Jump to content

[Επίσημο] Nokia C3-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nokia C3-00

(RM-614)

 

http://i.imgur.com/k0OgAUil.jpg

______________________________________

 

Ημερομηνία ανακοίνωσης:

13 April 2010

 

Περιγραφή συσκευής:

The Nokia C3-00 is a QWERTY messaging device on Series 40 6th Edition, supporting quad-band GSM 850/900/1800/1900. Key features include Nokia Messaging 3.0 IM/SMS service for social networking, QVGA landscape display, WLAN, MP3 player, 2Mpix EDOF camera and support for up to 16 GB memory card. Other features include contacts on homescreen and also Flash Lite 3.0, Bluetooth 2.1 + EDR and MIDP Java 2.1 with additional Java APIs.

______________________________________

 

Τελευταία έκδοση λογισμικού:

8.63

 

Δείκτης SAR:

1,09 W/kg

 

Ελληνικό Product Code:

059C7B4 (BLUE) / 059B3Z4 (GOLD) / 0597609 (GREEN) / 0597579 (PINK)

______________________________________

 

Σελίδα υποστήριξης

Τεχνικά χαρακτηριστικά (GSMArena)

Φωτογραφίες (GSMArena)

Δελτίο τύπου

Data Sheet

Οδηγός χρήσεως

Edited by Alex_tz

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εύχομαι το C3 να πάει κάτω από τα 100 ευρώ!

 

Μετα απο καποια χρονια μπορει να πεσει τοσο,ναι :)

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την μέχρι τώρα πολιτική της Νokia δεν πρόκειται να κοστίζει κάτω από 180 ευρώ αρχικά. Γύρω στα 180-220 υπολογίστε τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το gsm arena θα έχει 90 ευρώ προ φόρων.

Αν σας φαίνεται χαμηλή, μην ξεχνάτε ότι έχει έχει οθόνη 256.000 χρώματα , LCD transmissive. Όχι και ότι καλύτερο δηλαδή... αλλα για αυτή την τιμή μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ενας λογος παραπανω να το αγορασουμε....(τι καλα που θα ηταν να ερχοταν πακετο...)

 

http://www.digitallife.gr/nokia-c3-kerdizei-ton-antagwnismo-me-diafora-stithous/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
120 Ευρω στον Γερμανό το έχει! Πραγματικά πολύ καλό κινητό.Νομίζω κυκλοφορεί μες στην εβδομάδα.Βασικά είναι το αντίπαλο δέος του blackberry 8520 με τη διαφορά ότι εκείνο κάνει 300 Ευρώ!
Link to comment
Share on other sites

120 Ευρω στον Γερμανό το έχει! Πραγματικά πολύ καλό κινητό.Νομίζω κυκλοφορεί μες στην εβδομάδα.Βασικά είναι το αντίπαλο δέος του blackberry 8520 με τη διαφορά ότι εκείνο κάνει 300 Ευρώ!

 

Το σκέφτομαι για δεύτερο κινητο για γυμναστήριο, παραλία κι έτσι νομιζω ειναι καλη επιλογη...

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορεί κανονικά?ποιά καταστήματα εκτός απο τον γερμανό το έχουν διαθέσιμο,ξέρουμε?

το έχει χρησιμοποιήσει κανείς να πεί εμπειρία?

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο nokia care καλλιθεας.καλη κατασκευη για τα λεφτα του.εφαρμογη για το facebook καλη.με τον browser δεν μπορω να συνδεθω μεσω wifi γιατι παει να με βαλει μεσω δεδομενων κ ακομα δεν βρισκω την επιλογη..εχω την υποψια μηπως επειδη ειναι cosmote περναει μονο απο κει....θα δουμε...
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου το χαρισε καποιος γιατι δεν ταρεσει το αριθμητικο πληκτρολογιο.. για τις κλησεις.. δεν βολευει οντως .... ακομα δεν εχει μπει στην φορτιση... αυτος το ανοιξε , το ειδε το πληκτρολογιο και ξενερωσε με τους αριθμους.... το ιδιο ειδα και εγω με τον browser δεν συνδεετε με wifi].... γενικα σαν τηλεφωνο πολυ καλη οθονη και ποιοτητα κατασκευης...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πήρα τηλέφωνο σε 6 διαφορετικά καταστήματα γερμανός αλλά δεν υπήρχε πουθενά!! Από το nokia care πόσο έκανε? 122, όπως και στο γερμανό?
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου το χαρισε καποιος γιατι δεν ταρεσει το αριθμητικο πληκτρολογιο.. για τις κλησεις.. δεν βολευει οντως .... ακομα δεν εχει μπει στην φορτιση... αυτος το ανοιξε , το ειδε το πληκτρολογιο και ξενερωσε με τους αριθμους.... το ιδιο ειδα και εγω με τον browser δεν συνδεετε με wifi].... γενικα σαν τηλεφωνο πολυ καλη οθονη και ποιοτητα κατασκευης...

 

τι εννοείς ξενέρωσε με τους αριθμούς?

 

δεν έχει δική του εφαρμογή για το wlan?να βρείς απο εκεί ένα δύκτιο και να συνδεθείς?

ο browser δεν έχει ρύθμιση ask on connection?

Link to comment
Share on other sites

135€ τσιμπημενο λιγο μαλλον,με mail,facebook twitter παιζει με browser οχι....ελπιζω να ναι της cosmote...

οπως κ να χει σε αυτα τα λεφτα να βλεπεις τα μαιλ σου με qwerty πληκτρολογιο εμενα μ αρεσει για δευτερο..

Link to comment
Share on other sites

135€ τσιμπημενο λιγο μαλλον,με mail,facebook twitter παιζει με browser οχι....ελπιζω να ναι της cosmote...

οπως κ να χει σε αυτα τα λεφτα να βλεπεις τα μαιλ σου με qwerty πληκτρολογιο εμενα μ αρεσει για δευτερο..

 

όταν γράφεις (γρήγορα) παρουσιάζει αυτό που παρουσιάζουν άλλες s40 συσκευές,να εμφανίζοντε δηλαδή τα γράμματα πιο αργά απ΄ότι πληκτρολογείς?

το μενού του γενικά έχει απόκριση η αργει σαν lag?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...