Jump to content

[Επίσημο] Motorola A1000


dpapa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο καθένας με τον πόνο του:)

έχει κανείς το route66 εύκαιρο να το στείλει στο esykas@yahoo.com

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 332
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να στο στειλουμε απλα υπαρχει ενα προβληματακι ....το προγραμμα για install ειναι 292mb και οι χαρτες ευρωπης ειναι 1.40gb μονο ο χαρτης αθηνας ειναι 8mb ...
Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

kavatzoulas an den sou kanei kopo mporeis na mou stileis kai mena auto Motorola PST 6.0? gia na flasharo to moto?manolis_varnassinger@yahoo.com einai to mail thanks
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

σου εστειλα το file κοιτα το mail σου ειναι οι ιδιοι που χρησιμοποιω και εγω υπαρχουν βεβαια και οι εκδοσεις Motorola-PST-6.7-Phone-Programmer. και PST_7.1.1 αλλα το καθενα ειναι πανω απο 12mb
Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

auto ti akribos einai pou mou stiles?ennousa to prog gia na flasharo to kinhto etsi pos to leei se auto to site http://pdaphonehome.com/forums/motorola-a920-a925-a92x/28660-how-flash-your-phone-yourself.html
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

αυτο το file που σου εστειλα ειναι oi drivers για το κινητο οταν χρησιμοποιεις το rsd για flash.

το pst που θες ειναι αλλο ενα προγραμμα για flash δεν το εχω χρησιμοποιεισει αλλα εχω τις 2 εκδοσεις που σου ανεφερα μονο που ειναι 19mb και μεσω mail δεν στελνονται.μπορεισ ομως να το βρεις στο emule

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

αυτό τι πάει να πει; Reason code KERN-EXEC Reason number 3 διότι το βγάζει συνέχεια όταν πάω να ανοίξω το route66 στο Α925.Έχω κατεβάσει αυτό http://rapidshare.de/files/4101282/route66_greek_full.rar.html

Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις μηνυμα τυπου kernel panic προφανως κατι συμβαινει στο πυρηνα του προγραμματος που ερχετε σε conflit με το hardware η το software.

το πιο πιθανο ειναι η εκδοση που κατεβασες καποιο αρχειακι να ειναι corrupt και να τα εκανε ολα π.....ανα .:X

αν κανεις υπομονη 1 αυγουστου θα ειμαι ελλαδα ,μενω καλλιθεα οποτε αν θες μπορουμε να βρεθουμε και να σου δωσω μια copy του προγραμματος και οτι αλλο θες απο τα 6gb

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

ok ο Αύγουστος είναι κοντά:) αλλά πές μου υπάρχη διαφορετικό route66 για το Α925 και το Α1000;

απο οσα ξερω μεχρι στιγμης και κατοχος και των 2 κινητων δεν εχουν καμια διαφορα στα προγραμματα.

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na mou stilei to desktop suite gia motorola a920.Mou xei pesei sta xeria mou se mia poly xamilh timh,alla den exo to cdrom.To kinhto den einai anabathmismeno se a925 etsi xreiazomai to arxiko prog,ektos ean to dektop suite tou a925 kanei kai gia auto.Anyway as mou to stilei kapios.sto manolis_varnassinger@yahoo.com thanks:D
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Στό Α925 το πρόβλημα που έχω τώρα είναι ότι πολλά προγράμματα που εγκαθιστώ με το desktop suite ενώ υπάρχουν στο launcer/uninstall δέν υπάρχουν στον κατάλογο των προγραμμάτων και έτσι τα απεγκαθιστώ αφού δέν τα βρίσκω ούτε από τον file manager C or D

Παράδειγμα το παιχνίδι με το ελικόπτερο cobra ενώ υπάρχη στόν φάκελο D και γίνεται απεγκατάσταση από τα προγράμματα του τηλεφώνου δέν υπάρχη στή λίστα των προγραμμάτων.

Άλλο πρόβλημα είναι ότι άλλα τα δείχνει στην λίστα αλλά όταν πατήσεις το εικονίδιο λέει not fount.Αυτά τα προγράμματα παλαιώτερα τα χρησιμοποιούσα χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

esykas thanks gia to site alla den exei to desktop gia a920 para mono gia to a1000 kai m1000.kanena alo site gia na to katebaso to prog?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Δέν υπάρχη διότι είχα ενδιαφερθεί παλαιότερα και δέν υπήρχε τίποτα,τώρα με το 1000 η διαφορά που είχα βρεί ήταν ότι είχε επαφή μόνο με ΒΤ εκεί που είχε τις com συνδέσεις όποτε με το 925 δέν είχα πρόβλημα αλλά με το 920 καταλαβαίνω διότι δέν έχει ΒΤ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη τρελοπαρεα 090 χαχα φανατικοι users moto a1000 οποιος θελει προγραμματα και γενικα οποιαδηποτε βοηθεια με το α1000 απο 1 αυγουστου θα ειμαι αθηνα.εχω να κανω πολλα Update firmware !
Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα στη τρελοπαρεα 090 χαχα φανατικοι users moto a1000 οποιος θελει προγραμματα και γενικα οποιαδηποτε βοηθεια με το α1000 απο 1 αυγουστου θα ειμαι αθηνα.εχω να κανω πολλα Update firmware !

 

Φιλε μου καλημερα

Ειδα ενα παλιο σου μηνυμα στο site " My Phone" και επειδη προσφατα αγορασα μια συσκευη Α1000 της Motorola 3 θα ηθελα καποια βοηθεια αν μπορεις. Συγκεκριμενα καποιο Ελληνικο πληκτρολογιο ωστε να μπορω να γραφω ελληνικα.

Σε ευχαριστω

Σακης Αποστολου

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλημερα

Ειδα ενα παλιο σου μηνυμα στο site " My Phone" και επειδη προσφατα αγορασα μια συσκευη Α1000 της Motorola 3 θα ηθελα καποια βοηθεια αν μπορεις. Συγκεκριμενα καποιο Ελληνικο πληκτρολογιο ωστε να μπορω να γραφω ελληνικα.

Σε ευχαριστω

Σακης Αποστολου

καλησπερα φιλε μου, αν και σταματησα πλεον να ασχολουμαι με το μοτο α1000 εχω ακομα το προγραμματακι για να γραφεις ελληνικα αν εχεις καποιο mail στειλε μου σε pm για να στο στειλω μαζι με οδηγιες.

Samsung Galaxy S I-9000 CM10 RuLeZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Ειμαι νεος χρηστης εδω και επισης νεος ιδιοκτητης του Α1000. Επειδη η Cosmote καθε αλλο παρα βοηθεια ηταν για εμενα μηπως καποιος μπορει να μου δωσει τα φωτα του για να εχω live internet (wireless) στο κινητο μου καθως και email.

Επισης αν υπαρχει καποιο προγραμματακι για GPS για Θεσσαλονικη

 

Ευχαριστω

 

Σακης Αποστολου

 

kyon104@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε μου, αν και σταματησα πλεον να ασχολουμαι με το μοτο α1000 εχω ακομα το προγραμματακι για να γραφεις ελληνικα αν εχεις καποιο mail στειλε μου σε pm για να στο στειλω μαζι με οδηγιες.

 

Καλημερα

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση

το email μου : kyon104@gmail.com

 

Σακης Αποστολου

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο ξαναεπιασα το Α1000 και απο οτι διαβασα υπαρχουν και καλες εκδοσεις απο firmware.

Μπωρει να μου πει καποιος ποια ειναι η ποιο γρηγορη και σταθερη?

Ξερω οτι αναφερθηκε στην 15 σελιδα ολες οι εκδοσεις αλλα αντικειμενικα θα ηθελα μια απαντηση ποια ειναι η καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

http://machman.gotdns.com/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=3029 kane mia eggrafh pou nai kai dorean kai thn exeis:D
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την εκδοση 54,07,11 αλλα απο οτι βλεπω εχει καποιοες ρυθμισεις της 3 επανω πιστευω οτι μπορω να της κανω delete e?και να βαλω δικες μου.

Επισης μπωρει καποιος να μου στειλει η να μου δωσι ενα link για να γραφω ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...