Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μ΄ εκαναν προσφορα αυτο για 11 ευρω + 10GB δωρο τον μηνα. Τι λετε, ειναι καλο;

 

Υπογράφεις με κλειστά μάτια.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα ενδιαφέρομαι για φοιτητικό καρτοσυμβολαιο γνωρίζει κάποιος ποσά €€ είναι η επιδότηση για νέα συσκευή και πόσο θα πηγαίνει το μήνα αν επιλέξω να πάρω και συσκευή

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Μ΄ εκαναν προσφορα αυτο για 11 ευρω + 10GB δωρο τον μηνα. Τι λετε, ειναι καλο;
Κ εγώ αυτό έχω! Πολύ καλή προσφορά!

Εγω την έκανα πέρυσι σε κατάστημα Γερμανός.

Αφού εσένα σου κάνουν +10gb επιπλέον το μήνα, δέξου την προσφορά.... Χθες!!!!

 

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τα 11 ευρώ πως το πετύχατε; εγώ δίνω 16 νομίζω
Δεν ξέρω αν στο παιδί έγινε τηλεφωνική προσφορά αλλά εγώ πετυχα αυτή την τιμή τυχαία σε κατάστημα. Μου είχαν πει ότι έχουν το student καρτοσυμβολαιο σε προσφορά στα 11€ το μήνα για λίγες ημέρες. Δίνω 11€ και το 1€ από αυτά μπαίνουν στον λογαριασμό μου σαν υπόλοιπο και έχω το μήνα

 

3gb internet

 

500' προς όλους

 

1,500' προς Cosmote

 

Και 100 sms προς όλους

 

Ειχα πάει να βάλω 20€ κάρτα στο κινητό μου και μου είπαν αν ήθελα την προσφορά αυτή που "έτρεχε" εκείνο το διάστημα. Δέχθηκα αμέσως.

 

 

 

[Στάλθηκε από μόνο του]

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η προσφορα ειναι μονο για φοιτητες; Υπαρχει καμια αντιστοιχη για κανονικο καρτοσυμβολαιο;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η προσφορα ειναι μονο για φοιτητες; Υπαρχει καμια αντιστοιχη για κανονικο καρτοσυμβολαιο;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι με φοιτητικό πάσο. Ζητάνε στοιχεία.

Επίσης αν έχεις κάποιο συγγενικό πρόσωπο φοιτητή με πάσο (αδερφός πχ που να σπουδάζει) μπορεί να σε βάλει και σένα. Μπορεί να πάρει τον αριθμό σου στο όνομα του και να σε βάλει στο φοιτητικό με το δικό του ΕΝΕΡΓΌ ΠΑΣΟ!

 

Θα φαίνεται όμως ο αριθμός σου στο δικό του όνομα.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μπορεί να μου πει κάποιος εάν ο e-λογαριασμος έχει και τη διεύθυνση σπιτιού, σε περίπτωση που θελω να τον εκτυπωσω για αποδεικτικό διεύθυνσης;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος εάν ο e-λογαριασμος έχει και τη διεύθυνση σπιτιού, σε περίπτωση που θελω να τον εκτυπωσω για αποδεικτικό διεύθυνσης;

 

Καλημέρα,

 

Φυσικά και την αναγράφει. Στην πρώτη σελίδα, πάνω δεξιά κάτω από το ονοματεπώνυμο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Φυσικά και την αναγράφει. Στην πρώτη σελίδα, πάνω δεξιά κάτω από το ονοματεπώνυμο.

 

Ευχαριστώ. Μήπως ξέρεις εάν πάω σήμερα σε κατάστημα και κάνω το What's Up μου καρτοσυμβόλαιο, πότε έρχεται στο mycosmote app ο πρώτος λογαριασμός; Χρειάζομαι αποδεικτικό διεύθυνσης στο όνομα μου (δε δέχονται ενοικιαστηριο συμβολαιο και δεν έχω λογαριασμό ΔΕΚΟ στο όνομα μου) και δεχονται λογαριασμό κινητής τηλεφωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεχτουν την βεβαιωση στοιχείων καρτοκινητού.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλήμερα και καλη εβδομάδα.Επειδη κάποιες τακτικές της εταιρείας με έχουν ενοχλήσει θα ήθελα να μάθω ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος να διακόψω άμεσα ένα καρτοσυμβολαιο,εννοείται πληρώνοντας ποινή διακοπής.Φορητοτητα ή διακοπή;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλήμερα και καλη εβδομάδα.Επειδη κάποιες τακτικές της εταιρείας με έχουν ενοχλήσει θα ήθελα να μάθω ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος να διακόψω άμεσα ένα καρτοσυμβολαιο,εννοείται πληρώνοντας ποινή διακοπής.Φορητοτητα ή διακοπή;

 

Φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το giga max μιας και δινει 10gb τους πρώτους 3 μήνες με 10€. Γνωρίζετε την ελαχιστη υποχρεωτική παραμονή στην υπηρεσία και πως το απενεργοποιω? Νομίζω δεν γίνεται μέσα από το app, οπότε θα χρειαστεί sms.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Στην εταιρεία που είμαι, δίνω 20 ευρώ το μήνα και έχω 4 gb internet, 300 λεπτά προς όλους και 300 μηνύματα προς όλους. Ωστόσο, θέλω να έρθω Cosmote γιατί έχει καλύτερο σήμα, ειδικά στα πλοία που ταξιδεύω. Δεν έχω πρόβλημα να δώσω 6-7 ευρώ παραπάνω το μήνα. Υπάρχει κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα σε κάρτα/συμβόλαιο/καρτοσυμβόλαιο cosmote? Με ενδιαφέρει να έχει τουλάχιστον 4 gb internet.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το giga max μιας και δινει 10gb τους πρώτους 3 μήνες με 10€. Γνωρίζετε την ελαχιστη υποχρεωτική παραμονή στην υπηρεσία και πως το απενεργοποιω? Νομίζω δεν γίνεται μέσα από το app, οπότε θα χρειαστεί sms.

 

Μπορείς μέσα από το app να το απενεργοποιήσεις και δεν έχει ελάχιστη παραμονή.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το διαπίστωσα. Παλιότερα δεν γινόταν στα πακέτα. Την αναβαθμισαν αρκετά. Ευχαριστώ πολύ.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ! Ένας φίλος μου έχει πάει στο Αζερμπαϊτζάν και είναι με το ελληνικό νούμερο. Το πρόβλημα είναι ότι δε μπορεί να κάνει κλήσεις άλλα Ούτε να δεχτεί. Προσπάθησε να αλλάξει τον πάροχο από τις ρυθμίσεις άλλα δεν έγινε τίποτα. Ξέρετε τι μπορεί να γίνει;
Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα χρειαστεί να βάλει μία κάρτα ανανέωσης.

Δεν υπάρχει δωρεάν roaming σε αυτήν την χώρα.

Καρτοκινητό έχει ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα χρειαστεί να βάλει μία κάρτα ανανέωσης.

Δεν υπάρχει δωρεάν roaming σε αυτήν την χώρα.

Καρτοκινητό έχει ;

 

Δε ξέρω αν έχει δωρεάν roaming στο Αζερμπαϊτζάν. Είναι καρτοσυμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να καλέσεις εσύ την εξυπηρέτηση εφόσον βέβαια έχεις τα προσωπικά του στοιχεία και να ζητήσεις να ανοίξουν το Roaming.

Επισημένω ότι οι τιμές σε αυτήν την χώρα είναι πανάκριβες.

Σύμφωνα με αυτή τη σελίδα https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/countriesandnetworks_res.html

Πρέπει να συνδέεται και στα 3 δίκτυα.

Εισερχόμενη κλήση 1,20 ευρώ το λεπτό

Εξερχόμενη κλήση 3,80 ευρώ το λεπτό.

Δεδομένα 2,90 ευρώ το ΜΒ........

Καλύτερα να μην συνδεθεί.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...