήστη/λογαριασμό και όχι ανά συσκευή. Αν π.χ. ξεκινήσεις δυο παιχνίδια σε διαφορετικές συσκευές και ανεβάσεις και τα δυο στο cloud, εκεί μένει μόνο το τελευταίο, το πρώτο χάνεται.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να κάνει να δουλέψει το εξής, παίζω ένα game το φτάνω στο 80% παίρνω backup ,μετά από λίγο βγαίνει update για το game αυτό θα μπορέσω να επαναφέρω το backup μου στην νέα έκδοση του παιχνιδιού;δεν το έχω καταφέρει
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες το real racing και μου έδωσε τα λεφτά. Μήπως έχει να κάνει με τη γλώσσα του τηλεφώνου; το έχω στα Αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στα αγγλικά το έχω και πήρα κανονικά χρήμα μόλις το έβαλα.

Το backup ούτε σε μένα δούλεψε αλλά δεν έφυγαν αυτά που μου έδωσε και έκατσα και ξεκλείδωσα τα πάντα χθες. Τα upgrade δεν έχω κουράγιο να τα κάνω :p

 

Πάντως φαίνεται ότι είναι απλά promotion για το game..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με titanium δεν κατάφερα να πάρω ποτέ σωστό backup από το RR3. Η θέση που αποθηκεύεται στο τηλέφωνο, είναι στην διαδρομή, android/data/com.ea.games.r3_row
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με titanium δεν κατάφερα να πάρω ποτέ σωστό backup από το RR3. Η θέση που αποθηκεύεται στο τηλέφωνο, είναι στην διαδρομή, android/data/com.ea.games.r3_row

 

Μιας και είδα ότι αποθηκεύεται εκεί που ειπες....μπήκα και zipαρισα τα αρχεία και τα έχω εδώ.

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να αντικαταστήσει τα αρχεία του φακέλου "doc" και να μας πει....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είδα ότι αποθηκεύεται εκεί που ειπες....μπήκα και zipαρισα τα αρχεία και τα έχω εδώ.

Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να αντικαταστήσει τα αρχεία του φακέλου "doc" και να μας πει....

 

Τώρα μάλιστα. Αυτό δούλεψε. Να'σαι καλά φίλε μου.

Δηλαδή τώρα τα λεφτά θα παραμείνουν, αλλά θα έχω και κανονικό update;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλιστα. Αυτό δούλεψε. Να'σαι καλά φίλε μου.

Δηλαδή τώρα τα λεφτά θα παραμείνουν, αλλά θα έχω και κανονικό update;

 

Εμένα μου κάνει μια χαρά τα updates....

Λογικά δεν θα έχεις κανένα θέμα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...