Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυξήσεις παγίων στα καρτοσυμβόλαια ανακοίνωσε η Cosmote, αναλυτικά στην παρακάτω ανακοίνωση : https://www.cosmote.gr/mobile/content/el/attached_files/Company/141117-timologiakes-allages.pdf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έκανα ανανέωση πριν κάνα μισάωρο απο προπληρωμένη cosmote και ακόμα δεν μου περάσανε τα χρήματα.

Προσπαθώ να βρω ενα εκπρόσωπο απο σταθερό και κινητό και δεν μπορώ να βρω, μονο ηχογραφημένα μηνύματα ακούω.

Δλδ τοσο μ~!@#$ο;

 

Τι κάνουμε τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Περίπτερο ή αγορά πακέτου με χρέωση στον επόμενο λογαριασμό.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο εξωτερικό (γειτονική Βουλγαρία) και δεν μπορώ να συνδεθώ σε κανένα δίκτυο. Είμαι συνδρομητής καρτοσυμβολαιου και για αυτούς που με παίρνουν είναι σαν να παίρνουν σε whatsup. Πρέπει να ενεργοποιήσω τίποτα για να συνδεθώ σε κάποιο δίκτυο;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο εξωτερικό (γειτονική Βουλγαρία) και δεν μπορώ να συνδεθώ σε κανένα δίκτυο. Είμαι συνδρομητής καρτοσυμβολαιου και για αυτούς που με παίρνουν είναι σαν να παίρνουν σε whatsup. Πρέπει να ενεργοποιήσω τίποτα για να συνδεθώ σε κάποιο δίκτυο;

 

Κάλεσε 00302106513888 για να μιλήσεις με εξυπηρέτηση, μόνο αυτοί μπορούν να σε ενεργοποιήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά πως θα καλέσω χωρίς να μπορώ να πάρω τηλέφωνο;:lol: Ίσως τους στείλω σε κανένα facebook...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας,

 

Χρησιμοποιώ κυρίως ιντερνετ και σκοπεύω να κάνω φορητότητα από F2G σε κάποιο καρτοσυμβόλαιο Cosmote. Ωστόσο δεν έχω γνώση της Cosmote και των προγραμμάτων της. Μπορεί κάποιος γνώστης να μου προτείνει κάποιο οικονομικό καρτοσυμβόλαιο με χρήση κυρίως Ιντερνετ?

Επίσης, το Reload που λενε με τα free δωράκια ισχύει στα καρτοσυμβόλαια??

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Χρησιμοποιώ κυρίως ιντερνετ και σκοπεύω να κάνω φορητότητα από F2G σε κάποιο καρτοσυμβόλαιο Cosmote. Ωστόσο δεν έχω γνώση της Cosmote και των προγραμμάτων της. Μπορεί κάποιος γνώστης να μου προτείνει κάποιο οικονομικό καρτοσυμβόλαιο με χρήση κυρίως Ιντερνετ?

Επίσης, το Reload που λενε με τα free δωράκια ισχύει στα καρτοσυμβόλαια??

 

Καλησπέρα,

 

Κατά τη γνώμη μου, είναι καλύτερα να καλέσεις στην Cosmote ή να ζητήσεις κλήση μέσω της σελίδας. Έτσι θα πάρεις καλύτερη προσφορά, σε σχέση με τα υφιστάμενα, επίσημα Καρτοσυμβολαια.

 

Το Reload It, είναι αποκλειστικά και μόνο για συνδρομητές What's Up.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

γνωριζει κάποιος τι ισχύει για το φοιτητικο καρτοσυμβολαιο με την περιαγωγη; Θα εχω κανονικα το πρόγραμμα μου σε χωρες της Ε.Ε; Σε απλα καρτοκινητα και καρτοσυμβολαια ισχυει. Απλα για τα φοιτητικά δν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

γνωριζει κάποιος τι ισχύει για το φοιτητικο καρτοσυμβολαιο με την περιαγωγη; Θα εχω κανονικα το πρόγραμμα μου σε χωρες της Ε.Ε; Σε απλα καρτοκινητα και καρτοσυμβολαια ισχυει. Απλα για τα φοιτητικά δν ξερω.

Εγώ έχω το ίδιο πρόγραμμα και ταξίδεψα πρόσφατα στη Βουλγαρία και είχα κανονικά τα λεπτά και τα μηνύματα προς όλους και τα gb. Μόνο τα λεπτά πρως Cosmote δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ότι έχεις (αν έχεις) από προσφορά ή μπόνους.

Απλά πάρε ένα τηλέφωνο για να ενεργοποιήσεις την περιαγωγή αν δεν είναι ενεργοποιημένη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το ίδιο πρόγραμμα και ταξίδεψα πρόσφατα στη Βουλγαρία και είχα κανονικά τα λεπτά και τα μηνύματα προς όλους και τα gb. Μόνο τα λεπτά πρως Cosmote δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ότι έχεις (αν έχεις) από προσφορά ή μπόνους.

Απλά πάρε ένα τηλέφωνο για να ενεργοποιήσεις την περιαγωγή αν δεν είναι ενεργοποιημένη

Σε ευχαριστώ πολυ φιλε μου.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχει προβλημα αλλος στις πληρωμες στο Google Play με φοιτητικο καρτοσυμβολαιο;

 

Μεχρι προσφατα μου δουλευε κανονικα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει προβλημα αλλος στις πληρωμες στο Google Play με φοιτητικο καρτοσυμβολαιο;

 

Μεχρι προσφατα μου δουλευε κανονικα

 

Κανενας δεν εχει καρτοσυμβολαιο φοιτητικο και Android να δει αν υπαρχει σαν τροπος πληρωμης;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω κατοσυμβόλαιο και android..Πριν 1,5 μήνα περίπου είχα κάνει την τελευταία πληρωμή. Δεν έχω δοκιμάσει ξανά απο τότε..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Στο βγάζει σαν επιλογή αν πας Settings > payments?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία οπότε θα επικοινωνησω με cosmote τότε

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο βγάζει σαν επιλογή αν πας Settings > payments?

 

Ναι, το βγάζει κανονικά.. Δοκίμασε απο το google play να το ξαναπροσθέσεις.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει το μήνυμα ότι δε μπορεί να σταλεί το sms

 

Θα πάρω τηλέφωνο κάποια στιγμή, ευχαριστώ!

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά έχω καρτοσυμβολαιο student και ξέμεινα από sms αυτό το μήνα!!! Έβαλα ένα πρόσθετο πακετάκι με sms το οποίο λήγει 6/5/2018 !!!

Όμως στις 3/6/2018 θα μπούνε αυτόματα τα sms που δίνει το πρόγραμμα μου κάθε μήνα......

 

Ποια sms θα καταναλωθούν πρώτα???? Το πακέτο που αγόρασα και λήγει 6/5/18 η το άλλο που μπαίνει αυτόματα στις 3/5/18 και είναι για 30 μέρες?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Εχω μεγαλο προγραμμα vdsl2+ στα 100mbps και δινω καθε μηνα 49,50€ και ζητησα απο την cosmote να μετατρεψω το καρτοκινητο μου σε καρτοσυμβολαιο που ειναι στη σελιδα που δινει 900 λεπτα προς κοσμοτε 200 λεπτα προς ολα τα δικτυα και 200mb data με επιπλεον δωρο 200 λεπτα προς ολους η 1GB ιντερνετ,το παρον ειναι με 18,90€ τελικη τιμη με 24μηνη δεσμευση και τους ζητησα να μου το δωσουν στα 15€ επειδη εχω μεγαλο παγιο στη σταθερη και δεν δεχτηκαν,ωραια μην τολμησουν να με παρουν για καμια προσφορα στο μελλον σκεφτομαι μεχρι και να φυγω σε vodafone κι ας πληρωσω ρητρα,ο πατερας μου εχει vodafone και επειδη ηταν χρονια συνδρομητης καρτοκινητης τον μετεφεραν σε καρτοπρογραμμα με 500 λεπτα προς ολους με παγιο 12€,ενω ζουμε εντος κρισης και εχουν πεσει τα μεροκαματα και οι μισθοι οι ανεγκεφαλοι ανεβαζουν το τιμολογιο συνεχως,νομιζουν ακομη οτι ζουμε στο 2008 τοτε που ο καθενας ειχε απο 5 καρτοκινητα τρεις συνδεσεις 10 συσκευες κινητης και επαιρνε 1500€ το μηνα......παρολα αυτα παρακαλανε να παμε σε συνδεσεις.....τους εκανα και χαρη που τους πηρα τηλ......η παροιμια λεει "οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα"...... Edited by odim
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...