Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6303i Classic


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τείνω να αποκλίσω το E52 και είμαι μεταξύ του 6303ι και του 6600ι,έχω ανοίξει και αντίστοιχο θέμα στους διαξιφισμούς,

θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσατε να παραθέσετε κάποια συγκροτημένη γνώμη εκει..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μηπως ξερει κανεις ρε παιδια πως μπορω να μικρυνω το ρολοι στην οθονη αναμονης,και να παει πανω δεξια???εχει μια συμμαθητρια μου το ιδιο σε vf live και ειναι ετσι...Μου την σπαει ασχημα,γτ "κοβει" εντελως το φοντο...

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων....!!!:thanks:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία αναβάθμιση ?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

88 ευρω στα saturn Πυλαιας και με Ελληνικους χαρακτηρες στα πληκτρα..τρεχω να προλαβω ας υπαρχει για δευτερο:)
Link to comment
Share on other sites

^^^το είδα και έπαθα πλάκα...130 το πλήρωσα...!αλλά χαλάλι του...τ'άξιζε...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ανοιγω την καμερα,παταω ρυθμισεις,μετα στην καρτελα 'αποθηκευση φωτογραφιας/βιντεο' το αλλαζω στην καρτα μνημης,βγαινω απ την καμερα και μετα μολις ξαναμπαινω το εχει αλλαξει απο μονο του σε μνημη τηλεφωνου(μου πεταει και σχετικο μηνυμα στην οθονη οτι εχει επιλεγει η μνημη τηλεφωνου ως θεση αποθηκευσης)τι συμβαινει?

δεν αλλαξα καρτα,την μανισια την 2αρα που ειχε μεσα χρησιμοποιω..

 

 

edit:τελικα αλλαξα την μανισια αμφιβολου προελευσης καρτα που ειχε μεσα με μια της transcend και τη διαβαζει κανονικα.το προβλημα λυθηκε.

Edited by bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα απο saturn πριν ένα μήνα 99 ευρώ. Πολύ όμορφο κντ και από τα πιο εύχρηστα που είχα ποτε.Πολύ καλή επιλογή για τα λεφτά του.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχω το nokia 6303i και του εκανα την αναβαθμιση στο V 10.80, αλλα τωρα δεν εχει ελληνικα. Μηπως ξερει καποιος το product code ή πως να το βρω για να βαλω ελληνικα;

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το nokia 6303i και του εκανα την αναβαθμιση στο V 10.80, αλλα τωρα δεν εχει ελληνικα. Μηπως ξερει καποιος το product code ή πως να το βρω για να βαλω ελληνικα;

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Καλώς ήρθες στο myphone.

Για να περάσεις τα Ελληνικά ακολούθησε τον παρακάτω οδηγό, Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής και για product code βάλε το 0593990.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο myphone.

Για να περάσεις τα Ελληνικά ακολούθησε τον παρακάτω οδηγό, Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής και για product code βάλε το 0593990.

 

 

Σε ευχαριστω πολυ για την αμεση βοηθεια σου, με την πρωτη ευκαιρια θα το κανω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.Μηπως μπορει να μου πει καποιος με ποιο τροπο αντιγραφω φωτο απο την μνημη του τηλ.στην καρτα μνημης του νοκια 6303ι
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Η τελευταία έκδοση λογισμικού είναι η 09.83;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, εμένα μου βγάζει μη διαθέσιμη αναβάθμιση μετά την 09.83.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Σημερα ειπαμε να κανουμε ενα mod στο πληκτρολογιο.....

 

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283156_250754498270432_100000076518732_1077771_204872_n.jpg

 

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262566_250754541603761_100000076518732_1077772_1470391_n.jpg

 

Υλικα:ενα Τ6 κατσαβιδι,ψαλιδι κι ενα πορτοκαλι post-it...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλημέρα! έχω το 6303 και γω. σκυλί εδώ και 2 χρόνια αλλά προχτές ξαφνικά χωρίς να πειράξω τπτ, χάθηκε η αριθμομηχανή. Βρήκα ενα jar να κανω τη δουλεια μου αλλά δεν με βολεύει. πρέπει να πάω να το βρω να το τρεξω. ενώ το άλλο που είχε το ειχα συντόμευση στο πλήκτρο περιήγησης και άνοιγε μπαμ μπαμ. τι μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Γειά σας παιδια. ο πατέρας μου χρεισιμοποιεί αυτο κινητο για επαγκελματική χρήση. Γνωρίζεται αν με κάποιο τρόπο μπορώ να το κάνω να κρατάει περισσότερα τηλεφωνα (εισερχομενες,εξερχόμενες κλήσεις).

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εχει κανεις το firmware 10.80 σε αρχειο;Δεν μπορω να το βρω πουθενα στο net πλεον και τα ελαχιστα που βρηκα δεν εχουν μεσα ελληνικα...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
να ρωτήσω κάτι εγώ τωρα.όταν πατάω διαγραφή ολων των κλήσεων του μητρώου δηλαδή δε μου σβήνει όλες τις κλήσεις λεει μη έγκυρη επιλογή.έχει το firmware 10,80 που μπορεί να οφείλεται αυτό ξερει κάποιος?

ROM:invendor 7 alpha 1 beta..

 

KERNEL:castagna it 10.4 luzlactive 245-1400 row...

PHONE..SAMSUNG GALAXY PLUS

recovery..5.5.0.4

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τα S40 Series δεν σηκώνουν εφαρμογές από ovi store? μερικές που δοκίμασα δεν παίζουνε:(
Link to comment
Share on other sites

Τα S40 Series δεν σηκώνουν εφαρμογές από ovi store? μερικές που δοκίμασα δεν παίζουνε:(

 

Σηκώνουν αλλά ίσως το δικό σου να μην μπορεί επειδή είναι παλιό...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...