Jump to content

[Επίσημο] Nokia E5-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Σήμερα μου κάνει κάτι πολυ περίεργο. Χάνει συνεχώς τον κωδικό του wifi. Αν το κλείσω η βρεθεί εκτός εμβέλειας, μετα πρέπει να του περάσω τον κωδικο πάλι.

Επίσης κάποιος φορές όταν πάρω στο αναζητηση δελτίων μου βγάζει μήνυμα λάθους συστήματος.

 

Υπάρχει κάτι που μπορω να κάνω?

Ποιος ειναι ο default κωδικός ασφαλείας για να κάνω επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων?

 

Το JoikuSpot σας δουλεύει? σε μένα βγάζει μήνυμα λάθους.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 410
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο default κωδικός ασφαλείας αν δεν κανω λαθος ειναι πεντε μηδενικα. :worry:

12345 νομίζω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε να μου κάνει νούμερα. Εκανα επαναφορα δούλεψε σωστα για κάποιες ωρες και μετα έχασε το wifi. Δεν το έβρισκε καν. Χρειάστηκε επανεκινηση.

 

Σήμα 3g δεν πιάνει εδω που βρίσκομαι. Γενικα δεν δουλεύει σωστα σ αυτόν τον τομέα. Περιμένω να επιστρέψω στην βάση μου να δω πως θα τα παει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι ο default κωδικός ασφαλείας για να κάνω επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων?

12345 νομίζω.

 

Επιβεβαιώνω.

12345 είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επιχειρησα σήμερα να το δουλέψω σαν android αφήνοντας να τρέχουν στο παρασκήνιο το Skype και ο opera.

Δυστυχώς η μπαταρία κράτησε απο τις 11 το πρωι μεχρι τις 21:30 που άρχισαν οι ειδοποιησεις για ανάγκη φόρτισης.

Η χρήση που του έκανα ηταν ελάχιστη. 2-3 κλήσεις, 2 SMS, αλλα push mail ενεργοποιημένο.

Δεν έχω καταφέρει να κάνω κλήση με Skype και επίσης δεν έχω καταφέρει να δουλέψει σαν hot spot.

 

Δεν ξέρω μάλλον το Symbian στις φθηνότερες συσκευες δεν ειναι φτιαγμένο για τέτοια. Θα το τσεκάρω να δω πριν σιγουρευτω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτο με την μπαταρία. Είναι σκυλιά αλλα αν εχειις ανοιχτό τον opera .... Η διάρκεια μειώνεται δραματικά. Ότι Symbian και οποία συσκευη και αν Nokia και αν δοκιμασεις, όχι μόνο με ε5
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα :D

 

Σε σχεση με τα πανω post θελω να πω οτι το Ε5-00 για 'μενα που ηθελα να ξεφυγω απο android, windows, iOS συσκευες, το Ε5-00 μου "κανει" απιστευτα καλα :)

Αν καποιος θελει κατι καλυτερο απο το κινητο του ισως πρεπει να κοιταξει σε καποια αλλη συσκευη ειτε της Nokia ειτε καποιας αλλης μαρκας...

 

Προς το παρων, εγω ειμαι Α-Π-Ο-Λ-Υ-Τ-Α ευχαριστημενος απο το Ε5-00 :cool:

 

Να περνατε καλα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτα που μ ενοχλούν ειναι: δεν μπορω να κάνω κλήσεις με το Skype παρόλο που καλεί κανονικα.

Δεν έχω push ειδοποιησεις για twitter Facebook τα οποία πλέον αποτελούν μέρος της δουλειάς.

 

Δεν υπάρχει δυνατότητα μόνιμης ενεργοποίησης του wifi ώστε να μην χρειαζεται καθε φορα να με ρωτά. Δηλαδη θα ήθελα να ανοίγουν όλα με wifi και εφόσον δεν υπάρχει διαθέσιμο τότε να πηγαίνει αυτόματα στο 3g.

Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Τουλάχιστον δεν την εντοπισα. Το αντίθετο γίνεται το ξέρω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτα που μ ενοχλούν ειναι: δεν μπορω να κάνω κλήσεις με το Skype παρόλο που καλεί κανονικα.

Δεν έχω push ειδοποιησεις για twitter Facebook τα οποία πλέον αποτελούν μέρος της δουλειάς.

 

Δεν υπάρχει δυνατότητα μόνιμης ενεργοποίησης του wifi ώστε να μην χρειαζεται καθε φορα να με ρωτά. Δηλαδη θα ήθελα να ανοίγουν όλα με wifi και εφόσον δεν υπάρχει διαθέσιμο τότε να πηγαίνει αυτόματα στο 3g.

Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Τουλάχιστον δεν την εντοπισα. Το αντίθετο γίνεται το ξέρω.

 

Κωστη, αυτο με το wifi δεν ειναι φυσιολογικο. Εμενα δουλευε μια χαρα.

Δες λιγο καλυτερα τις ρυθμισεις. Μηπως πρεπει να φτιαξεις ενα προφιλ συνδεσης για το wifi? Το symbian ειναι εξαιρετικα πολυπλοκο στις επιλογες του. Για ψαξου λιγο....

 

Για twitter κλπ εχεις δοκιμασει το gravity? Ειναι πολυ καλη εφαρμογη. Ελπιζω οτι θα σε καλυψει, αν και με twitter δεν πολυασχολουμε, πρεπει να το εχεις καταλαβει :D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κωστη, αυτο με το wifi δεν ειναι φυσιολογικο. Εμενα δουλευε μια χαρα.

Δες λιγο καλυτερα τις ρυθμισεις. Μηπως πρεπει να φτιαξεις ενα προφιλ συνδεσης για το wifi? Το symbian ειναι εξαιρετικα πολυπλοκο στις επιλογες του. Για ψαξου λιγο....

 

Για twitter κλπ εχεις δοκιμασει το gravity? Ειναι πολυ καλη εφαρμογη. Ελπιζω οτι θα σε καλυψει, αν και με twitter δεν πολυασχολουμε, πρεπει να το εχεις καταλαβει :D

 

Έβαλα το Nimbuzz που ειναι free και περιεχει εκτός απο twitter και όλα τα ΙΜ. Έχει ειδοποιησεις αλλα τρώει όπως όλα αυτα την μπαταρία όταν το έχεις ανοικτο μονίμως.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το Nimbuzz που ειναι free και περιεχει εκτός απο twitter και όλα τα ΙΜ. Έχει ειδοποιησεις αλλα τρώει όπως όλα αυτα την μπαταρία όταν το έχεις ανοικτο μονίμως.

 

Ναι, την μπαταρια τη γονατιζουν...αν ρυθμισεις να ενημερωνουν σε πιο αραια διστηματα??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την μπαταρια τη γονατιζουν...αν ρυθμισεις να ενημερωνουν σε πιο αραια διστηματα??

 

Ναι αυτο θα κάνω. Αν και επειδη ειναι δεύτερη συσκευη δεν μ ενδιαφέρει και τόσο να το έχω να τρέχει συνεχώς.

Συγγνώμη όμως βρε παιδια, ένταξη το E5 ειναι ένα φθηνο ας πούμε smartphone. Στα ακριβότερα Symbian που χρησιμοποιουνται σαν κυρίες συσκευες, το θεωρώ πρόβλημα να μην μπορείς να έχεις αυτες τις δυνατότητες λόγο battery brain του λειτουργικου.

Δεν θα μπορούσα με τίποτα πλέον να έχω συσκευη χωρις live ειδοποιησεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο θα κάνω. Αν και επειδη ειναι δεύτερη συσκευη δεν μ ενδιαφέρει και τόσο να το έχω να τρέχει συνεχώς.

Συγγνώμη όμως βρε παιδια, ένταξη το E5 ειναι ένα φθηνο ας πούμε smartphone. Στα ακριβότερα Symbian που χρησιμοποιουνται σαν κυρίες συσκευες, το θεωρώ πρόβλημα να μην μπορείς να έχεις αυτες τις δυνατότητες λόγο battery brain του λειτουργικου.

Δεν θα μπορούσα με τίποτα πλέον να έχω συσκευη χωρις live ειδοποιησεις.

 

Ειναι αυτο που λενε, πραγματικο multitasking.....

:shifty::shifty:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτο που λενε, πραγματικο multitasking.....

:shifty::shifty:

 

Εχει σχεση αυτο που ειπες με αυτο που ψαχνει ο φιλος απο πανω?

 

Το Ε5 εχει δυνατοτητες πραγματικου multitasking. Αυτο δεν σημαινει οτι το client για τα social media που εχει ειναι αντιστοιχο των android phones η του iphone, οποτε δεν μπορουμε να συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Εντελως ασυνδετο το ενα με το αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει σχεση αυτο που ειπες με αυτο που ψαχνει ο φιλος απο πανω?

 

Το Ε5 εχει δυνατοτητες πραγματικου multitasking. Αυτο δεν σημαινει οτι το client για τα social media που εχει ειναι αντιστοιχο των android phones η του iphone, οποτε δεν μπορουμε να συγκρινουμε ανομοια πραγματα. Εντελως ασυνδετο το ενα με το αλλο.

 

Εχει απολυτη σχεση αυτο που ειπα με αυτο που ψαχνει ο φιλος.

Αν το Ε5 δεν ειχε πραγματικο multitasking (που εχει, συμφωνω) αν ομως δεν ειχε , οι εφαρμογες του twitter και του fb δεν θα του ρουφουσαν την μπαταρια , οταν αυτες τρεχουν στο παρασκηνιο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχει απολυτη σχεση αυτο που ειπα με αυτο που ψαχνει ο φιλος.

Αν το Ε5 δεν ειχε πραγματικο multitasking (που εχει, συμφωνω) αν ομως δεν ειχε , οι εφαρμογες του twitter και του fb δεν θα του ρουφουσαν την μπαταρια , οταν αυτες τρεχουν στο παρασκηνιο.

 

Δεν καταλαβαινω αλλα δεν πειραζει! Το γεγονος δηλαδη οτι το social media app τρεχει μονιμως στο background τρωει την μπαταρια? Αν ειναι ετσι, τοτε δεν εχει σχεδιαστει σωστα γιαυτο συμβαινει αυτο ( εικαζω δηλαδη ). Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

 

Εγω εν τω μεταξυ, απο προχτες, και ενω ολα εδω και 1 χρονο κοντα στο κινητο λειτουργουν αψογα, εχω θεμα με την μπαταρια, αλλα κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες.

 

Εχω το profimail μονιμως ανοικτο, με ωρες συγχρονισμου ( push ) απο τις 10 το πρωι μεχρι τις 12 το βραδυ. Συνδεση εχω επιλεξει να παιρνει απο το smartconnect την προεπιλεγμενη, η οποια εχει οσα wifi δικτυα ειναι γνωστα απο εμενα με κωδικο, και μετα εχει το cosmote internet. Πλεον, η μπαταρια πεφτει σαν τρελη, με ρυθμους απιστευτους, οταν για τον οποιονδηποτε λογο χρησιμοποιηθει το wifi. Ακομα και αν μετα κανει switch στο 3g/gprs και παραμεινει εκει.

 

Με φορτιση δηλαδη πληρη, πεφτω για υπνο στις 4 το πρωι, ξυπναω 11-12 και το κινητο στις 2-3 το μεσημερι εχει δυο παυλες μπαταρια! Με την ιδια χρηση, κρατουσε 1-2 μερες.

 

Οι μονες αλλαγες που εγιναν προσφατα ηταν η εγκατασταση αλλα και αμεση απεγκατασταση των : whatsapp, threadsms trial. Επισης εφαγε δυο γερες τουμπιτσες, οχι απο υψος αλλα με δυναμη καθως εφυγε το χερι μου και ειχα το ακουστικο μπλεγμενο καπου και το πηρε η μπαλα το κινητο στον τοιχο και μετα κατω ( αλλα γενικα δεν ειδα καποιο προβλημα αλλου ).

 

Εχει ιδεα κανεις τι μπορει να φταιει?

 

Να σημειωσω πως αν δεν συνδεθω στο wifi η μπαταρια με βαρια χρηση κραταει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

@S_torm

 

Αυτο ακριβως συμβαινει. Τρεχει στο bg και τρωει την μπαταρια.

Πιστευω οτι ειναι ο τροπος που λειτουργει το multitasking.

Στο android και στο ios οι εφαρμογες ππυ μπαινουν στο bg ουσιαστικα παγωνουν, σταματουν να τρεχουν και ετσι εξοικονομειται μπαταρια και ποροι συστηματος.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα!!!!εχω το wildfire s και μου εχει κατσει στο ματι να παρω σαν δευτερο ισως και για πρωτοδευτερο το νοκια e5 !!!θελω ομως να κανω καποιες ερωτησεις!!!!εγω στο κινητο θα κανω μετρια προς βαρια χρηση!!!δηλαδη περιπου στο τριωρο καθε μερα ομιλια καποια μηνυματα μια ωριτσα ιντερνετ καμια ωρα παιχνιδια ποσο θα κραταει η μπαταρια με αυτη τη χρηση?και επισης ακουσα πιο πανω οτι οταν εχεις στο παρασκηνιο φειςμπουκα και τουιτερ τρωει μπαταρια !!Δηλαδη τι εννουμε στο παρασκηνιο δεν καταλαβαινω!!δηλαδη απλως να εχεις τα εικονιδια?ευχαριστω εκ των προτερων!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!εχω το wildfire s και μου εχει κατσει στο ματι να παρω σαν δευτερο ισως και για πρωτοδευτερο το νοκια e5 !!!θελω ομως να κανω καποιες ερωτησεις!!!!εγω στο κινητο θα κανω μετρια προς βαρια χρηση!!!δηλαδη περιπου στο τριωρο καθε μερα ομιλια καποια μηνυματα μια ωριτσα ιντερνετ καμια ωρα παιχνιδια ποσο θα κραταει η μπαταρια με αυτη τη χρηση?και επισης ακουσα πιο πανω οτι οταν εχεις στο παρασκηνιο φειςμπουκα και τουιτερ τρωει μπαταρια !!Δηλαδη τι εννουμε στο παρασκηνιο δεν καταλαβαινω!!δηλαδη απλως να εχεις τα εικονιδια?ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

Απο ομιλία δεν χαμπαριαζει η μπαταρία. Όμως παιχνίδια και browsing μετα απο την εμπειρία του wildfire θα σου φανεί κάπως. Οπότε δεν βλέπω να το χρησιμοποιείς γι αυτη την δουλεια.

Τωρα για το facebook και το twitter, επειδη δεν υπάρχει εφαρμογη γι αυτα με ειδοποιησεις push, αναγκαστηκα πρέπει η εφαρμογη με την οποία τα παρακολουθείς για να έχεις ειδοποίηση όταν κάποιος σου στέλνει ένα μήνυμα, θα πρέπει να τρέχει στο παρασκήνιο μονίμως. Διαφορετικα θα πρέπει να μπαίνεις τακτικά και να τσεκαρεις manual για νεα μηνύματα Facebook και twitter.

Η συσκευη αυτη ειναι αυστηρά επαγγελματικη. Σου παρέχει push mail, ημερολόγιο, ειδησεις και υποτυπώδεις λειτουργίες browsing. Δεν κάνει για τον καθένα.

Με μόνο ενεργοποιημένο το gmail μέσω exchang για να έχω push notifications η μπαταρία μου κρατα άνετα 2-3 μέρες ανάλογα με το πόσο θα μιλήσω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μη φέρνετε την καταστροφή επειδή δεν έχει καλό social client. Απλά βάλτε στη ίδια την υπηρεσία (facebook-twitter) να σας έρχονται τα όποια notification με mail. Έτσι ότι γίνεται θα ρχεται κανονικά mail που εμφανίζεται στην οθόνη χωρίς να τρέχει τίποτα άλλο στο παρασκήνιο!
Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

Απο ομιλία δεν χαμπαριαζει η μπαταρία. Όμως παιχνίδια και browsing μετα απο την εμπειρία του wildfire θα σου φανεί κάπως. Οπότε δεν βλέπω να το χρησιμοποιείς γι αυτη την δουλεια.

Τωρα για το facebook και το twitter, επειδη δεν υπάρχει εφαρμογη γι αυτα με ειδοποιησεις push, αναγκαστηκα πρέπει η εφαρμογη με την οποία τα παρακολουθείς για να έχεις ειδοποίηση όταν κάποιος σου στέλνει ένα μήνυμα, θα πρέπει να τρέχει στο παρασκήνιο μονίμως. Διαφορετικα θα πρέπει να μπαίνεις τακτικά και να τσεκαρεις manual για νεα μηνύματα Facebook και twitter.

Η συσκευη αυτη ειναι αυστηρά επαγγελματικη. Σου παρέχει push mail, ημερολόγιο, ειδησεις και υποτυπώδεις λειτουργίες browsing. Δεν κάνει για τον καθένα.

Με μόνο ενεργοποιημένο το gmail μέσω exchang για να έχω push notifications η μπαταρία μου κρατα άνετα 2-3 μέρες ανάλογα με το πόσο θα μιλήσω.

Καλησπερα φιλε μου!!!ευχαριστω πολυ για ολες τις πληροφοριες!!!εγω επειδη θελω να μιλαω αρκετα στο κινητο και με το wildfire s οταν το κανω η μπαταρια κραταει λγο παραπανω απο μιση μερα!!!!ελεγα μηπως το νοκια με κανει λιγο να ξεχασω τον φορτιστη που με το htc το εχω ξαναθυμηθει για τα καλα!το φορτιζω στανταρ πεντε φορες την εβδομαδα να μη σου πω και εξι εφτα καμια φορα!!!ελεγα μηπως με το νοκια το φορτιζω δυο φορες !!!και επεισης εχω ακουσει οτι εχει καλο σημα και καλη ακουστικη καλο ηχειο!!με ενδιαφερουν αυτα!!!οσο για παιχνιδια δεν εννοω τιποτα βαρια κανα ελαφρυ ετσι να περναει η ωρα οταν χαζευω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου!!!ευχαριστω πολυ για ολες τις πληροφοριες!!!εγω επειδη θελω να μιλαω αρκετα στο κινητο και με το wildfire s οταν το κανω η μπαταρια κραταει λγο παραπανω απο μιση μερα!!!!ελεγα μηπως το νοκια με κανει λιγο να ξεχασω τον φορτιστη που με το htc το εχω ξαναθυμηθει για τα καλα!το φορτιζω στανταρ πεντε φορες την εβδομαδα να μη σου πω και εξι εφτα καμια φορα!!!ελεγα μηπως με το νοκια το φορτιζω δυο φορες !!!και επεισης εχω ακουσει οτι εχει καλο σημα και καλη ακουστικη καλο ηχειο!!με ενδιαφερουν αυτα!!!οσο για παιχνιδια δεν εννοω τιποτα βαρια κανα ελαφρυ ετσι να περναει η ωρα οταν χαζευω!!!!!

 

Θα ξεχάσεις τον φορτιστή αν το χρησιμοποιείς όπως πρέπει.

Ηχείο έχει δυνατο αλλα όχι τόσο ποιοτικο. Εγω πάντως ακούω άνετα μουσικη απ αυτο και μάλιστα το χρησιμοποιω καθημερινα στο αυτοκίνητο για να ακούω μέσω ΒΤ απο το car stereo.

Παιχνίδια τέτοιου ειδους κανένα πρόβλημα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ σήμερα να το έχω σαν δεύτερο. Διαβάζοντας το βιβλιαράκι του, είδα πως αναγράφει ότι δεν πρέπει να βάζεις micro sim με τον αντάπτορα και πως δέχεται μόνο κανονικές, το έχει δοκιμάσει κανείς και έχει αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα; Δε θέλω να αλλάξω τη sim από micro σε κανονική για λόγους ευελιξίας με την εναλλαγή καρτών μεταξύ συσκευών.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ σήμερα να το έχω σαν δεύτερο. Διαβάζοντας το βιβλιαράκι του, είδα πως αναγράφει ότι δεν πρέπει να βάζεις micro sim με τον αντάπτορα και πως δέχεται μόνο κανονικές, το έχει δοκιμάσει κανείς και έχει αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα; Δε θέλω να αλλάξω τη sim από micro σε κανονική για λόγους ευελιξίας με την εναλλαγή καρτών μεταξύ συσκευών.

 

Το έχω με ανταπτορα. Απλα μην βγάζεις συνέχεια τον ανταπτορα αν αλλάζεις κάρτες.

Μπορείς να αφαιρέσεις την sim σπρώχνοντας την με μια οδοντογλυφιδα και να την ξανα βάλεις πάλι μετα χωρις να αφαιρέσεις τον ανταπτορα.

Αυτο το γράφουν γιατι οι ανταπτορες σκαλωνουν μερικές φορές και κόβουν τις επαφές του sim reader.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...