Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω διαβάσει και το έχω πάθει και εγώ. μετά από κάποια ώρα, βγαίνει ανενεργό και είναι σαν να μην δουλεύει. εγώ αυτό που κάνω είναι απενεργοποίηση μεσα από τις Ρυθμίσεις και εκ νέου ενεργοποίηση.

 

 

Πάτε ρυθμίσεις-στοιχεία ελέγχου ασύρματου- εκεί ενεργοποιήστε το wifi στη συνέχεια πάτε ρυθμίσεις wifi πατήστε το αριστερό πλήκτρο κάτω κάτω και επιλέξτε σύνθετα. Στη συνέχεια πάτε πολιτική κατάσταση αδράνειας και κλικάρετε το ποτέ όταν είναι συνδεδεμένο.Πολλές φορές και εμένα όταν αδρανοποιείται η οθόνη φέυγει το σηματάκι του wifi αλλά μόλις ανοίξει η οθόνη συνδέεται μόνο του αυτόματα.Ελπίζω να βοήθησα....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. δλδ σε σενα δεν υπάρχει καμια εφαρμογή που να γράφει "Μarket"; αποκλείεται!

2. το root απλά σου δίνει πρόσβαση στα αρχεία του συστήματος. πράγμα που χρειάζονται κάποιες εφαρμογές για να δουλέψουν σωστά. τώρα και να αφήσεις το vodafone360, δεν παθαίνεις κάτι. κάνοντας root, έχεις την δυνατότητα να σβήσεις κάποιες εφαρμογές που έρχονται προεγκατεστημένες. έτσι μπορείς να σβήσεις και το vodafone 360 κ να μην σου πετάει ενοχλητικά μυνήματα αν δεν είσαι χρήστης του, καθώς και άλλες εφαρμογές που τρώνε άσκοπα μνήμη (πχ trial παιχνιδιων)

3. δοκίμασε να αλλάξεις την επαφή και να σβήσεις το +30 μπροστά από τον αριθμό. για sms κατέβασε από το Market το handset sms.

4. δεν σου άρεσε η ενσωματωμένη; εμένα με έχει βολέψει. δοκίμασε το aContacts.

 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση

Έχεις δίκιο το βρήκα το market. (Sorry αλλά με τύφλωσε το δικό μου iphone 4 που μόλις παρέλαβα.... το mini είναι της γυναίκας μου!) :lol:

 

Άσε και με έχει βάλει να της το παραμετροποιήσω...

Link to comment
Share on other sites

Πάτε ρυθμίσεις-στοιχεία ελέγχου ασύρματου- εκεί ενεργοποιήστε το wifi στη συνέχεια πάτε ρυθμίσεις wifi πατήστε το αριστερό πλήκτρο κάτω κάτω και επιλέξτε σύνθετα. Στη συνέχεια πάτε πολιτική κατάσταση αδράνειας και κλικάρετε το ποτέ όταν είναι συνδεδεμένο.Πολλές φορές και εμένα όταν αδρανοποιείται η οθόνη φέυγει το σηματάκι του wifi αλλά μόλις ανοίξει η οθόνη συνδέεται μόνο του αυτόματα.Ελπίζω να βοήθησα....

Έτσι το έχω. είναι το πρώτο πράγμα που επέλεξα. αλλά για κάποιο λόγο κάνει σαν να απενεργοποιείται. σε ξένο φορουμ διάβασα ότι φταίει το router και ο χρόνος που αφήνει να είναι idle η συσκευη πριν την "σβησει" από την λίστα της. αλλά χλωμό το κοβω να φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

το ndrive δεν το εχω ολοκληρο κατεβασα το trial για να δω τι παιζει καλο φαινετε!

θα ρηξω μια ματια στον helix αλλα σε καπια φορα λενε οτι ειναι μπαταριοφαγανας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι

Το πηρα, φοβερο, τρομερο αλλα αρχισαν και τα προβληματακια...

 

Πηγα να μεταφερω τις επαφες μεσω της SE. Σταλθηκαν απο το παλιο κινητο, αλλα μολις ερχεται η ωρα να συγχρονισω με το καινουργιο με λεει τα εξης:

1 From the Home screen, drag upwards.

2 Find and tap Sony Ericsson Sync.

3 Tap Sony Ericsson Sync.

4 Follow the registration wizard

 

ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ Sony Ericsson Sync?

Που ειναι? Εχω σκασει...

 

Επισης, δεν μπορω να συνδεθω με το WI-FI...κατι ειχα διαβασει και με αλλον που ειχε το ιδιο προβλημα, αλλα πρεπει να ηταν πολλες σελιδες πισω και δεν μπορεσα να το ξαναβρω...Το βλεπει το δικτυο μου, του βαζω το WEP...αλλα δεν συνδεεται...

Καμια ιδεα?

 

Ευχαριστω και παλι!

 

Σωστο ουτε εγω βρηκα ποτε το SE Sync και νομιζα ημουν ο μονος 2 24ωρα το σκαλιζα χωρις να βρω τιποτα μονο με το adw launcher και επιλεγοντας custom shortcuts-pick activity-activities-Οδηγος πελατη sonyEricsson Sync-Οδηγος πελατη sonyEricsson Sync(WebActivity).Κανοντας αυτην την επιλογη σου εμφανιζη στην home screen ενα εικονιδιο που πατωντας το σε συνδεει με τον SE server για να κανεις εγγραφη η εισοδο στην Sony Ericsson.......αν και εχω λογαριασμο εκει δεν με συνδεει αν τα καταφερει καποιος με αυτον τον τροπο ας μας πει τι κανουμε λαθος,εμενα μου βγαζει μηνυμα οτι υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη κλπ κλπ..

ΥΓ με τον παραπανω τροπο μπορουμε να ενεργοποιησουμε και αλλες λειτουργιες του κηνητου οπως φωνητικη κληση και φωνητικη εγγραφη βεβαια η δευτερη δουλευει τελεια η φωνητικη κληση ομως ειναι αλλα ντι αλλων του λες καλεσε τον Γιωργο και βγαζει αριθμους της NY 700 800 1223 klp :lol: η του λες sd σου βγαζει facebook χεχε λες και ειναι μωρο να του μαθουμε να μιλαεει :lol:

Trinity: In 5 minutes, I'll tear that whole Goddamn building down......... CyanogenMod6 :lol:
Link to comment
Share on other sites

όπως είπε και το παιδι παραπάνω, ringdroid λέγεται.

 

όσο για το ndrive, αν πήρες και εσυ το pm με το κόλπο για τους χάρτες από το trial και μετά εγκατασταση του σπασμένου, τότε θα είσαι μια χαρά αρκεί από το market να μην κάνεις ενημέρωση του ndrive. θα σου ξανακατεβασει το trial...

 

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου καναν δωρο το χ10 μινι και επειδη ειμαι εντελως ασχετος με τετοιου ειδους τηλεφωνα θα θελα την βοηθεια σας για να το φερω στα μετρα μου....:p διαβασα στο thread οτι bluetooth οχι και θελει και download file manager.....πηγα να τον κατεβασω αλλα ο firefox δε με αφηνει να κατεβει.....οπως βλεπετε ξεκιναω απ τα πολυ βασικα...:p καμια ιδεα για αρχη:rolleyes:?
Link to comment
Share on other sites

Πάτε ρυθμίσεις-στοιχεία ελέγχου ασύρματου- εκεί ενεργοποιήστε το wifi στη συνέχεια πάτε ρυθμίσεις wifi πατήστε το αριστερό πλήκτρο κάτω κάτω και επιλέξτε σύνθετα. Στη συνέχεια πάτε πολιτική κατάσταση αδράνειας και κλικάρετε το ποτέ όταν είναι συνδεδεμένο.Πολλές φορές και εμένα όταν αδρανοποιείται η οθόνη φέυγει το σηματάκι του wifi αλλά μόλις ανοίξει η οθόνη συνδέεται μόνο του αυτόματα.Ελπίζω να βοήθησα....

 

Εμενα δεν ηταν ετσι αλλα το εφτιαξα τωρα. Το προβλημα ομως δεν ειναι οτι συνδεοταν σε ενα router και μετα αποσυνδεοταν μονο του αλλα οτι δεν μπορει σε μερικα δίκτυα (οπου αλλα κινητά συνδεονται) να συνδεθει καθολου...

SE T100 --> Nokia N GageQD --> Motorola V3x --> SE C902 --> SE xperia mini pro (u20) --> Samsung galaxy Ace 2 --> LG G3 (32gb) --> Samsung galaxy S3 Neo --> Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

@Remali1986

Δεν τα κατεβαζεις ετσι απλα στον υπολογιστη σου...πρεπει να μπεις απο το market (το εχει συντομευση ετοιμη το τηλεφωνο και απο εκει το εγκαθιστας...). Αυτο ισχυει για ολες σχεδον τις εφαρμογες που ακουγονται εδω.

Αν εισαι "ασχετος" οπως λες, μην το φορτωσεις και πολυ...Bluetooth file transfer, Astro Manager και Ηandcent SMS νομιζω οτι ειναι αρκετα...ουτε root ουτε τιποτα...αντε καναν tool για παρακολουθηση συστηματος και μπαταριας...

Αυτα για αρχη:)

 

Εμενα με λυθηκε το προβλημα με το WiFi οταν το εκανα χειροκινητη εγκατασταση...!

Ειδα την ονομασια του και εκανα προσθηκη και επαιξε...

 

Γενικως τα πρβοληματα που ειχα λυθηκαν...τωρα ομως εχω αλλο:

Περαστηκαν κανονικα ολες οι επαφες μου...

Αναγνωριση κλησης εχω μονο σε αυτε που ξεκινανε απο +30

Στις αλλες απλα με βγαζει το νουμερο χωρις ονομα...

Μια λυση παρακαλω??? :D

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

hello παιδες σημερα εβαλα το ndrive. Εχω μια απορία: οταν ανοιξα το πρόγραμμα για πρώτη φορα μου εβγαλε ενα μνμ οτι κατα την χρηση το προγραμματος υπαρχει περιπτωση να χρησημοποιηθουν το bluetooth, ιντερνετ, και ενα που μου εκανε περιεργεια ειναι τα μηνυματα sms. το εχει δοκιμασει κανεις? εχει παρατηρησει να στελνει τπτ απο μονο του μηνυματα?? ( σορυ αν η απορια μου ειναι ηλιθια αλλα ειμαι λιγο ασχετος βλεπετε:O)
Link to comment
Share on other sites

Αναγνωριση κλησης εχω μονο σε αυτε που ξεκινανε απο +30

Στις αλλες απλα με βγαζει το νουμερο χωρις ονομα...

Μια λυση παρακαλω??? :D

UP

 

 

 

Θα μπορουσα να εχω και εγω το pm με το Ndrive?

Ευχαριστω!

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

ΧΤΕΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ Χ10 ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.....

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ APPLICATIONS ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ......ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ???

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ???

 

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

 

P.S.(ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΙΧΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ 500€)

 

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
:shoot: :hunter: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

εχω μπερδευτει πολυ.μηπως μπορει καποιος να μου πει βημα βημα τι πρεπει να κανω για το astro file manager και to bluetooth?
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα και γω το xmini 10. ποσο χρονο πρεπει να διαρκεσει η πρωτη φορτιση? συγγνωμη αν εχει απαντηθει καπου προηγουμενως αλλα δε βρηκα κατι
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια .

εχω το x10 και το εκανα δωρο στην γυναικα μου αλλα δυστιχως δεν ειχε μεσα ροζ καπακι μπαταριας.μηπως καποιος απο εσας εχει που να το πουλαει η μα το ανταλαζει?

εχω ενα πρασινω και ενα ασιμη.

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στις ρυθμισεις του bluetooth file manager μπορεις να βαλεις εσυ που θελεις να αποθηκευονται. ;)

για πες μου ενα παραδειγμα...γτ δεν μου εμφανιζει φακελους πρεπει να τον γραψω εγω?γτ στην αρχη μου την εμφανιζει αλλα μετα γτ τα βλεπει σαν κατεστραμενα αρχεια?

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα γραμμένο με greeklish

Τα 2 ονοματα που ειναι πρωτα, ειναι γραμμενα με λατινικους χαρακτηρες (τουλαχιστον το πρωτο γραμμα). Αλλαξε τα και θα μπουν στην λιστα μαζι με τα αλλα

Edited by zxr

SE X10 Mini Pro 2.2 froyo CM6-v3.2.1

HTC Desire Z

Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Γενικως τα πρβοληματα που ειχα λυθηκαν...τωρα ομως εχω αλλο:

Περαστηκαν κανονικα ολες οι επαφες μου...

Αναγνωριση κλησης εχω μονο σε αυτε που ξεκινανε απο +30

Στις αλλες απλα με βγαζει το νουμερο χωρις ονομα...

Μια λυση παρακαλω??? :D

 

it's simple... αφού σου δουλεύει στις επαφές που είναι με +30, βάλε το +30 μπροστά απ όλα τα τηλέφωνα του τηλεφωνικού καταλόγου σου.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να δημιουργησω λογαριασμο στο google απο το εικονιδιο android market του κινητου αλλα μου λεει οτι δεν υποστηριζεται απ τη sim μου :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Είμαι νέος κάτοχος ενός Xperia X10 mini pro και θέλω να ρωτήσω μερικα πράγματα:

 

1) Skype έχουμε τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσουμε;

 

2) Κατάφερα και συγχρόνησα τη συσκευή μου με το Gmail (ανέβασα το σύλονο των επαφών μου από το Outlook), αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν μου εμφανίζονται το σύνολο των σημειώσεων της κάθε επαφής.

Visit: www.sofiatimes.com

 

www.serrestown.com

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να δημιουργησω λογαριασμο στο google απο το εικονιδιο android market του κινητου αλλα μου λεει οτι δεν υποστηριζεται απ τη sim μου :wacko:

Σου βγάζει το μήνυμα ακόμα και όταν πας να μπεις στο GMail? Σου το βγάζει και όταν προσπαθείς μέσω WiFi?

 

Το έπαθε ένας φίλος μου που πήρε το Pro. Όταν ξεκίνησε ο οδηγός ρυθμίσεων όταν πρωτοάνοιξε το κινητό δεν έκανε google account με αποτέλεσμα να του βγάζει συνέχεια το παραπάνω μήνυμα. Οι ρυθμίσεις 3G/mms δεν παίζουν ρόλο. Μπορούσε κανονικά να σερφάρει σε σελίδες.

 

Άλλοι χρήστες που είχαν το ίδιο πρόβλημα έκαναν τις εξής 2 λύσεις:

1. κλείσε το κινητό, βγάλε την κάρτα sim, άνοιξε το κινητό χωρίς sim και δοκίμασε να μπεις. Αν μπει κανονικά, ξαναβάλε την sim και λογικά δεν θα ξαναέχεις πρόβλημα

2. Κάνε back-up τις επαφές σου, μηνύματα κλπ και κάνε Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Μετά θα δουλέψει σίγουρα.

 

Αυτός ο φίλος μου αναγκάστηκε να κάνει reset για να δουλέψει.

 

ΝΑ ξαναρωτήσω.

Στη λίστα επαφών η κυλιόμενη επιλογή έχει μόνο λατινικά. Διορθώνεται αυτό ή σε όλους είναι έτσι.

Κατά 99,9% σε όλους έτσι είναι. Δυστυχώς.

 

Καλησπέρα σας.

Είμαι νέος κάτοχος ενός Xperia X10 mini pro και θέλω να ρωτήσω μερικα πράγματα:

 

1) Skype έχουμε τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσουμε;

 

2) Κατάφερα και συγχρόνησα τη συσκευή μου με το Gmail (ανέβασα το σύλονο των επαφών μου από το Outlook), αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν μου εμφανίζονται το σύνολο των σημειώσεων της κάθε επαφής.

1) Μανίσιο Skype όχι. Άλλοι βάζουν client άλλης εταιρίας η οποία συνεργάζεται με το skype. Μέχρι πριν 1 μήνα νο.1 επιλογή ήταν το Fring. Αλλά σταμάτησε η συνεργασία μαζί τους. Ίσως μας πεις κάποιος άλλο κάποιο πρόγραμμα.

 

2)Στη λίστα με τις επαφές πάτα το πλήκτρο μενού (το αριστερό) και πάτα Ομάδες Επαφών. Από εκεί διαλέγεις αν θες να φαίνονται όλες οι επαφές ή επιλεκτικά κάποιο Group επαφών όπως τα έχεις οργανώσει το Gmail.

Για δες κι εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3261432#post3261432

Nokia 3310 (1,5 year) -> Nokia 3330 (2,4 years) -> Nokia 6230 (3 years) -> Nokia 6233 (1,2 year) -> SonyEricsson K810i (2,1 years) -> SonyEricsson X10i Mini (...)
Link to comment
Share on other sites

ΧΤΕΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ Χ10 ΜΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.....

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ APPLICATIONS ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ......ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ???

 

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ???

 

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

 

P.S.(ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΙΧΕ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ 500€)

 

 

στο ιντερνετ συνδεεσαι με δυο τροπους. ο πρωτος ειναι μεσω της συνδεσης σου και χρεωνεσαι αναλογα με το προγραμμα του παροχου που εχεις επιλεξει.δεν θα σου το προτεινα εαν δεν εχεις ακομη εξοικιωθει με τις χρεωσεις κλπ. αν χρειαζεσαι συχνα ιντερνετ, ρωτα σε ενα καταστημα ισως να σου εξηγησουν χρεωσεις κλπ. απο την μπαρα πανω στην οθονη πηγαινεις κινηση δεδομενων κ επιλεγεις να μην ειναι ενεργοποιημενη. αν την απενεργοποιησεις δεν χρειαζεται να ανησυχεις.δεν θα χρεωνεσαι.

 

ο δευτερος τροπος ειναι να συνδεεσαι οταν και εαν εχεις wifi ασυρματο. αν δηλαδη εχεις ασυρματο στο σπιτι σου, στη δουλεια σου, η συνηθως σε καποια καφετερια, μπορεις να συνδεθεις και ειναι δωρεαν. για να το ενεργοποιησεις πηγαινεις ρυθμισεις, στοιχεια ελεγχου ασυρματου, ρυθμισεις wifi. το ενεργοποιεις κ επιλεγεις με ποιο wifi θα συνδεθεις.δεν χρεωνεσαι. καλο ειναι ομως να το απενεργοποιεις οταν δεν το χρειαζεσαι για να μην τρωει μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

τι παίζει με το youtube του μίνι; γιατί ορισμένα βίντεο που βλέπω κανονικά στο πισι μου δεν είναι διαθέσιμα μέσα από το μίνι;
Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

τι παίζει με το youtube του μίνι; γιατί ορισμένα βίντεο που βλέπω κανονικά στο πισι μου δεν είναι διαθέσιμα μέσα από το μίνι;

 

Αυτο γινεται επειδη δεν εχει ενσωματωμενο flash player και ουσιαστικα streamαρεις το βιντεο απο καποιον server οπου εχουν γινει convert τα περισσοτερα απο τα βιντεο. Αν θες να τα βλεπεις ολα τα βιντεο του youtube δοκιμασε τον Skyfire browser.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...