Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε παιδια αυτο το xda δε δουλευει. κανω ο,τι λεει το site αλλα με το που διαλεγω y στο wipe user data μου σβηνει το command prompt και δεν κανει τιποτα. πολυ μουφα μου φαινεται. τι δεν κανω σωστα; το λειτουργικο ειναι xp32 bit.τι εννοει ο ποιητης pleαsε connect xperia in flash mode

 

άπο ότι διάβασα στο XDA και απο ότι μου είπαν και τα παιδιά εδώ πρέπει να το συνδέσεις ένα είναι κλειστό και κρατώντας πατημένο το "ΠΙΣΩ" και μετο που ανάψει το πράσινο LED το αφήνεις και πατάς κάποιο πλήκτρο στο pc σου. Εμένα προσωπικά δεν μου δούλεψε

duckriders.5u.com :superman:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

που ειναι βρε παιδια η αναφορα παραδοσης απο το handcent sms??????????

 

Με το που ανοίγεις το Handcent SMS Q

Αριστερό πλήκτρο - ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις λήψης μηνυμάτων - αναφορές παράδοσης κλπ

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τελικα το μονο bug που εχω βρει κ ειναι τελειως σπαστικο είναι οι ειδοποιήσεις με τα led. δεν μου δουλεύουν καθολου... :@ καμια ιδεα;

 

βαλτο φιλε μου οταν δεν γινει αναγνωση μηνυματος να σε ειδοποιει ξανα και ξανα μεχρι 10 φορες :lol:(εχει επιλογη) τωρα ο χρονος ειδοποιησης μιας φορας με την αλλη δεν τον ξερω δεν το εχω δοκιμαση

edit που ειναι η αναφορα παραδοσης? μονο οτι εσταλη λεει :(

 

Με το που ανοίγεις το Handcent SMS Q

Αριστερό πλήκτρο - ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις λήψης μηνυμάτων - αναφορές παράδοσης κλπ

 

γεια σου αρχοντα :superman: :thanks:

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ψιλοάχρηστη ερώτηση:

στην οθόνη αναμονής όπου μπορεις είτε να το ξεκλειδώσεις είτε να το βάλεις στο αθόρυβο γράφει στο πάνω μέρος :This phone belongs to:"

Από που ορίζεται ο κάτοχος του τηλεφώνου?:confused:

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα παιδες...ποιο καλο παιδακι εχει λινκ για να κατεβασω το ndrive?γτ το wisepilot δουλευει μονο μεσω 3g ενω το αλλο μονο με το gps οπως μου ειπαν πολυ προσφατα!!στειλτε μου σε πμ...ευχαριστω!!!

 

Btw dimtz την αναφορασ στα μηνυματα την βλεπεις πατωντας το «τικ» οταν στειλεις το μηνυμα.αν σου δειξει ωρα παει να πει οτι παραδοθηκε.αν δεν εχει ωρα,εσταλη αλλα δεν το εχει λαβει ακομα..

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ndrive ειναι paid? δε το βρισκω στο μαρκετ! οποιος ξερει ας βοηθησει. ευχαριστω. Edited by minasc
"πιπερι στη γλωσσα" lol
Link to comment
Share on other sites

άπο ότι διάβασα στο XDA και απο ότι μου είπαν και τα παιδιά εδώ πρέπει να το συνδέσεις ένα είναι κλειστό και κρατώντας πατημένο το "ΠΙΣΩ" και μετο που ανάψει το πράσινο LED το αφήνεις και πατάς κάποιο πλήκτρο στο pc σου. Εμένα προσωπικά δεν μου δούλεψε

 

ευχαριστω πολυ για την απαντηση.τελικως ουτε εμενα μου δουλεψε. το προγραμμα δεν ανοιγει καν.

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση της μπαταρίας σε 2.1 είναι εξαιρετική! όχι που το φόρτιζα το απόγευμα και το πρωί είχε 17%!

2 μέρες και είναι στο 40% με κανονική χρήση. Και μόνο γι'αυτό άξιζε το update.

 

πολυ σωστος φιλαρακι!και γω γιαυτο εκανα με την μια το απντειτ!!τουλαχιστον τωρα δεν τρωει ολη την μπαταρια η προβολη!!πες/πειτε και κανα τιπ για μεγαλυτερη εξοικονομηση μπαταριας.εκτος απο τα κλασσικα γουφι,3τζι,φωτεινοτητα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ψηθηκα για το sweeter home αλλα δεν το βρισκω πουθενα παιζει τιποτα σε πμ
Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ψιλοάχρηστη ερώτηση:

στην οθόνη αναμονής όπου μπορεις είτε να το ξεκλειδώσεις είτε να το βάλεις στο αθόρυβο γράφει στο πάνω μέρος :This phone belongs to:"

Από που ορίζεται ο κάτοχος του τηλεφώνου?:confused:

εμενα δεν το έχει. μπορεις να τραβηξεις ενα screenshot να το δουμε;

 

το διάβασα σε κάποιο σημείο στο xda, το επιβεβαίωσα και εγώ.. το έχουν #%@#$!σει το led... δινει ειδοποιήσεις μόνο όταν είναι απενεργοποιημένη η οθόνη. το missed calls δεν δουλεύει πλέον. το είχα βάλει όταν με καλούν να αναβει μπλε LED γρήγορο και στις αναπάντητες κοκκινο γρήγορο, και το μόνο που έχω είναι όταν είναι σβηστή η οθονη είναι ένα πολυ αργό μπλε.... :(

 

KANA ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΩΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ!!!

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

και μια ψιλοασχετη ερωτηση!εδω και λιγο καιρο δεν ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος οταν τραβαω μια φοτο!τι φταει? εχω απενεργοποιησει κατι?ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά στην 1.6 οταν το βαζουμε αθορυβο πρεπει καθε φορα να εργοποιουμε τη δονηση?

Επίσης, τελευταια οταν κλεινω την εφαρμογη back up and restore που ειναι μονιμα ενεργοποιημενη, απο τον task killer το κινητο κλεινει και μου ζηταει pin.

Link to comment
Share on other sites

χαμος γινεται λεμε......-να ρωτησω και εγω....????

 

εχω την 1.6 και θελω να βαλω την 2.1 ...-πως γινεται αυτο...???απο το μενου μπορει καποιος να μου πει τα βηματα..??υποψιν ειναι μαμησιο το κινητο..-χωρις root και branded και τετοια...

 

ευχαριστω ...

Link to comment
Share on other sites

με πολύ προσοχή όμως γτ υπάρχει πιθανότητα να χρειαστεις επανεγκατασταση του λειτουργικου μεσω SEUS αν δεν κάνεις κάτι καλά.
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω φιλε μου, η καρτα μου ειναι class 6 αλλα μαλλον δε θα τα καταφερω, νομιζα οτι ειναι καποιο προγραμμα που τι κανει τη διαδικασια αυτη οποτε μαλλον δυσκολα τα πραγματα, θα κανω μια προσπαθια παντως..

 

Δοκίμασε το εγώ το τρέχω ήδη αλλά μετά από 2-3 προσπάθειες... :wacko:

 

με πολύ προσοχή όμως γτ υπάρχει πιθανότητα να χρειαστεις επανεγκατασταση του λειτουργικου μεσω SEUS αν δεν κάνεις κάτι καλά.

 

 

True! ;)

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν το έχει. μπορεις να τραβηξεις ενα screenshot να το δουμε;

 

Δες εδώ :)

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στην 1.6 οταν το βαζουμε αθορυβο πρεπει καθε φορα να εργοποιουμε τη δονηση?

 

ναι..βαρετη διαδικασια..κατεβασε μια εφαρμογη οπως το quick settings ή my settings και βαλτην σε καποια απο τις τεσσερις γωνιες..εχει αυτη την επιλογη (ηχο μονο,δονηση μονο,ηχο και δονηση και σιωπηλο) και ο,τι αλλο χρειαζεσαι (wifi,φωτεινοτητα μεχρι και φακο και λοιπα) μαζεμενα..εμενα μου χει λυσει τα χερια...:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα παιδες...ποιο καλο παιδακι εχει λινκ για να κατεβασω το ndrive?γτ το wisepilot δουλευει μονο μεσω 3g ενω το αλλο μονο με το gps οπως μου ειπαν πολυ προσφατα!!καντε μια καλη και ποσταρετε ενα λινκ η στειλτε μου σε πμ...ευχαριστω!!!

 

lol, αυτο θα ποσταρα κι εγω τωρα! οποιος ξερει ας βοηθησει. ευχαριστω.

 

Το NDrive δεν είναι δωρεάν λογισμικό. Οπότε θα παρακαλέσω συζητήσεις και requests για εμπορικό λογισμικό να γίνονται με μεγάλη προσοχή και φυσικά να μην ζητάτε την παράνομη διακίνησή τους. :!:

Ευχαριστώ :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το NDrive δεν είναι δωρεάν λογισμικό. Οπότε θα παρακαλέσω συζητήσεις και requests για εμπορικό λογισμικό να γίνονται με μεγάλη προσοχή και φυσικά να μην ζητάτε την παράνομη διακίνησή τους. :!:

Ευχαριστώ :)

 

ok boss.αλλαξα το μηνυμα μου...:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι απο το πρόγραμμα antivirus που εχεις βαλει αν δεν κανω λαθος... ειδαλλιως απο καποιο προγραμμα που ειναι για αν χασεις το κινητο σου.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι απο το πρόγραμμα antivirus που εχεις βαλει αν δεν κανω λαθος... ειδαλλιως απο καποιο προγραμμα που ειναι για αν χασεις το κινητο σου.

 

Έχεις δίκιο!Είναι του antivirus!

Και καλά αν το χάσεις να μπορεί όποιος το βρει να επικοινωνήσει μαζί σου!!!;)

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

καμοια πληροφορια για το 8pen?το εχει βαλει κανεις?δεν το βρισκο στο μαρκετ

ειναι paid.. γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...