Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8910 & 8910i


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντος...παντος στο ebay ισως βρεις αν εισαι τυχερος κανενα καινουργιο...εγω ειχα βρει πριν καιρο και το πειρα(200 ευρω ομως)!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 447
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει στο internet σιγουρα καινουρια!!!Και σιγουρα ειναι αξιοπιστα!!!Παντως οποιος θελει 8910i μπορει να βαλει αγγελια εδω μεσα(forum-buy&sells) και σιγουρα θα βρειτε!!Εγω ειχα 3 επαφες για συσκευη ακομα και με 100 ευρω!!!Ευτηχως εκανα την τελεια επιλογη και αυτο που πηρα ειναι καινουριο!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Εχει στο internet σιγουρα καινουρια!!!Και σιγουρα ειναι αξιοπιστα!!!Παντως οποιος θελει 8910i μπορει να βαλει αγγελια εδω μεσα(forum-buy&sells) και σιγουρα θα βρειτε!!Εγω ειχα 3 επαφες για συσκευη ακομα και με 100 ευρω!!!Ευτηχως εκανα την τελεια επιλογη και αυτο που πηρα ειναι καινουριο!!!!

 

Από το Buy & Sell το πήρες δηλαδή;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ!!!Εβαλα αγγελια ζητησης και επικοινωνησαν μαζι μου!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ!!!Εβαλα αγγελια ζητησης και επικοινωνησαν μαζι μου!!!

 

Ωραία. Μπορεί να το πάρω απόφαση κι εγώ... Το 8910i πήρες ή το «απλό»;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

8910i.....................................

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος το ειχα παρει απο το ebay και η βλακεια ειναι οτι το ειχα τοτε και το πουλησα για να το ξαναπαρω παλι....:X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω παντως εχω εντυπωσιαστει απο το 8910i !!!!!Εχω ενα ΝΟΚΙΑ Ε71 ενα 8800 special edition & 1 HTC TOUCH και παρολα αυτα εδω και 4 μερες που απεκτησα το 8910i τα εχω παραμελησει και εχω σαν βασικο τηλ/νο το 8910i !!!:)

απιστευτη ποιοτητα!!!πανεμορφο!!!!φανταζομαι πως ενιωθαν οι κατοχοι του,οταν πρωτοβγηκε!!!!αυτο το μαυρο ματ χρωμα του ειναι ολα τα λεφτα!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

απιστευτη ποιοτητα!!!

 

Τιτάνιο... :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Φανταστητε ενα 8910i στο ιδιο ακριβως μεγεθος και με τα ιδια υλικα,αλλα με micro usb για φορτιση και συνχρονισμο!!!Ραδιοφωνο!!Hχους mp3!!!Και μεγαλυτερη(λιγακι!) και εχρωμη οθονη!!!!!ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ Η ΝΟΚΙΑ???!!!!!!

 

Υ.Γ Το nokia 8800 carbon arte το πλησιαζει λιγακι το ονειρο!!!Γι'αυτο και με βλεπω να σπαταλαω μια μικρη περιουσια για την αποκτηση του!!!!!!:X

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Φανταστητε ενα 8910i στο ιδιο ακριβως μεγεθος και με τα ιδια υλικα,αλλα με micro usb για φορτιση και συνχρονισμο!!!Ραδιοφωνο!!Hχους mp3!!!Και μεγαλυτερη(λιγακι!) και εχρωμη οθονη!!!!!ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ Η ΝΟΚΙΑ???!!!!!!

 

Υ.Γ Το nokia 8800 carbon arte το πλησιαζει λιγακι το ονειρο!!!Γι'αυτο και με βλεπω να σπαταλαω μια μικρη περιουσια για την αποκτηση του!!!!!!:X

 

Λιγάκι, αλλά όχι και πολύ... Το 8910i ήταν ίσως το καλύτερο δείγμα της Premium σειράς της Nokia...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πραγματικα ενα επαγγελματικο εργαλειο!!!!Ενα πραγματικο τηλ/νο!!!!:D

εχω δωσει τοσα λεφτα σε κινητα και ομως μολις πριν λιγες μερες εμεινα εντυπωσιασμενος!!!Καταφερε ενα απλο τηλ/νο 6ετιας να με αφησει γοητευμενο!!!!!:rolleyes:

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Λιγάκι, αλλά όχι και πολύ... Το 8910i ήταν ίσως το καλύτερο δείγμα της Premium σειράς της Nokia...

 

Και λιγα λες...ισως να μην ξαναδουμε κατι τετοιο!:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και λιγα λες...ισως να μην ξαναδουμε κατι τετοιο!:worry:

 

Μάλλον δεν πρόκειται. Αφ' ης στιγμής η Nokia βγάζει σημαντικά κέρδη με συσκευές χαμηλότερης ποιότητας και υψηλότερης τιμής (8800 Arte series), δε βλέπω για ποιό λόγο να αλλάξει πολιτική...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση!Το τιτανιο ειναι βαμενο μαυρο η' ειναι μαυρο μεταλλο???!!Ρωταω γιατι εχει κατι μικρες γρατσουνιες,αλλα δεν εχει φυγει χρωμα!Και απο κατω μαυρο ειναι!!Μηπως δεν ειναι μεγαλες οι γρατσουνιες και γι'αυτο δεν φανηκε το μεταλλικο χρωμα???

 

επισης,πως μπορω να το κανω συνχρονισμο με το outlook??Χρησιμοποιω το nokia pc suite εκδοση 6.86.9.4 με το οποιο στην αρχη συνδεεται και αμεσως αποσυνδεεται!!Καποια λυση???:(

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση!Το τιτανιο ειναι βαμενο μαυρο η' ειναι μαυρο μεταλλο???!!Ρωταω γιατι εχει κατι μικρες γρατσουνιες,αλλα δεν εχει φυγει χρωμα!Και απο κατω μαυρο ειναι!!Μηπως δεν ειναι μεγαλες οι γρατσουνιες και γι'αυτο δεν φανηκε το μεταλλικο χρωμα???

 

επισης,πως μπορω να το κανω συνχρονισμο με το outlook??Χρησιμοποιω το nokia pc suite εκδοση 6.86.9.4 με το οποιο στην αρχη συνδεεται και αμεσως αποσυνδεεται!!Καποια λυση???:(

 

 

Το τιτανιο εχει το δικο του χρωμα!

 

Ειναι τιτανιο....Το τιτανιο φερνει καπως στο γκρι.....Αν θυμασαι υπηρχε και το απλο 8910 χρωμα εκρου αλλα παλι τιτανιο ηταν!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
που θα παει... αργα η γρηγορα θα κανει παρεα στα 8850/8810 μου!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γειά σας παιδιά.

 

Έχω το nokia 8910i με λογισμικό 04.46.Απο ότι είδα στο ίντερνετ, υπάρχει καινούργια έκδοση.Ερώτηση, χρειάζεται ειδική συσκευή για να περάσεις το καινούργιο λογισμικό σε αυτή τη συσκευή ή μπορώ να το κάνω κι εγώ με ένα usb καλώδιο?

Link to comment
Share on other sites

χρειαζεται ειδικη συσκευη γι αυτο και πρεπει να επισκεφθεις καποιο Nokia Care

 

το 8910 δεν εχει system connector θυρα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να πάω το κινητό μου για αναβάθμιση λογισμικού και να χαλάσει ή παρουσιάσει ο,τιδήποτε?Ο κύριος που έχει τη νόκια εδώ προφανώς ήθελε να με αποφύγει και μου έλεγε οτι το 8910i είναι 10ετίας και δέν υπάρχει λογισμικό και κάτι τέτοια χωρίς να κοιτάξει ποιά έκδοση έχω.Σας ρωτάω γιατί βρήκα ένα μαγαζί που μου είπε ότι μπορεί να μου κάνει την αναβάθμιση και με 25 ευρώ παρακαλώ.Δέν είναι πολλά?
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου απίθανο σε μια παλιά συσκευή να υπάρξει κάποια βλάβη κατά την διαδικασία αναβάθμισης.Πρέπει να έχεις υπόψιν σου ότι παλιότερα,όπως αναφέρθηκε και πριν,χρειαζόταν ειδικός εξοπλισμός ο οποίος τις περισσότερες φορές ήταν διαφορετικός για κάθε συσκευή.Άρα θα πρέπει να βρεθεί κατάστημα που να την έχει + την τελευταία έκδοση firmware οπότε βλέπω λογική την άρνηση εξυπηρέτησης σου.Όπως επίσης βλέπω λογικό το χρηματικό ποσό που σου ζήτησαν,αν και στην συγκεκριμένη περίπτωση προσωπικά θα ήμουν κάπως επιφυλακτικός.

Αν όμως η συσκευή λειτουργεί κανονικά τότε δεν βλέπω κάποιον λόγο να χρειάζεται να προχωρήσεις σε αναβάθμιση αυτής.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Για να ξυπνησω λιγο το thread.. ψηνομαι παρα πολυ ν αποκτησω και το 8910i! εχει μεινει κανεις εδω στο thread που να το χει και να θελει να το δωσει..? Επίσης θέλω να ρωτήσω αν η οθόνη του i διαφέρει από του απλού μόνο στα χρώματα ή έχει και περισσότερα pixels?? Edited by teodore88
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Επίσης θα ενδιαφερόμουν για συσκευή 8910 απλό ή i ! Αν κάποιος πουλάει ΡΜ...

...Επίσης σε ένα που έχω έχει χαλάσει η καλωδιοταινία? τίποτα πληροφορίες γι ανταλλακτικά υπάρχουν??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...