Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μην παιδεύεσαι,το 8500,ήταν στην εποχή του εργαλείο.Τώρα είναι για ενθύμιο.Αν μπορείς πάρε ένα androind να ησυχάσεις.

 

Εγω από wave2 πήγα σε Nokia lumia 925 με wp8.1 και ειμαι αρκετά ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς..(video photo internet applications και ποιότητα κατασκευής) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά γνωρίζει κανείς πως μπορώ να περάσω χειροκίνητα τις ρυθμίσεις για το ίντερνετ στο Wave? Κάτω απο το Ρυθμίσεις-> Δίκτυο-> Προφίλ Εφαρμογών-> ίντερνετ είναι κενό, δεν υπάρχει κάποιο προφίλ και δεν μου βγάζει κάποιο κουμπί για να δημιουργήσω νέο.

 

 

Το βρήκα!

Edited by lambis_7

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα, έχω μια κάρτα με δωρεάν ΜΒ και δεν ξέρω πως να ρυθμίσω το κινητό για να μπαίνω μέσω της κάρτας στο ίντερνετ και όχι μέσω WiFi.....αν μπορεί να βοηθήσει κανείς.:(
Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ το συγκεκριμένο θέμα έχει νεκρώσει εδώ και καιρό.θα είσαι πολύ τυχερός ΑΝ βρεθει καποιος. Εγώ ευτυχώς το έδωσα πριν 2 χρόνια. Τελικά το bada ήταν μια αποτυχία.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

για 2-3ο το έχω και εγώ, μουσειακό κομμάτι. 5 μέρες κρατάει η μπαταρία, και αφού έχω την κάρτα.......
Link to comment
Share on other sites

έχω το φοιτητικό πακέτο της WIND που έχει 1000 λεπτά προς όλους και 1GB ίντερνετ, με 5 ευρώ, αλλά δεν μπορώ να " καταναλώσω " το 1 GB, γιατί δεν ξέρω πως να ρυθμίσω το κινητό να " τρώει " από το 1GB. Όλο στο WIFI μπαίνει...:(
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αν εισαι Αθήνα δοκίμασε σε κανενα Γερμανό ή Δήσιο μπας και εχει ξεμείνει καμία! Αλλιως απο καμιά Smartec.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

παιδια καλησπερα πηρα μεταχειρισμενο ενα wave και εχει μεσα μια rom την οποια δε θελω.. ξερει κανεις πως τη βγαζουμε??

 

πηγα στη samcung και μου ειπαν οτι δεν μπορουν

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
παιδιά έχει κανείς καμια full rom γιατι έκανα κάτι μαιμουδιες και τώρα δεν μου διαβαζει την sim. θα προτιμούσα την 1,2 αλλά όποια και να ναι δεν με πειράζει.. please. Η 2 που έχει το samfirmware είναι ελλατωματικό το αρχείο
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει κανείς καμια full rom γιατι έκανα κάτι μαιμουδιες και τώρα δεν μου διαβαζει την sim. θα προτιμούσα την 1,2 αλλά όποια και να ναι δεν με πειράζει.. please. Η 2 που έχει το samfirmware είναι ελλατωματικό το αρχείο

 

http://www.badapps.ru/

 

 

εδω ψαξε . . ! !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...