Jump to content

Ζητείται web-designer!


akostas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι σχεδόν σε απόγνωση.

Ονομάζομαι Κωνσταντινος Αναστασάκης, είμαι Χειρουργός ΩΡΛ και έχω μαζι με τον

αδερφό μου μια εταιρεία με κάποαι εξαιρετικά ενδιαφέροντα προιόντα για τα μαλλιά.

Επειδή είμαστε πολύ του web όλη μας η καμπάνια και η προώθηση είναι μέσω του web.

Εδώ και 3-4 χρόνια δεν έχω καταφέρει να βρω ένα συνεπή, επαγγαλματία web designer, web administrator η κάτι τέτοιο!!! που να μπορεί να αναλάβει συνολικά κα΄ποια απλά πράγματα.

Ο ένας ξέρει php αλλά όχι joomla, ό άλος δεν ξέρει καθόλου photo editing, ο τρίτος

πρέπει να πάω από το σπίτι του για να μην κάνει βλακείες...

Οι εταιρέιες από την άλλη θέλουν τρελά ποσά, τουλάχιστον 3-4 που έχω μιλίσει.

Ζητάνε όσα τους λείπουν...

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!:cry::cry::cry:

 

Ας προτείνει κάποιος μια εταιρέια με Know-how και λογικές χρεώσεις, η κάποιον ιδιώτη με ΣΥΝΕΠΕΙΑ και γνώσεις...

Mιλάμε για απλά πράγματ που όμως δεν έχω βρει πουθενά.

Οπότε είπα να δοκιμάσω και σε ένα forum που ο κόσμος μπορεί να βοηθήσει.

Ευχαριστώ!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλεις κάτι καλό και τζάμπα??? Πάει πέθανε αυτός

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Θεέ μου, κάθε φορά που φτιάχνεις ένα @##@#$@ δώσε και οδηγίες χρήσεως

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο George_Kont.

Αν θέλεις καλή και σοβαρή δουλειά πρέπει να πας σε εταιρία που έχει και προσωπικό με καλύτερα διαχωρισμένους ρόλους (web designers, web programmers κτλ). Και φυσικά θα πληρώσεις παραπάνω.

Ο κάθε τυχαίος ιδιώτης δε μπορεί να γνωρίζει καλά τα πάντα, ούτε να σου προσφέρεις εγγυημένο αποτέλεσμα. Γι' αυτό ζητάει εξάλλου 3 κι 60.

Από τη στιγμή που αποφάσισες να βασιστείς μόνο στο web για την προώθηση της δουλειάς σου, είναι λάθος να ψάχνεις για άτομα όλα-σε-ένα.

Ότι πληρώσεις θα πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Εδω σου χρειαζεται ενα καλο ανηψακι που σπουδαζει Η/Υ!!! :lol:

 

Βασικα αφου εισαι του web, υπαρχουν στο γουγλη πολλα πολλα φορουμ με καμενους pcακιδες! Ηδη εχουν ρωτησει παρα πολλοι περι σχεδιασμου ιστοσελιδων και φορουμ!

Μαζεψε απο κει πληροφοριες για το τι σου τεριαζει και πηγεναι μετα στον καταλληλο ανθρωπο!

Αλλα οχι και σε εταιρια οπως ακουσα! Σιγα μην απευθυνθεις και στην ΕΕ για μια ιστοσελιδα! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν έβαζες πιο περιγραφικούς τίτλους να είχες μια ανταπόκριση :p

Πέρα από την πλάκα, γράψε ακριβώς τι ζητάς και πιστεύω και εδώ και σε άλλα forum θα υπάρχουν πολλοί που θα σου πουν πόσα χρήματα ζητάνε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πάντως οι τιμές για να κατασκευάσεις μία ιστοσελίδα σαν και αυτή που ζητάς κυμαίνονται από 300 ευρώ έως και 1.500 ευρώ.Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο να τα ξοδέψεις για να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο!!!;)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...