Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το injustice ειναι πολυ ενδιαφερων παιχνιδι και ειναι και δωρεαν μαλιστα....

Επεισης δεν χρειαζεται να δωσεις και ευρω (αν και εχεις την δυνατοτητα) Το μονο κακο που δεν το λες και για ολους κακο ειναι το μεγεθος το οποιο ξεπερναει το 1gb και θα ειναι προβλημα για πολους...

:superman:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Δεν ξέρω.δοκίμασα από το δικό μου το se live with walkman και δοκίμασα και από το galaxy core και δεν βρηκα.λέτε να μην υποστηρίζει???

 

Λογικά δε θα το υποστηρίζει για να μη στο βγάζει...

Link to comment
Share on other sites

Αα κατάλαβα.ποιος είναι ο τρόπος για να καταλάβω αν ένα παιχνίδι υποστηρίζει κάποια κινητά???Υπάρχει κάποιος τρόπος???

 

Μπες στο playstore από το pc και θα δεις αν καποια εφαρμογή υποστηρίζει το κινητό σου

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

gta san andreas για android.......https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa&hl=el

Sony Ericsson Xperia Arc

Cyanogenmod 11 - android 4.4

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί και πως μου έκανε η ΕΑ αυτό το δώρο σήμερα; (πάνω δεξιά) :blink::wacko:

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp146/Feregorn/Screenshot_2013-12-22-18-17-34_zpseb31a919.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί και πως μου έκανε η ΕΑ αυτό το δώρο σήμερα; (πάνω δεξιά) :blink::wacko:

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp146/Feregorn/Screenshot_2013-12-22-18-17-34_zpseb31a919.png

 

Ναι και σε μένα επίσης, λόγω γιορτών μάλλον. Στείλε τους ένα mail με το g account σου να το κοιτάξουν

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιζει καποιος τα παιχνιδια με χειριστηριο απο ps3; Προσπαθω να το δοκιμασω σε ενα tv box αλλα δεν μου δουλευει.

 

Ναι εγώ... Χρησιμοποιώ την εφαρμογή sixaxis και για την 1η φορά συνδέεις το χειριστήριο με το τηλέφωνο με ένα USB otg καλώδιο... Μετά μπορείς να τα συνδέσεις ασύρματα μέσω Bluetooth...

 

Υ.Γ. Το κινητό πρέπει να είναι ρουταρισμένο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγώ... Χρησιμοποιώ την εφαρμογή sixaxis και για την 1η φορά συνδέεις το χειριστήριο με το τηλέφωνο με ένα USB otg καλώδιο... Μετά μπορείς να τα συνδέσεις ασύρματα μέσω Bluetooth...

 

Υ.Γ. Το κινητό πρέπει να είναι ρουταρισμένο...

 

Πες μερικα παιχνιδια που το χρησιμοποιεις και σου δουλευει κανονικα. Γιατι εχω περασει 2-3 παιχνιδια στο tv box και δεν μου παιζουν.

Link to comment
Share on other sites

Πες μερικα παιχνιδια που το χρησιμοποιεις και σου δουλευει κανονικα. Γιατι εχω περασει 2-3 παιχνιδια στο tv box και δεν μου παιζουν.

 

FIFA 13, NBA JAM, NFS Most wanted...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί και πως μου έκανε η ΕΑ αυτό το δώρο σήμερα; (πάνω δεξιά) :blink::wacko:

 

 

Ναι και σε μένα επίσης, λόγω γιορτών μάλλον. Στείλε τους ένα mail με το g account σου να το κοιτάξουν

 

Αν μιλάτε για τα λεφτά και το χρυσό, ξεκίνησε και ένας φίλος μου το παιχνίδι πριν 4-5 μέρες και του έβγαλε αυτά τα ποσά! Bug ίσως; Δεν ξέρω...

Edited by kollatos
Αφαίρεση φώτο.
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για τα λεφτά και το χρυσό, ξεκίνησε και ένας φίλος μου το παιχνίδι πριν 4-5 μέρες και του έβγαλε αυτά τα ποσά! Bug ίσως; Δεν ξέρω...

 

Άκου να δεις, κατάλαβαν την κρίση και μας βοηθάνε δωρεάν. Τι καλοί άνθρωποι

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Άκου να δεις, κατάλαβαν την κρίση και μας βοηθάνε δωρεάν. Τι καλοί άνθρωποι

 

Πες το ψέμματα :p

Πάντως πέρα απ τη πλάκα, τι γίνεται; Να ξέρουμε άμα είναι ν αρχίσουμε να χαλάμε το χρυσό με την άνεση μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε γιατι το galaxy s4 δεν υποστηρίζει το nba2k13?πως μπορώ να το βρω?ευχαριστω

 

ισως γιατι υπαρχει το nba 2k14?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που ξεκίνησα σήμερα έχω "άπειρα" λεφτά στο RR3! Λέω και εγώ δεν μπορεί κάτι λάθος θα έγινε, τελικά είναι γενικευμένο το φαινόμενο! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...