Jump to content

Cosmote Internet On The Go!


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καιρος ηταν να βγει ενα πραγματικα unlimited πακετο αν και ακριβο. σε αλλες χωρες της ευρωπης τα data ειναι unlimited εδω και αρκετο καιρο.

 

Το δίνουνε φθηνότερα από τα 70€ του site. Φίλοι ανέφεραν στο αντίστοιχο θέμα ότι το πήραν με λιγότερο από 50€.

Αλήθεια αυτή η προσφορα εχει ημερομηνία λήξεως?

Το κανονικό πακέτο είναι 60GB με 80€, και τα καλοκαίρια το διπλασιάζουν. Μπορούν οποιαδήποτε στιγμή να καταργήσουν τον διπλασιασμό.

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς, χρειάζεσαι extra sim (με χρεωση) ή συμβολαιο

 

 

Αν αντί για what’s up κάνω συμβόλαιο θα μπορώ να συνδυάζω τα GB από τα 2 προγράμματα; Γνωρίζεις αν πρέπει να κάνω κάποιο συμβόλαιο συγκεκριμένο ή δεν παίζει ρόλο; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις συμβολαιο κινητής και συμβόλαιο internet on the go, τότε μπορείς να τα ενώσεις και να χρησιμοποιείς τα ΜΒ από κοινού στην κάρτα του συμβολαίου και στην κάρτα του on the go, χωρίς να πληρώνεις έξτρα σιμ.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις συμβολαιο κινητής και συμβόλαιο internet on the go, τότε μπορείς να τα ενώσεις και να χρησιμοποιείς τα ΜΒ από κοινού στην κάρτα του συμβολαίου και στην κάρτα του on the go, χωρίς να πληρώνεις έξτρα σιμ.

 

 

Πολύ ωραία. Αυτό ακριβώς ήθελα. Σε ευχαριστώ πολύ

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Στο ίντερνετ με καρτα ξέρει κάποιος φίλος αν μεταφερονται τα πακετα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο ίντερνετ με καρτα ξέρει κάποιος φίλος αν μεταφερονται τα πακετα;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απο οσο θυμαμαι αυτο γινεται μονο στα καρτοκινητα κοσμοτε. Δεν πρεπει να μεταφερονται στο καρτοιντερνετ.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε, αλλά επειδή δεν είσαι σίγουρος καλο είναι να απαντήσει κάποιος που έχει ίντερνετ με καρτα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω και γω κάτι....

Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα ποσταρισματα και δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παλιότερα.

Είναι αλήθεια ότι η καρτα SIM internet δεν δίνει πρόσβαση στα social media ;

Δηλαδή, εάν την αγοράσω (γιατί με ενδιαφέρει μόνο το ίντερνετ και τα πακέτα που δίνει) δεν θα μπορώ να μπω στο you tube και στο facebook ;

Δεν θα έχω viper ; (πράγμα το οποίο με ενδιαφέρει παρά πολύ, γιατί το χρησιμοποιώ πολύ συχνά.)

Δεν με ενδιαφέρει τόσο για you tube και facebook όσο γι αυτό.

Τέλος, αυτός ο διπλασιασμός που βλέπω στα πακέτα που δινει ,είναι μόνιμος ή προσφορά;

Και αν είναι προσφορά, μέχρι πότε ισχύει; Γιατί δεν γράφει κάτι συγκεκριμένο από το site που το είδα.

Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορει να απαντήσει θα ήμουν υπόχρεος.

Κάτοικω μόνιμα σχεδόν στο άγιο όρος και δεν έχω την ευκαιρία να βγαίνω συχνά έξω για να ενημερώνομαι.

Ότι βλέπω και μαθαίνω είναι μέσα από τα site, γι αυτό κάθε βοήθεια στα παραπάνω θα ήταν πολύτιμη για μένα.

Σας ευχαριστώ.

 

 

 

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και γω κάτι....

Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα ποσταρισματα και δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παλιότερα.

Είναι αλήθεια ότι η καρτα SIM internet δεν δίνει πρόσβαση στα social media ;

Δηλαδή, εάν την αγοράσω (γιατί με ενδιαφέρει μόνο το ίντερνετ και τα πακέτα που δίνει) δεν θα μπορώ να μπω στο you tube και στο facebook ;

Δεν θα έχω viper ; (πράγμα το οποίο με ενδιαφέρει παρά πολύ, γιατί το χρησιμοποιώ πολύ συχνά.)

Δεν με ενδιαφέρει τόσο για you tube και facebook όσο γι αυτό.

Τέλος, αυτός ο διπλασιασμός που βλέπω στα πακέτα που δινει ,είναι μόνιμος ή προσφορά;

Και αν είναι προσφορά, μέχρι πότε ισχύει; Γιατί δεν γράφει κάτι συγκεκριμένο από το site που το είδα.

Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορει να απαντήσει θα ήμουν υπόχρεος.

Κάτοικω μόνιμα σχεδόν στο άγιο όρος και δεν έχω την ευκαιρία να βγαίνω συχνά έξω για να ενημερώνομαι.

Ότι βλέπω και μαθαίνω είναι μέσα από τα site, γι αυτό κάθε βοήθεια στα παραπάνω θα ήταν πολύτιμη για μένα.

Σας ευχαριστώ.

 

 

 

Σας ευχαριστώ.

Δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει κάτι τέτοιο.

Το θεωρώ απίθανο.

Ας γράψουν και άλλοι να δούμε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε φίλε, ποιιος το ειπε αυτο? το μονο που δεν μπορείς να κάνεις είναι κλήση τηλεφώνου, στο Internet έχεις πρόσβαση παντου οπως κ με τα δεδομένα του κινητού σου. Εχω go με καρτά καθώς κ extra sim στο συμβόλαιο μου χρόνια, χωρίς κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και γω κάτι....

Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα ποσταρισματα και δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παλιότερα.

Είναι αλήθεια ότι η καρτα SIM internet δεν δίνει πρόσβαση στα social media ;

Δηλαδή, εάν την αγοράσω (γιατί με ενδιαφέρει μόνο το ίντερνετ και τα πακέτα που δίνει) δεν θα μπορώ να μπω στο you tube και στο facebook ;

Δεν θα έχω viper ; (πράγμα το οποίο με ενδιαφέρει παρά πολύ, γιατί το χρησιμοποιώ πολύ συχνά.)

Δεν με ενδιαφέρει τόσο για you tube και facebook όσο γι αυτό.

Τέλος, αυτός ο διπλασιασμός που βλέπω στα πακέτα που δινει ,είναι μόνιμος ή προσφορά;

Και αν είναι προσφορά, μέχρι πότε ισχύει; Γιατί δεν γράφει κάτι συγκεκριμένο από το site που το είδα.

Όποιος γνωρίζει κάτι και μπορει να απαντήσει θα ήμουν υπόχρεος.

Κάτοικω μόνιμα σχεδόν στο άγιο όρος και δεν έχω την ευκαιρία να βγαίνω συχνά έξω για να ενημερώνομαι.

Ότι βλέπω και μαθαίνω είναι μέσα από τα site, γι αυτό κάθε βοήθεια στα παραπάνω θα ήταν πολύτιμη για μένα.

Σας ευχαριστώ.

 

 

 

Σας ευχαριστώ.

Ψεμματα είναι,έχεις πρόσβαση παντού.

Το ποσο θα έχει την προσφορά κανείς δεν το ξέρει.Πάντως η βοντα έχει πιο φτηνά πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Ήταν πολύτιμη για μένα.

Όσον αφορά την Vodafone, έχει πολύ κακό σήμα εδώ μέσα και το internet της σέρνεται στην κυριολεξία.

Το έχω δοκιμάσει γι αυτό λέω. Το ξέρω.

Η cosmote είναι η καλύτερη για εδώ μέσα από όλες της απόψεις.

Και πάλι, σας ευχαριστώ όλους σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Ήταν πολύτιμη για μένα.

Όσον αφορά την Vodafone, έχει πολύ κακό σήμα εδώ μέσα και το internet της σέρνεται στην κυριολεξία.

Το έχω δοκιμάσει γι αυτό λέω. Το ξέρω.

Η cosmote είναι η καλύτερη για εδώ μέσα από όλες της απόψεις.

Και πάλι, σας ευχαριστώ όλους σας.

 

Το εχω το συγκεκριμένο πακέτο, με αυτό σου γραφω τώρα μιας και είμαι στα ''βουνά'' μιλάω με το πακέτο των 120 gb που αγόρασα στα τέλη του Αυγούστου με 80 ευρώ, σημειωτέον οτι προστέθηκαν και τα εναπομείναντα gb απο την προηγηγούμενη προσφορά.Το εχω με διπλή κάρτα sim και παίζει κανονικά στα 4G+,Βλέπω τα πάντα και ειδικά με youtube βλέπω πολύ καθε μερα.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το εχω το συγκεκριμένο πακέτο, με αυτό σου γραφω τώρα μιας και είμαι στα ''βουνά'' μιλάω με το πακέτο των 120 gb που αγόρασα στα τέλη του Αυγούστου με 80 ευρώ, σημειωτέον οτι προστέθηκαν και τα εναπομείναντα gb απο την προηγηγούμενη προσφορά.Το εχω με διπλή κάρτα sim και παίζει κανονικά στα 4G+,Βλέπω τα πάντα και ειδικά με youtube βλέπω πολύ καθε μερα.
Μπορείς να κολλήσεις στο εν λόγωω πακέτο ένα Play Now Unlimited για απεριόριστο δωρεάν streaming σε YouTube, Netflix, Cosmote TV?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείται play now σε αυτό; Νόμιζα μόνο στα καρτοκινητά.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Μόνο τα τρία πακέτα δεδομένων που ξέρουμε μπορούν να ενεργοποιηθούν στο Internet On The Go
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Σκοπεύω να πάρω το Cosmote Internet on the go. Εσείς που το πήρατε, τι ακριβώς πληρώσατε; Το μόντεμ ξέρω πως έχει 40€, αλλά να προμηθευτώ την SIM κάρτα που μπορείς να βάζεις τα ΜΒ που χρειάζεσαι, το πληρώνεις 20€ και έχει 8GB και βάζεις όσα θες εσύ μετά ή είναι άδειο από ΜΒ;

 

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Λέει πως δίνει 8gb για 3 μήνες. Μετά επιλέγεις πακέτο.

https://www.cosmote.gr/eshop/global/gadgets/productDetailsTangible.jsp?productId=ger_20373370

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Δινει 8gb για 3 μήνες με 20 Ευρώ. Στην πορεία ή μετά βάζουμε εμείς οτι πακέτο θελουμε. Διαχειριση μπορει να γίνει και από το MyCosmote
Link to comment
Share on other sites

ξερω εκτός θέματος αλλά τωρα συμφέρει πιο πολύ το αντίστοιχο πακέτο της vodafone. 40gb με 10€ για ενα μήνα και με rollover.

Το συγκεκριμένο είναι, όμως, συμβόλαιο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν είναι με κάρτα, όπως το προαναφερθέν της κοσμοτέ, σε ποια κατηγορία ανήκει;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...