Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλή σας μέρα.

Εδώ και μερικές μέρες έχω κάνει την αναβάθμιση η οποία ήταν ως επί το πλείστον για το νέο Market. Την έκανα αλλά εγώ γιατί βλέπω ακόμα το παλιό android market???

 

Επίσης κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν το έχω στην πρίζα και φορτίζει και ασχολούμαι μαζί του πχ σερφάρισμα το ίντερνετ μου σβήνει το κινητό και επανεκκινεί μοναχό του....!!!! Προχθές μου το έκανε 7 φορές και αναγκάστηκα να το βγάλω από την πρίζα. Μόλις το έβγαλα όμως δεν μου το έκανε καθόλου. Τι γίνεται βρε παιδιά, το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος? Τα πήρα τόσο πολύ που ήθελα να το πάω να τους το αφήσω σαν ελαττωματικό...

Δηλαδή φόρτιση και χρήση του κινητού είναι πράγματα μη συμβατά?

 

Το κινητό το έχω αγοράσει από τις 15 Ιουλίου και είναι με την AMOLED οθόνη.

Καταπληκτικό κινητό με μοναδικό μείον την μικρή εσωτερική μνήμη....Δεν το έχω σπάσει και ούτε πρόκειται, αλλά κάθε τρεις και λίγο σβήνω εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ, και όσες δεν χρησιμοποιώ τόσο τις περνάω στην κάρτα μνήμης, όπως έκανα και τώρα που δεν μπορούσα να φορτώσω την αναβάθμιση γιατί δεν είχα 25ΜΒ ελεύθερου χώρου...έλεος δηλαδή.

 

Τα φώτα σας παρακαλώ, ευχαριστώ εκ των προτέρων, Γιάννης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλή σας μέρα.

Εδώ και μερικές μέρες έχω κάνει την αναβάθμιση η οποία ήταν ως επί το πλείστον για το νέο Market. Την έκανα αλλά εγώ γιατί βλέπω ακόμα το παλιό android market???

 

Επίσης κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν το έχω στην πρίζα και φορτίζει και ασχολούμαι μαζί του πχ σερφάρισμα το ίντερνετ μου σβήνει το κινητό και επανεκκινεί μοναχό του....!!!! Προχθές μου το έκανε 7 φορές και αναγκάστηκα να το βγάλω από την πρίζα. Μόλις το έβγαλα όμως δεν μου το έκανε καθόλου. Τι γίνεται βρε παιδιά, το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος? Τα πήρα τόσο πολύ που ήθελα να το πάω να τους το αφήσω σαν ελαττωματικό...

Δηλαδή φόρτιση και χρήση του κινητού είναι πράγματα μη συμβατά?

 

Το κινητό το έχω αγοράσει από τις 15 Ιουλίου και είναι με την AMOLED οθόνη.

Καταπληκτικό κινητό με μοναδικό μείον την μικρή εσωτερική μνήμη....Δεν το έχω σπάσει και ούτε πρόκειται, αλλά κάθε τρεις και λίγο σβήνω εφαρμογές που δεν χρησιμοποιώ, και όσες δεν χρησιμοποιώ τόσο τις περνάω στην κάρτα μνήμης, όπως έκανα και τώρα που δεν μπορούσα να φορτώσω την αναβάθμιση γιατί δεν είχα 25ΜΒ ελεύθερου χώρου...έλεος δηλαδή.

 

Τα φώτα σας παρακαλώ, ευχαριστώ εκ των προτέρων, Γιάννης.

 

η αναβαθμιση του μαρκετ ειναι ανεξαρτητη απο την αναβαθμιση του λογισμικου,κανε υπομονη,εμενα χθες το βραδυ μου εμφανιστηκε το νεο μαρκετ καποια στιγμη που μπηκα να κατεβασω μια εφαρμογη, αργησε λιγο να φορτωσει και επειτα μπηκα στο καινουριο μαρκετ.

Οσο για την επανεκκινηση,σε εμενα δεν το εχει κανει ποτε

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να εγκαταστήσω rom η οποία να υποστηρτίζει app2sd+ στην κάρτα με την οποία έρχεται το κινητό ή είναι too slow απο άποψη αποδοτικότητας; Κανεις που το έχει δοκιμάσει;
Link to comment
Share on other sites

Με stock είσαι; εγώ έχω leedroid & clock work mod. Υποψιάζομαι ότι εκεί κάτι φταίει.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Φίλε μου, αν έχεις ROOTED κινητό ΔΕΝ ΠΑΡΙΝΕΙΣ OTA UPDATES! Στην καλύτερη θα σου βγάλει error κατα την εγκατάσταση και στη χειρότερη θα στα κάνει όλα μπάχαλο..

Απλώς εγκατέστησε τη τελευταία leedroid που είναι προφανώς βασισμένη στη νέα έκδοση (2.29)

 

έχω την oxygen από χτες, αρκετά γρηγορη λείπουν πράγματα αλλα ότι θέλεις το βάζεις. μου αρέσει πολύ η lock screen, μπορείς να βάλεις το τηλ στη δόνηση, πως μπορείς να βάλεις περισσότερα πράγματα;

εδώ και καιρό μου βγάζει πρόβλημα με το δίκτυο, με περνούν τηλ και λέει unavailable ενώ έχω σήμα. έχω το τελευταίο radio αν και μου το παρουσίαζε και με προηγούμενο.

 

και εγώ έβαλα εχθές την Oxygen χωρίς να αλλάξω radio (είχα το τελευταίο κι εγώ της htc) και όλα δουλεύουν ρολόι, είμαι ΠΑΡΑ πολύ ευχαριστημένος :) ούτε προβλήματα σήματος ούτε wifi προς το παρόν.. Αν δώ κάτι θα το αναφέρω.

Κι εγώ που έρχομαι από sense Rom έχω την αίσθηση ότι λοίπουν πράγματα αλλά σιγά σιγά τα βρίσκω απο δω κι απο κεί. πχ έβαλα το HTC_ime mod για να έχω το παλιό καλό πληκτρολόγιο της stock rom που μου άρεσε περισσότερο και για widget με επαφές που είχα συνηθήσει απο sense κατέβασα το scrollable contacts widget απο market!

Τέλος για να μου δουλέψει σωστά το adfree android επειδή είμαι S-ON μετά από πολύ ψάξιμο έκανα τα παρακάτω:

 

ps: Η ROM τα σπάει, ευχαριστώ όσους με έβαλαν στο στρυπάκι να τη δοκιμάσω ;)

ps2: Ο AdamG έβγαλε σήμερα την πρώτη Oxygen gingerbread :D :D :D pre-beta βέβαια αλλά σε λίγο καιρό....!

 

Adfree android, S-ON Workaround:

Για όσους είναι S-ON και δοκιμάζοντας την εφαμογή adfree-android η συσκευή τους κάνει restart πατώντας "donwload and install hosts" χωρίς να έχουν αποτέλεσμα, βρήκα μια λύση που στη δική μου τουλάχιστον περίπτωση δούλεψε μια χαρα. Επειδή ό,τι έκανα έγινε σε περιβάλλον mac, δεν είμαι σίγουρος για το πως γίνεται σε windows αλλά όποιος έχει δουλέψει έστω και μια φορά το adb δεν νομίζω να έχει κάποιο πρόβλημα.

 

1. Κατεβάζουμε το android sdk (χρειαζόμαστε το adb) και το αποθηκεύουμε κάπου στον υπολογιστή μας.

2. κάνουμε reboot το κινητό σε recovery και το συνδέουμε με τον υπολογιστή (έχουμε ενεργοποιημένο από πριν το usb debugging από settings>applications>development, δεν είμαι σίγουρος αν χρειάζεται αλλά καλού κακού..)

3. Ανοίγουμε το terminal (στα mac, windows το αντίστοιχο..) , μεταφερόμαστε στο directory που βρίσκεται το adb (με εντολές cd κλπ) και πληκτρολογούμε τις παρακάτω εντολές:

 

Σε mac os X:

 

./adb shell mount /system

./adb shell mount /sdcard

./adb shell mkdir /sdcard/etc

./adb shell cp /system/etc/hosts /sdcard/etc/hosts

./adb shell rm -r /system/etc/hosts

./adb shell ln -s /sdcard/etc/hosts /system/etc/hosts

 

Λογικά σε windows θα πάει κάπως έτσι, όποιος έχει δουλέψει adb σε windows ας με διορθώσει..

 

adb.exe shell mount /system

adb.exe shell mount /sdcard

adb.exe shell mkdir /sdcard/etc

adb.exe shell cp /system/etc/hosts /sdcard/etc/hosts

adb.exe shell rm -r /system/etc/hosts

adb.exe shell ln -s /sdcard/etc/hosts /system/etc/hosts

 

4.Κάνουμε reboot σε normal mode. Με τις παραπάνω εντολές θα πρέπει να έχει δημιουργηθεί στην sd μας ένας φάκελος με το όνομα etc όπου μέσα έχει το αρχείο hosts. Το ελέγχουμε με έναν file explorer για να σιγουρευτούμε ότι κάναμε σωστά τα παραπάνω.

5.Τώρα τρέχουμε την εφαρμογή adfree android απο μάρκετ (ΔΕΝ τσεκάρουμε την επιλογή symlink!) πατάμε download and install hosts και περιμένουμε, αν βγάλει java error πατάμε back και ξανά download and install hosts (τώρα θα δουλέψει!).

6. Επίσης μπορούμε απλά όποιο αρχείο hosts κατεβάσουμε απο internet να το περάσουμε στην sd στο φάκελο που δημιουργήσαμε αντικαθιστώντας το υπάρχον. Ότι βρίσκεται εκεί θα υπάρχει ταυτόχρονα και στο φάκελο /system/etc που λόγο S-ON δεν μπορούσαμε προηγουμένως να τροποποιήσουμε.

Edited by Nikos_s3

Device: HTC Desire

Radio: 32.44.00.32U_5.09.05.30_2

ROM: StarBurst Froyo HTC 2.29.405 Stable Data2SD

Link to comment
Share on other sites

η αναβαθμιση του μαρκετ ειναι ανεξαρτητη απο την αναβαθμιση του λογισμικου,κανε υπομονη,εμενα χθες το βραδυ μου εμφανιστηκε το νεο μαρκετ καποια στιγμη που μπηκα να κατεβασω μια εφαρμογη, αργησε λιγο να φορτωσει και επειτα μπηκα στο καινουριο μαρκετ.

Οσο για την επανεκκινηση,σε εμενα δεν το εχει κανει ποτε

 

Ευχαριστώ:)

Τι κάνεις φίλε? καλές γιορτές να έχεις...:rolleyes:

 

Εμένα μου έχει κάνει αρκετές φορές restart αυτοβούλως. Λες να το πάω από εκεί που το πήρα? Σε αυτή την περίπτωση πως καλύπτομαι σαν καταναλωτής εφόσον αποδειχθεί ότι η συσκευή μου έχει κάποιο πρόβλημα? Επιδιόρθωση, αντικατάσταση ή τα λεφτά μου πίσω?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,

Ένας φίλος έχει ένα desire και χθες είχε μπει στο market και την ώρα που έκανε εγκατάσταση μία εφαρμογή, το κινητό έκλεισε από μπαταρία.

Από τότε δεν του ανοίγει με τίποτα το κινητό και παραμένει στην οθόνη με το λογότυπο της htc.

Σήμερα μου το έφερε και μπήκα στοπ μενού με τα πλήκτρα volume down + power, και έκανα clear storage.

Το κινητό δεν ανοίξει και πάλι με τίποτα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να μην πάει στο service?

Ευχαριστώ πολύ :).

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,

Ένας φίλος έχει ένα desire και χθες είχε μπει στο market και την ώρα που έκανε εγκατάσταση μία εφαρμογή, το κινητό έκλεισε από μπαταρία.

Από τότε δεν του ανοίγει με τίποτα το κινητό και παραμένει στην οθόνη με το λογότυπο της htc.

Σήμερα μου το έφερε και μπήκα στοπ μενού με τα πλήκτρα volume down + power, και έκανα clear storage.

Το κινητό δεν ανοίξει και πάλι με τίποτα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να μην πάει στο service?

Ευχαριστώ πολύ :).

 

αφουεκανες clear τωρα πρεπει να περάσεις μια ρομ απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ:)

Τι κάνεις φίλε? καλές γιορτές να έχεις...:rolleyes:

 

Εμένα μου έχει κάνει αρκετές φορές restart αυτοβούλως. Λες να το πάω από εκεί που το πήρα? Σε αυτή την περίπτωση πως καλύπτομαι σαν καταναλωτής εφόσον αποδειχθεί ότι η συσκευή μου έχει κάποιο πρόβλημα? Επιδιόρθωση, αντικατάσταση ή τα λεφτά μου πίσω?

 

Καλες γιορτες και σε σενα φιλε,

Καποιοι χρηστες εδω στο φορουμ εχουν αναφερει,αν δεν κανω λαθος,οτι σε αυτη την περιπτωση γινεται αλλαγη μητρικης απο την htc,οποτε αν συνεχισει και σου κανει επανεκκινησεις καλο θα ηταν να το επιστρεψεις

ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΕΚ!!!

HTC G1 rooted CYANOGENMOD 6.1.0

HTC DESIRE MIUI 1.4.29 Data2Ext

Link to comment
Share on other sites

Adfree android, S-ON Workaround:

Για όσους είναι S-ON και δοκιμάζοντας την εφαμογή adfree-android η συσκευή τους κάνει restart πατώντας "donwload and install hosts" χωρίς να έχουν αποτέλεσμα, βρήκα μια λύση που στη δική μου τουλάχιστον περίπτωση δούλεψε μια χαρα. Επειδή ό,τι έκανα έγινε σε περιβάλλον mac, δεν είμαι σίγουρος για το πως γίνεται σε windows αλλά όποιος έχει δουλέψει έστω και μια φορά το adb δεν νομίζω να έχει κάποιο πρόβλημα.

 

1. Κατεβάζουμε το android sdk (χρειαζόμαστε το adb) και το αποθηκεύουμε κάπου στον υπολογιστή μας.

2. κάνουμε reboot το κινητό σε recovery και το συνδέουμε με τον υπολογιστή (έχουμε ενεργοποιημένο από πριν το usb debugging από settings>applications>development, δεν είμαι σίγουρος αν χρειάζεται αλλά καλού κακού..)

3. Ανοίγουμε το terminal (στα mac, windows το αντίστοιχο..) , μεταφερόμαστε στο directory που βρίσκεται το adb (με εντολές cd κλπ) και πληκτρολογούμε τις παρακάτω εντολές:

 

Σε mac os X:

 

./adb shell mount /system

./adb shell mount /sdcard

./adb shell mkdir /sdcard/etc

./adb shell cp /system/etc/hosts /sdcard/etc/hosts

./adb shell rm -r /system/etc/hosts

./adb shell ln -s /sdcard/etc/hosts /system/etc/hosts

 

Λογικά σε windows θα πάει κάπως έτσι, όποιος έχει δουλέψει adb σε windows ας με διορθώσει..

 

adb.exe shell mount /system

adb.exe shell mount /sdcard

adb.exe shell mkdir /sdcard/etc

adb.exe shell cp /system/etc/hosts /sdcard/etc/hosts

adb.exe shell rm -r /system/etc/hosts

adb.exe shell ln -s /sdcard/etc/hosts /system/etc/hosts

 

4.Κάνουμε reboot σε normal mode. Με τις παραπάνω εντολές θα πρέπει να έχει δημιουργηθεί στην sd μας ένας φάκελος με το όνομα etc όπου μέσα έχει το αρχείο hosts. Το ελέγχουμε με έναν file explorer για να σιγουρευτούμε ότι κάναμε σωστά τα παραπάνω.

5.Τώρα τρέχουμε την εφαρμογή adfree android απο μάρκετ (ΔΕΝ τσεκάρουμε την επιλογή symlink!) πατάμε download and install hosts και περιμένουμε, αν βγάλει java error πατάμε back και ξανά download and install hosts (τώρα θα δουλέψει!).

6. Επίσης μπορούμε απλά όποιο αρχείο hosts κατεβάσουμε απο internet να το περάσουμε στην sd στο φάκελο που δημιουργήσαμε αντικαθιστώντας το υπάρχον. Ότι βρίσκεται εκεί θα υπάρχει ταυτόχρονα και στο φάκελο /system/etc που λόγο S-ON δεν μπορούσαμε προηγουμένως να τροποποιήσουμε.

Καλά όλα αυτά αλλά μπαίνεις σε τέτοια διαδικασία όταν μπορείς να το κάνεις με 2-3 κλικ και 1 εντολή? Δε νομίζω.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε υπάρχουν 2 πολύ ευκολότεροι τρόποι:

1. Μπορείς να κάνεις τα mount από το recovery χωρίς να χρειάζεται να γράφεις τόσες εντολές και υποθέτω ότι μπορείς να αντικαταστήσεις το hosts file στο recovery χωρίς να δημιουργείς symlink και όλα αυτά, με 1 εντολή.

 

2. Για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι με την κονσόλα και τις εντολές γενικότερα, υπάρχει το QtADB (google it) που κάνει ότι ακριβώς κάνουν και οι εντολές αλλά μέσα από γραφικό περιβάλλον, περίπου σαν το Windows Commander.

Οπότε μετά τα mount στο recovery απλά ανοίγετε το QtADB και κάνετε την αντιγραφή.

Εγώ για να πω την αμαρτία μου, επειδή βαριέμαι να γράφω εντολές, δουλεύω με το QtADB και όχι μόνο για το hosts, αλλά γενικότερα για τις αλλαγές που θέλω να κάνω πχ framework-res.apk για themes.

 

 

Τώρα βέβαια θα μου πεις ότι αν θες να ενημερώσεις το hosts δεν μπορείς.

Ε γι' αυτό υπάρχει το recovery και είναι και ευκαιρία για να καθαρίζουν οι cache!

 

Καλημέρα στην παρέα,

Ένας φίλος έχει ένα desire και χθες είχε μπει στο market και την ώρα που έκανε εγκατάσταση μία εφαρμογή, το κινητό έκλεισε από μπαταρία.

Από τότε δεν του ανοίγει με τίποτα το κινητό και παραμένει στην οθόνη με το λογότυπο της htc.

Σήμερα μου το έφερε και μπήκα στοπ μενού με τα πλήκτρα volume down + power, και έκανα clear storage.

Το κινητό δεν ανοίξει και πάλι με τίποτα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να μην πάει στο service?

Ευχαριστώ πολύ :).

Δοκίμασε να βγάλεις την κάρτα μνήμης και να το ανάψεις. Αν πάλι δεν ανάψει τότε από το fastboot δοκίμασε να του περάσεις ξανά την τελευταία official.

 

By the way το κινητό είναι rooted ή όχι?

Edited by kollatos

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν είναι root. Μπορώ να του περάσω κάποια ρόμ αφού δεν μπαίνει μέσα στο κινητό ?

 

Πως περνάει άλλη ρόμ παιδιά στο desire ? Μέσω odin ?

Ρωτάω γιατί εγώ έχω το galaxy και δεν ξέρω πολλά από desire.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν είναι root. Μπορώ να του περάσω κάποια ρόμ αφού δεν μπαίνει μέσα στο κινητό ?

 

Πως περνάει άλλη ρόμ παιδιά στο desire ? Μέσω odin ?

Ρωτάω γιατί εγώ έχω το galaxy και δεν ξέρω πολλά από desire.

 

Δες στο πρώτο post τον οδηγό του Θάνου για να περάσεις την τελευταία επίσημη rom. Τα link υπάρχουν στην πρώτη σελίδα για την τελευταία official rom.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά όλα αυτά αλλά μπαίνεις σε τέτοια διαδικασία όταν μπορείς να το κάνεις με 2-3 κλικ και 1 εντολή? Δε νομίζω.

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε υπάρχουν 2 πολύ ευκολότεροι τρόποι:

1. Μπορείς να κάνεις τα mount από το recovery χωρίς να χρειάζεται να γράφεις τόσες εντολές και υποθέτω ότι μπορείς να αντικαταστήσεις το hosts file στο recovery χωρίς να δημιουργείς symlink και όλα αυτά, με 1 εντολή.

 

2. Για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι με την κονσόλα και τις εντολές γενικότερα, υπάρχει το QtADB (google it) που κάνει ότι ακριβώς κάνουν και οι εντολές αλλά μέσα από γραφικό περιβάλλον, περίπου σαν το Windows Commander.

Οπότε μετά τα mount στο recovery απλά ανοίγετε το QtADB και κάνετε την αντιγραφή.

 

?

 

φίλε μου το πρώτο τρόπο το είχα δοκιμάσει αλλά δεν μου δούλεψε, ίσως έκανα εγώ κάτι λάθος γιατί δεν έιμαι και πολύ εξοικιωμένος με το adb, το QtADB η αλήθεια είναι δεν το ήξερα, θα το ψάξω!

 

edit: ok πολύ καλό προγραμματάκι! :up:

Edited by whatever123

Device: HTC Desire

Radio: 32.44.00.32U_5.09.05.30_2

ROM: StarBurst Froyo HTC 2.29.405 Stable Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Δες στο πρώτο post τον οδηγό του Θάνου για να περάσεις την τελευταία επίσημη rom. Τα link υπάρχουν στην πρώτη σελίδα για την τελευταία official rom.

ευχαριστω πολυ φιλε,

στον οδηγο στην πρωτη σελιδα, στο βημα 1 το Link δεν δουλευει. ξερεις κανεις ποιο αρχειο πρεπει να κατεβασω αφου δεν μου δουλευει το link?

μπορω να κατεβασω μια αλλη εκδοση ?

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, αν έχεις ROOTED κινητό ΔΕΝ ΠΑΡΙΝΕΙΣ OTA UPDATES! Στην καλύτερη θα σου βγάλει error κατα την εγκατάσταση και στη χειρότερη θα στα κάνει όλα μπάχαλο..

Απλώς εγκατέστησε τη τελευταία leedroid που είναι προφανώς βασισμένη στη νέα έκδοση (2.29)

Μάλλον έχεις δίκιο. Thnks για την συμβουλή

 

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε,

στον οδηγο στην πρωτη σελιδα, στο βημα 1 το Link δεν δουλευει. ξερεις κανεις ποιο αρχειο πρεπει να κατεβασω αφου δεν μου δουλευει το link?

μπορω να κατεβασω μια αλλη εκδοση ?

 

σου είπα, στην πρώτη σελίδα υπάρχει το link για την official rom.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί πως μπορώ να βάλω δικούς μου ήχους κλήσης;

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω λιγο? διαβαζει κανονικα excel,word κτλ?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!

είμαι σε σκέψη για αγορά ενός desire και έπειτα από μια πολυήμερη ανάγνωση του "μικρού" topic ο μόνος προβληματισμός που μου έχει απομείνει είναι η μικρή διάρκεια της μπαταρίας.

έχει δοκιμάσει κανείς καμια μπαταρία αυξημένης χωρητικότητας?

έχω βρεί κάποιες που είναι στα 2400mah και συνοδεύονται με ένα εξτρα καπάκι για να χωράνε στο κινητό. είναι μια καλή λύση μια τέτοια αγορά? Θα μου βγάζει 2 μέρες τουλάχιστον με μέτρια χρήση?

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δοκιμάσει μεγαλύτερη μπαταρία αλλα εμενα με την μαμά μου βγάζει 2 μέρες με τις περισσότερες rom, ακόμα και με τη μαμά rom, και όλα αυτά με κανονική χρήση, wi-fi on kai mobile internet
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δοκιμάσει μεγαλύτερη μπαταρία αλλα εμενα με την μαμά μου βγάζει 2 μέρες με τις περισσότερες rom, ακόμα και με τη μαμά rom, και όλα αυτά με κανονική χρήση, wi-fi on kai mobile internet

 

me 2 (10 χαρακτήρες)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

whatever123 τα συνεχόμενα ποστς απαγορεύονται! χρησιμοποίησε σε παρακαλώ την πολλαπλή παράθεση και την τροποποίηση !

ευχαριστώ...:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...