Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβασα και live wallparers απο το αντροιντ και εγινε ομορφο...εχω βαλει ψαρακια να κοινουνται και τα ταιζω...χεχε!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καποιος.....????

 

μπορεις κανονικα φιλε και εγω της κοσμοτε ειχα απο τον Μαιο, ξεκινα μην περιμενεις :D

 

πως στο καλο μεταφερω τις επαφες μου??παω επαφες αριστερο κλικ,εισαγ.επαφων σιμ ανοιγει παραθυρο που με ρωταει εισαωγη στο λογιαριασμο google ή επαφες τηλεφωνου,παταω το δευτερο και μου περναει μονο κατι βλακειες της κοσμοτε...

 

εγω φιλε τις μετεφερα με το myphone explorer ενα λεπτο δουλεια και με wifi συνδεση :)

 

εμεις που εχουμε cosmote πως θα ρυθμισουμε το 3g ?????

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Requirements

 

* Android 2.1 operating system and above.

* *Please note that data usage costs apply for using Skype over 3G mobile networks (EDGE, EV-DO and UMTS), so we recommend an unlimited data plan or WiFi connection.

 

Ναι αυτό εγώ το ξέρω το android το ξέρει; Το πρώτο πράγμα που έκανα μόλις έβαλα το 2.1 ήτα να δω για skype και δυστυχώς .... άκυρο τρελό

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega v3.0XT - XXKI4 Gingerbread 2.3.5

 

www.e-arena.gr

Link to comment
Share on other sites

τώρα κάνω εγκατάσταση την 2.1!

να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδιά με τους αναλυτικούς οδηγούς που έχουν φτιάξει :)

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω πως να ξεκινησω:O

πως κατεβαζω την νεα εκδοση?και πρεπει να κανω debrand???

 

υπαρχει οδηγος που λεει τα παντα, διαβασε τον και θα τα καταφερεις

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=286792

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...θα ηθελα να με βοηθησεττε με μια απορια...ενω ειμαι unbrand και root κανονικα,δε μου βγαζει την αναβαθμιση ουτε στο μινι ουτε στο companion!τι κανω λαθος;;;;;;περιμενα πως και πως....

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

σαν κλασικός βλάκας νόμιζα οτι είχα κρατήσει backup με τις εφαρμογές και δεν το έκανα..

θυμάται κανείς πώς λέγετε η εφαρμογή που βάζει widget για να κάνεις on/off wifi/bt/gps/sync/...

BaCkOs AE (R) No Rights Reserved

Electrical Engineer T.E.

Link to comment
Share on other sites

σαν κλασικός βλάκας νόμιζα οτι είχα κρατήσει backup με τις εφαρμογές και δεν το έκανα..

θυμάται κανείς πώς λέγετε η εφαρμογή που βάζει widget για να κάνεις on/off wifi/bt/gps/sync/...

 

Εγώ εχω το free power widget

Link to comment
Share on other sites

εχω μιση ωρα να συνδεθω με wifi και δεν μπορω, στην αρχη οταν περασα την 2.1 μπηκα κανονικα τωρα τι γινετε? κολησε? :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...θα ηθελα να με βοηθησεττε με μια απορια...ενω ειμαι unbrand και root κανονικα,δε μου βγαζει την αναβαθμιση ουτε στο μινι ουτε στο companion!τι κανω λαθος;;;;;;περιμενα πως και πως....

 

Κοιτα σημερα αναβαθμιστηκε το nordic firmware.. εσυ ποιο εχεις περασει με το unbrand? Εαν εχεις περασει το generic uk θα περιμενεις λιγο ακομα (καποιες μερες) και για αυτο δεν σου βγαζει κατι στο pc companion!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε τις μετεφερα με το myphone explorer ενα λεπτο δουλεια και με wifi συνδεση :)

 

τι χρειαζεται να εχω κανει για να δουλεψει αυτη η εφαρμογη?

 

εμεις που εχουμε cosmote πως θα ρυθμισουμε το 3g ?????

 

τηλ στο 1313 κ μολις το σηκωσει πατα το 9.αλλιως: http://magic-tips.blogspot.com/2010/03/internet-mms.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι χρειαζεται να εχω κανει για να δουλεψει αυτη η εφαρμογη?

 

κατεβαζεις στο pc σου το myphone explorer το κανεις εγκατασταση και μετα μπαινεις μαρκετ και το κατεβαζεις στο κινητο σου, αφου το κατεβασεις στο pc και στο κινητο τα ανοιγεις και τα δυο, φορτωνεις ολα τα τηλ απο το κινητο στο pc και τα εχεις εκει και οταν το χρειαστεις στο κινητο με μια κινηση τα περνα ;)

Link to comment
Share on other sites

κατεβαζεις στο pc σου το myphone explorer το κανεις εγκατασταση και μετα μπαινεις μαρκετ και το κατεβαζεις στο κινητο σου, αφου το κατεβασεις στο pc φορτωνεις ολα τα τηλ και τα εχεις εκει και οταν το χρειαστεις στο κινητο με μια κινηση τα περνα ;)

 

ωραια..αλλα δεν τα χω τα τηλ για να τα περασω..ειναι λες και εχουν σβηστει απο την σιμ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραια..αλλα δεν τα χω τα τηλ για να τα περασω..ειναι λες και εχουν σβηστει απο την σιμ...

 

επρεπε ειδη να το ειχες κανει, τελος παντον βαλε την sim σε αλλο κινητο τις διχνει?

 

edit οσο αφορα για τα mms στο 1333 πρεπει να ειναι cosmoκαρτα και οχι συνδεση και η αλλη σελιδα που εδωσες πρεπει να ειμαι rooted αλλα δεν ειμαι, δεν πειραζει θα την βρουμε την ακρη

edit 2 το 3g δουλευει κανονικα αλλα δεν μπορω να συνδεθω με wifi

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση ADW Launcher να κατεβασω???????? να ειναι αξιοπιστη και μην τρωει μπαταρια οπως ειχε αναφερθει
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση ADW Launcher να κατεβασω???????? να ειναι αξιοπιστη και μην τρωει μπαταρια οπως ειχε αναφερθει

 

Αυτο και εμενα με ενδιαφερει γιατι τον χρησιμοποιω και με βολευει πολυ!!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

επρεπε ειδη να το ειχες κανει, τελος παντον βαλε την sim σε αλλο κινητο τις διχνει?

 

edit οσο αφορα για τα mms στο 1333 πρεπει να ειναι cosmoκαρτα και οχι συνδεση και η αλλη σελιδα που εδωσες πρεπει να ειμαι rooted αλλα δεν ειμαι, δεν πειραζει θα την βρουμε την ακρη

edit 2 το 3g δουλευει κανονικα αλλα δεν μπορω να συνδεθω με wifi

 

μα εκανα buck up με το κομπανιον.και πατησα ριστορ αλλα δεν ξερω γτ δεν τις εμφανιζει...αν ηξερα οτι παιζει τετοιο προβλημα θα εκανα με αλλο προγραμμα μπακ απς..στα μηνυματα μια χαρα μου τα εκανε ριστορ...τι παιζει ομως με τις επαφες?

 

ε πες το ρε ανθρωπε οτι εχεις συνδεση...γτ δεν γινεται ρουτιτ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα εκανα buck up με το κομπανιον.και πατησα ριστορ αλλα δεν ξερω γτ δεν τις εμφανιζει...αν ηξερα οτι παιζει τετοιο προβλημα θα εκανα με αλλο προγραμμα μπακ απς..στα μηνυματα μια χαρα μου τα εκανε ριστορ...τι παιζει ομως με τις επαφες?

 

ε πες το ρε ανθρωπε οτι εχεις συνδεση...γτ δεν γινεται ρουτιτ?

 

δεν ξερω τι να πω, κοιτα αν βαλεις την sim σε οποιδηποτε sony ericsson (εκει θα φαινονται οι επαφες τις sim) τις στελνεις στο pc σου με την διδικασια που σου ειπα

edit οσο αφορα το root προσπαθησα αλλα δε τα καταφερα , αυριο παλι θα δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι να πω, κοιτα αν βαλεις την sim σε οποιδηποτε sony ericsson (εκει θα φαινονται οι επαφες τις sim) τις στελνεις στο pc σου με την διδικασια που σου ειπα

edit οσο αφορα το root προσπαθησα αλλα δε τα καταφερα , αυριο παλι θα δοκιμασω

 

ευτυχως τις ειχα περασει σε χαρτι λιγο πριν αγορασω το μικρο...αλλα ξενερωσα...εκτος του οτι περασα τοσα ονοματα χειροκινητα,δεν βρισκω κανεναν να ξερει την λυση για το πιο απλο πραγμα στον κοσμο..:mad::blink:

 

ο,τι θες πες μου σε πμ να σε βοηθησω στο ρουτ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα εκανα buck up με το κομπανιον.και πατησα ριστορ αλλα δεν ξερω γτ δεν τις εμφανιζει...αν ηξερα οτι παιζει τετοιο προβλημα θα εκανα με αλλο προγραμμα μπακ απς..στα μηνυματα μια χαρα μου τα εκανε ριστορ...τι παιζει ομως με τις επαφες?

 

ε πες το ρε ανθρωπε οτι εχεις συνδεση...γτ δεν γινεται ρουτιτ?

 

Και σε εμενα με το backup & restore της SE εδειξε οτι ΕΚΑΝΕ backup τις επαφες, μνματα, MMS αλλα στο restore "ξανα"περασε οτι του κατεβηκε....

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν έχουν κάνει unbrand κλπ έχουμε καμιά ιδέα πότε θα έχουμε τη 2.1?

 

και εγω δεν ειμουνα unbrand και το εκανα μια χαρα :p

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα με το backup & restore της SE εδειξε οτι ΕΚΑΝΕ backup τις επαφες, μνματα, MMS αλλα στο restore "ξανα"περασε οτι του κατεβηκε....

 

και δεν σου περασε τπτ εσενα???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...