Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τότε που έβαλα την starbusrt έχω το εξής πρόβλημα...πάω να εγκαταστήσω το προγραμματάκι του GPS (Igo) και όταν τελειώνει η εγκατάσταση και πάω να το ανοίξω μου βγάζει το εξής.... ΙGO can not be installed.

IOException:/data/data/cpm.navngo.igo.javaclient/libigo_ini.so:data/data/com.navngo.igo.javaclient/libigo_ini.so

(permission denied)

 

Τι μπορεί να είναι, και δεν με αφήνει να μπω?

Όποιος ξέρει ας βοηθήσει γιατί το χρειάζομαι το GPS....:confused:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πέτρο εμένα μια χαρά μου εγκαταστάθηκε, κι απ'ότι βλέπω δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τη λειτουργία του (αν εξαιρέσω τα POIs που ίσως είναι δικό μου σφάλμα)...

Έχεις τικάρει το Unknown Sources στο Applications έτσι;

 

StarBurst 1.3.3.1 με Data2SD W5f...

Edited by Cuore_Sportivo
Link to comment
Share on other sites

Πέτρο εμένα μια χαρά μου εγκαταστάθηκε, κι απ'ότι βλέπω δεν έχω κάποιο πρόβλημα με τη λειτουργία του (αν εξαιρέσω τα POIs που ίσως είναι δικό μου σφάλμα)...

Έχεις τικάρει το Unknown Sources στο Applications έτσι;

 

StarBurst 1.3.3.1 με Data2SD W5f...

 

Ναι,το έχω τικαρισμένο....δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει...τα POIS ούτε εμένα μου τα εμφάνιζε όταν το δούλευα με την Official rom!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλοι καταλαβαίνεται το παρόν θέμα είναι ιδιαίτερα δύσχρηστο και κουραστικό για κάποιον που ψάχνει να βρει απαντήσεις.

Για το λόγο αυτό κλειδώνεται και συνεχίζουμε τη συζήτηση μας στο 2ο μέρος του Desire.

 

Σας παρακαλώ πολύ να προσπαθήσουμε όλοι να κρατήσουμε το νέο θέμα σε λογικά επίπεδα κατά κύριο λόγο χρησιμοποιώντας την αναζήτηση προτού κάνουμε την ερώτησή μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...