Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όμως κάτι άλλο που παρατήρησα είναι ότι από όταν εγκατέστησα αυτά τα προγράμματα(τα έχω απεγκαταστήσει πλέον), τώρα δεν μου ανάβει το notification led όταν έχω εισερχόμενο mail....

Πήγα και είδα στις ρυθμίσεις ότι είναι τικαρισμένες οι επιλογές αλλά μάταια....

Τι μπορεί να συμβαίνει? Καμιά ιδέα?

 

'Ακυρο, όλα κομπλέ:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παδια καλησπερα προσπαθω να βρω το google earth στο android market και το μονο που βγαινει ειναι google earth blog.ξερετε κατι?
Link to comment
Share on other sites

παδια καλησπερα προσπαθω να βρω το google earth στο android market και το μονο που βγαινει ειναι google earth blog.ξερετε κατι?

 

Ναι για καποιο λογο, αν και ειναι Free εμφανιζεται μαζι με τις Paid εφαρμογες μονο, οπως και οι αναβαθμισεις του Maps. Μια γρηγορη αναζητηση στο Google και θα το βρεις το .apk κατευθειαν.

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Ναι για καποιο λογο, αν και ειναι Free εμφανιζεται μαζι με τις Paid εφαρμογες μονο, οπως και οι αναβαθμισεις του Maps. Μια γρηγορη αναζητηση στο Google και θα το βρεις το .apk κατευθειαν.

 

τι εννοεις θα βρω το ark?

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβάσεις το αρχειο .apk ( που θα εγκαταστήσεις είτε περνώντας το στην κάρτα και μετά με file manager, η απο το Hot Sync. Σου προτείνω να φτιάξεις έναν φάκελο "Install" στην κάρτα, να το βάλεις εκει να το έχεις για μελλοντικές εγκαταστάσεις.
HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

το apk ειναι το αρχειο που σου κανει εγκατασταση την εφαρμογη. Κατι σαν το .exe περιπου στα windows. Ψαξε στο google, για το Google Earth apk περασε το στην καρτα του κινητου απο τον υπολογιστη σου και μετα μεσα απο το κινητο, βρες το στην καρτα, πατα εγκατασταση και εισαι ετοιμος!
Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

το apk ειναι το αρχειο που σου κανει εγκατασταση την εφαρμογη. Κατι σαν το .exe περιπου στα windows. Ψαξε στο google, για το Google Earth apk περασε το στην καρτα του κινητου απο τον υπολογιστη σου και μετα μεσα απο το κινητο, βρες το στην καρτα, πατα εγκατασταση και εισαι ετοιμος!

 

απο το κινητο δεν μπορω να κανω την διαδικασια στο google πρεπει να το κατεβασω στον υπολογιστη?

Link to comment
Share on other sites

σωστη σκεψη! δεν το χω δοκιμασει. προσπαθησε το απο τον browser του κινητου κ πες μας τι εγινε...

 

Αν εννοεις απο το μαρκετ, οχι δεν μπορεις να το κατεβασεις, γιατι οπως ειπα κ πιο πανω για καποιο ηλιθιο λογο δεν το εμφανιζει, παρα μονο σε οσους βλεπουν paid εφαρμογες

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

απο το κινητο δεν μπορω να κανω την διαδικασια στο google πρεπει να το κατεβασω στον υπολογιστη?

 

Αν και περιεργο ετσι ειναι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει εγω πολλες φορες apk με το browser.Ολα κανονικα.

 

κατεβαζει κανονικοτατα apk και ο browser και o opera mini

Link to comment
Share on other sites

βρηκα τελικα γιατι στισ φωτο που βγαζω νυχτα με φλασ μου τισ εμφανιζει ψλοπρασινεσ στισ ρθθμισεισ ισσοροπια λευκου ηταν στο αυτοματο αν το βαλεισ λαμπεσ φθορισμου τραβαει κανονικα αλλα την μερα πρεπει να το ξαναγυριζεισ στο αυτοματο
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αλλαζω ταπετσαρια αλλα μετα απο τερματισμο ή επανεκκινηση μου δειχνει την προκαθορισμενη.Γιατι ??

 

Ευχαριστω.

 

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα....

 

αμα το θεμα ειναι αποθηκευμενο στην sd καρτα

τοτε μετα απο κλεισιμο επανερχεται το προκαθοριμενο,

αμα το εχετε αποθηκευμενο στο τηλ.ολα οκ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμα το θεμα ειναι αποθηκευμενο στην sd καρτα

τοτε μετα απο κλεισιμο επανερχεται το προκαθοριμενο,

αμα το εχετε αποθηκευμενο στο τηλ.ολα οκ.:)

Αψογος !!!!

 

Μαλλον αυτο εγινε με την αναβαθμιση σε 2.2 και μια εφαρμογη που μετεφερε καποιες εφαρμογες στην καρτα απο το τηλεφωνο.

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς destinator MLS ?

 

To destinator που δίνει η samsung μαζί με το galaxy, παίζει κανονικά σε desire; Το δοκίμασε κανεις;

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το κινητό με συμβόλαιο cosmote; Απο τις 10 ιουλίου το έχω παραγγείλει και ακόμη δεν έχει έρθει! Τι μπορεί να φταίει;Δεν πήγα σε αλυσίδα καταστημάτων για να το παρω και τώρα περιμένω...
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το κινητό με συμβόλαιο cosmote; Απο τις 10 ιουλίου το έχω παραγγείλει και ακόμη δεν έχει έρθει! Τι μπορεί να φταίει;Δεν πήγα σε αλυσίδα καταστημάτων για να το παρω και τώρα περιμένω...

 

Το είχα πάρει με ανανέωση συμβολαίου. Πριν κανά μήνα και κάτι μέρες. Πήγα υπέγραψα, πλήρωσα το πήρα κι έφυγα. Προφανώς τους έχουν εξαντληθεί και ίσως να έχουν θέμα με νέες παραγγελίες λόγω της καινούριας οθόνης με την οποία θα κατασκευάζεται στο εξής.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε μηπως καποιο link για το google navigation η απο που αλλου μπορω να το βρω.

 

To Google Navigation υπαρχει μεσα στους χαρτες, αλλα δεν ειναι ενεργοποιημενο για την Ελλαδα ακομη. Μπορεις να κατεβασεις την "πειραγμενη εκδοση" του Brut.all και θα σου παιζει κανονικα. ψαξε στο ιντερνετ για Google Maps Brut και θα το βρεις. Νομιζω το δινει μεσα απο την σελιδα xda developers.

:cool:

 

ρε παιδια ενα gps που μπορω να βρω εναν οδηγο κατι ψαχνω και δεν βρησκω ακρη

 

Αν εχεις δωρεαν ΜΒ στο κινητο σου, εστω και 200ΜΒ, το Google Maps Navigation ειναι πολυ καλη λυση. ;)

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

To destinator που δίνει η samsung μαζί με το galaxy, παίζει κανονικά σε desire; Το δοκίμασε κανεις;

 

Δεν δίνει το destinator η samsung.

Το iGo MyWay δίνει. Που είναι στην ουσία μετεξέλιξη του iGo 8.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το αγοράσω από vodafone έχει κάποια διαφορά;

 

Ναι. Θα έχεις δώσει τα λεφτά σου στη Vodafone αντί για cosmote...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Θα έχεις δώσει τα λεφτά σου στη Vodafone αντί για cosmote...

 

:lol::lol:

 

Άλλο εννοώ! Όσες συσκευές έχω πάρει από vodafone έχουν άλλο μενου μέσα, συντομεύσεις, μηνύματα υποδοχείς κτλ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...