Jump to content

[Επίσημο] HTC Legend


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Εχει η συζυγος το Legend, το οποιο υπεραγαπα. Ωστοσο, το πηραν τα χρονια και αναρωτιεμαι αν μπορω να της περασω καποια 4.Χ version του ανδροειδους. Ειδα στο χδα καποιες επιλογες, αλλα ειναι σε "αλφα" κατασταση. Προφανως δεν ειναι για να παιζουμε με αυτα, σωστα; Αυτη τη στιγμη εχει 2.1, θεωρειτε οτι η μεταβαση σε μια custom 2.3 θα ειναι καλυτερη επιλογη απο μια 4.Χ;

 

Επειδη πιθανως θα αναρωτηθειτε γιατι να μπλεκω, η συζυγος βλεπει οτι μερικα app απο το μαρκετ εχουν αρχισει να εγκαταλειπονται (κατι οδηγοι πολεων, τετοια πραγματα), ενω εγω στο δικο μου μαρκετ (4.1) βλεπω οτι υπαρχουν τα παντα κανονικα.

 

Ευχαριστω, καλο βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 981
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα. Εχει η συζυγος το Legend, το οποιο υπεραγαπα. Ωστοσο, το πηραν τα χρονια και αναρωτιεμαι αν μπορω να της περασω καποια 4.Χ version του ανδροειδους. Ειδα στο χδα καποιες επιλογες, αλλα ειναι σε "αλφα" κατασταση. Προφανως δεν ειναι για να παιζουμε με αυτα, σωστα; Αυτη τη στιγμη εχει 2.1, θεωρειτε οτι η μεταβαση σε μια custom 2.3 θα ειναι καλυτερη επιλογη απο μια 4.Χ;

 

Επειδη πιθανως θα αναρωτηθειτε γιατι να μπλεκω, η συζυγος βλεπει οτι μερικα app απο το μαρκετ εχουν αρχισει να εγκαταλειπονται (κατι οδηγοι πολεων, τετοια πραγματα), ενω εγω στο δικο μου μαρκετ (4.1) βλεπω οτι υπαρχουν τα παντα κανονικα.

 

Ευχαριστω, καλο βραδυ.

 

Ενα bump μετα απο σχεδον ενα μηνα δε νομιζω οτι ειναι "κακο" :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω τη συσκευή θα σε συμβούλευα να μην περάσεις τίποτε πάνω από 2.3. Η 2.3 ήταν η τελευταία και η καλύτερη 2.x. Από την 4 τα πράγματα βάρυναν λίγο και σίγουρα θα σου χαλάσουν την εμπειρία.

Προσωπική επιλογή θα ήταν η τελευταία aosp 2.3 που μπορείς να βρεις.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Λίγα ποστ πιο πάνω έχω δώσει ένα λινκ για μια σταθερή και γρήγορη 2.3.7. Μια δοκιμή θα σε πείσει κιόλας...

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω και τους δυο. Προς το παρον δεν ασχολουμαι, κατακαλοκαιρο και ωρα για διακοπες, δεν εχω ορεξη για γκρινια αν τυχον κατι δεν παει καλα και δεν προλαβω να το σεταρω :) Προφανως η επιλογη ειναι 2.Χ αντι για 4.Χ, αυτο το φανταζομουν αλλα μου το επιβεβαιωνετε κιολας. Οντας λιγο ασχετος, τι μειονεκτημα θα εχει το 2.3 σε σχεση με το 4.1 ας πουμε; Discontinuation στα προγραμματα κλπ.; Ποια μπορει να ειναι τα "κατα" σε γενικες γραμμες;

 

Ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον σας και τις συμβουλες σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

http://www.e-shop.gr/htc-wildfire-legend-battery-1300-mah-ba-s420-bulk-p-TEL.006563

αυτή είναι η μπαταρία που φοράει το κινητό;

Είναι γνήσια αυτή που έχει το eshop;

(Πάτρα βρίσκομαι και την χρειάζομαι σχετικά άμεσα)

αυτή http://e-choice.gr/mpataria-HTC-BA-S420-gia-Wildfire-Bulk η ίδια είναι;

Edited by fonzi
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/htc-wildfire-legend-battery-1300-mah-ba-s420-bulk-p-TEL.006563

αυτή είναι η μπαταρία που φοράει το κινητό;

Είναι γνήσια αυτή που έχει το eshop;

(Πάτρα βρίσκομαι και την χρειάζομαι σχετικά άμεσα)

αυτή http://e-choice.gr/mpataria-HTC-BA-S420-gia-Wildfire-Bulk η ίδια είναι;

 

Ναι μοιάζει πολύ με την γνήσια αυτή του e-shop

Εγώ είχα πάρει κάποια φορά μία σαν αυτήν και καλή μου βγήκε

Η άλλη δεν μου φαίνεται γνήσια η οποία είναι κάπως έτσι

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...